Par Latvijas Pastu

es vairakas reizes sutiji cabela vismaz 40x. man nekada nav biji sudziba ne zagt....es esmu apmierinats :)

es jau lietoju 3 gadi cabela interneta...
26.februāris 2014, 15:38 | links
 
Nav jau zvanīts, ka vietējais pasts grēko. Var būt n-tie ķēdes locekļi, kas klāt tiek:

- pārdevējs;
- viņu pasts;
- transportēšana;
- iespējams, pārkraušana kādā valstī;
- izkraušana pie mums;
- muita;
- pasts.

Ej nu sazin, kur kas notiek...
26.februāris 2014, 14:11 | links
 
oj kā pasts grēko!!! pacinas nenogādā uz māju kaut ir rakstīts ar piegādi mājās ....... mētā paciņās .... un ir pat lietas atnākušas sakusušas vēl siltas kad mājā attaisa vaļā........
26.februāris 2014, 08:35 | links
 
100%, ka paku vēra vaļā un muitas nodokļus, papīrus rakstīja Muita PIRMS pasta! Tādēļ, arī liela iespējamība, ka Muitā kas varēja nozust!!!

BET, ja tā, visu uzreiz bija jāsafočē, un jāsūta Cabelas! Lai šie arī no otras puses ceļ traci!

Bet mācība laba - pastā viss jāsver, jāfočē un jārāda!
26.februāris 2014, 08:23 | links
 
Cabelas neesmu iepircies, bet vismaz e-bajā un citu piegādātāju lapās pastāv iespēja celt pretenzijas viņu vietnē. Ja tev ir pretenzijas piegādātājs naudu nesaņem no PayPal. Kaut kā tā.
26.februāris 2014, 07:31 | links
 
kas pa cepienu taisni nelabi sametās ((( tas jau sen zināms ka pasts grēko gan ārvalstu gan vietējais!!!paciņu tev neviens nedos kamēr nebūsi papīrus aizpildijis !!! apzeltīti vobleri tev ta ir bijuši.....
26.februāris 2014, 04:37 | links
 
Nevar būt ka pa ceļam kautkur jau apčiepts, citā valsts pastā ? Viņus tak vizina krustu šķērsu. Es tik tā, varbūt...
25.februāris 2014, 22:49 | links
 
Ak jā, prieks ka pastā strādā arī ir makšķernieki, bet cik nožēlojami, ka zagļi!!! :(
25.februāris 2014, 22:41 | links
 
Gribu brīdināt par zagšanu Latvijas pastā. Šovakar saņēmu paku no Cabelas. Cik liels bija mans izbrīns, kad sūtīto 4 vobleru vietā atradu tikai vienu. Nekavējoties sazinājos ar pasta nodaļu, kur man laipni pajautāja, vai paku esmu atvēris uz vietas. Protams, ka ne, un tad kā jau paredzēju, a kā lai zinām ka pats nepievāci?!!!

Lai izbēgtu no šādas situācijas, paku ir jālūdz pārsvērt uz vietas un arī atvēršanu neatlieciet uz mājām!!! Nekur neparakstaties par pakas saņemšanu pirms neesat veikuši visu augšminēto.

Brīdinot sev pazīstamus makšķerniekus atklājās, ka neesmu viens, kas tieši šajās pēdējās dienās cietis no pasta darbinieku godprātības un arī šī paka bijusi no Cabelas!!!
Pazīmes , kas liecina par apzagšanu - rūpīgi pārgriezta un tad ar skoču pārlīmēta orģinālā Cabelas papīra līmlenta, manā gadījumā vēl pa virsu bija muitas plēve kur aizbāzti muitas papīri.

Rezultātā nav trīs vobleru, ne par ko nomaksāta muita un pastam vēl samaksāts par šo pakalpojumu iekasēšanu!!!

Esiet modri. Kā saka, sargā pats sevi un Dievs tevi sargās! Neklusēsim par mūsu "Godīgajiem" pakalpojumu sniedzējiem!
25.februāris 2014, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager