Gumijzives Tvisteri

Urmass !
Avot dzīvoju gan ! Pagājušā vasarā vidēji 6 stundas DIENĀ pavadīju laivā uz ezera. Tā sanāca. Cītīgi mācījos spiningot. Tāpēc šogad man ir daudz un konkrēti jautājumi. Vēl es biju salasījies, ka līgakas paliek nervozas, kad tuvojas pilnmēness. Tad nu es Oktobra sākumā pa pilnmēnesi dauzījos pa ezeru arī pa naktīm. Vot tāds es cītīgs skolnieks esu !
24.janvāris 2013, 20:59 | links
 
Savulaik jau rakstiju,tagad atkārtošos-pāris gadu atpakaļ lasīju interesantu rakstu krievu copes žurnālā,kur ļoti saistoši bija aprakstīts kur un kā meklēt plēsejus.Par dudzām lietām biju jau parliecinājies praksē.Tad nu tur bija vēl ļoti glīta tabelīte ,kur bija skaisti attēlots kādas maņas ir labāk attīstītas vairākumam plēseju sugu un kuras vajāk.Līdakai vislabāk attīstītas maņas bija redze un sanu līnija(uztver vibrācijas).Oža salīdzinājumā ar zanderiem, asariem u.c. -bija visvājāk attīstīta.Neesmu kompetents 100% apstiprināt vai noliegt šādu informāciju :),gan jau kāds iespējams ir veicis šādu pētijumu.
24.janvāris 2013, 17:47 | links
 
Sieks
Visu laiku tak uz ezera nedzīvo?Pa reizei gan jau līdz bodei noskrien.Atraktors nav maize,pēc kuras jāiet katru dienu.Vienreiz sezonā tak vari atļauties noskriet līdz bodei un iepirkt kādu pārīti atraktorus.:)
24.janvāris 2013, 17:27 | links
 
Urmass !
Man tuvākais makšķernieku veikals ir 40km. ! Vai Tu pats skrietu tikai tāpēc, ka tur IR ? Es runāju par metodi, kā mānekli padarīt izteiksmīgāku un viss. Man liekas, ka spēle+smaķele varētu dot par pāris % vairāk šances.
24.janvāris 2013, 17:23 | links
 
Tauta !
"....... Teorētiski ir tā, ka, uz iebarotu raudu, brekšu vai līņu vietu momentā nesas arī asari. Un ne vienmēr tāpēc, lai aprītu visu dzīvo, kas tur ir savācies.
Nu, ko teiksiet ?

Sieks, 24.janvāris 2013, 17:01


Kā tu zini, ka ne lai aprītu? Viņi to tev teica? :)))
Vēl ir tā, ka āšuki nāk uz tusiņu, arī līdakas.
Tici man viņām ir pie pakaļas tavas raudu putras :)

Ja par smērēm, tad Megastrike, strādā un plēsējiem patīk. Tas vai noķersi uz tādu sasmērētu gumiju vairāk, gan vēl nav zvanīts.. :)
24.janvāris 2013, 17:15 | links
 
Kur tu pirms copes dabūsi līdaku?:))
Ir tak veikalos nopērkami visādi atraktori.Izvēlies ko vēlies.:)
24.janvāris 2013, 17:04 | links
 
Tauta !
Krievu viģikā redzēju, ka gumijzivi pirms sviešanas apviļā iepriekš noķertas līdakas gļotās. Piekrītu, ka smaka dod papildus efektu- pievērš uzmanību. BET ! Tāpat uzmanību pievērš taču tā pati labā, vecā anīsa eļļa un citi smaržūdeņi ! Tad nu aicinu uz diskusiju par: Vai šitāda mānekļa ''iesmaržināšana'' padarīs to pievilcīgāku vai nē ? Teorētiski ir tā, ka, uz iebarotu raudu, brekšu vai līņu vietu momentā nesas arī asari. Un ne vienmēr tāpēc, lai aprītu visu dzīvo, kas tur ir savācies.
Nu, ko teiksiet ?
24.janvāris 2013, 17:01 | links
 
Kā ir ar Dragon firmas gumijām,vispār???Kāds kaut ko varbūt varētu pateikt par šo firmu plusus un mīnusus>>Uz gumijām no šīs firmas ir labas??

Nezinu kādas dažas esmu meiģinājis bet vel nav priekštata par to??:)::):):
10.oktobris 2012, 18:16 | links
 
Krist jums ir taisniba es kludijos...
8.oktobris 2012, 22:19 | links
 
Es pārsvarā lietoju Dragon firmas gumijas!!!:):)
8.oktobris 2012, 19:33 | links
 
8/6 - būs 2 līdz 2,5 collas
6/4 - 2,5 - 3 collas
4/2 - 3collas un 3,5

janjem veeraa, ka pie vienaadaam colaam var buut atshkjiriigs maneklju apjoms/resnums/biezums... u.c. aspekti.
8.oktobris 2012, 10:01 | links
 
no 8 līdz 4 max 2 nummuram
8.oktobris 2012, 09:59 | links
 
sakot no 8 lidz 12
8.oktobris 2012, 09:27 | links
 
Labdien,Kāds var pateikt kāda izmēra āķus izmantot
2" , 2,5" un 2,9 " collu manekļiem????

Sory kad tik stulbs jautājums)):)
6.oktobris 2012, 12:36 | links
 
;) sveiki,kāds nezin,kur var iegādāties relax kopyto RKBLS4L-S063? (dzeltenīga ar iesārtu ''kakliņu''. Izmeklējos šodie 5 veikalos-nekā :(
28.septembris 2012, 17:28 | links
 
piemājas ezers pie čoma limbažu pusē, - katram divas zobainās +/- 2-3 kg. daudz uzsitieni un zemmēri
2.septembris 2012, 08:45 | links
 
Sodien rits soso man tuvaja ezeraa. Bet lidaku copez bija tikai uz edamaz gumijas. 1na realizeta bet parejaz tik uzsita bet nepanjema. Gaidiju ka to gumiju vinjaz edis labak. Reali copeja apmeram 40 min tikai un tad klusums. Laiva beigas asars uz 250g un lidacens 52 cm. Visu riitu lija
1.septembris 2012, 20:54 | links
 
Salmo gumijas nezz, labak MANNS vot bomba
30.augusts 2012, 14:39 | links
 
contex :)))))
30.augusts 2012, 13:18 | links
 
Kāds firmas gumijas jūs ieteiktu DROP SHOTAM ???!
30.augusts 2012, 13:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager