Gumijzives Tvisteri

Sveiki!Lūdzu padalaties ar pieredzi!Runa iet par gumijām,kurām ievērts pretzāļu divžuburis(tas ar ūsām).Man zivs ūdenī sagriežas ar vēderu uz augšu,attiecīgi,ar āķiem uz leju.Vai tas ir normāli?Paldies

Rinalds, 5.maijs 2014, 20:19


Kas liedz āķi spraust vēderā? ;)
5.maijs 2014, 20:42 | links
 
Sveiki!Lūdzu padalaties ar pieredzi!Runa iet par gumijām,kurām ievērts pretzāļu divžuburis(tas ar ūsām).Man zivs ūdenī sagriežas ar vēderu uz augšu,attiecīgi,ar āķiem uz leju.Vai tas ir normāli?Paldies
5.maijs 2014, 20:19 | links
 
Paldies:-)
14.marts 2014, 12:39 | links
 
Iemet youtube.com atslēgas vārdus "оснастка твистеров" un ieraudzīsi arī kā var trīsžuburi ievērt gumijas zivīs.
14.marts 2014, 12:08 | links
 
Paņem tādu verķi kā tamboradata, caurdur zivi ,aizāķē aiz āķa cilpiņas un ievelc āķi zivtiņā.
14.marts 2014, 11:58 | links
 
Sweiki.es nopirku divžubura āķus bet viņi pa vidu ir salodēti.Tāpēc netieku gudrs kā pareizi vinu dabūt gumijas zivī.Varbūt ir kāds video.Paldies:)
14.marts 2014, 10:59 | links
 
Skaidrs,bet ja ir divzubura akis.ari nem ara?
1.janvāris 2014, 19:36 | links
 
Sveiki.jus pec copes nemat akus ara no gumijam pirms liekat atpakal pacina.vai liekat atpakal ar visiem akiem???

ediijs, 31.decembris 2013, 18:53



Atkarībā kāda zive un kāds āķis. "ēdamajām" teorētiksi vajadzētu ņemt ārā, jo tur ir sāls kas saēd, vēl jo vairāk komplektā ar mitrumu. Es neņemu ārā, jo ātri tāpat nomainu vai norauju,
mēnešiem rūsējošos āķus nevajadzētu turēt, katrā ziņā tas āķim par labu nenāk :)
1.janvāris 2014, 19:18 | links
 
Sveiki.jus pec copes nemat akus ara no gumijam pirms liekat atpakal pacina.vai liekat atpakal ar visiem akiem???
31.decembris 2013, 18:53 | links
 
Otiņ, izvārīju tava vietā gumijas :) Skat manā albūmā.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-59039.htm

Jep, strādā tā lieta :)

Tik manas ejošās gumijas šobrīd apmierina kādas ir :)
10.oktobris 2013, 16:13 | links
 
Tiogu bez astes vajag tikai nedaudz piedriblēt un viss notiek kā uz tārpiem.. hotj uz DS spraud :)

martins_, 27.septembris 2013, 12:50


Tak apgraizītā tioga un ballists ir labākā DS gumija ašukam! Es jums tiko izstāstiju savu superslepeno ieroci :DD

Vispār man nav skaidrs, kāpēc manām tiogām nekad netiek nokostas astes? Čaļi te baigi sūkstās, ka daudz gumijas iziet.. copēju daudz, bet nokosta ir tikai vienai! Mazajam, MR. greedy, gan regulāri aste nost.
9.oktobris 2013, 12:56 | links
 
Ko darīt ar apgrauztajām Tiogām?

Morbidejs, 27.septembris 2013, 10:47


Nākamās liec ar asti pa priekšu un pēc kāda laika tev būs Tiogas bez galvas - atliek tikai sakausēt ar iepriekšējām, un re!!! Tev ir jauns gumijtwisteru komplekts... ;-)
Ekskluzīvs!!!... ;-)
9.oktobris 2013, 12:40 | links
 
Ko darīt ar apgrauztajām Tiogām? Tie, kas ar tām copē, droši vien zina, ka astes galu ašuki diezgan viegli norauj. Tādas man iekrājušās. Mest laukā vai pataupīt reizēm, kad esmu trāpījis uz dusmīgu ašuku bara un viņiem vienalga, ko apēst?

Morbidejs, 27.septembris 2013, 10:47
Sataisi astes pats un piekausē klāt :)

kutis, 27.septembris 2013, 12:31


Tā arī izdarīju. Pagraizīju lāpstiņas no citām gumijām, kuras sagrauztas. Principā jau ķērās ašuks arī bez astes lāpstiņas, bet pašam lielāka ticība, ka tā lāpstiņa ir. :)
9.oktobris 2013, 11:40 | links
 
Ko darīt ar apgrauztajām Tiogām? ....

Morbidejs, 27.septembris 2013, 10:47

Es viņas ņemu un spraužu šķērsām bet uz pavadiņas sistēmas. Dažos gadījumos, kad asars ir neaktīvs, tas izglābj copi.
27.septembris 2013, 14:24 | links
 
ja nokož tikai pašu astīti, tad turpinu ķert parasti, bet ja kautkur pus asti norauj tad ņemu jaunu
27.septembris 2013, 12:53 | links
 
Tiogu bez astes vajag tikai nedaudz piedriblēt un viss notiek kā uz tārpiem.. hotj uz DS spraud :)
27.septembris 2013, 12:50 | links
 
Ko darīt ar apgrauztajām Tiogām? Tie, kas ar tām copē, droši vien zina, ka astes galu ašuki diezgan viegli norauj. Tādas man iekrājušās. Mest laukā vai pataupīt reizēm, kad esmu trāpījis uz dusmīgu ašuku bara un viņiem vienalga, ko apēst?

Morbidejs, 27.septembris 2013, 10:47

Sataisi astes pats un piekausē klāt :)
27.septembris 2013, 12:31 | links
 
Ko darīt ar apgrauztajām Tiogām? Tie, kas ar tām copē, droši vien zina, ka astes galu ašuki diezgan viegli norauj. Tādas man iekrājušās. Mest laukā vai pataupīt reizēm, kad esmu trāpījis uz dusmīgu ašuku bara un viņiem vienalga, ko apēst?

Morbidejs, 27.septembris 2013, 10:47

Es, godīgi sakot, neesmu ievērojis atšķirību starp "aste ir" un "aste nav"!
Tāpat tas asars ņem! Brīžiem pat labāk! man 2" baltās Tiogas, dažreiz, pēc pirmā metiena ašukos paliek bez astes! Turpinu strādāt un ņem ļoti labi! Domājams, tam asarim pofig - ja kaut kāds balts sūds kustās - JĀAPĒD! :)
27.septembris 2013, 11:34 | links
 
Morbidejs
Un Tioga pludeni pārvēršas par dropšot gumiju:)
27.septembris 2013, 10:56 | links
 
Ko darīt ar apgrauztajām Tiogām? Tie, kas ar tām copē, droši vien zina, ka astes galu ašuki diezgan viegli norauj. Tādas man iekrājušās. Mest laukā vai pataupīt reizēm, kad esmu trāpījis uz dusmīgu ašuku bara un viņiem vienalga, ko apēst?
27.septembris 2013, 10:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager