Lielauces ezers

09.06.2017 Ar labu copes kolēģi apmeklējām ezeru, copes realizācija 100%, 2vas copes un abas līdakas laivā. 6.100kg un otra uz velcīti 2.300kg. Laikam jau copīti "pačakarēja" tā saule, jo kamēr šī bez mākoņu aizsega pa debess jumu slīdēja, bija sajūta ka makšķerējam diezgan zāļainā baseinā...
10.jūnijs 2017, 09:14 | links
 
salvis333. Par plēsīgajām zivīm: ieej mammadaba mājas lapā un apskaties rezultātus spiningošanas sacensībām šogad Lielauces ezerā.
23.maijs 2017, 21:34 | links
 
Sveiki,

Kāds ir Lielaucē uz līņiem sēdējis un kādi lomi?
Kā šogad plēsīgās zivis? ir jau kāds mēģinājis?
paldies
23.maijs 2017, 19:21 | links
 
Aizvakar biju Lielaucē. Līdakas divas, viena 2 kg, otra 2,5. Asara neviena.
Ezerā bija vēl vairākas ekipāžas. Man izbraucot, bija jau krastā izbraukusi vēl viena ekipāža, tiem nekā. Tā ka tas lielais žors vai nu vēl nav sācies, vai ir jau beidzies.
Spiningam no rīta jau salst riņķi ciet.
15.oktobris 2016, 12:14 | links
 
Man arī tieši tāpat gribētos zināt.
Iespējams, ka šonedēļ kādu dienu braukšu noskaidrot uz vietas ezerā, kā tur ir, vai nav.
Vēss jau paliek, līdaku un asaru copes jau pagājušo reizi bija ievērojami retākas nekā siltajā laikā. Ja runā par asariem, tad pat ļoti ievērojami.
10.oktobris 2016, 18:45 | links
 
Kā Lielaucē ar rudens lomiem?
10.oktobris 2016, 16:49 | links
 
to NHLFANS

Jā, Lielaucē tieši tā daudziem gadās. Un arī tādiem, kuri strādā ar inventāru, kādu daudzi pat nevar atļauties. Starp citu, arī Mammas dabas spiningošanas sacensībās nekas dižs nerādījās. Tā ka - jākrāj zināšanas, jāceļ meistarība, un jādomā tieši tā, kā domā līdakas un bandīti - asari. Kādā no copes reizēm, kad biju tur - nācās atlaist vairāk kā 35 gabalus, citādi sargi mani ar koku aiztriektu un atpakaļ vairs nelaistu. Par sargiem - joks, bet, ja trāpās, tad noķert kaut ko jau var.
20.jūnijs 2016, 20:25 | links
 
Sveika Lielauce! Sveiks skaistais ezeriņ! Būs pirms Līgo tevi jāapciemo, kas zin, varbūt kāda zaļsvārce mani tur gaida muti atplētusi, vai arī kāds bandīts - asaris.

krumujancis, 13.jūnijs 2016, 22:56


Vakar tur biju , šodien atpakaļ. Pilnīgs vakums , izmētājām krustām šķērsām , no trim cilvēkiem , neviena cope pat nebija. No peldošās mājiņas uz slieku - kaudze ar sērkociņkastītes izmēra asarīšiem , un viens divu plaukstu lieluma līnītis. Tas arī viss :(
20.jūnijs 2016, 16:01 | links
 
Sveika Lielauce! Sveiks skaistais ezeriņ! Būs pirms Līgo tevi jāapciemo, kas zin, varbūt kāda zaļsvārce mani tur gaida muti atplētusi, vai arī kāds bandīts - asaris.
13.jūnijs 2016, 22:56 | links
 
sveiki makšķernieki,vai kāds var padalīties ar info kā un ko var noķert lielaucē,ir uzaicinajuši uz man nezināmu vietu!! par spiningu vairāk vai mazāk viss ir skaidrs!?
p.s. varbūt arī ir kas jāņem vērā, vai jāuzmanās no kādiem nepatīkamiem brīžiem kā nekā pirmo reizi uz turieni braukšu! jau iepriekš paldies un ne asakas...

mareksdr, 10.jūnijs 2016, 18:00



sveiks. Labs ezers zivju tur ir ;)
ir brangi asari tikai protams tie ir jāatrod
cik no savas pieredzes cik tur esmu bijis jo lielāks vējš jo labāk ;)
iesaku no laivu bāzes tiko iebraucot ezerā turēties ezera kreisajā pusē, taču nesaku,ka citur nevar neko dabūt
man tur strādā sarkanas krāsas vobleri.
katrā ziņā interesants ezers. :)
Ne Asakas!
10.jūnijs 2016, 18:27 | links
 
sveiki makšķernieki,vai kāds var padalīties ar info kā un ko var noķert lielaucē,ir uzaicinajuši uz man nezināmu vietu!! par spiningu vairāk vai mazāk viss ir skaidrs!?
p.s. varbūt arī ir kas jāņem vērā, vai jāuzmanās no kādiem nepatīkamiem brīžiem kā nekā pirmo reizi uz turieni braukšu! jau iepriekš paldies un ne asakas...
10.jūnijs 2016, 18:00 | links
 
Tā viš i..:)))
21.janvāris 2016, 18:13 | links
 
Ir tāda filma....
"Noķer mani ja vari" :-)
21.janvāris 2016, 15:56 | links
 
Kādā veidā var raudu noķert lielaucē ziemā,kurā galā,parasti tik asarīši,karogiem jāved savas raudas parasti?

leitis1976, 18.janvāris 2016, 07:11

Vai tad zemāk minētais likums neaizliedz ņemt līdzi "svešas" zivis uz ūdenstilpi?? Vai es kļūdos?

28. Aizliegts patvaļīgi veikt šādas darbības:

28.1. pārvietot zivis un vēžus no vienas ūdenstilpes otrā, neievērojot Zvejniecības likuma 22.pantā noteiktās prasības. Zivis, kuras makšķerējot izmanto par dzīvo ēsmu, atļauts iegūt tikai tajā pašā ūdenstilpē, kurā tiek makšķerēts;
21.janvāris 2016, 15:49 | links
 
Sveiks, lielaucniek Skiperi!
Taisnība vien ir, laiki mainās un mazās raudiņas arī Lielauces ezerā var noķert, protams, tikai tajās vietās, kur tās visu vasaru regulāri ir piebarotas - tīšām vai netīšām.
Kur tas ir - mēģini saprast pats. Tā ka nav nemaz tik bezcerīgi tikt arī pie kādas zaļās, nevadājot līdzi kannu ar sīkaļām.
Ne asakas!
21.janvāris 2016, 11:36 | links
 
Tiešām, pirmo reizi dzirdu, ka Lielauci var izmantot par raudiņu copes vietu. Vienīgā vieta, kur esmu noķēris raudiņas ir pie Aucītes iztekas un tad ar lūgšanos. Līdacnieki parasti raudiņas ved līdz, bet laiki mainās, kas zin...
18.janvāris 2016, 09:49 | links
 
Kādā veidā var raudu noķert lielaucē ziemā,kurā galā,parasti tik asarīši,karogiem jāved savas raudas parasti?
18.janvāris 2016, 07:11 | links
 
Bļitku pilnīgi ignorēja. Sāku ar motili aizgāja nonstopā asarīts, raudiņa. Uz karodziņa 1,3kg līdaka. Raudiņas salaidu avota grodā. (zacene Zebrus zandartam)

vads, 17.janvāris 2016, 21:01
kad biji pedejo reizi?
Šorīt...
Daugavpils, 17.janvāris 2016, 21:23
17.janvāris 2016, 21:32 | links
 
Bļitku pilnīgi ignorēja. Sāku ar motili aizgāja nonstopā asarīts, raudiņa. Uz karodziņa 1,3kg līdaka. Raudiņas salaidu avota grodā. (zacene Zebrus zandartam)

vads, 17.janvāris 2016, 21:01

kad biji pedejo reizi?
17.janvāris 2016, 21:23 | links
 
Bļitku pilnīgi ignorēja. Sāku ar motili aizgāja nonstopā asarīts, raudiņa. Uz karodziņa 1,3kg līdaka. Raudiņas salaidu avota grodā. (zacene Zebrus zandartam)
17.janvāris 2016, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager