Par CopesLietas.lv iespējām

Varbūt var salabot kļūdu ar bildēm, savādāk liekas nelasāmi, kad bilde aiziet pa pus ekrānu!?


Viss, kas jāizdara CSS:
.post_text img {
max-width: 100%;
}

19.aprīlis 2016, 12:23 | links
 
Pamēģiniet izmantot linku "nosūdzēt" un pamatot, kāpēc ieraksts ir aizvainojošs.

Man 2 x ir izdevies no kādām 4, lai gan vairumu laižu gar ausīm.

Akmens_Viesis, 11.marts 2016, 21:18



Robeža ir vienkārša .Ja cilvēks vairs neizsaka viedokli bet krīt histērijās un apvaino otru personīgi un to dara regulāri un apzināti , tad dzīvē viņam jādod pa mūli bet te dzeltenā kartiņa . Ja tad nesaprot tad jābloķē IP adrese . Gribu redzēt vai cilvēks kas var atļauties uzrakstīt ko pretīgu par otru arī dzīvē acīs skatīdamies to spēj. Nespēj ,jo ir gļēvuļi .Tas ir pārbaudīts :)
11.marts 2016, 23:26 | links
 


Pirms kādu sūtiet, padomājiet. :)
11.marts 2016, 22:26 | links
 
Stukačiem ar stāžu tas viss jau ir zināms. Pārējiem tik atliek mācīties.
11.marts 2016, 21:55 | links
 
Pamēģiniet izmantot linku "nosūdzēt" un pamatot, kāpēc ieraksts ir aizvainojošs.

Man 2 x ir izdevies no kādām 4, lai gan vairumu laižu gar ausīm.
11.marts 2016, 21:18 | links
 
pēc pieredzes, komentāru var dzēst ari par diskusiju ar idiotu, pieļauju , audzinošos nolūkos:)
11.marts 2016, 20:53 | links
 
Ceru ka šī būs īstā sadaļa.
Tātad, domāju ka foruma lietotājiem un man kā ilggadējam foruma lietotājam būtu tiesības zināt, kādēļ vieni komentāri tiek dzēsti un profiliem izteikti brīdinājumi, bet citi var izpausties bez ierobežojumiem. Kā tiek noteikts, kuri ir aizskaroši komentāri, bet kuri nē.

Sazaans, 11.marts 2016, 19:49


Tā ir, ka visiem nav vienādi. Piemēram, zaļais Imantions visās malās klaji aizvaino, bet nav vēl pat brīdinājums.
11.marts 2016, 20:47 | links
 
Ceru ka šī būs īstā sadaļa.
Tātad, domāju ka foruma lietotājiem un man kā ilggadējam foruma lietotājam būtu tiesības zināt, kādēļ vieni komentāri tiek dzēsti un profiliem izteikti brīdinājumi, bet citi var izpausties bez ierobežojumiem. Kā tiek noteikts, kuri ir aizskaroši komentāri, bet kuri nē.
11.marts 2016, 19:49 | links
 
Labvakar!

Vai diskvalificētiem un dzelteno kartiņu īpašniekiem ir iespēja reabilitēties?

Ar cieņu.
11.marts 2016, 19:33 | links
 
Paldies! Viss darbojas.
9.marts 2016, 12:59 | links
 
porto, tagad visiem video vajadzētu strādāt. Ir pārveidoti to kodi. Izņēmums - no mail.ru ievietotie video.
9.marts 2016, 10:13 | links
 
Sveiki?
Es nevaru telefonā noskatīties "makšķerēšanas noslēpumi", izmet :šis spraudnis netiek atbalstīts. Ko man vajag uzinstalēt lai var redzēt raidījumu

porto, 8.marts 2016, 13:28

Kāds telefons? Vai kāds cits video no sadaļas "Video" strādā?

CopesLietas.lv, 8.marts 2016, 18:25



Telefons ir Sony Xperia m4, bet pārbaudīju vai citus rāda un redzu gandrīz visus 2015, 2016 gada "makšķerēšanas noslēpumi ",bet neviens no vecākiem neiet.
8.marts 2016, 21:41 | links
 
Sveiki?
Es nevaru telefonā noskatīties "makšķerēšanas noslēpumi", izmet :šis spraudnis netiek atbalstīts. Ko man vajag uzinstalēt lai var redzēt raidījumu

porto, 8.marts 2016, 13:28


Kāds telefons? Vai kāds cits video no sadaļas "Video" strādā?
8.marts 2016, 18:25 | links
 
Ir
8.marts 2016, 17:18 | links
 
hmm instresanti , youtube aplikācija tev ir ?
8.marts 2016, 16:54 | links
 
Sveiki?
Es nevaru telefonā noskatīties "makšķerēšanas noslēpumi", izmet :šis spraudnis netiek atbalstīts. Ko man vajag uzinstalēt lai var redzēt raidījumu
8.marts 2016, 13:28 | links
 
Pie bilžu sadaļas tiek strādāts.
Komentāru dzēšana netiek plānota, jo tad jādzēš arī saistītie komentāri. Komentāru labošana ir plānota.
8.marts 2016, 09:22 | links
 
un iespēju pašam savus stulbos komentārus izdzēst. varbūt iespēju savas kļūdas palabot...
7.marts 2016, 21:23 | links
 
Sveiki!

Ir pilnveidota komentēšanas sistēma. Tagad ir iespēja atbildēt uz komentāriem, tāpat linki komentāros tiek automātiski pārveidoti par klikšķināmiem. Ir ieviesta komentāru nosūdzēšanas opcija, lai mēs pēc Jūsu ziņojumiem varētu operatīvāk dzēst nevajadzīgos komentārus.

Jaunais komentāru modulis ir pieejams bilžu, video, ziņu, blogu un sacensību sadaļā.

Lai labi komentējās!

CopesLietas.lv, 7.marts 2016, 18:34


Tas priecē. Bet nenāktu par ļaunu arī uzlabot bilžu attēlošanas kvalitāti galerijā, 520px ir pārāk mazs izmērs mūsdienu monitoriem, var teikt ka tāds standarts ir jau 10 gadu vecs. Varētu pie bildēm izvietot vismaz pogu kur uzklikojot atveras ielādētās bildes oriģināls pilnā izmērā. Jo citādi jāiet pagarš ceļš: jāver vaļa'atsevišķā cilnē un adresē "normal" jānomaina uz "large" :)
7.marts 2016, 21:15 | links
 
Sveiki!

Ir pilnveidota komentēšanas sistēma. Tagad ir iespēja atbildēt uz komentāriem, tāpat linki komentāros tiek automātiski pārveidoti par klikšķināmiem. Ir ieviesta komentāru nosūdzēšanas opcija, lai mēs pēc Jūsu ziņojumiem varētu operatīvāk dzēst nevajadzīgos komentārus.

Jaunais komentāru modulis ir pieejams bilžu, video, ziņu, blogu un sacensību sadaļā.

Lai labi komentējās!
7.marts 2016, 18:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager