Gumijzives Tvisteri

ka jums liekas... ja voblerim uz akiem uzspraudishu paris mazus twisterishus ,copes bus biezhak?
22.marts 2009, 19:41 | links
 
Ar ekspeimentiem zivju ķeršanā iet vēl trakāk nekā medicīnā,bet tas tā pilnīgi varētu būt..ja jau ziemā uz zivs aci...un Alūksnē uz speķa gabaliņiemmm
31.marts 2008, 09:24 | links
 
Nu pamēģini!!! Tā cope jau vairāk vai mazāk no eksperimentiem sastāv,un kas zin,varbūt tev ar izdodas uzķert ko savu!!!!! marekam 1 !!!
16.marts 2008, 09:59 | links
 
vai tieshaam buus labaaks rezultaats ja uzspraudiisi mazu zivs gabaliņu uz aaķa?!
15.marts 2008, 17:02 | links
 
Nu nezinu vai jēga smērēt ar zivs gabaliem!!!??? ja jau tām zivīm ir rijamais tad rij pat tādus mānekļus par kuriem nenāk prātā ka kāds vispār pakamps!!! Es personīgi izmantoju baltās ar sarkano gumijas,un itnemaz nevar sūdzēties. kā arī divdaļīgus un trīsdaļīgus voblerus!!! vēl jau tas kā tu pasniedz to mānekli,ātri velkot,raustīdams,vai kā??? daudz no mānekļa spēlēšanas atkarīgs!!!
15.marts 2008, 16:30 | links
 
Marek 1!!!! peec manaam domaam nejau kraasa taa galvenaa! es jau daudzus gadus spiningoju un pirms meerkt maanekli uudenii iesmeereeju to ar svaigas zivs gabalu,un iesaku arii uz aakja uzspraust mazu aadas gabalinju...tas speelei netraucee...un pats redzeesi buus cits rezultaats...atbildeeshu uz reiz,tas straadaa uz visaam pleesiigajaam ziviim...prakse to ir pieraadiijusi!!!Jo ziviim ir ljoti labi attiistiita oza,un tiko no veikala mests maaneklis kursh veel smarzo peec kraasaam un lakaam diez vai iekaardinaas kaadu zivi kura nav TOKSIKOMAANE!!!!! lai veicas eksperimentos!!!!
12.marts 2008, 13:16 | links
 
Es atkal shosezon izmeegjinaashu lietot divus maanekljus mazs maziitinjsh roteriitis+mazinjsh tvisteriitis.Par kraasaam,baltaa piekriitu,veel melnaa..paarsvaraa dabiigie tonji,bez tiem salaatzaljajiem,rozaa utt gljukiem,galvenais jau ticeet savam maaneklim,savaadaak visu dienu meercee savu kolekciju rindas kaartiibaa..
7.marts 2008, 22:26 | links
 
man dažreiz ir bijis pilnīgi otrādi - ja liek mazāku gumiju vai rotu ķeras lielāki, ja liek lielāku tad mazāki! bet ja trāpi uz baru - tad vienalga liec ko gribi!
17.janvāris 2008, 10:13 | links
 
nu ir tā, ka laikam baltā krāsa ir vis universālākā..
Vēl ļoti labi ņem uz gaiši brūnas.. vēders gaišāks mugura tumšāka..
Ja galīgi neņem tad, ar mazu baltu gumijas tārpiņu (ar astīti) vienmēr pa zālēm kādu var piemānīt, bet ja esi atradis baru, tad krāsai nav nozīmes, nem visu pēc kārtas..
Interesanti, ka ja esi atradis baru, tad labāk nemētāt ar pašu mazāko gumiju, bet uzlikt vismaz 5-6 cm., ķeras pavisam citi asari - lielāki...
17.janvāris 2008, 09:59 | links
 
paldies par atbildi!:)
Un uz kādam krāsām tu ķer asarus?
16.janvāris 2008, 18:08 | links
 
:D atvainojos... man vienkārši likās, ka tev nav ko darīt... :DD

ar gumijām ķeru gan asarus gan līdakas..
sevišķi interesanti ir ar mazajām gumijām (lidz 5.cm) ķert asarus.. ja atrodi, kur rijas asaru bars, tad apmēram stundu vai pat vairāk vari vilkt zivi katrā metienā...
pagājušo vasaru man labākais loms uz mazajām gumijām bija 8.kg. asari apmēram 1.stundas laikā...

līdakām gumijas "garšo" visu gadu, sevišķi labi pavasarī...
16.janvāris 2008, 17:07 | links
 
Kas tev nepatīk serpo!!!!!!!!!!!Es nekad neesmu copējis līdakas vasarā!!!Tapēc jautaju!bl***
16.janvāris 2008, 16:56 | links
 
tas toč būtu baigi labi... nu loģiski ka visi ir ķēruši līdakas un asarus ar tvisteriem! un vēl piedevām vasarā!
16.janvāris 2008, 16:31 | links
 
Marek sāc vienreiz makšķerēt nevis pie datora sēdēt.. :))
16.janvāris 2008, 16:09 | links
 
Sveiki!Pastāstiet vai kāds ir ķēris līdakas vai asarus ar tvisteriem vasarā?Kādi ir bijuši lomi?
16.janvāris 2008, 15:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager