Par CopesLietas.lv iespējām

Pamanīju,ka tagad zem bildēm var redzēt skatījumu skaitu!Jauki!
6.marts 2016, 22:51 | links
 
PĀRSTĀVIS: EINĀRS KAVACIS
IZVEIDOTA: PIRMS 15 DIENĀM
PAR RŪPNIECISKĀS ZVEJAS AIZLIEGUMU LATVIJAS IEKŠĒJOS ŪDEŅOS
Sasodīts, kāpēc Copes Lietas "lielajā dēlī" neaicina atbalstīt šo iniciatīvu. Īpašniekiem un Moderatoram tas nerūp?
Aicinu informēt visus CL dalībniekus un viesus informēt par iespēju aizsargāt mūsu ūdeņus un to iemītniekus!
Lūdzu palīdziet!


Balsis tiek vāktas portālā Mana Balss
https://manabalss.lv/par-rupnieciskas-zvejas-aizliegumu-latvijas-ieksejos-udenos/show
13.februāris 2016, 19:41 | links
 
PĀRSTĀVIS: EINĀRS KAVACIS
IZVEIDOTA: PIRMS 15 DIENĀM
PAR RŪPNIECISKĀS ZVEJAS AIZLIEGUMU LATVIJAS IEKŠĒJOS ŪDEŅOS
Sasodīts, kāpēc Copes Lietas "lielajā dēlī" neaicina atbalstīt šo iniciatīvu. Īpašniekiem un Moderatoram tas nerūp?
Aicinu informēt visus CL dalībniekus un viesus informēt par iespēju aizsargāt mūsu ūdeņus un to iemītniekus!
Lūdzu palīdziet!
13.februāris 2016, 19:39 | links
 
Skaidrs :-( Ar nepacietību gaidīšu jauno foruma versiju ;-)
7.aprīlis 2014, 21:03 | links
 
null, apzinamies problēmu ar Googles meklētāju forumā, taču šī problēma nav atrisināma bez pilnīgas foruma pārbūves. Lapas apmeklētājiem mēs gribam atstāt esošo kārtošanas secību (vispirms jaunākie komentāri), taču meklētājam Google mums vajag padot pretēju kārtošanas secību, jo tad nemainās lapas numerācija. Ir virkne tehisku lietu kādēļ nevaram esošajā foruma versijā to novērst bez pilnīgas foruma pārbūves.
7.aprīlis 2014, 14:21 | links
 
Viss, jāraksta pa taisino administrācijai. Varbūt viņi šo nemaz nelasa. :)
6.aprīlis 2014, 14:35 | links
 
Morbidejs:

tas ir tādēļ ka gan ekspertu sadaļa gan forums ir dzīvas sadaļas :) un tiek dalīts lapās - attiecīgi google iekešoja ka rezultāts ir 4 lapā, bet reāli ir pienākuši klāt vēl 30 jautājumi un atbildes un tevis interesējošais jautājums ir aizbraucis nākamajā lapā. to atrisināt var manuprāt tikai veicot meklēšanu pa taisno copeslietas datubāzē nevis izmantojot google.

ramex, 6.aprīlis 2014, 12:37


Problēma ir nevis gūglē, bet tajā, ka CL lapām pastāvīgi mainās adreses :-) Tas rada diezgan daudz grūtību, tai skaitā arī šeit aprakstīto ar ekspertu lapu un arī to, ka forumos meklēšanas saites korekti atveras pareizajā diskusijas lapā tikai tad, kad izvēlas 'kārtot atbildes ar vecāko'.
Domāju, ka programmētājs varētu mierīgi izdomāt risinājumu, lai linku adreses paliek permanentas un ar laiku nemainās, varbūt šajā gadījumā lapas 'iekšējā virtuvē' varētu vienkārši numurēt katru atbilžu lapu nevis kā 'pirmā atbilde ir pēdējā atbildētā', bet 'pirmā atbilde ir pirmā atbildētā', jo tā nekad nemainīsies (vismaz kamēr neizgudros laika mašīnu :-) ).
Atkārtošos - šī jautājuma sakārtošana ļaus turpināt izmantot google meklēšanu, kas pašlaik vienalga nestrādā saišu mainīguma dēļ :-)
6.aprīlis 2014, 14:30 | links
 
Ramex, kāpēc Tu domā, ka es meklēju google? :D
Es meklēju pa taisno CL meklētājā. Ierakstu vēlamo, veru vaļā piedāvātās lapas, bet visbiežāk atver lapas, kurās šī informācija nav, lai gan norāda, ka ir. Un esmu arī mēģinājis skatīties vienu, divas lapas vecākas ziņas. Jā, dažreiz arī saite ir atvērusies pareizi tieši tajā lapā, kurā šī informācija ir, bet biežāk neatver.
Pamēģiniet paši sameklēt informāciju ekspertu sadaļā ar meklētāja palīdzību. Cik bieži saite atvērs to lapu, kas norādīta?
6.aprīlis 2014, 13:46 | links
 
Morbidejs:

tas ir tādēļ ka gan ekspertu sadaļa gan forums ir dzīvas sadaļas :) un tiek dalīts lapās - attiecīgi google iekešoja ka rezultāts ir 4 lapā, bet reāli ir pienākuši klāt vēl 30 jautājumi un atbildes un tevis interesējošais jautājums ir aizbraucis nākamajā lapā. to atrisināt var manuprāt tikai veicot meklēšanu pa taisno copeslietas datubāzē nevis izmantojot google.
6.aprīlis 2014, 12:37 | links
 
Kurmus, runa ir par to, ka meklētājs atrod vēlamo, bet, uzspiežot saiti, atver kaut ko pilnīgi citu. Tas attiecas tieši uz ekspertu sadaļu. Tas, ka ieliek pēdiņās, nemaina to, kur aizved saite. :) Līdz ar to ekspertu sadaļa zaudē savu vērtību.
6.aprīlis 2014, 11:27 | links
 
Copeslietas tā pat, kā Delfim.lv izmanto Googles pielāgoto meklētāju un daudzi nezin, ka ja gribi precīzāk ko atrast vajag vārdu ielikt pēdiņās!

Ja runājot par līmi, tad paskaties kāda būs atšķirība meklētājā ierakstot - Barības līme vai "Barības līme", nu tas tā, varbūt palīdz.
6.aprīlis 2014, 02:42 | links
 
kas ar to meklētāju darās? Eksperti bieži atbild, lai patin uz atpakaļu, ka tur esot atbilde, bet tos n-tos simtu lapas kautkā nevelk šķirstīt. Domāju izmantošu meklētāju - sameklēt jau sameklē, tik atverot to sameklēto lapas saiti, tur nav tas kas meklēts, bet fig viņ zin kur.

bazels, 18.jūnijs 2013, 20:20


Šī problēma nav atrisināta. Vai ir plāns to kaut kad tuvākajā nākotnē sakārtot? Savādāk tiešām sanāk, ka atrast, piemēram, NG rakstīto par pareizu barības līmes lietošanu starp 713 lapām ir nereāli. Ātrāk sanāks trīsreiz aizbraukt un sačakarēt sev copi, mācoties no savām kļūdām :-D
4.aprīlis 2014, 17:58 | links
 
Gints
Biku nesapratu par kādu ''delfimā'' Tu runā?
Kas tas i? Saits?

moose, 28.marts 2014, 14:22


Par šito
http://www.delfim.lv/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums
28.marts 2014, 17:22 | links
 
Gints
Biku nesapratu par kādu ''delfimā'' Tu runā?
Kas tas i? Saits?
28.marts 2014, 14:22 | links
 
Atķeksējies es ir:)
28.marts 2014, 14:18 | links
 
Nu ja nu nekādi ar komunikāciju, tad vel pastāv iespēja atķeksēties uz pastāvīgu saikni 30dienām turpat pie login info.

o.
28.marts 2014, 14:13 | links
 
Es jau vairākas reizes esmu par šo problēmu administrācijai teicis , nūlle emociju , pat neuzskatīja par vajadzīgu atbildēt uz manam vēstulēm . Delfimā gan šādu problēmu nav , un jā ir kādas problēmas , administrators reaģē zibenīgi .
28.marts 2014, 14:10 | links
 
Piekrītu, rakstot vēstules, tā bieži gadās.
28.marts 2014, 13:36 | links
 
rakstiishu bez garumziimeem, jo telefonu jaaizstaaj ar laptopu bez garumziimeem
cieniijamie copeslietas veidotaaji!
varbuut variet sataisiit taa lai rakstot veestuli kaadam lietotaajam, un peec tam to suutot nebuutu araa meshanas un "log in" variants!
lietoju paarsvaraa telefonu un no brauzera es nevaru copy/paste visu tekstu jo nav iespeejams.
rakstiiju veestuli no telefona izlogoja mani protams aaraa jo veestule gara, un rakstiito paseeju
velku aaraa laptopu, rakstiishu bez garumziimeem pa jaunu to "veestuli", bet tad var pilniibaa copy/paste visu tekstu, un ja gadienaa "log in" tad ielogojos pa jaunu un ieliimeeju ko rakstiiju!
vai ir tik gruuti uztaisiit taa lai vismaz stundu nemestu araa?
paldies Moose!!!
28.marts 2014, 12:59 | links
 
Tās žuves prasti ķeras ne tājās dienās kas kalendārā...:)
1.februāris 2014, 13:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager