Brekši

Jaunais feeder concept distance? Veikalos jau pieejams? Man vajag! :D
15.aprīlis 2021, 09:31 | links
 

Copes grupa "Āķis Lūpā" uzsāk iknedēļas video konferenču sēriju.

Nākamā tēma: Feeder. Copes paveida pamati, inventārs, taktika u.c. nianses.
Kad? Jau nākamo trešdien (21.04) plkst. 20:00 pēc Latvijas laika.

Konferences iekšējās kārtības noteikumi un norises plāns:
Video konferences kārtība:
. Piedalās konferences vadītājs, eksperti un interesenti.
. Konferences vadītājs iepazīstina interesentus ar šī vakara tēmu, ekspertu un iekšējās kārtības noteikumiem.
. Konference notiek intervijas stilā, kur konferences vadītājs intervē ekspertu, uzdod interesentu jautājumus, kas iesūtīti mūsu sociālajos tīklos (Instagram - @copesgrupa, “Āķis Lūpā” WhatsApp grupā) vai tiešsaites laikā, nospiežot trīs vertikāli izvietotos punktus labajā pusē, ekrāna lejasdaļā un izvēloties “Ziņojumi zvana laikā”.
. Pievienoties konferencei iespējams, sekojot uzaicinājuma saitei, kas tiks publicēta neilgi pirms norādītā konferences sākuma komentāru sadaļā vai kā atsevišķa publikācija.
. Pēc pievienošanās momentāni ir jāizslēdz sava video un audio dalība, audio kvalitātes uzlabošanas nolūkos. To atļauts ieslēgt konferences izskaņā, pēc eksperta intervijas, lai uzdotu ar tēmu saistītus jautajumus, kas radušies konferences gaitā.
. Kategoriski aizliegts pārtraukt konferences vadītāju, ekspertu vai citus dalībniekus.
. Konferences vadītājs patur iespēju noņemt dalībniekus no konferences bez brīdinājuma, par iekšējo noteikumu pārkāpumiem vai neadekvātu uzvedību.

Konference norosinās lietotnē Google meet. To ērti lietot gan no datora, gan mobilā tālruņa.
Laipni lūgti pievienoties visi interesenti.
Tiekamies dabā, pie ūdeņiem un video konferencē!

Copes grupa "Āķis Lūpā"
15.aprīlis 2021, 00:30 | links
 
Jaunnedēļas informatīvās video konferences tēma - feeder. Neatradu atbilstošu sadaļu, tā nu ievietošu publikāciju šeit!
15.aprīlis 2021, 00:24 | links
 
Normala izmera vai maziņi?
4.aprīlis 2021, 15:25 | links
 
Kāds Aiviekstē pie gostiņiem ko dabujis ir? Vai vēl par ātru

Fre, 3.aprīlis 2021, 08:11


vakardien 12 gabali sēdēja no kapu puses.
Šodien kādi 9-11 gabali.
2h pasēdējām šodien, bet breksis nepieteicās.
3.aprīlis 2021, 18:59 | links
 
Kāds Aiviekstē pie gostiņiem ko dabujis ir? Vai vēl par ātru
3.aprīlis 2021, 08:11 | links
 
Labrīt,

Vai kāds zin kas labs notiek ap Voleriem, Krievu salu ?
26.februāris 2021, 07:50 | links
 
Entos gadus Rāznā keru gan brekšus,gan zušus un nekādas smakas nau bijis,garša arī viena no labākajām...
29.janvāris 2021, 18:11 | links
 
Ak jā, tas ap Daugavpili
29.janvāris 2021, 08:59 | links
 
Vakarā pasēdēju uz viena ezera (neprasiet, neteikšu - par maz vietas visiem :), pa gaišu paveicās sataustīt plakanā klātbūtni, sabarojos un līdz 20:00 kustība notika. Pēc retas copes, bet izmērs labāks. Var teikt tā, ka ar katru stundu vidējais izmērs pieauga, bet copes intensitāte ruka. Pieļauju kļuda, ka barību regulāri nelaidu klāt. Dziļums līdz 8m un prom no dziļumiem bez asām kantīm blakus, šoreiz nostrādāja izcili slieka, slieka +baltais, no grunts, āķītis+sardziņš. Lielākais kiloška, otrs mazāks nokabinājās āliņģī (aiz ledus malas āķi iesprauda), un pārējie +/- 200 gr. Kopā tāpat stipri daudz kg. Labākais ir klusums apkārt, mēness caur plānu mākoņsegu.... Jāatzīmē, ka iepriekšējā reizē šajā ezerā man bij cukurgailīts, kaut pa gaišu viens plakanais ieskrēja.
29.janvāris 2021, 08:57 | links
 
Tieši nepatikama garša ir brekšos, bet līdakās un asaros nekad nēesmu manījis nelabo piegaršu.
28.janvāris 2021, 07:07 | links
 
To Swordfish
Tagad šī smaka dominē arī rugeļu katlavāna iemītniekiem, īpaši vēžiem....

spiningists, 27.janvāris 2021, 15:08

hmm, ir tur ķerti plauži, bet nekādu nelabo garšu vai aromu neesmu jutis. Sestdien tur dabūju smuku asari un ļeidaku- bij garšīgs
27.janvāris 2021, 23:08 | links
 
To Swordfish
Man likās ka Rāznas brekšu savādā smaka nāk no tā, ka šamie vairāk gliemenes grauž. Zāles man nebij trāpījušies. Tā smaka pazīstama no seniem laikiem zušus ķerot - ir ezera daļas ar to smirdekli kur šie sēž, un ēšanā ne aļo. Tagad šī smaka dominē arī rugeļu katlavāna iemītniekiem, īpaši vēžiem....
27.janvāris 2021, 15:08 | links
 
Par Rāznu ir tā kur mes ķērām agrāk. Parasti ķeram Strodos. Ziemā brekšus ķeram bedrē, bet pavasarim tuvojoties keram seklumā, dažreiz iziet pat 1m dziļumā nu tad sākas mormišku dāvināšana kā pirsings brekšiem. Viens mīnus Rāznas brekšiem tiem gaļa sāka smirdēt ar zemūdens zāli kā eglīti. Diemzēl jau gadus 10 nēsmu uz turieni braucis. Līdzīgi ir ar lietuvā Luodis ezera. Tur brekšus esmu ķēris ļooooti daudz bet gastronomisko garšas dēl vairs nebraucu jo zemūdens eglītes dēl gaļa nav ēdama. Toties ezers ir ļoti bagāts ar zivīm un itīpaši labi asari un līdakas rezultāti.
27.janvāris 2021, 12:29 | links
 
Pavasarī tie brekši ir stipri tālu no ziemošanas vietām līdz ar svaigo ūdeni. Bet jā - ziemā pauze starp iebarošanu un aktivitāti ir stipri gara.
Pats ar cenšos līdz pusnaktij tikt mājās, jo ar to laiku pa tumsu tāpat gana....
Bet klusums, apurbēju naf...
27.janvāris 2021, 08:49 | links
 
Kopumā lielie aktīvi barojas uz pēdējo ledu. Marts, aprīlis, kad svaigs ūdens sāk tecēt pa ledus virskārtu. Un kā rāda pieredze, uz to pašu pēdējo ledu ir labākie rezultāti.

whoops, 26.janvāris 2021, 10:42

ehh, mans svars un pēdējais ledus slikti saskan(( Nav man tās drosmes un gatavības neplānotai peldei
27.janvāris 2021, 00:04 | links
 
mans sen neredzētais čoms brauca uz lielo Baltezeru kad visi tinās mājās un copēja līdz 23 lai tikt uz pēdejo autobusu un parasti veiksmīgi, lielie brekši ņēma ziemas vidū bet bija liela pauze starp piebarošanu un copi.
26.janvāris 2021, 22:35 | links
 
Paldies par info! Vārdu sakot iespējams ir, bet cerēt uz ko lielu nav jēgas, taču naktī tāpat gribēsies pamēģināt
26.janvāris 2021, 17:56 | links
 
Cik dzheku, un ezeru - tik variantuu n n noveerojumu. Raznaa pa nakti cik esmu braukajis un sedejis .. Lielais plakanais ir reti patrapjies ka piezveja pie zušu kjeršanas - bet tas ir ljoti reti.. A vot no ledus.. jaa pavasarii ir lielaka iespeja tikt pie kada portfelisha un varianti ir sakot no pashas gruntes lidz pat . 2 m no gruntes. copews bijushas i uz stavoshu i lenu šuupotu i agresiivi tirinaatu mormeni... ir redzets ka ziema vietejie matadori kjer ar slieku un palilu vasaras murmuli..... Katram veiksme un pieredze sava...Aluksnes Upeskaktaa plakanais pa nakti njem .. man laukos mazaa peljkljite arii pa nakti njem bet tikai mazie - lielais nav ticis NEVIENS
26.janvāris 2021, 12:20 | links
 
Nakts cope ziemā mums nekādi nav apgūta. Manuprāt whoops vedoklis ir tuvāk taisnībai - breksis ziemā mazāk kust un retāk ņammā. Tik purinot to mormeni mēs vēlamies paņemt super aktīvo plakano, kas biežāk ir izsalkušais un lenteņu apsēstais. Pa Latgales pusi - vasarā ķer no grunts, virs - copes retas. Ziemā ķer virs grunts, ļoti reti kad noķer. Izņēmums Rāznas plakanie, kas lielākotoies ir X reizes mazāki kā vasarā. Ja vasarā lielākoties ķeram naktīs, klusumā, kāpēc šim ziemā neķerties. Vietas izvēle - tas jau super jautājums. Uzskatu, ka bedrē šiem toč nav ko ēst, tur labi atpūsties, bet barība ir citur un atrast šos ceļus var vai nu nejauši vai metodiski tam veltot laiku. Pašlaik man kontā vairāk kā 10 tukšas reizes tumšā laika copē ziemā no ledus un kādas 5 ar rezultātu, kur tikai 2 reiz plakanais bij kg+/-. Diemžēl gads no gada atšķiras, vienas tās pašas vietas nestrādā. Ir tik jādara, un rezultāts (arī tā neesamība ir rezultāts, kopsakarību krātuve) BŪS.
26.janvāris 2021, 11:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager