Par CopesLietas.lv iespējām

Ekspertu sadaļā nav kārtībā datumi.
NG atbildējis 12 aprīlī.
3.janvāris 2018, 18:11 | links
 
Plēsīgais
Paskaties datumu! :)
3.janvāris 2018, 17:35 | links
 
Pamēģiniet izmantot linku "nosūdzēt" un pamatot, kāpēc ieraksts ir aizvainojošs.

Man 2 x ir izdevies no kādām 4, lai gan vairumu laižu gar ausīm.

Akmens_Viesis, 11.marts 2016, 21:18


Robeža ir vienkārša .Ja cilvēks vairs neizsaka viedokli bet krīt histērijās un apvaino otru personīgi un to dara regulāri un apzināti , tad dzīvē viņam jādod pa mūli bet te dzeltenā kartiņa . Ja tad nesaprot tad jābloķē IP adrese . Gribu redzēt vai cilvēks kas var atļauties uzrakstīt ko pretīgu par otru arī dzīvē acīs skatīdamies to spēj. Nespēj ,jo ir gļēvuļi .Tas ir pārbaudīts :)

Bralitis, 11.marts 2016, 23:26


Brālīti kā domā cikiem būtu jado dzeltenā kartīte no politsadaļas ? ;)
3.janvāris 2018, 17:34 | links
 
CopesLietas.lv [6m]: Dārgie Draugi!! Gadumijā portāls emigrēja uz citu serveri. Darbs nebij sarežģīts, taču ķēpīgs gan ;) . Lai arī kā mēs centāmies sakopt lietas jums nemanot, tomēr pieļaujam, ka gan jau kādu "bagu" esam piemirsuši. Tādēļ būsim tikai pateicīgi, ja ziņosiet mums par nestrādājošām saitēm, funkcijām un citādi aizdomīgām lietām! ;)Karpu forums nedzīvs

kazimirs, 3.janvāris 2018, 17:22

Kas tieši nestrādā? Manā datorā elpo karpas.
3.janvāris 2018, 17:25 | links
 
CopesLietas.lv [03.01.18]: Dārgie Draugi!! Gadumijā portāls emigrēja uz citu serveri. Darbs nebij sarežģīts, taču ķēpīgs gan ;) . Lai arī kā mēs centāmies sakopt lietas jums nemanot, tomēr pieļaujam, ka gan jau kādu "bagu" esam piemirsuši. Tādēļ būsim tikai pateicīgi, ja ziņosiet mums par nestrādājošām saitēm, funkcijām un citādi aizdomīgām lietām! ;)
Karpu forums nedzīvs
3.janvāris 2018, 17:22 | links
 
Dārgie Draugi!! Gadumijā portāls emigrēja uz citu serveri. Darbs nebij sarežģīts, taču ķēpīgs gan ;) . Lai arī kā mēs centāmies sakopt lietas jums nemanot, tomēr pieļaujam, ka gan jau kādu "bagu" esam piemirsuši. Tādēļ būsim tikai pateicīgi, ja ziņosiet mums par nestrādājošām saitēm, funkcijām un citādi aizdomīgām lietām! ;)
3.janvāris 2018, 17:19 | links
 
Ķeksītis nenieka neder...

Hotentots, 6.jūlijs 2016, 14:34


der, der :). neder vien tad, ja lieto vairākus profilus ;)
10.jūlijs 2016, 13:30 | links
 
Urmaas un Bralitis, ir atnācis amnestijas laiks atbrīvoties no važām.

Portāla Lietošanas noteikumi
19. CopesLietas.lv lietotājs ir tiesīgs pieprasīt administrācijai dzēst saņemto brīdinājumu, ja kopš tā saņemšanas brīža ir pagājuši vismaz 3 (trīs) mēneši.
6.jūlijs 2016, 16:50 | links
 
Ķeksītis nenieka neder. Citos forumos mani atceras un gana ilgi atceras, bet šajā katru reizi logojos, pie tam tas tā ir ne vienā datorā vien, tā ka savu vainu nesaskatu :).

Hotentots, 6.jūlijs 2016, 14:34


Apskaties brauzera uzstādījumus ;) Es lietoju Chrome, ielogojos CL ar cepumiņu un ja pats neizlogojos tad nedēļām varu no sava laptopa caur hromi iet CL ar savu niku, neko nemet laukā.
6.jūlijs 2016, 14:44 | links
 
Meiģinu te kolēgam uzrakstīt vēstuli- paladziņš ieilgst uz minūtēm 15it, spiežot "sūtīt" esmu jau izlogojies, šis moments dara skumīgu:(

skutans, 5.maijs 2016, 19:56

nus pret šo kaiti cīnīties var tikai tā- ielogojoties ieķeksē cepumiņu "atcerēties mani 30 dienas", kā arī izdresēt sevi vienmēr iekopējot tekstu pirms nosūtīšanas ;)

Sulla, 5.maijs 2016, 21:28


Kopēšana ir laba lieta, tā palīdz.
Ķeksītis nenieka neder. Citos forumos mani atceras un gana ilgi atceras, bet šajā katru reizi logojos, pie tam tas tā ir ne vienā datorā vien, tā ka savu vainu nesaskatu :).
6.jūlijs 2016, 14:34 | links
 
"Dzeltenās kartītes" šajā portālā tiek dāļātas pateicoties stukačiem. Viens no pieredzējušākajiem jau skaidroja kā "izpildīties":

Pamēģiniet izmantot linku "nosūdzēt" un pamatot, kāpēc ieraksts ir aizvainojošs.

Man 2 x ir izdevies no kādām 4, lai gan vairumu laižu gar ausīm.
11.marts 2016, 21:18 | citēt | nosūdzēt | links

Adminim nav jālasa 'viss šeit sarakstītais. Viņš atsaucās tikai uz stukačiem. Vismaz es to tā saprotu.

urmaas, 6.maijs 2016, 17:25


Sasapņojies par demokrātiju Urmās ? :) Te tev nebūs Tur ! iedomājies redz :)
6.jūlijs 2016, 13:33 | links
 
Nupat ievēroju ka galerijā vairs nav pieejami bilžu oriģinālie izmēri (adresē ievietojot vārdu "large"), ne lielāki par 940 px. Vai tas ir jaunais bilžu izmēru limits ? Un vēl jautājums, ja ievietošu ne lielākas par 940px vai arī tad tiks piemērots kompresijas algoritms ?

Sulla, 5.jūlijs 2016, 17:27


Esam veikuši tehniskas izmaiņas bilžu modulī. No šī brīža oriģinālās bildes vairs nav pieejamas, t.i. pamainot adresi vairs tām klāt nevar tikt.

Visiem lietotājiem ir apskatāma bilde ar platumu līdz 940px.
5.jūlijs 2016, 17:50 | links
 
Nupat ievēroju ka galerijā vairs nav pieejami bilžu oriģinālie izmēri (adresē ievietojot vārdu "large"), ne lielāki par 940 px. Vai tas ir jaunais bilžu izmēru limits ? Un vēl jautājums, ja ievietošu ne lielākas par 940px vai arī tad tiks piemērots kompresijas algoritms ?
5.jūlijs 2016, 17:27 | links
 
Mazāk runātu tas, kas pats 3 reizes nobanots...
6.maijs 2016, 17:54 | links
 
"Dzeltenās kartītes" šajā portālā tiek dāļātas pateicoties stukačiem. Viens no pieredzējušākajiem jau skaidroja kā "izpildīties":

Pamēģiniet izmantot linku "nosūdzēt" un pamatot, kāpēc ieraksts ir aizvainojošs.

Man 2 x ir izdevies no kādām 4, lai gan vairumu laižu gar ausīm.
11.marts 2016, 21:18 | citēt | nosūdzēt | links

Adminim nav jālasa 'viss šeit sarakstītais. Viņš atsaucās tikai uz stukačiem. Vismaz es to tā saprotu.
6.maijs 2016, 17:25 | links
 
Ceru ka šī būs īstā sadaļa.
Tātad, domāju ka foruma lietotājiem un man kā ilggadējam foruma lietotājam būtu tiesības zināt, kādēļ vieni komentāri tiek dzēsti un profiliem izteikti brīdinājumi, bet citi var izpausties bez ierobežojumiem. Kā tiek noteikts, kuri ir aizskaroši komentāri, bet kuri nē.

Sazaans, 11.marts 2016, 19:49

Tā ir, ka visiem nav vienādi. Piemēram, zaļais Imantions visās malās klaji aizvaino, bet nav vēl pat brīdinājums.

Copmanis, 11.marts 2016, 20:47


Nu ir tak vēl te ,, svētās govis,, kā piemēram Tonis, bet kā saka : kāds tak to govi slauc un tāpēc var te maut uz vella paraušanu. :)))
6.maijs 2016, 16:58 | links
 
Meiģinu te kolēgam uzrakstīt vēstuli- paladziņš ieilgst uz minūtēm 15it, spiežot "sūtīt" esmu jau izlogojies, šis moments dara skumīgu:(

skutans, 5.maijs 2016, 19:56

nus pret šo kaiti cīnīties var tikai tā- ielogojoties ieķeksē cepumiņu "atcerēties mani 30 dienas", kā arī izdresēt sevi vienmēr iekopējot tekstu pirms nosūtīšanas ;)

Sulla, 5.maijs 2016, 21:28


Paldies, par "cepumiņu" šķiet zināju ,bet par iekopēšanu iedomājos grābeklim uzkāpjot otro reizi...
5.maijs 2016, 21:35 | links
 
Meiģinu te kolēgam uzrakstīt vēstuli- paladziņš ieilgst uz minūtēm 15it, spiežot "sūtīt" esmu jau izlogojies, šis moments dara skumīgu:(

skutans, 5.maijs 2016, 19:56


nus pret šo kaiti cīnīties var tikai tā- ielogojoties ieķeksē cepumiņu "atcerēties mani 30 dienas", kā arī izdresēt sevi vienmēr iekopējot tekstu pirms nosūtīšanas ;)
5.maijs 2016, 21:28 | links
 
Meiģinu te kolēgam uzrakstīt vēstuli- paladziņš ieilgst uz minūtēm 15it, spiežot "sūtīt" esmu jau izlogojies, šis moments dara skumīgu:(
5.maijs 2016, 19:56 | links
 
Varbūt var salabot kļūdu ar bildēm, savādāk liekas nelasāmi, kad bilde aiziet pa pus ekrānu!?

Viss, kas jāizdara CSS:
.post_text img {
max-width: 100%;
}


dev, 19.aprīlis 2016, 12:23

Darīts, paldies.
19.aprīlis 2016, 17:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager