Gumijzives Tvisteri

Atkal cepiens nevietā!
Neviens takš neko nesaka, ka ASV visi Sent kroiksi, GLoomis un citi ir STIPRI lētāki! Par ko cepiens te? protams, ka nelāgi, ka savējā marka pie mums dārgāka! Bet LV tās gumijas netaisa, bet taisa tuvāk Krievijai! :)
3.jūnijs 2013, 15:10 | links
 
nu iespejams ka maksaa ,kas no taa???nepirkt?un kjert ar poroloonu izgrieztu no sava vai kaiminja divaana??principaa katram puksteetaajam ir lieliska iespeeja aizsaut liidz Krievijai un iepirkt pareis pacinjas.
3.jūnijs 2013, 14:56 | links
 
...vieteejiem lielaakas gjimenes....
3.jūnijs 2013, 14:19 | links
 
LUCKY JOHN pro series edamgumijaam somenes visos SALMO veikalos 25% atlaide!!!

rio., 3.jūnijs 2013, 10:27


Nez kāpēc Lietuvā un Krievijā tās maksā divreiz lētāk.
3.jūnijs 2013, 11:53 | links
 
LUCKY JOHN pro series edamgumijaam somenes visos SALMO veikalos 25% atlaide!!!
3.jūnijs 2013, 10:27 | links
 
principaa jo mazaak jo labaak(TAS PAR LIDAKU, un ja spininga tests to atluj),videeji 0-5-7 gr,atkaribaa no pasas gumijas lieluma,svara.
3.jūnijs 2013, 08:22 | links
 
Sveiki!
Radās jautājums,ezers sekls max. dziļums 3m.
Cik gramu džiga galvu vajag?
2.jūnijs 2013, 20:23 | links
 
Jā, var dzenāt ar 10 gramus smagām galvām, tikai : vai nu velk zigzag­ā- piesit pie zemes, pavelk, piesit-pavelk. Vai nu ātri velk, lai nepaspēj nogrimt, vai nu ātri pavelk un mazliet lēnāk, tas ir zigzagā , bet nepiesitot pie zemes, vai nu paceļot augstu spiningu, to visu dara....bet jau lēnāk velkot. Aktīva līdaka ķers ātru mānekli, sliktā copē tai patīk "nogurusi" gumijzivtiņa.
21.maijs 2013, 08:40 | links
 
kā īsti sanāk copējot ezerā, ja te raksta ka 3 - 5 grami svina galvas ir priekš 3 metriem, bet es gribētu copēt ar lielākiem mānekļiem tajos 3 metros, ko tad darīt? liek virsū lielu džiga galvu kaut arī tur ir tas 3 metru dziļums? šito nevaru nekādīgi saprast.

celms, 20.maijs 2013, 22:04


Ķer kaut ar 20gr džigām.Tik jem vērā,ka trīs metru dziļumā vēl var būt bagātīks paklājs.Tobiš zāles.Tamdēļ ari daudzi tajā dziļumā izvēlās vieglākus mānekļus.
21.maijs 2013, 01:11 | links
 
Parasti njem Manns razhotas gumijas, svina galva mana skatijuma ap 10 grami pietiekami
21.maijs 2013, 01:06 | links
 
tas nozīmē to ka es varētu seklā ezerā ap 2 max 3 metri dzenāt arī ar 10 gramus smagām džiga galvām ?
20.maijs 2013, 23:08 | links
 
Ir apaļās un plakanās gumijas "zives". Liekot svina galvu, jāskatās, vai peldot lēni, tā labi līdzsvarojās- saglabā pareizo stāvokli, nerotē. Es plakanajām lieku tik mazu svinagalvu, lai tā stabili pareizi peldētu pie lēnas vilkšanas. Apalājām tas vairs tik būtisk nav.... Tā iegūst lēni peldošu, svāstīgu mānekli, ko arī var ātrāk pavilkt...Ja tomēr to nevar lēni pavilkt, un tā grimst dziļāk kā vēlas, tad maksimāli paceļ augstu spiningu ( garā spininga viena no priekšrocībām...) un tā ar augšupēju "spēka vektoru", palīdz gumijai negrimt. Gramu lielums saistīts ar gumijas masas lielumu, jeb nosacīti, ar gumijas svaru. Kas attiecās uz "gaumi" tad esmu novērojis, ka ar plānajām "reņģītēm". kā varētu raksturot gumijas formu, var iegūt lēnākus atļautos vilkšanas ātrumus, un galvenais, līdaka to redz kā lielu, jo biezumā tā ir plāna, bet sānu laukums liels! Principā tādu plakano "zivtiņu" izvēle ir ļoti maza...pārsvarā ir vīķes proporcijas. Te būtu ražotājam ko padomāt...lai mani apmierinātu....
20.maijs 2013, 22:48 | links
 
kā īsti sanāk copējot ezerā, ja te raksta ka 3 - 5 grami svina galvas ir priekš 3 metriem, bet es gribētu copēt ar lielākiem mānekļiem tajos 3 metros, ko tad darīt? liek virsū lielu džiga galvu kaut arī tur ir tas 3 metru dziļums? šito nevaru nekādīgi saprast.
20.maijs 2013, 22:04 | links
 
Jautājumam par džiga galvām ir vesela disertācija jāuzraksta....Jeb, sākumā jāuzdod sev pamatjautājumi: Kādas zivis vēlēsies ķert. Kādi dziļumi. Kāda straume. Tikai tad būs atbildes.....
13.maijs 2013, 15:41 | links
 
gumijas labas, bet regulari jamaina priekshroka vobleriem
13.maijs 2013, 15:07 | links
 
Iepērc 5-10gr.Izmēģinot zināsi ko un kāpēc tev vajag.Ja gribi lielākas gummi karināt galā,tad attiecīgi ari lielākas,līdz 14-20gr,džigas vajadzēs.
Kautkā virspusēji uzdevi jautājumu.Tāpēc ari tāpat atbildēju.
13.maijs 2013, 14:45 | links
 
padomaa pats,seklaakaas vietaas vieglaakus,dziljaakaas smagaakus
13.maijs 2013, 14:42 | links
 
Ok,rekonstrakshen voprosen :))) ar kadiem svariem dzigam pashi copejat gaujas vai daugavas upees? Svars no - lidz? Doma tada, kadus pirkt prieks arsenala :)
13.maijs 2013, 14:39 | links
 
persikoff- Daugava jau liela, ir daudz dažādu vietu, dziļumu un straumes stripruma. Jāzin kur Tu dosies un tad jau var apmeklēt veikalu ;)
12.maijs 2013, 17:37 | links
 
vainu Gaujaa,vai Daugavaa,ar vienu abaas buus pagruuti:))
12.maijs 2013, 15:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager