Meklēju darbu

Tēma darba meklētājiem
Tā kā šādu tēmu neatradu, veidoju jaunu.

Pašam darbs ir, bet par ļaunu nenāktu, ja būtu vēl.
Tulkoju tekstus no angļu/krievu uz latviešu valodu. Veicu arī tekstu korektūras darbus latviešu valodā.
Pieredze kopš 2012. gada, kad mani uzaicināja patulkot. Tad arī sapratu, ka man tā lieta padodas un pat patīk.
Papildus izglītību, kas būtu saistīta ar valodām, tulkošanu, neesmu apguvis, viss pašmācības ceļā. Ar komatiem un garumzīmēm man viss kārtībā. :)

Ja ir interese, rakstiet privāti.

26.marts 2014, 18:06 | links
 
Es no savas puses varu piedāvāt agronoma konsultācijas, augsnes un lapu analīzes (kaut ko audzēt bez augsnes analīzēm ir tas pats, kas ārstēties bez ārsta izmeklējumiem), augsnes blīvuma noteikšana u.c. slēdzam līgumus, par stundām, vai par hektāriem. sīkāk tad rakstiet personīgi.
9.jūnijs 2014, 13:23 | links
 
Tā kā šad tad gadās brīvi brīži, kas ir par īsu, lai laistu copēt, bet pietiekami gari, lai labāk izmantotu tos lietderīgi, tad no savas puses varu piedāvāt datortehnikas apkalpošanu - tīrīšana, vīrusu tīrīšana, komplektēšana, programmatūra, utt; attēlu apstrāde, jpeg banneri; vizītkartes mājaslapu izstrāde.
Vienmēr laipni gaidīti PM.
17.jūnijs 2014, 16:15 | links
 
Koroce.................... man draud but par ekonomisko begli pavisam drīz, tobis pec Ligo svetkiem.
Nekad nesmu stradajis arzemes, bet.......... ka saka, "kad vadzis ir pilns tas lust "
Ardievu laikam Tevzemite.
Secinajumi no ta ko man comi saka par darbu arzemes.
Darbs ka darbs, visur vienads, vai LV, vai Golandjija, Anglija, vai Besarabija.
Loti atskiras algas, Juropa normali ir nopelnit 3000 jurisu , darbs 8 st, un alga katru piekdienu.
Loti pozitiva atieksme, prieksnieciba neizverdzina , neaprej un neizturas ka pret darba lopu.
Pec darba nekadas sadzives ar tiem kas nakti celas un aptinot dvieli ap galvu skali pieludz Alahu, slavjanskijs tusins, musejie, leisi, krievi, un t,.t.
Nekadas valodas prasmes nav vajadzigas mikro subkultura, postsovjetiskais barins.
Ja vilciens uz Daugavpili iet 5 st, tad lidojums arr visu pasu kontroli uz Juropu apmeram 4 st,pozitivi ir tas ka satiksme ka uz Brivibas ielas, apnik, vai kas noiert greizi var atgriezties majas.
Motivejiet ludzu mani palikt un milet so valsti, prasibas, alga ( sakumam ) vismaz 25 ls diena.
Algas izmaksa katru piektdienu ( varianti, pagaidi, pacieties galigi vairs nerulle )
Darbs netalu no majam, ne vairak ka 2 transporti diena, un cela uz darbu ne vairak par 1 stundu.
Ludzu nelaujiet man aizbraukt, ja jau sezonas laika nav reala darba, bail pat domāt kas bus nesezona ( jasukaa buus lastekas )
P.S. ka man pasem teica viens nejausi satikts taksists, skiet gada 95taja "Es milu so zemi, bet ienistu so valsti "
Koroce jaiet pakot mantas, koferis man jau ir sagatavots.
17.jūnijs 2014, 16:31 | links
 
Skiesta.
Bet ne vārda par to ko māki strādāt... ko tad tev te var piedāvāt?:)

Saprotu, ka visiem nav jābūt spēcīgiem speciālistiem kādās lietās, bet kad es div mēnešus atpakaļ meklēju darbiniekus savai bilžu nozarei,par manuprāt adekvātu darba samaksu tad nemaz tik plaša izvēle finālā nebija. Tā, jau paklausās, katrs otrais "kautko ņemas ar kompi" bet kad reāli darīt darbu kaut pietuvināti pro līmenim, tad nāni... knapi 3 izskatīšanas vērti eksemplāri, no 30desmit+. Cik esmu dzirdējis, tad citās nozarēs ir līdzīgi...

masķeri na vsje ruki, gan mums netrūkst:)

piedodiet, par spamu :)
17.jūnijs 2014, 17:19 | links
 
Līdzīgi ir automehāniķiem :)
17.jūnijs 2014, 17:32 | links
 
Skiesta:
Es Tev pilnībā piekrītu.
Mans māsas puisis nedēļas 3 kā ir Vācijā,strādā stroikā. Pa šo periodu cik viņš ilgi ir tur,viņš ir nopelnījis 1500euro bruto un ir priecīgs kā vēl nekad. Māsa arī taisās uz turieni braukt,darbs jau viņai tur esot garantēts. Tas viss ir tikai tapēc ka nu jau labu laiku māsas puiša māsa tur dzīvo kādu 3 gadu. Nu un pats reāli gaidu iespēju kad paspīdēs doties uz turieni,pagaidām redz nevaig :)
Bet nu,man visvairāk patīk tas,ka citās ES valstīs ir iespēja dzīvot kā "cilvēkam". Pieņemsim,varbūt ka kkur nāksies pastrādāt nedaudz ilgāk 1 vai 2 stundas,bet reāli tevi vērtē kā cilvēku,nevis kā zirgu pavadā kuram redz iekš LV..nevaig naudu,baro graudiem! :D
17.jūnijs 2014, 17:38 | links
 
nekur nav tā zelta bedre !!!
17.jūnijs 2014, 17:42 | links
 
Vēl ko gribēju piebilst. Man liekas ir jābūt stulbam lai nesaprastu to,ka lai arī par ko Tu nobalso vēlēšanās,sistēma nemainās,sile turpina strādāt. Visi tie solījumi ir tādas pasakas ka ei dillēs ar to visu,nekas taču pa šitiem gadiem nav mainījies uz labo pusi. Sola palielināt algas par 10 euro,bet taipat laikā sola palielināt tarifu sakaru līdzekļiem par 5%-10%. Lielie veikali arī nav stulbi,neatpaliek,redz ka Tev kļūst vairāk naudas,značet vari atļauties kko vairāk,jeb dārgāk paņemt...na Tev,cena tagad šitāda! Redz Ukrainā daļēji dēļ tā arī sākās viss tas bardaks,cilvēkiem vnk apriebies ka viss ir korumpēts,janukovič kādos apartamentos dzīvoja,viens komentēja videomateriālā ka tas ir slimi,kā viņš bija iekārtojis savas dzīves un atpūtas vietas. A ko Latvija,Latvija vairs nav noteicējs pati sev un jau sen. Latvija ir zem tupeles Eiropai (lētais darba spēks). Vēl līdz šai dienai nesaskatu jēgu,kapēc tika prasīts slēgt vairākas cukurfabrikas,mums tak būtu tikai labāk ja mēs turpinātu ražot un eksportēt,bet nē,redz ka nedrīkst! Pilnīgs bēēē šeit ir :) Lai Tev veicas Skeista!
17.jūnijs 2014, 17:48 | links
 
sory..eksprtēt...aizrāvos :D
17.jūnijs 2014, 17:53 | links
 
sory..eksprtēt...aizrāvos :D

Fugu, 17.jūnijs 2014, 17:53

nekas nav mūžīgs ...
17.jūnijs 2014, 17:56 | links
 
Incanti, kāpēc neviens nepavaicā - kur palika par cukurfabriku slēgšanu saņemtā kompensācija.
Tas tā, tīri apvāršņa paplašināšanai jautājums. :)
17.jūnijs 2014, 17:58 | links
 
Akmens_Viesis:
Nebāz degunu svešā silē,tāpat Tev nekas nepienākas! :D
Nu kkā tā atbildētu Tev lielie "kungi". =)
17.jūnijs 2014, 18:06 | links
 
krievu laikos bija darbs un nauda bet nevarēja neko nopirkt jo sūtija prom ..... bija pat vienu brīdi pa rubli pilnu maisiņu piepirkt......
17.jūnijs 2014, 18:19 | links
 
Kā ir labāk,kad ir nauda un nav ko pirkt,vai ir viskautkas bet nav naudas.Domāju ka pirmais variants!
17.jūnijs 2014, 20:00 | links
 
Sveiki!
Varat riet, varat ieklausīties, katra paša ziņā...
Skiesta,
Tā kā Tu aprakstīji problēmu, sorry, bet nekas ļauns nenotiks ja Tu aizbrauksi kaut kur...
Fugu,
Ja Tavs radinieks(cik noprotu, jauns cilvēks), ir Vācijā laimīgs par 1500eur, tad viņš nevis strādā stroikā, bet pilda palīgstrādnieka funkcijas. Un bēdīgākais irtas, ka nekad nekas nopietns no šī cilvēka nesanāks(vairākums gadījumi to pierāda).
Pie manis LV strādāt griboši cilvēki sāk ar 800-1000eur, par 8-9stundu darba dienu :-)
Tie kuri sevi parāda, zem 1200 nesaņem. (par max nerunāsim).
Tāpēc negribu neko dzirdēt par 1500 eur, tālu no mājām...
Protams, ir izņēmumi iekš visas LV - BET, tie ir SPECIĀLISTI, kuri nav novērtēti vai pieprasīti Latvijā. Bet šie cilvēki zem 4000 eur nekur eiropā nestrādā. (diemžēl, šādi ir ļoti maz).
Diemžēl, bet arī manā ģimenē ir cilvēki, kuri strādā EU, bet konkrētā specialitātē un saņem ar attiecīgi LABI? :-)
17.jūnijs 2014, 21:15 | links
 
to dakterp
Sveiki!
Ja Tev rodas kadru trūkums, tad gatavs izsniegt sevi. Man ir LVFKI izglītība(sarkanais diploms),21gads nostrādāts par treneri,daudz saprotu un māku no privātās celtniecības, varu pirtiņā jestri nopērt, varu rakt, varu arī nerakt :)
17.jūnijs 2014, 21:29 | links
 
to skiesta

Brauc un mēgini, uz mājām jau atbraukt vienmēr paspēsi. Man te pa retam šķiet ka esmu vienīgais aborigēns kas no savējiem te vēl turas, pārējie ir Norvēgijā, Vācijā, Anglijā utt, pat viens bijušais kolēgis tagat Jaunzēlandē celtniecībā strādā, pat sev tur hokeja komandu atrada jo bez tā nevarot. Vienīgais negaidi ka tur visi tādi labi un pareizi, viens no pirmajiem panākuma punktiem ir LABA valodas zināšana, ir liels risks strādāt nelegāli - it īpaši ja strādā pie "savējā čoma". Manuprāt ka tikai slinkais nav domājis par aizbraukšanu no šejienes un galvenais ka turpina aizbraukt biezā slānī (arhitekti, inženieri, tehniķi - tas no mana redzējuma). Man ar tāda doma galvā vārās - bet sieva, bērns, darbs utt bremzē un tur mani uz vietas, bet ik pa retam visa tā plēšanās noriebjas.
17.jūnijs 2014, 22:29 | links
 
... Vēl līdz šai dienai nesaskatu jēgu,kapēc tika prasīts slēgt vairākas cukurfabrikas,mums tak būtu tikai labāk ja mēs turpinātu ražot un eksportēt,bet nē,redz ka nedrīkst! Pilnīgs bēēē šeit ir :) Lai Tev veicas Skeista! ...

Fugu, 17.jūnijs 2014, 17:48


Klau, "gudriniek"! Ja Tu patiesībā zini, cik miljonus saņēma cukurfabriku īpašnieki (ne jau valsts) kompensācijā par to slēgšanu (bija izvēle neslēgt un nesaņemt kompensācijas) un arī cik daudz saņēma cukurbiešu audzētāji pārprofilācijai, tad Tu esi Salašņu centra nelietis! Patiesībā iepriekš minētos faktus normāls mūsu valsts pilsonis nezina, jo mēs info pārsvarā iegūstam no pērkamiem žurnālistiem, kuri "aizmirst" reālos faktus, tāpēc Salašņu centra nelieša definīciju uz Tevi visdrīzāk nevar neattiecināt!:))) P.S. Tomēr pirms "uzbrauc" mūsu valstij Latvijai - mēģini iedziļināties "dziļāk"!
17.jūnijs 2014, 22:48 | links
 
ja par cukuru, neefektigās fabrikas Eiropā slēdza pāc PTO rekomendācijām un mūsu ražotājiem kompensācijās izmaksāi bija plānots ap 100 mlj latu, absolūti lielākā daļa ne mūsu naudas, cik atceros vēl līdz 17 gadam maksās tiešmaksājumus, pašām fabrikām laikam kādi 30 milj, bet vai kopā ar kompensācijām darbiniekiem neatceros, radi savulaik ar audzēšanu darbojās, tie cipari visai aptuveni- cik atceros.
17.jūnijs 2014, 23:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager