MAKŠĶERNIEK, ja ir ko teikt RUNĀ!

Būtu labi, ja copmaņi un ar copi saistītās organizācijas paustu viedokli par upju baseinu apsaimniekošanu.
Oktobris [05.01.23]: BAigars [18:54]: Kura šobrīd skaitās jēdzīgākā ehalote tirgū? Populārākā, labākā pēc cenas/performances? Teiksim cenās līdz 1000..1500
Karpu copē esmu aizsēdējies, nezinu, kas šajā jomā notiek, bet ir plāns uz šo gadu drusku paspiningot.par šo cenu ieteiktu paskatīt Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N, labs variants, vēlāk Garmin Echomap ultra ar 56 to devēju, abām manis nosauktajām laba detalizācija, sānskati utt. Bet humis tomēr škiet biki pārāks sānskatos

svens76, 5.janvāris 2023, 19:07

Sven, ko teiktu par Lowrance Elite FS + Active imaging 3-in-1 devējs? Pašreiz arī ir aktualizējies eholotes iegādes jautājums jaunajai sezonai, tajā pašā cenu kategorijā 1000-1500€. Par Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N esmu lasījis, ka sānskatu kvalitāte tam tiešām ir pārāka par konkurentiem, bet esot gana sarežģīts verķis. Un Garmin ECHOMAP ULTRA 102SV arī tiek slavēts, komplektā ar minēto UHD GT-56 devēju.
nu es ņemtu vienu no manis minētajiem par to cenu. FS sērijai ar nav ne vainas, esmu testējis, diezgan vienkārša, saprotama
6.janvāris 2023, 07:01 | links
 
BAigars [18:54]: Kura šobrīd skaitās jēdzīgākā ehalote tirgū? Populārākā, labākā pēc cenas/performances? Teiksim cenās līdz 1000..1500
Karpu copē esmu aizsēdējies, nezinu, kas šajā jomā notiek, bet ir plāns uz šo gadu drusku paspiningot.par šo cenu ieteiktu paskatīt Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N, labs variants, vēlāk Garmin Echomap ultra ar 56 to devēju, abām manis nosauktajām laba detalizācija, sānskati utt. Bet humis tomēr škiet biki pārāks sānskatos

svens76, 5.janvāris 2023, 19:07


Sven, ko teiktu par Lowrance Elite FS + Active imaging 3-in-1 devējs? Pašreiz arī ir aktualizējies eholotes iegādes jautājums jaunajai sezonai, tajā pašā cenu kategorijā 1000-1500€. Par Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N esmu lasījis, ka sānskatu kvalitāte tam tiešām ir pārāka par konkurentiem, bet esot gana sarežģīts verķis. Un Garmin ECHOMAP ULTRA 102SV arī tiek slavēts, komplektā ar minēto UHD GT-56 devēju.
5.janvāris 2023, 23:56 | links
 
Vasarā tur bija jau kāzinieki, tā kā domāju, ka viss jau ir atjaunots.....

Headhunter, 5.janvāris 2023, 22:02

Nav atjaunots un vēl tik drīz nebūs, bet ekskursantus laiž iekšā.
5.janvāris 2023, 23:16 | links
 

Šo 70t akmeni arī es palīdzēju uzstādīt!:)
5.janvāris 2023, 22:19 | links
 
Jau gandrīz gadu Pils ir pieejama apmeklētājiem!iesaku aizbraukt un uzkāpt tornī,pastaigāt pa parku utt...
5.janvāris 2023, 22:12 | links
 
Vasarā tur bija jau kāzinieki, tā kā domāju, ka viss jau ir atjaunots.....
5.janvāris 2023, 22:02 | links
 
Šoruden bijām, pamazām viss tiek atjaunots.
5.janvāris 2023, 22:00 | links
 
Jā.Esmu bijis tur.Ar meitu.Vēl kādus gadus pirms ugunsgrēka.Vieta forša.Žēl,ka tā neraža notika.Mana skola arī bija barona pilī.
5.janvāris 2023, 20:59 | links
 
Aivarscope [05.01.23]: Willy [4m]: Mana skola!:)Mana māsīca arī tur mācījās.Rudenī 50 gadu jubileju tur svinējām.
Māsīcai?tad noteikti zinu!
5.janvāris 2023, 20:57 | links
 
Willy [05.01.23]: Mana skola!:)
Mana māsīca arī tur mācījās.Rudenī 50 gadu jubileju tur svinējām.
5.janvāris 2023, 20:56 | links
 

Mana skola!:)
5.janvāris 2023, 20:53 | links
 
Pilnīgi iespējams.Jo Plaužu ezers ir pašā DR stūrī augstienei.Viss tikai sākas.No ezera puskilometru uz DA ir Lakstenes kalns.No turienes paveras kolosāls skats uz Vidzemes augstieni.Iesaku iekļaut tūrisma maršrutā.Willy.Es gan domāju,ka esi jaunāks par mani.Precizē,ja tā nav taisnība.
5.janvāris 2023, 20:51 | links
 
Bjorgvins [05.01.23]: Willy.Plaužu ezers.
Es tajā laikā biju vēl augstāk!:)
5.janvāris 2023, 20:41 | links
 
Willy.Plaužu ezers.
5.janvāris 2023, 20:31 | links
 
BAigars [05.01.23]: Kura šobrīd skaitās jēdzīgākā ehalote tirgū? Populārākā, labākā pēc cenas/performances? Teiksim cenās līdz 1000..1500
Karpu copē esmu aizsēdējies, nezinu, kas šajā jomā notiek, bet ir plāns uz šo gadu drusku paspiningot.
par šo cenu ieteiktu paskatīt Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G3N, labs variants, vēlāk Garmin Echomap ultra ar 56 to devēju, abām manis nosauktajām laba detalizācija, sānskati utt. Bet humis tomēr škiet biki pārāks sānskatos
5.janvāris 2023, 19:07 | links
 
Kura šobrīd skaitās jēdzīgākā ehalote tirgū? Populārākā, labākā pēc cenas/performances? Teiksim cenās līdz 1000..1500
Karpu copē esmu aizsēdējies, nezinu, kas šajā jomā notiek, bet ir plāns uz šo gadu drusku paspiningot.
5.janvāris 2023, 18:54 | links
 
Headhunter [05.01.23]: Man tāds arī ir. Nav jau jāstaipa. Samet visas parpalas ragavās un dragā.
ja ragavās, tad jā. nu laivas copei relfefa noteikšanai ar derēs
5.janvāris 2023, 16:31 | links
 
Man tāds arī ir. Nav jau jāstaipa. Samet visas parpalas ragavās un dragā.
5.janvāris 2023, 16:26 | links
 
vikasecrets [05.01.23]: vikasecrets [8:43]: Sveiki visiem! Pastāstiet, lūdzu, kur tagad ziemas laikā es varu doties makšķerēt? Nopirku tētim dāvanā eholoti, gribu sagādāt pārsteigumu, atvest viņu uz makšķerēšanas vietu, uzdāvināt jaunu rotaļlietu un dot iespēju to uzreiz izmantot. Es speciāli izvēlējos priekš viņa eholoti, kuru var lietot visa gada laikā, lai nav jāgaida vasara. GPS PRO https://www.gpspro.lv/home/lv/
veikalā teica, ka šī eholote ir labākais variantskuru eholoti Tu paņēmi? interesanti ko šie ieteica kā vislabāko

svens76, 5.janvāris 2023, 09:10
vikasecrets [8:43]: Sveiki visiem! Pastāstiet, lūdzu, kur tagad ziemas laikā es varu doties makšķerēt? Nopirku tētim dāvanā eholoti, gribu sagādāt pārsteigumu, atvest viņu uz makšķerēšanas vietu, uzdāvināt jaunu rotaļlietu un dot iespēju to uzreiz izmantot. Es speciāli izvēlējos priekš viņa eholoti, kuru var lietot visa gada laikā, lai nav jāgaida vasara. GPS PRO https://www.gpspro.lv/home/lv/
veikalā teica, ka šī eholote ir labākais variantskuru eholoti Tu paņēmi? interesanti ko šie ieteica kā vislabāko

svens76, 5.janvāris 2023, 09:10

Labākais un par zemāko cenu ir Garmin Striker 4
un Lowrance Reveal 5. Viss pārējais bija dārgāks vai bija jāgaida pasūtījums
ja runa par visu cauru gadu, tad ziemai nebūs kompaktākā versija, jāstaipa aķis līdz. bet nu katram savs
5.janvāris 2023, 16:04 | links
 
vikasecrets [8:43]: Sveiki visiem! Pastāstiet, lūdzu, kur tagad ziemas laikā es varu doties makšķerēt? Nopirku tētim dāvanā eholoti, gribu sagādāt pārsteigumu, atvest viņu uz makšķerēšanas vietu, uzdāvināt jaunu rotaļlietu un dot iespēju to uzreiz izmantot. Es speciāli izvēlējos priekš viņa eholoti, kuru var lietot visa gada laikā, lai nav jāgaida vasara. GPS PRO https://www.gpspro.lv/home/lv/
veikalā teica, ka šī eholote ir labākais variantskuru eholoti Tu paņēmi? interesanti ko šie ieteica kā vislabāko

svens76, 5.janvāris 2023, 09:10

vikasecrets [8:43]: Sveiki visiem! Pastāstiet, lūdzu, kur tagad ziemas laikā es varu doties makšķerēt? Nopirku tētim dāvanā eholoti, gribu sagādāt pārsteigumu, atvest viņu uz makšķerēšanas vietu, uzdāvināt jaunu rotaļlietu un dot iespēju to uzreiz izmantot. Es speciāli izvēlējos priekš viņa eholoti, kuru var lietot visa gada laikā, lai nav jāgaida vasara. GPS PRO https://www.gpspro.lv/home/lv/
veikalā teica, ka šī eholote ir labākais variantskuru eholoti Tu paņēmi? interesanti ko šie ieteica kā vislabāko

svens76, 5.janvāris 2023, 09:10


Labākais un par zemāko cenu ir Garmin Striker 4
un Lowrance Reveal 5. Viss pārējais bija dārgāks vai bija jāgaida pasūtījums
5.janvāris 2023, 15:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager