Par CopesLietas.lv iespējām

Cik patīkama Ziemsvētku dāvana Mums visiem Nu paldies,paldies.............
22.decembris 2010, 21:48 | links
 
Lietotājs bloķēts.
22.decembris 2010, 21:45 | links
 
Par konkrēto personāžu pievienojos 100%....cik var kretinēt...savas atsauksmes jau ierakstīju atbilstošā tēmā...kur var runāt par visu ko:)
22.decembris 2010, 19:07 | links
 
mani jau nobaņoja, par rubjību no drauzīgā kolektīva
22.decembris 2010, 19:07 | links
 
Manas domas!
22.decembris 2010, 19:05 | links
 
CopesLietas .lv ,varbūt beidzot varētu izslēgt no mūsu drauzīgā kolektīva lietotāju "kaats",gan par rubjību,gan tēmai nepiemērotām replikām,jeb tas ir grūtāk kā izdzēst komentārus par Peipusa lenteņiem.Ar cieņu un cerot uz sapratni"mazkalns".
22.decembris 2010, 19:04 | links
 
Copes lietas , protāms var uzcept jaunu tēmu , bet tur bija runa tieši par Peipusa raudam ar lenteņiem , tāpēc arī Peipusa tēmā . Labi , pietiks vārīties .
21.decembris 2010, 11:19 | links
 
gintsgg, tie teksti tika izdzēsti tikai tādēļ, ka neatbilst tēmai - vairākas lapas nebija par tēmu Peipusa ezeru, bet par lenteņiem.

Vai ir dzēsta kāda tēma atsevišķi, ka tiek teikts "laikām jau admins uzkata ka copmaņi ir bezsmadzeņu radījumi un par savu veselību tiem nav vispār jādomā"? Var taču izveidot tēmu "Lenteņi" vai "Parazītiskie tārpi".
21.decembris 2010, 09:47 | links
 
..piekrītu zivniekam...mani arī tas sāk jau biku tracināt.
20.decembris 2010, 21:50 | links
 
šoreiz stāsts par pop-up banneriem, dikti krītās uz nerra, ka to mirgojošo "reklāmu" nevar uzreiz izslēgt ārā (izslēdzošais krustiņš parādās tik pēc kāda laika)ļoti labi saprotu, ka banneri vajadzīgi, kā nekā visādi feini barteri utt....bet kādu laiku atpakaļ, kad pats aktīvi strādāju pārdošanā un pārdevu bannerus, mums nosacījums bija, ka bannerim ir jābūt izslēdzamam uzreiz (neviens klients uz to skeptiski nenoraudzījās), jo pretējā gadījumā tā jau ir ceilvēku nerrošana - bet tas protams, tikai mans viedoklis!!!
20.decembris 2010, 18:13 | links
 
COPES LIETAS

Tā nav atbilde uz manu jautājumu , bet vienkārša atrakstīšanās . es jautāju kāpēc sadaļā Peipusa ezers tika izdzēsti mani komentāri par lenteņiem , kur tur bija kāds rupjš vārds ? Tur runa gāja par to ka kāds Peipusā noķēris raudu ar lenteni un izbarojis to savam kaķim . Es paskaidroju ka tā nedrīkst darīt , jo pirmkārt viņa kaķis būs ar lenteni un otrkārt viņš noglaudot kaķi var arī pats inficēties . Vikipēdijā pat sameklēju un iekopēju kā tas notiek . Tēmai tas arī atbilst , Peipusa lenteņaina rauda , un iespējamās sekas to izbarojot mājdzīvniekiem .
Manuprāt šādus tekstus vajadzētu ne viss dzēst , bet pat izcelt , kur copmaņi tiek aicināti uzmanīt savu veselību , bet šeit viss notiek otrādi , laikām jau admins uzkata ka copmaņi ir bezsmadzeņu radījumi un par savu veselību tiem nav vispār jādomā .
20.decembris 2010, 15:53 | links
 
Ups,kļūdu labojums:padiskutētu.
20.decembris 2010, 09:26 | links
 
CL,tas labi,ka nereģistrētiem vairāk nav iespējas komentēt,a to citādi ieskrien,nesakarīgi paļurina un pazūd,nav kam aizsūtīt privāti,lai badiskutētu.
20.decembris 2010, 09:19 | links
 
CL, paldies par to ka neregistreetie tagad nevarees komenteet :)
20.decembris 2010, 08:15 | links
 
gintsgg, par izumi un citām sadalām - dzēsti tiek tikai neatbilstošie posti un posti ar rupjībām. Līdz ar to arī tiek dzēsti saistitie - kur atbilde ir uz šāda veida postiem. Ja vajag sikāk, varu nosūtīt uz e-pastu dzēstos postus, lai par to varētu pārliecināties. Ja ir izdzēsts kāds negatīvs komentārs bez rupjībām - padodiet ziņu, pārbaudīšu.

Sadalā 'Vienkārši runājam par visu ko!' tiek dzēsti pārsvarā tikai posti par rupjībām. Tur tiešām tiek ļauts gan čats, gan arī citas tēmas. Taču ir pāris tēmas, kuras turpmāk tiks kontrolētas stingrāk, piemēram, Kā gāja copē (atskaites)? - tur nav jābūt čatam un jautājumus par to kā un kur var uzdot citā tēmā.

P.S. Pie ziņām un blogiem ir bloķēta iespēja komentēt nereģistrētajiem.
20.decembris 2010, 01:04 | links
 
gugu, martins_, ashukainis, vieplis - vēlreiz sarunas ne par tēmu (runa iet šobrīd par Kas notiek Latgalē) - brīdinājums.
16.decembris 2010, 10:29 | links
 
ko Lbruno pateica man arī netika skaidrs?? ar ko tad atšķiras ielikta ūda no maiļšota, copes uz dzīvo u.t.t.? katram sava pieeja copei un saprašana! par to sū..no koku pateikts mazākais nekorekti!
gatis
8.decembris 2010, 22:10 | links
 
Atbalstu Raihs, piekrītu Lbruno. Eiropa mūs sapratīs.
8.decembris 2010, 22:01 | links
 
A ko? Normāli pateikts. Un pareizi pateikts. Jāizdzēš ir ieteikums izdzēst!!:)
8.decembris 2010, 21:05 | links
 
P.S.sadaļa Par un ap ūdām.
8.decembris 2010, 21:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager