MAKŠĶERNIEK, ja ir ko teikt RUNĀ!

Būtu labi, ja copmaņi un ar copi saistītās organizācijas paustu viedokli par upju baseinu apsaimniekošanu.
Copmaņi,ar ko tīra un pulē bļitkas?

Pinkariks, 20.janvāris 2023, 22:30

Ir tāda pasta Goi,zaļā krāsa,ieberzē mīkstā lupatiņā un pulē.Armijā pulējām melhioru,dembeļa ''cackām''
31.janvāris 2023, 05:54 | links
 
Nu nez...ir privātā ūdenstilpnē copēts ar 10 ūdām...nav kaifs skraidīt pārurbt caurumus un mainīt zivi...labāk uzlikt dažas, apsēsties uz kastes un iamalkojot kādu rumu izbaudīt dabu...pameditēt un padomāt kur izurbt āliņģi lai karogs "izšauj"
30.janvāris 2023, 23:38 | links
 
Psiholoģiski filosofisks apcerējums.Galvenais lai nebūtu īstas skaidrības.Paliek vieta fantāzijai.
30.janvāris 2023, 23:12 | links
 
Sabāzt 10 batonus nav māksla, nav kaifs. Bet pamēģini ar vienu dabūt to kaifu un adrenalīnu. Tad tu būsi zirgā. Bet bez jēriem jau ar nevar
30.janvāris 2023, 21:04 | links
 
Katrs no mums ir rādītājs. Esam tapuši no radīšanas. Jābūt radošam. Ja tāds neesi, tad laiks ir pamosties. Savādāk nogulēsi dzīvi kā līķis, visu mūžu būs auksti
30.janvāris 2023, 21:01 | links
 
Pie mums saka ,ka ar trīs uidām man ir auksti.....
30.janvāris 2023, 19:58 | links
 
Šodien uzvilkos riktīgi. Vakar copēju Dūniju dzirnezerā, kur cauri tek Palsas un ir hes. Bet stāsts ir cits. Vakar iepazinos ar Pēteri no Smiltenes. Čalis salika 10 ūdas un vēl mierīgi pa maniem caurumiem copē. Nu nekas, mazums Pēterītim grūti iet, jo nesen atgriezies no Islandes. Bet šorīt čalis atkal klāt, atstājis ūdas pa nakti, un krāmē ķeselē zemmērus. Caur mani izplūda vienkārši žēlsirdība, kas pārauga karstesenīgumā. Šis teica, ka kaķim atdos. Vai tiešām no Smiltenes jābrauc uz Jaunpiebalgas puses ūdeņiem, lai pabarotu kaķi un izslānītu visu kas Pieķēras. Kas tas par vīru, tēvu un cilvēku. Ne sirds, ne gods, ne cilvēcīgums. Teica, lai zvanot policijai, tiklīdz ņēmu telefonu, atkal sāka Pēterītis raustīties. Piedāvāju naudu, ja nav ko ēst. Bet teica, ka pašam esot. Vispār no Smiltenes ne pirmais puisis. Un tas viss man ir uzfilmēts kamerā. Jo es atkal vēlējos iemūžināt skaisto Latvijas dabu un to bagātību. Tas arī "izdevās". Nu nekas. Cilvēki ir dažādi, katram savi uzskati. Pēterītis ripo ar Pežo. Ja kāds pazīst viņu. Pasveicini no Jāņa. Es viņam piedodu. Pats jau neesmu nekāds zelta gabaliņš

H20, 30.janvāris 2023, 18:15

Hmm... Stāsta morāle ir palikusi neatklāta)
30.janvāris 2023, 19:44 | links
 
Šodien uzvilkos riktīgi. Vakar copēju Dūniju dzirnezerā, kur cauri tek Palsas un ir hes. Bet stāsts ir cits. Vakar iepazinos ar Pēteri no Smiltenes. Čalis salika 10 ūdas un vēl mierīgi pa maniem caurumiem copē. Nu nekas, mazums Pēterītim grūti iet, jo nesen atgriezies no Islandes. Bet šorīt čalis atkal klāt, atstājis ūdas pa nakti, un krāmē ķeselē zemmērus. Caur mani izplūda vienkārši žēlsirdība, kas pārauga karstesenīgumā. Šis teica, ka kaķim atdos. Vai tiešām no Smiltenes jābrauc uz Jaunpiebalgas puses ūdeņiem, lai pabarotu kaķi un izslānītu visu kas Pieķēras. Kas tas par vīru, tēvu un cilvēku. Ne sirds, ne gods, ne cilvēcīgums. Teica, lai zvanot policijai, tiklīdz ņēmu telefonu, atkal sāka Pēterītis raustīties. Piedāvāju naudu, ja nav ko ēst. Bet teica, ka pašam esot. Vispār no Smiltenes ne pirmais puisis. Un tas viss man ir uzfilmēts kamerā. Jo es atkal vēlējos iemūžināt skaisto Latvijas dabu un to bagātību. Tas arī "izdevās". Nu nekas. Cilvēki ir dažādi, katram savi uzskati. Pēterītis ripo ar Pežo. Ja kāds pazīst viņu. Pasveicini no Jāņa. Es viņam piedodu. Pats jau neesmu nekāds zelta gabaliņš
30.janvāris 2023, 18:15 | links
 
Bļitkas pulē ar adatu !!
Āmen !
21.janvāris 2023, 14:46 | links
 
Jā šīs metodes strādā. Bet ar abrazīvām švamītēm ieteiktu neaizrauties. Ja kāda no bļitkām ir stipri mīļa.

Abrazīvs nomatē virsmu.
Ar katru gadu no zaļā būs arvien grūtāk tikt vaļā. Varat nočakarēt pārklājumu.

Ir speciālas lupatiņas šim nolūkam. Ir šķidrumi sudrabam, kas ir saaudzīgāki.

Galu galā var urbenē iestiprināt filča ripiņu un viegli pāriet.
21.janvāris 2023, 14:04 | links
 
Pinkariks [20.01.23]: Copmaņi,ar ko tīra un pulē bļitkas?
Trauku mazgājamā švammīte + zobu pasta.
21.janvāris 2023, 13:33 | links
 
Copmaņi,ar ko tīra un pulē bļitkas?

Pinkariks, 20.janvāris 2023, 22:30

Pamēģini ar trauku mazgājamo švammīti [to raupjo vienā pusē un otrā paralons] sanāk gana labi un ātri:}
20.janvāris 2023, 22:54 | links
 
Copmaņi,ar ko tīra un pulē bļitkas?
20.janvāris 2023, 22:30 | links
 
Aivarscope [08.01.23]: Willy [Vakar]: Aivarscope [Vakar]: Willy [5.jan]: Aivarscope [5.jan]: Willy [4m]: Mana skola!:)Mana māsīca arī tur mācījās.Rudenī 50 gadu jubileju tur svinējām.Māsīcai?tad noteikti zinu!Skaļi šeit uzvārdu negribu minēt.Ja zini īpašnieku atpūtas bāzei,kas saucas"Pie sievasmātes"pie Kraukļiem,tad varbūt ziniArvīds! ;)Un viņa sieva ir mana māsīca))
Bērnudārzā kopā gājām un līdz 8klasei!;D
8.janvāris 2023, 17:47 | links
 
Willy [07.01.23]: Aivarscope [Vakar]: Willy [5.jan]: Aivarscope [5.jan]: Willy [4m]: Mana skola!:)Mana māsīca arī tur mācījās.Rudenī 50 gadu jubileju tur svinējām.Māsīcai?tad noteikti zinu!Skaļi šeit uzvārdu negribu minēt.Ja zini īpašnieku atpūtas bāzei,kas saucas"Pie sievasmātes"pie Kraukļiem,tad varbūt ziniArvīds! ;)
Un viņa sieva ir mana māsīca))
8.janvāris 2023, 17:18 | links
 
Aivarscope [07.01.23]: Willy [5.jan]: Aivarscope [5.jan]: Willy [4m]: Mana skola!:)Mana māsīca arī tur mācījās.Rudenī 50 gadu jubileju tur svinējām.Māsīcai?tad noteikti zinu!Skaļi šeit uzvārdu negribu minēt.Ja zini īpašnieku atpūtas bāzei,kas saucas"Pie sievasmātes"pie Kraukļiem,tad varbūt zini
Arvīds! ;)
7.janvāris 2023, 21:26 | links
 
Willy [05.01.23]: Aivarscope [5.jan]: Willy [4m]: Mana skola!:)Mana māsīca arī tur mācījās.Rudenī 50 gadu jubileju tur svinējām.Māsīcai?tad noteikti zinu!
Skaļi šeit uzvārdu negribu minēt.Ja zini īpašnieku atpūtas bāzei,kas saucas"Pie sievasmātes"pie Kraukļiem,tad varbūt zini
7.janvāris 2023, 21:18 | links
 
BAigars [18:54]: Kura šobrīd skaitās jēdzīgākā ehalote tirgū? Populārākā, labākā pēc cenas/performances? Teiksim cenās līdz 1000..1500
Karpu copē esmu aizsēdējies, nezinu, kas šajā jomā notiek, bet ir plāns uz šo gadu drusku paspiningot.par šo cenu ieteiktu paskatīt Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N, labs variants, vēlāk Garmin Echomap ultra ar 56 to devēju, abām manis nosauktajām laba detalizācija, sānskati utt. Bet humis tomēr škiet biki pārāks sānskatos

svens76, 5.janvāris 2023, 19:07

Sven, ko teiktu par Lowrance Elite FS + Active imaging 3-in-1 devējs? Pašreiz arī ir aktualizējies eholotes iegādes jautājums jaunajai sezonai, tajā pašā cenu kategorijā 1000-1500€. Par Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N esmu lasījis, ka sānskatu kvalitāte tam tiešām ir pārāka par konkurentiem, bet esot gana sarežģīts verķis. Un Garmin ECHOMAP ULTRA 102SV arī tiek slavēts, komplektā ar minēto UHD GT-56 devēju.

Oktobris, 5.janvāris 2023, 23:56

Pa 1500 EUR ir Lowrance HDS-9 LIVE - ROW XD AI 3-IN-1 nopērkams, būs krietni labāks par Lowrance Elite FS.

agnisk, 6.janvāris 2023, 09:10


Lowrance HDS-9 LIVE - ROW XD AI 3-IN-1 kaut kā biju palaidis garām.
Paldies visiem par ieteikumiem!
6.janvāris 2023, 11:29 | links
 
agnisk [06.01.23]: BAigars [18:54]: Kura šobrīd skaitās jēdzīgākā ehalote tirgū? Populārākā, labākā pēc cenas/performances? Teiksim cenās līdz 1000..1500
Karpu copē esmu aizsēdējies, nezinu, kas šajā jomā notiek, bet ir plāns uz šo gadu drusku paspiningot.par šo cenu ieteiktu paskatīt Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N, labs variants, vēlāk Garmin Echomap ultra ar 56 to devēju, abām manis nosauktajām laba detalizācija, sānskati utt. Bet humis tomēr škiet biki pārāks sānskatos

svens76, 5.janvāris 2023, 19:07

Sven, ko teiktu par Lowrance Elite FS + Active imaging 3-in-1 devējs? Pašreiz arī ir aktualizējies eholotes iegādes jautājums jaunajai sezonai, tajā pašā cenu kategorijā 1000-1500€. Par Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N esmu lasījis, ka sānskatu kvalitāte tam tiešām ir pārāka par konkurentiem, bet esot gana sarežģīts verķis. Un Garmin ECHOMAP ULTRA 102SV arī tiek slavēts, komplektā ar minēto UHD GT-56 devēju.

Oktobris, 5.janvāris 2023, 23:56

Pa 1500 EUR ir Lowrance HDS-9 LIVE - ROW XD AI 3-IN-1 nopērkams, būs krietni labāks par Lowrance Elite FS.
tieši tā
6.janvāris 2023, 09:40 | links
 
BAigars [18:54]: Kura šobrīd skaitās jēdzīgākā ehalote tirgū? Populārākā, labākā pēc cenas/performances? Teiksim cenās līdz 1000..1500
Karpu copē esmu aizsēdējies, nezinu, kas šajā jomā notiek, bet ir plāns uz šo gadu drusku paspiningot.par šo cenu ieteiktu paskatīt Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N, labs variants, vēlāk Garmin Echomap ultra ar 56 to devēju, abām manis nosauktajām laba detalizācija, sānskati utt. Bet humis tomēr škiet biki pārāks sānskatos

svens76, 5.janvāris 2023, 19:07

Sven, ko teiktu par Lowrance Elite FS + Active imaging 3-in-1 devējs? Pašreiz arī ir aktualizējies eholotes iegādes jautājums jaunajai sezonai, tajā pašā cenu kategorijā 1000-1500€. Par Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N esmu lasījis, ka sānskatu kvalitāte tam tiešām ir pārāka par konkurentiem, bet esot gana sarežģīts verķis. Un Garmin ECHOMAP ULTRA 102SV arī tiek slavēts, komplektā ar minēto UHD GT-56 devēju.

Oktobris, 5.janvāris 2023, 23:56


Pa 1500 EUR ir Lowrance HDS-9 LIVE - ROW XD AI 3-IN-1 nopērkams, būs krietni labāks par Lowrance Elite FS.
6.janvāris 2023, 09:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager