Bolderājas mols

Tur pie tā mola tak ir kkāds placis parkošanās?
24.aprīlis 2020, 18:17 | links
 
tak samēri online balticmaps - tur var zīmēt līniju...man sanāk 5k/// j aiesi glisē, nebūs viļņi - nu tu saprati :D
24.aprīlis 2020, 17:49 | links
 
Jefins [24.04.20]: Kengurs24 [18m]: Nekad neesmu ķēris reņģi no laivas! :(
Varbūt kāds var pateik cik tālu no Bolderājas pa ūdeni ir līdz molam?kāds tur aptuvenais dziļums enkuram?Skatoties no kurienes brauc,mola galā kādi 5-6 metri dziļš
Apmēram cik ilgā laikā ar 5zirgiem var tur tikt no Buļļupes tilta līdz Bolderājas molam?
24.aprīlis 2020, 17:45 | links
 
Kengurs24 [24.04.20]: Nekad neesmu ķēris reņģi no laivas! :(
Varbūt kāds var pateik cik tālu no Bolderājas pa ūdeni ir līdz molam?kāds tur aptuvenais dziļums enkuram?
Skatoties no kurienes brauc,mola galā kādi 5-6 metri dziļš
24.aprīlis 2020, 17:30 | links
 
ar kaut kādu īsu kātiņu un mazo muļķiku pat ērtāk...tāpat viss aplips ar gliteri :D
24.aprīlis 2020, 17:29 | links
 
bolderājas pusē ap 8-9 m mola galā, mangaļu mola galā ap 5-6. atrodi baru eho - kā laid lejā - tā grimstot jau kāts ripā, patur ilgāk ūdenī - uz visiem āķiem būs :D
24.aprīlis 2020, 17:28 | links
 
Nekad neesmu ķēris reņģi no laivas! :(
Varbūt kāds var pateik cik tālu no Bolderājas pa ūdeni ir līdz molam?kāds tur aptuvenais dziļums enkuram?
24.aprīlis 2020, 17:24 | links
 
Sveiki! Kā šodien ar renģēm? :)
24.aprīlis 2020, 17:07 | links
 
 
Labi strādā gatavās reņģu sistēmas - dam u.c. ražotāju. Virsū rakstīts herring. Viņām pieci āķi - var pirmo un pēdējo noraut. Pie āķa tāda kā īstā zvīņa, spīdumam, bet strādā visādas sistēmas. Imho reņģe ir pusūdenī - te galvenais pareizo svina vai skrūves izmēru atrast un tīšanas ātrumu. No laivas vieglāk - vnk vertikāli žibulē un ķeras. Var protams pats siet , ja ir vēlme. Ne mēs pirmie viņas ķeram...Zviedrijā pirms gadiem 15 redzēju kā pensionāri velk no fjorda kraujas praktiski iekšzemē...Savu lielāko reņģi - nu tādu kā siļķi uz rotiņa noķēru Saulkrastos asarus spiningojot jūnijā.
24.aprīlis 2020, 17:01 | links
 
Shamanis:
Ieliku orientējošu shēmu, balstoties uz tirgoto reņģu sistēmu:
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-96593.htm?msg=ok
24.aprīlis 2020, 16:31 | links
 
Artx2 [24.04.20]: shamanis [11:59]: Neesu bijis uz reņģes copi. Apgaismojiet mani lūdzu kādas sistēmas izmantot.Tev goglei vau youtūbei ir piekļuve?
Tur ir pilns ar sistēmam un pamācībām?
Kā piemēram:
https://m.youtube.com/watch?v=5EE8jLb2jTc
Paldies. Ir pieja, bet nu vēlējos no kāda copmaņa sistēnas uzbūvi uzzināt.
24.aprīlis 2020, 15:50 | links
 
Furijs [10:39]: Jūrā atļauts makšķerēt ar 6 āķiem.Sen pamainījies tas?Laikam nesekoju līdz jūras copei. Bij 8 āķu kopskaits tak atļauts

svens76, 24.aprīlis 2020, 10:46

Makšķerēšanas noteikumos patreiz minēts, ka:
13. Vienai personai vienlaikus atļauts izmantot:
13.2. trīs makšķerēšanas rīkus Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņu piekrastē un neierobežotu makšķerēšanas rīku skaitu, ja tos izmanto vismaz divu jūras jūdžu attālumā no krasta. Katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem (arī vairākžuburu), ievērojot to, ka vairāk par vienu vairākžuburu āķi atļauts lietot tikai tad, ja tie ir brīvi (kustīgi) pievienoti pie vienas mākslīgās ēsmas.
24.aprīlis 2020, 15:02 | links
 
Ar tiem āķiem ir karma uz mola. Jo vairāk āķu, jo lielāka varbūtība noraut. Kamēr badīgie rauj nost, sien jaunus un dusmojas, es ar trijiem vai pat diviem āķiem pieskaldu pilnu spaini un eju projām.
24.aprīlis 2020, 12:57 | links
 
shamanis [24.04.20]: Neesu bijis uz reņģes copi. Apgaismojiet mani lūdzu kādas sistēmas izmantot.
Tev goglei vau youtūbei ir piekļuve?
Tur ir pilns ar sistēmam un pamācībām?
Kā piemēram:
https://m.youtube.com/watch?v=5EE8jLb2jTc
24.aprīlis 2020, 12:15 | links
 
Furijs [24.04.20]: Jūrā atļauts makšķerēt ar 6 āķiem.
:)))
24.aprīlis 2020, 12:11 | links
 
ilmix [24.04.20]: Jebkuras zivis jūrā drīkst ķert ar 3 āķu sistēmu. Visādi slāvi, protams, dragā ar pirktajām desmitvietīgajām. Es sienu kompromisa četrinieci un nejūtos zaudētājs pret tām eglīšu virtenēm. Pie tam, īsāka sistēma ļauj copēt ar īsāku un līdz ar to vieglāku kātu. Vairāk baudas.
Un .... ar ko tu nēsi tāds pats slāvs, kā tie ar 8ņiem āķiem?!:) ja noteikumos ir 3, tad nav ne kādu 8 vai kompromisa 4!
Fascinē man šitie dirsēji!:)))
24.aprīlis 2020, 12:10 | links
 
Neesu bijis uz reņģes copi. Apgaismojiet mani lūdzu kādas sistēmas izmantot.
24.aprīlis 2020, 11:59 | links
 
Es teiktu ka labāk Bolderāja. Mangaļos arī viss notiek, bet tur daudz sistēmas atstāsi ( norausi). Tik vien ka uz Mangali būs tuvāka iešana.
24.aprīlis 2020, 11:50 | links
 
Jautājums . Kur labāk copēt reņģes bolderājas molā vai mangaļsalas . Neesmu nekad bijis.
24.aprīlis 2020, 11:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager