Meklēju darbu

Tēma darba meklētājiem
Skiesta sory kādas zāles dakters izrakstīja ? Izskatas ,ka īsti nepalīdz. Jauku tev dienu
18.jūnijs 2014, 14:51 | links
 
Par mūsu nodoklju naudinu smuki pakavamies Afganistana, nieka 100 miljoni latu ( precizu cipparu es nezin ) kas mums bagatiem, strunts.
Aizgajam gan bno turienes ka suni ar nolaistu asti aiz Janiju muguram, ar kaunu.
Ja kas Padumju iziesanu ( begsana ar kaunu ) no Afganiostanas pedejo pasu posmu vadija mūsu Dainis Turlais, liels oficiers bija.
18.jūnijs 2014, 14:47 | links
 
Vel es jau sita izdaros kad man ir "darba parunas '
Uz jautajumu cik es velos sanemt menesi es smaidot atbildu................ velos sanemt miljonu latu menesi, bet tikai velos...........
Diemzel dzīve veleties un sanjemt ir loti dazadas lietas.
18.jūnijs 2014, 14:44 | links
 
Ramex...........................
Izglito mani pamulki ko tu saproti kas ir "meklet darbu"musu tevzemite ????
Sutit 20 CV diena par algu 287 eu menesi.
Piedalities n-tajos konkursos ???
Vai ka vel meklet ????
Mani gaida darbs smuks Gamburga, par nieka 3000 eu menesi, tobis mani comi gaida mani.
Nez ka Tevzeme bez manis iztiks
Ar kajinjam ejot laikam pa kadu nedelu var atnakt uz majam Riga.
Zinu viru kas kPadumju armija kara beigas sagaidija Vaczeme, ij sam teica, kars beidzies, ej majas................. ij sis ar kajam atnaca ar lena gara., vot veci bija, njeka rtahga, kad ar piepuli met udeni 5 grami kukrodzigu !!!!!!
18.jūnijs 2014, 14:41 | links
 
Parto karosanu, un nodokliem kurus mes maksajam par to ka musejie kauc kur kaujas pasaule.
Paskaitisim biski karus kur mes esam pabijusi 20 mistiskas neatkaribas gados !!!!!
Balkani
Iraka
Afganistana
Un taga vel mistiska Mali ( dzeki jau sez lielaja krievu samaljota un laikam jau ir aizplanejusi prom)
Kapecmes varam darīt pāri citiem, bet citi taks nav mulkji ar isu atminju
Kapec tie citi nevar uzspridzinat parpilditu vilcienu vasara uz Jurmalu ???? zeel bernus un sievietes, kas cietis.
Nedari otram to ko negribi lai izdara tev ( sens Tataru teicien )
Par 100 miljonu ko mes ka bagata valsts izgrudusi esam tajos karos, cits gars stasts)
18.jūnijs 2014, 14:37 | links
 
skiesta, varbūt sāc ar to ka darbu meklē mazliet nopietnākās vietās kā ss.lv ?
18.jūnijs 2014, 14:34 | links
 
as ka es esmu seit, Letu zeme................ visi arzemes tautiesi brinas, un sdauc mani prom.
Piem varu dzīvot māja JaunZelande okeana krasta no kuras redzami sniegoti kalni ( Jaunzelande ja kas pamata daba tika filmeta Gredzena pavelnuiekam ), ir tikai pasam jasagrabina nauda celam, kas mums nav leeti

Desmitnieku varu iedot,kurš vel metas ?:) :) ): ):)

silpeiv, 18.jūnijs 2014, 14:21


Piedāvāju 20 eirikus
18.jūnijs 2014, 14:34 | links
 
Dream............................ par trako maju.
Muzeju nakti apstaigaju Sarkandaugavu, tur Aurora pat radija Latviesu kino, zel ka nokaveju "Varnas ielas republiku 'gribetos noskatities ( labas lietas skatos ieks kino, skiet ne vienu filmu , lai ari man vinju daudz kompi nesmu noskatijies laptopa ekranina )
Ta vot, izrejklamejas ka bus valja muzejs Trako māja, ieeja ja kas no ielinas kas ir aiz kinom Aurora, a ............ naaani, muzejs bus vala tikai rudeni, vot abloms.
Apstaigaju visu Sarkeni, iespaidigs rajons, Dauderu muzeju, Al;daris atvera taja diena savu muzeju, iespaidigi, ipasi vecie Ulmanja laika katli, pivu kur vaarija. RER (bijusais Provodniks ari atvera savu muzeju, interesanti ka Perovodnjiks sspecializejas uz gumiju, pamata galosas sekmigi konkureja ar Michelin , un Cara laika tur stradaja 6000!!!!!! cilveku katru dienu, vot )
Sarkasndaugava ir sava biedriba, panekle neta, es jau visu izlasiju kas mani interese.
Ta ka ar Trako maju draugs man muzeju nakti sanaca abloms, uz astes uzsedos kauc kadai ekskursantu grupai kas jau beidza savu pastaigu pa Aleksandra drazu ( liels parks, cara teetina izveidots trakjennes teritorija ).
18.jūnijs 2014, 14:31 | links
 
skiesta, "za ribalku".
18.jūnijs 2014, 14:25 | links
 
Silp, taks saku, ka Letu zeme nav vairs kas strada ta pa istam, visi ir prom.
Plenderi, plenci taks nav nekadi stradnieki.
Man pazinam bija gaters un oglju dedzinatava Cangalju zeme gadus 10 atpaklj, ij............. ka sis teica........, labs ir tas stradniekskas atnak stradat pec tresas die4nas pec algas sanemsanas.
Tapec vinjs algas maksaja nevis piekdienkad brivdienas skumigi garas prieksa, bet gan pirmdien, kas darba nedela prieksa, vot reali gadijumi, no realas dzives.
18.jūnijs 2014, 14:24 | links
 
Silp..................... man nav laika tev neko radiit............, neesi taks berns, palasi pats
Sludekli pilni ar Maximu, 300 jurisi par 14 st darba dienu, menesa beigas atvilkums no algas par iztrukumu.............. vajadzigi visadi apsargi, ratinjstumeji, pardeveji.......... ej skaties, KONKURSA kartiba piesakies un ja izturesi parbaudi ej vergo 3 prieksniekiem, kas tevi cakares jo siem darbs tadsredz.
18.jūnijs 2014, 14:21 | links
 
as ka es esmu seit, Letu zeme................ visi arzemes tautiesi brinas, un sdauc mani prom.
Piem varu dzīvot māja JaunZelande okeana krasta no kuras redzami sniegoti kalni ( Jaunzelande ja kas pamata daba tika filmeta Gredzena pavelnuiekam ), ir tikai pasam jasagrabina nauda celam, kas mums nav leeti

Desmitnieku varu iedot,kurš vel metas ?:) :) ): ):)
18.jūnijs 2014, 14:21 | links
 
Palasiet smiekligos sludinajumus piem ss.lv ( lielakais sludeklu portals LV, taga laikam ieviesis ka visi sludekli ir pa naudu, pa brivu vairs nav )
piem..................KONKURSA kartiba ( izcelums mans ) aicina darba apkopeju......, prasibas
Auigstaka izglitiba, 3 svesvalodas, nekadu kaitigu ieradumu.
Piedavajam, darbu skaista kolektiva 12 st diena, neregularu algu 300 jurisi menesi...........
Skaisti, un pie tam kas visvairak smidina.........KONKURSA kartiba, khalavsciki ibio, pasim pucejat savas gribas, un par jauno savu Porsche dzipu masajat kreditu.

skiesta, 18.jūnijs 2014, 14:14

vai tik tu nesi no trakomājas aizšmaucis
18.jūnijs 2014, 14:19 | links
 
Hotentot....................
Nedaudz no vestures, lai tu zinatu kakas ir Hotentoti...................
Nesen bija kaujas uzvaras atcere kad Hotentoti ( butiba Luterani-Kalvinisti Francija, izskirosa kauja ssakava Katolu ligu ar skiet karali Wilhelmu prieksgala ), sikak pats mekle neta, infas daudz, nav laikam iedzilinaties man.
Vel viņi palika vesture ka skiet katolji kada tur Kristala nakti ( to atkartoja Gitlera veci pret judiem Vacija , saucas tur garo nazu nakts skiet ) koroce katoli iezimeja hotentyotus un viena jauka nakti smuku vinus izgrieza briesmigi daudz, gandriz visus .
18.jūnijs 2014, 14:18 | links
 
Palasiet smiekligos sludinajumus piem ss.lv ( lielakais sludeklu portals LV, taga laikam ieviesis ka visi sludekli ir pa naudu, pa brivu vairs nav )
piem..................KONKURSA kartiba ( izcelums mans ) aicina darba apkopeju......, prasibas
Auigstaka izglitiba, 3 svesvalodas, nekadu kaitigu ieradumu.
Piedavajam, darbu skaista kolektiva 12 st diena, neregularu algu 300 jurisi menesi...........
Skaisti, un pie tam kas visvairak smidina.........KONKURSA kartiba, khalavsciki ibio, pasim pucejat savas gribas, un par jauno savu Porsche dzipu masajat kreditu.

skiesta, 18.jūnijs 2014, 14:14


Parādi man to sludinājumu ?:) :) ): :)
18.jūnijs 2014, 14:15 | links
 
Palasiet smiekligos sludinajumus piem ss.lv ( lielakais sludeklu portals LV, taga laikam ieviesis ka visi sludekli ir pa naudu, pa brivu vairs nav )
piem..................KONKURSA kartiba ( izcelums mans ) aicina darba apkopeju......, prasibas
Auigstaka izglitiba, 3 svesvalodas, nekadu kaitigu ieradumu.
Piedavajam, darbu skaista kolektiva 12 st diena, neregularu algu 300 jurisi menesi...........
Skaisti, un pie tam kas visvairak smidina.........KONKURSA kartiba, khalavsciki ibio, pasim pucejat savas gribas, un par jauno savu Porsche dzipu masajat kreditu.
18.jūnijs 2014, 14:14 | links
 
Silpei................... par CV
Tas ka es esmu seit, Letu zeme................ visi arzemes tautiesi brinas, un sdauc mani prom.
Piem varu dzīvot māja JaunZelande okeana krasta no kuras redzami sniegoti kalni ( Jaunzelande ja kas pamata daba tika filmeta Gredzena pavelnuiekam ), ir tikai pasam jasagrabina nauda celam, kas mums nav leeti, un ka teica Juris ( majas saimnieks kas gan bizneso pats Londona ), tad Jaunzelande,. Australija nav verts braukt ja gribas pelnit lielo pikji,darbu tur var atrast bez problemam, bet..... algas salidzinosi videjas.
Silpei, ja velies piedavat darbu 12 st diena, bez brivdienam, un algu reizi 3 menesos, paturi to labak sev, un pajauta ss.lv, lai citi atsuta tev CV.
18.jūnijs 2014, 14:10 | links
 
Skandināvi, daudzas "bagātās valstis" TO sapratušas, un tam kas nestrādā, nodrošina cilvēka cienīgu dzivi neatkarīgi, ja tas arī nestrādā.
Rxq, 17.jūnijs 2014, 23:18

Tas arī nav krietni. Pārmērīgu pabalstu izsniegšana cilvēkā nokauj vēlmi vispār ko darīt. Kāpēc gan strādāt, ja var nestrādāt? Strādātājs atkal neredz jēgu strādāt, jo kaimiņš arī labi dzīvo, lai gan tik vien dara, kā ripina gurķīti...

Bet tas, ka cilvēku skaits arvien vairāk pieaug un cilvēka darba apjoms samazinās, tas gan ir fakts un problēmas tas rada un radīs.

Ko lai saka - mudiniet bērnus gūt izglītību un apgūt noderīgas lietas, kas var viņiem palīdzēt nākotnē nonākt tajā kategorijā, kas strādā.

Hotentots, 18.jūnijs 2014, 13:33

ar augstāko izglītību gaterī pa min algu
18.jūnijs 2014, 14:06 | links
 
Mnjuniors............... sveiks
Par pabalstiem runajot...............
Piem GMI Letu zemem ir 40 ls, Juropa ta ir normala vienas darba dienas ( 8 st alga ) ( to var sanemt katrs bomzis ( Garantetais Iztikas Minimums )kurs ir kauc kur deklarets, piem Riga.....
Nez ka var izdzibot ar 40 ls ???? lai tie lemeji pasi pamegina.
Pensionari sacela lielu breku nesen, izradas, curks kas ludz patverumu Letu zeme, dzivo kur tur Ozolniekos ar komfortu un par dzivosanu esanu neko nemaksa sanem 280 jurisus !!!!!! kas ir vairak ka sanem visun apzinigo muzu nostradajis, slimibu sagrauzts pensionars, taisnigi nje ???? ( ipasi naski uz patverumu ir Gruzinji, ne jau Letu zeme vinjiem vajadziga, bet treknaa Juropa )
Runaju ar pensionaru kas reali pateica ka pec visa nomaksas ( pendzas ja kas ir pasi apzinigakie maksataji ) vinjam reali paliek 5 ls uz menesi........., njem un izdzivo ar to.
Pendzas aplauzas pamatigi aprili sogad, jo gaidija ka aprilis bus silts, un nebus jamaksa par dzivoklu 200 juruisus, a njeka, bija auksts un kurinaja, maksa kjesa.
Piemeram musejie brauc pakarot uz Mali ( lai politikji un ministri vismaz karte ar pirkstu parada kur Afrikanju zeme ir tada Mali,domaju ka nesanaks njeka ),kas mums nieka 5 miljoni euro kara sakumam, kas protams ievilksies uz gadiem, japalidz taks Sprancu legionam kauties.
Mana meita 9 gadi, Letu pilsone, dzimusi Letu zeme, abi vecaki Letlandes pilsoni sanem menesi .........8 ls, loti jauki, nji ??? ( juropa skiet par vienu berneli maksa 200 jurisus,vel visadi bonusi nak, kadi te veel murgi par tautiesu atgriesanos dzimtene.
Es piemeram maksaju nodokljus no katra maizes klaipina ko noperku Rimi, vai ar to ir par maz ????
18.jūnijs 2014, 14:04 | links
 
Skiesta atsūti Cv ,bet lūdzu bez kļūdām un lai var salasīt. Varbūt ko varu ieteikt fktk@inbox.lv
18.jūnijs 2014, 13:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager