Gumijzives Tvisteri

Kadas jus ieteiktu ja vairak izeju uz lidakam un asari ari tur ir labi? Paņemu pagaidam kaut kadas pa 4ls salmo veikalā, iekšā kadas 8 gab ja nemaldos un sarkanas.
30.augusts 2012, 11:54 | links
 
MFreimanis
tieši tā ))
es ar ēdamajām pat ieliku tiem kuri uz dzīvo ķera)) tas no krasta ))
dārgi ir ,bet man patīk ))
29.augusts 2012, 18:01 | links
 
Uzskatu, ka ēdamās ir štelle.
Kad asars rijās, tad , godīgi sakot, nav atšķirības. Bet kad zivij mute ciet, tad ēdamā ir vienīgais, kas var vismaz kādu izmānīt.
Esmu vairākas reizes to pārbaudījis praksē.
Uz parastu twisteri - nav reakcijas.
Uz berkley aromatizēto gumijzivi - jau viens atnāk lidz laivai.
Uz bugsy shad ( LJ) , sāk bakstīt uzreiz pēc nogrimšanas un pārīti tomēr ārā dabuju.
Tikmēr kolēģis izmēģināja visu(rotiņš,vobleris,gumijzives parastās) - apnika un apsēdās laivā pagulēt.
29.augusts 2012, 17:46 | links
 
pats esmu ķēris uz Salmo ēdamajām- tioga 2 collas, pie sliktākas , kaprīzas copes asaris ņem uz urrā kamēr pārējie pīpo)).saplēstas arī tiek ātrāk nekā parastās
29.augusts 2012, 17:02 | links
 
Konkrētu atbildi uz šo jautājumu nesaņemsi, jo viens sitīs kulaciņu pie krūts un teiks, ka baigi labās, cits teiks, ka fufelis un patiesība, kā vienmēr, būs kaut kur pa vidu. Protams, tagadējais ēdamo gumiju slavas brīdis ir ļooooooti tirgotāju uzpūsts mārketinga gājiens, bet ir gadījies, ka pie konkrētas necopes, tomēr šķiet, ka ēdamā nedaudz, bet rezultatīvāka. Galvenais jau, kam tici Tu pats.....
29.augusts 2012, 15:12 | links
 
Vakar pirmo reizi nopirku edamas gumijas. Gribu dzirdēt kopejas atsauksmes - ir labak uz viņam vai fufelis tas viss?
29.augusts 2012, 14:37 | links
 
Albakorā jauns pievedums Reins "ēdamajām" gumijzivīm
2.augusts 2012, 10:44 | links
 
Albakorā, Piedrujas ielā 5a, blakus Cenuklubam
24.jūlijs 2012, 12:43 | links
 
Klau, kurā bodē ir laba Relax un Manns gumiju izvēle? Jo tuvāk Pļavniekiem, jo ērtāk, bet der, protams, arī citas bodes :)
24.jūlijs 2012, 12:39 | links
 
20.jūlijs 2012, 20:14 | links
 
Man tagad topā Laimīgā jāņa tioga, un white devil maztvisterīts :O
20.jūlijs 2012, 19:54 | links
 
[url=http://shop.salmo.lv/products/1692[/url]
18.jūlijs 2012, 16:47 | links
 
sory nočakarējos
::::)))
18.jūlijs 2012, 16:45 | links
 
kā pareizi jāvelk māneklis ja ir šāda gumijzivs::
[img]http://shop.salmo.lv/products/1692[img]
18.jūlijs 2012, 16:45 | links
 
vai kāds ir redzējis tā gumijas kas bija pēdējā copes žurnāla jaunumos-ne Laimīgā Jāņa))
veikali Rīgā interesē-izskatījās interesanti krāsojumi un formas))
11.jūlijs 2012, 10:48 | links
 
Ka tik nesajaucu ar bluefox :( sorry :(
3.jūlijs 2012, 22:31 | links
 
V.S.O.P.

Paldies par info - noskaidrošu pie Raivo... lai gan neatecros, ka būtu tur kaut ko manījis :(
3.jūlijs 2012, 21:07 | links
 
Sķiet, ka FISHBON bija kaut kaut kas, bet precīzi nepateikšu.
3.jūlijs 2012, 19:52 | links
 
Vai kāds kaut kur Latvijā nav redzējis FOX ēdamās gumijas (http://foxlures.com)? Pagājušogad bija GoldFish'ā zem kaut kāda dīvaina "brenda" KOTA, bet šogad sola-sola, bet kravas kā nau tā nav... Mož ir cits kanāls?

Cik pētīju, tad tie ir ķīniešu ražojumi pēc ukrauņu bālēliņu pasūtījuma, taču gumijas ir reāli strādājošas (vismaz Gloom un Abyss modeļus pats esmu pārbaudījis)...
3.jūlijs 2012, 13:35 | links
 
mefisto, Salmo Spice jau ir, vienk veikalos ļoti daudz jaunu preču, kamēr visu apstrādā laiks paiet
30.aprīlis 2012, 17:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager