Par CopesLietas.lv iespējām

labdien CL,jautajums tads -ka var izdzest vestules kas ierakstitas man no "draugiem" a to tur man jau pietekoshi liela kaudze ar tiem?paldies
26.janvāris 2008, 21:38 | links
 
Ņem pa vienai ataisi apakšā būs gaišiem burtiem dzēst uzspied un vis tā vinai.
26.janvāris 2008, 21:57 | links
 
mja tas aizņem daudz laika! varētu ielikt kaut kādu ķekšu sistēmu - ko atķeksēji, to izdzēš!
26.janvāris 2008, 22:04 | links
 
Labi, mēģināsim tuvākajā laikā pielikt iespēju dzēst vēstules ar ķeksīšiem.

Par laikiem nevaram teikt precīzāk, jo ir vēl citas lietas plānotas un iesāktas, ko tuvākajā laikā jārealizē!
28.janvāris 2008, 09:27 | links
 
Paldies-izdevas izdzest ,uzminiet no ka ta cupa vestulu ir?:)))))))))
28.janvāris 2008, 21:53 | links
 
moš cl.lv var uzlikt kādu filtru - nu konfigurējamu, lai tipa ja es negribu saņemt vēstulēs no šī lietotāja es tipa viņu bloķēju vai kaut kā tā!
29.janvāris 2008, 08:41 | links
 
Sveiki!
Nevar īsti saprast , kāpēc funkcija atbildēt darbojas nevis uz saņemto pastu, bet izsūtītajam , sanāk ka es atbildu pats uz savu izsūtīto pastu, laigan adresāts uzliekas, tas kuram sūtiju, vienvardsakot nezinātājam diezgan grūti būs ...
31.janvāris 2008, 08:15 | links
 
Cik es saprotu pats savas bildes no albūma vairs izdzēst nevar. Kāpēc?
31.janvāris 2008, 09:21 | links
 
Es vnk tad nemaz nelādēšu savas lielās līdakas ja nav iespējas pēc tam izdzēst.
31.janvāris 2008, 09:45 | links
 
Vai nebūtu tā kā laiks nomainīt pasākumu plānu, gribētos apskatīt kas šajā gadā plānots??
1.februāris 2008, 12:28 | links
 
Juuk, tagad ir pievienota bilžu un albūma dzēšanas iespēja. Iespējams arī labot bildes aprakstu. Kā izdzēst bildi? Kad atvērta bilde, tad bildes autors blakus albūma virsrakstam redzēs zaļu bloku, kurā būs vairākas iespējas - Labot un Dzēst. Ar labošanas funkciju iespējams bildi pārvietot uz citu albūmu un izmainīt aprakstu!

Tāpat arī iespējams ir izdzēst albūmu, taču jāatceras tas, lai varētu izdzēst albūmu, jāizdzēš vispirms visas tā bildes.

Līdz ar to šobrīd, ja kāds vēlas sakārtot savas CopesLietas.lv bildes, droši dariet to un rakstiet šeit, ja kaut kas nesanāk vai rodas kādi jautājumi!
3.februāris 2008, 16:45 | links
 
man ir tona ar vēstulēm nevar tā atzīmējot ar ķeksiem dzēst vai arī dzēst visu????
3.februāris 2008, 16:49 | links
 
man tas pats! ķeksīšu sistēmu toč varētu ieviest!
3.februāris 2008, 16:51 | links
 
Vairāku vēstuļu dzēšana ar ķeksīšiem ir nākošais, ko mēs sataisīsim līdz galam. Šai iespējai vajadzētu būt vienlaicīgi ar iespēju bloķēt kādu lietotāju! Ceram, ka rītdienas laikā būs šis viss!
3.februāris 2008, 19:05 | links
 
kas notiek ar profila bildēm???? es tak nomainīju bildi, tagad man kompis rāda veco!? vakar bija jaunā!
4.februāris 2008, 08:22 | links
 
o tagad normāli...
4.februāris 2008, 08:28 | links
 
tev ir jauna bilde??? man rāda tavu veco...
4.februāris 2008, 14:46 | links
 
nu vot tur tā lieta!
4.februāris 2008, 16:06 | links
 
kapee man nesanaak izveidot jaunu teemu, daru visu kaa rakstiits
4.februāris 2008, 20:38 | links
 
Prieks paziņot, ka esam pilnveidojuši vēstuļu sistēmu. Pievienota iespēja izdzēst uzreiz vairākas vēstules. Tāpat uztaisījām nedaudz tumšākus fontus, pielabojām lappušu navigāciju u.c. lietas. Ceram, ka tas viss palīdzēs ērtāk sazināties ar citiem CopesLietas.lv reģistrētiem lietotājiem!

Par profila bildēm runājot, ir iespējams, ka parādās vecā bilde, jo dators bildes saglabā, lai ātrāk strādātu interneta lapas, tādēļ daļa bildes var tikt ņemtas no datora atmiņas. Visvienkāršāk kā atjaunot datorā saglabātās bildes, ir nospiežot taustiņu F5 interneta programmā. Šobrīd diemžēl tas ir vienīgais risinājums.
7.februāris 2008, 15:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager