Par CopesLietas.lv iespējām

A.god.Admin!
Man,kā Jūsu foruma lietotājam,tiešām ir ļoti liels prieks,ka regulāri tiek no šīs vides atsijātas nevajadzīgas pelavas,kas arī neaktīvajiem foruma lietotājiem to padara interesantāku,izzinošāku un lasāmāku.Tāpēc manī izbrīnu izraisatas,ka nav dzēsts komentārs,kuru lietotājs Lbruno šeit ievietoja 7.dec.13.27.Man nav iebildumu,ka kāds no klātesošajiem pat skarbā veidā izsaka savu nepatiku pret vienu vai otru copes veidu,likuma punktu utt.,bet es tomēr nevaru pieļaut,ka kāds nepelnīti zākā tūkstošiem makšķernieku,kas ievēro MN,pat ja tas būtu mēneša kritisko dienu,vai magnetisko vētru iespaidā!
Patiesā cieņā Miks.
8.decembris 2010, 20:57 | links
 
Labvakar kungi, dāmas, bērni
man te tāds neliels ieteikums
vai gadījumā nevajadzētu aizliegt publicēt bildes, kurās redzami alkoholiskie dzērieni? varbūt tas Jums liekas forši, re kādu es dzeru, re kādu es varu atļauties, bet tomēr padomāsim arī par tiem, kas tās bildes skatās, par jauno paaudzi, atver bildi, ierauga šņabja pudeli, redz - ōo tas te forumā respetējams vecis, tātad, ja es ar pie ūdeņiem dzeršu būšu kings. vai tiešām tas ir vajadzīgs? cik daudz nelaimes alkoholisko dzērienu dēļ uz/pie ūdeņiem ir notikušas. arī lietotājs mirtins teica "alkohols un ūdens vispār nav savienojams nekad un nekur"
arī forumā alkohola lietošana, manuprāt, tiek pieminēta nu pārlieku bieži
padomāsim, kādas bildes un tekstus rādam citiem ... :)
Ne asakas! ;)
21.novembris 2010, 22:55 | links
 
Es pilnībā piekrītu gulbis37 teiktajam ,galvenais disciplinēt sevi !
16.novembris 2010, 20:09 | links
 
vispirmaam kaartaam katram pasham sev jaabuut adminam,un jadisciplinee sevi ar korektiem ierakstiem un atbildeem....
16.novembris 2010, 19:59 | links
 
Cien. admin! Vai ir iespējama opcija, ka nevaru izlasīt lietotāja normiff rakstīto? Esmu ar mieru to izskatīt kā maksas pakalpojumu. Paldies!
16.novembris 2010, 19:46 | links
 
nebija runa par pārkāpumiem, bet gan par portāla iespējām, bet ja admins saka...,tad saimnieka vārds man ir kā likums, skatamies tālāk
16.novembris 2010, 14:47 | links
 
Nu ko var ņemties, ir jānovelk strīpa un jācenšas būt labākam.
Nevienam pa lielam neinteresē uzbraucieni, pačivinās un apniks, protams, ja neatbildēs ar to pašu.

Realitātē mēs visi uzvedamies savādāk, virtuālā vide pavisam kas cits.

Vienkārši paši palasam savus tekstus un atceramies, ka šeit ienāk arī bērni.

Mānam jau mēs paši sevi.

Vienkārši katram sev vajag uzdot jautājumu, vai patīk pašam tas ko sarakstīju. Sev nesamelosim.
16.novembris 2010, 14:29 | links
 
kaats, pietiks turpināt. Par pārkāpumiem ir tēma ziņošanai, ja tur nekā nav, tātad viss ar forumu un saturu visur ir kārtībā.
16.novembris 2010, 14:28 | links
 
ja drīkst paturpināt...
16.novembris 2010, 14:22 | links
 
paritinot uz priekšu nākotnē, būs jau, kā saki, oki šitais pats. Tikai nav saprotams- ko dos brīdinājums?! Noteikumos tas nav apspriests, ja vadās pēc likumdošanas- pupu mizas.
Otrs, kas nav saprotams- dibenā lūrētāji! Kāda tur opcija/izvēltne? Nu par nevēlamu pers. bloķēšanu viss skaidrs. Man kā jaunreģistrētam lietotājam redzams nebija
16.novembris 2010, 14:19 | links
 
Admin.
nerieshu te aplinkus!
dzees araa bebra bildi kur breksis nobildeets ar strokji!
varbuut man kautkas nepielec,bet sheit iegriezhas gan beerni un sievietes,un strokis nau brekshu kershanas inventaars-taa ir bezgaumiiga ziimeeshanas,sliktaa noziimee!
dzees araa bildes kur ir 8 liidakas chupaa,brekshu kalni,siiku asareenu kalni,zemmeera izvaartiitas foreles utt!
16.novembris 2010, 14:13 | links
 
kaats, viss būs oki :), vai ir aptuvena nojausma cik jaunu ziņojumu forumā un komentāru portālā parādās ikdienu? Viens moderātors nevar kvalitatīvi, tādēļ jaunajā forumā būs tāda iespēja un tad tiks piesaistīti papildus moterātori. Pagaidām cenšamies šādā veidā.
16.novembris 2010, 14:03 | links
 
Par rupjībām piekrītu, bet par spamu, nu piedodiet, tikai daži foruma lietotāji prot atskaites rakstīt.
Un varbūt nēsmu vērīgs, bet nēsmu ievērojis, ka uz normāliem jautājumiem būtu atbildēts ar rupjībām, vai nievājoši.
Daudz pārmetumu, ka neatbild vispār. Bet ja tajā brīdī nav neviena kompetenta makšķernieka uz vietas? Labāk tad lai nav atbildes, nekā iebrauc grāvī:)
16.novembris 2010, 12:16 | links
 
tas ir lieki, nepaies ne nedēļa, kad šeit atkal viss būs "bumbās". Vajadzīgs ir kārtīgs/ciets admins- moderators
16.novembris 2010, 11:56 | links
 
Admin, paldies par sapratni. Galvenā doma arī tāda bija + vēl kaata teiktais 11:24.
16.novembris 2010, 11:56 | links
 
NU nezinu vai tam ir jēga... arī l'diz šim bija iespēja "Nosūdzēt profilu".
16.novembris 2010, 11:54 | links
 
kaats, tas 98% bija domāts dienas pēc skaita nevis portāla darbības laika. Rupjības vienmēr cenšos dzēst ārā, protams, ka sanāk ko palaist garām. Tiesa, visam saturam katru dienu pilnībā cauri iziet nesanāk, tas prasa daudz laika.

Bet ne par to šobrīd ir runa - lai turpmāk viss būtu oki, ziņojiet, nevis iesaistaties vārdu apmaiņās.
16.novembris 2010, 11:50 | links
 
kaats šeit diskusijas liekas,paldies admin pa šo stelli..
16.novembris 2010, 11:47 | links
 
un vēl..., Admin, ja tu esi CL portālā 98%, tad kā tu vari neredzēt rupjības, kas ir 98% tekstu, gan slēptās, gan atklātās. Šeit taču iegriežās gan bērni, gan sievietes.
Saprotu, ka kaut kur var nebūt pa tēmu, nu, bet rupjības
16.novembris 2010, 11:42 | links
 
es varu saderēt uz savu palamu, ka pirms atbildes uz sūdzību, nāks vesela kaudze ar "advokātu" ieteikumiem
16.novembris 2010, 11:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager