Lielauces ezers

Davis-Di [24.08.17]: Paldies tu mani nomierināji.būs stimuls kko labu dabūt ;)

copmans22, 24.augusts 2017, 16:22

heh nu nez vai tas ir nomierinoši, bet ņemot vērā ka šo 6dien būs vēja maiņa un naktīs paliek vēsākas + 5dienas naktī būs lietus , papildus pa dienu celsies spiediens => var sanākt pilnīgs čupačups arī :P
Nu jā var arī tā gadìties, taču ceru, ka vismaz kkas bùs, jo divas reizes biju tur šogad un pilnīgs klusums diemžēl.ceru uz to, ka paliek vēsāks.
24.augusts 2017, 17:30 | links
 
Paldies tu mani nomierināji.būs stimuls kko labu dabūt ;)

copmans22, 24.augusts 2017, 16:22


heh nu nez vai tas ir nomierinoši, bet ņemot vērā ka šo 6dien būs vēja maiņa un naktīs paliek vēsākas + 5dienas naktī būs lietus , papildus pa dienu celsies spiediens => var sanākt pilnīgs čupačups arī :P
24.augusts 2017, 16:42 | links
 
Davis-Di [24.08.17]: TO: copmans22

Biju 6dien un 3dien.
Visā visumā nav ar ko lielīties.

6dien bija laiku maiņa un pūtiens līdakām mutes bija ciet bet vien mēru izmocījām, no asariem zirga zobi tikai viens tāds rupjāks.
3dien ar līdakām šo to salasīju, bet asari vispār 0, dēlam līdaka tāda uz 4-5kg 3m no laivas nopurinājās, tam tagad motivācija uz ilgu laiku.

Interesantākais ka nav ne jausmas kur ir zemmēri -> nav tā ka man viņus vajag, bet kaut kāda dīvaina sajūta - ja ne uz vobleriem utml. tad asarus ķerot tiem tak vajadzēja būt. Par abām dienām 1x zemmērs tikai nopurinājās.

Visam bonusam 3dien Kaija C&R, ņemot vērā, ka bija vējš pamatīgs trādi rīdi bija baigais, bet nokausējām un beigās ar knaiblēm izrāvām āķi ārā un viņa aizpeldēja - bet nu šoks viņai bija pamatīgs.



6dien no rīta izbrauca džeks no līņu copes, izskatās ka uz līņiem tur labāk braukt neka uz līdakām.

:)
Vēlu veiksmi šo 6dien.
Paldies tu mani nomierināji.būs stimuls kko labu dabūt ;)
24.augusts 2017, 16:22 | links
 
TO: copmans22

Biju 6dien un 3dien.
Visā visumā nav ar ko lielīties.

6dien bija laiku maiņa un pūtiens līdakām mutes bija ciet bet vien mēru izmocījām, no asariem zirga zobi tikai viens tāds rupjāks.
3dien ar līdakām šo to salasīju, bet asari vispār 0, dēlam līdaka tāda uz 4-5kg 3m no laivas nopurinājās, tam tagad motivācija uz ilgu laiku.

Interesantākais ka nav ne jausmas kur ir zemmēri -> nav tā ka man viņus vajag, bet kaut kāda dīvaina sajūta - ja ne uz vobleriem utml. tad asarus ķerot tiem tak vajadzēja būt. Par abām dienām 1x zemmērs tikai nopurinājās.

Visam bonusam 3dien Kaija C&R, ņemot vērā, ka bija vējš pamatīgs trādi rīdi bija baigais, bet nokausējām un beigās ar knaiblēm izrāvām āķi ārā un viņa aizpeldēja - bet nu šoks viņai bija pamatīgs.



6dien no rīta izbrauca džeks no līņu copes, izskatās ka uz līņiem tur labāk braukt neka uz līdakām.

:)
Vēlu veiksmi šo 6dien.
24.augusts 2017, 15:01 | links
 
Davis-Di [18.08.17]: copmans22 biji Lielaucē, kā ar panākumiem?
Sveiks, diemžēl nē sakrājās visādi darbi un tā, katrā zinjā 6dien būs sacensības tad iedošu atskaiti ;)
20.augusts 2017, 13:33 | links
 
copmans22 biji Lielaucē, kā ar panākumiem?
18.augusts 2017, 14:24 | links
 
skiperis. Lai brauktu jūrā - pats zini kādu inventāru vajag. Tādu gādāt ir jēga tad, ja pats dzīvo pie jūras, vai tuvu tai. Tā kā esmu rīdzinieks - tad nekā, jābrauc vien paķert butes, vai kaut kur pamakšķerēt no krasta vai mola, jo esmu jau par senu, lai tagad gādātu vēl inventāru, kuru īsti pat glabāt nav kur. Tā ka katram pēc iespējām un gribēšanas.
Bija laiks, kad pats braucu uz Mērsragu, un no turienes ar pazīstamu vietējo laivām braucām jūrā, nebija jau slikti. Bet tad nāca jaunie laiki, un vecās laivas kirdik, vietējie daļa arī. Un tur vairs neko.
Tagad šad tad aizbraucu un Alūksni, Burtnieku - tur retāk, kaut kā vairs nepatīk, arī Lielauci. Kādus gadus atpakaļ strādāju Rīgas ostā, bija doma Daugavā pacopēt žaņus, taču kad nācās pie Daugavas ūdeņiem tā tuvāk pabūt un diendienā vērot, kas tikai tur iekšā nepeld - tad arī atmetu šo domu. Ja nu vienīgi varbūt kaut kur pie Līvāniem, vai vēl tālāk, citādi to zivi tikai - ķer un atlaid - bet tas jau gabals ko stūrēt. Slinks jau palicis. Tad jau vienkāršāk aizbraukt pie Toņa, foršs vecis.
17.augusts 2017, 16:19 | links
 
krumujancis. Kādreiz mēs te apcerējām jaunības laikus Lielaucē, bet tad arī ''zāle bija zaļāka''. ES tur kādreiz aizbraucu ziemā - bedrītēs pie Aucītes iztekas kādu asari padzenāt, vai pie saliņas izsmeltajās bedrēs līdaķi noķert. Tagad vairāk pa ''Lielajiem ūdeņiem''. Patīk man cope jūrā, kaut arī gadās pilnīgs zero. Ne asakas!
16.augusts 2017, 22:05 | links
 
krumujancis [16.08.17]: to skiperis
Tad jau mēs vienādi. Pats jau arī tur sen kā vairs nedzīvoju, tikai reizi pa reizei aizbraucu pa ezeru pabraukāt. Tajās reizēs, kad esmu tur, ezers gan nav īpaši skops attiecībā pret mani. Taču ļoti rūpīgi izvēlos laiku kad būt tur. Tāpēc jau arī ir interesanti uzzināt kā sokas tur citiem, labāk vai ne tik labi. Tuvojas jau mammadabas mači spiningošanā ezerā, tad jau kaut kāds ieskats radīsies no matadoru sastrādātā.
Uz neko labu jau neceram sačos, bet pagaišo gadu Augustā tā neko gāja ;)
16.augusts 2017, 21:45 | links
 
to skiperis
Tad jau mēs vienādi. Pats jau arī tur sen kā vairs nedzīvoju, tikai reizi pa reizei aizbraucu pa ezeru pabraukāt. Tajās reizēs, kad esmu tur, ezers gan nav īpaši skops attiecībā pret mani. Taču ļoti rūpīgi izvēlos laiku kad būt tur. Tāpēc jau arī ir interesanti uzzināt kā sokas tur citiem, labāk vai ne tik labi. Tuvojas jau mammadabas mači spiningošanā ezerā, tad jau kaut kāds ieskats radīsies no matadoru sastrādātā.
16.augusts 2017, 21:04 | links
 
Nu gan laiki pienākuši - lielaucnieki forumam jautā par copi Lielaucē! :)) Es jau arī tur neesmu bijis gadiem.
15.augusts 2017, 10:00 | links
 
krumujancis [14.08.17]: Kas ir matadori? Vai tiešām neviens no foruma no piektdienas 11.09. līdz šodienai nav bijis Lielaucē? Vai arī tur ir tik slikti ar līdakām, ka galīgi nav ko stāstīt un drusciņ palielīties arī? Kaut kāds aizdomīgs klusums...
Tā arī ir, ka ar līdakām tur šogad švaki, vienīgais asari ņemot uz rotiņiem lopā..
15.augusts 2017, 08:46 | links
 
Kas ir matadori? Vai tiešām neviens no foruma no piektdienas 11.09. līdz šodienai nav bijis Lielaucē? Vai arī tur ir tik slikti ar līdakām, ka galīgi nav ko stāstīt un drusciņ palielīties arī? Kaut kāds aizdomīgs klusums...
14.augusts 2017, 23:21 | links
 
Šorīt ap 7:00 seklumā pie zāļu malas līdaka divreiz grāba MR.Greedy, bet tā arī neuzsēdās uz ofsetnieka. Ar to arī viss.
11.augusts 2017, 22:08 | links
 
[quote=494982]Kas ar copi noteikti,vai asarus var pavilkt,uz ko labāk nekā?

Kaspars33, 29.jūnijs 2017, 20:03

Visiem, kuri grib Lielaucē ķert līņus varu pateikt, ka cope tiešām ir aktīva, vienīgi lielākā daļa ko man nācies izvilkt ir bijuši ap 500-600 gr. Esmu uz līņiem sēdējis 3 naktis (vakara nakts un rīta cope).
Uz špini te zivtiņas grūti dabūt. Es pats uz Lielauci vislabprātāk braucu izdancināt poperus uc virsmas grabuļus, jo ezers ir baigi sekls. Ir gan divas bedres, bet no turienes ar špini neko nav izdevies izmānīt.
1.jūlijs 2017, 16:32 | links
 
Kas ar copi noteikti,vai asarus var pavilkt,uz ko labāk nekā?

Kaspars33, 29.jūnijs 2017, 20:03
1.jūlijs 2017, 16:26 | links
 
Kas ar copi noteikti,vai asarus var pavilkt,uz ko labāk nekā?
29.jūnijs 2017, 20:03 | links
 
Kaspars33 [11.06.17]: Gribeju uzjautat kas apmekle sho ezeru vai merķa zivs ir tikai lidakas vai var ari kadu asari vai zandartu izmanit?Un ja ka ar liņiem ezera ir pietiekama daudzuma lai uz tiem brauktu pasedet?Paldies jau ieprieks
Zandarti tur laikam nebuus ;) bet līdaks un līņi gan tur ir kad biju līdakas smukus sivēnus redzēju diezgan daudz un baros ;)
11.jūnijs 2017, 21:41 | links
 
Gribeju uzjautat kas apmekle sho ezeru vai merķa zivs ir tikai lidakas vai var ari kadu asari vai zandartu izmanit?Un ja ka ar liņiem ezera ir pietiekama daudzuma lai uz tiem brauktu pasedet?Paldies jau ieprieks
11.jūnijs 2017, 21:36 | links
 
Značit kko salasīt var laikam 5dien vakara būs jāpamēğina kādu līdacēnu izmānīt. :)
11.jūnijs 2017, 10:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager