Par CopesLietas.lv iespējām

jā, tiešām paldies!
noteikumi tiešām sakarīgi, tagad tikai jāaicina visus tos ievērot un vis būs ok!
17.februāris 2008, 15:55 | links
 
paldies dievam ir foruma noteikumi! tagad ir cerība ka foums beidzot būs normāls! paldies cl.lv administrācijai!
17.februāris 2008, 15:41 | links
 
kā var būt jēdzīgs ja te valda viens likums - nekādu likumu! ;) labi moders var nebūt pofig, bet noteikumiem ir jābūt! bez tiem vispār ir bardaks! šitajā portālā ir pāri pa 1000 lietotājiem! ne visi piedalās forumā, ne visi ir aktīvi, bet tas ir daudz ! nevar tādu baru kontrolēt bez noteikumiem! te jau iet pašplūsma!
15.februāris 2008, 09:57 | links
 
Es domāju no foruma tas nav reāli,vienkārši pašiem
jābūt kaut nedaudz jēdzīgākiem!
15.februāris 2008, 09:55 | links
 
cik saprotu tad administrācija ar visu nevar tikt galā! jāpiesaista cilvēki no paša foruma, vai arī nezinu no kurienes! citu variantu nava! respektīvi administrācijai katru dienu ir jākontrolē visi topic, tas nava viegls darbs, turklāt tas jādara vairāk vai mazāk visu laiku! tādā veidā ātri varēs ieviest kārtību šeit!
15.februāris 2008, 08:31 | links
 
Es arī pilnīgi piekrītu,kontroli vajag,tikai kas to
uzņemsies?
15.februāris 2008, 08:19 | links
 
beidzot juuk kaut ko pareizu pateicis! pilnībā pievienojos! manuprāt par šīm lietām tika rakstīts jau sen! kamēr nebūs kontroles, banu sistēmas, admini utt. tikmēr te visu runās un darīs ko grib!
15.februāris 2008, 08:13 | links
 
piekriitu Juukam
14.februāris 2008, 23:52 | links
 
Lasu jau copeslietas.lv labu laiku, ideja laba bet izpildījums kāds nu ir tāds ir. Pirmkārt es nesaprotu vai šai lapai ir tāda lieta kā admins. Ja ir tad vajadzētu adminam pasekot līdzi tēmās ko raksta, viss ir aizgājis tik tālu ka slāviskais "mats" ir katrā trešajā komentārā, pasūtīt otru uz mazmājiņu ar nav nekādu problēmu un atklātas rupjības pilns forums. Dariet kaut ko lai kaut ko jēdzīgu varētu šeit arī atrast, pagaidām bez tukšas pļurkšķēšanas te praktiski nekā cita nav. Viens no variantiem varētu būt tiem kas tik briesmīgi grib tukšu gvelzt būtu ieviest čatu, derētu pasekot līdz ko kurā tēmā raksta. UN ja vajag tad dažu labu varētu arī "nobanot". Savādāk te viss ir aizgājis pašplūsmā un lapa ir pilnīgi nebaudāma,
14.februāris 2008, 23:24 | links
 
cpeslietas.lv
neizdevaas, bet es konstateeju ka man steidzami programas jaunas vajag, tur taa nelaime :) pat veestules izlasiit nevaru :(
7.februāris 2008, 18:39 | links
 
Feisiņus copeslietas solīja kaut kad ieviest, ja nemaldos!
7.februāris 2008, 15:45 | links
 
vēl derētu kādas (smaili feisiz)-sejiņas līdzīgi kā draugos vēl kaut kur es redzēju tās tikai nevaru acerēties kur....
7.februāris 2008, 15:43 | links
 
jā, tas par vestulēm toš bija vajadzīgs - žetons maituputnam un copeslietām!!
7.februāris 2008, 15:39 | links
 
BEIDZOT VARĒJU VISAS VĒSTULES IZDZĒST :))
7.februāris 2008, 15:25 | links
 
andzha14, vai Tev izdevās izveidot tēmu?
7.februāris 2008, 15:12 | links
 
Prieks paziņot, ka esam pilnveidojuši vēstuļu sistēmu. Pievienota iespēja izdzēst uzreiz vairākas vēstules. Tāpat uztaisījām nedaudz tumšākus fontus, pielabojām lappušu navigāciju u.c. lietas. Ceram, ka tas viss palīdzēs ērtāk sazināties ar citiem CopesLietas.lv reģistrētiem lietotājiem!

Par profila bildēm runājot, ir iespējams, ka parādās vecā bilde, jo dators bildes saglabā, lai ātrāk strādātu interneta lapas, tādēļ daļa bildes var tikt ņemtas no datora atmiņas. Visvienkāršāk kā atjaunot datorā saglabātās bildes, ir nospiežot taustiņu F5 interneta programmā. Šobrīd diemžēl tas ir vienīgais risinājums.
7.februāris 2008, 15:12 | links
 
kapee man nesanaak izveidot jaunu teemu, daru visu kaa rakstiits
4.februāris 2008, 20:38 | links
 
nu vot tur tā lieta!
4.februāris 2008, 16:06 | links
 
tev ir jauna bilde??? man rāda tavu veco...
4.februāris 2008, 14:46 | links
 
o tagad normāli...
4.februāris 2008, 08:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager