Par CopesLietas.lv iespējām

līcis arī āfrikā ir līcis,neatkarīgi no gadalaika.
31.janvāris 2011, 18:05 | links
 
Sveiki. Man tāds neliels priekšlikums :)) Varbūt vajadzētu atsevišķu tēmu par copi Līcī, jo tomēr bušu cope jūrā un lucīšu cope līcī ir divas pavisam dažādas lietas!
31.janvāris 2011, 15:47 | links
 
var jau būt, ka domāju nepareizi, bet vai labāk nav visu atstāt kā ir? tā ir pierasts, kāpēc atkal vajag kko sarežģīt?
27.janvāris 2011, 17:10 | links
 
Nu varbūt vajag taisīt personalizēto forumu? :) nu tip katrs pats izvēlas kādas tēmas viņš grib redzēt savā top 10 vai 20 (vai arī var izvēlēties cik topikus gribi redzeet) un tad taas teemas arii rāda.
27.janvāris 2011, 17:01 | links
 
Jā, LPR mājas lapā ir šāda iespēja, tikai neatradu ikoniņu atgriezšanās uz tēmām ar apakštēmām.
27.janvāris 2011, 16:11 | links
 
Iespēja, kad vienā lapā redzamas maksimāli daudz aktuālās tēmas, ļoti laba lieta. Var būt var atstāt izvēles iespējas katram lietotājam pašam izvēlēties kā šķirot tēmas uzklikšķinot uz ikonas: šķirot pēc aktuālajām tēmām, vai tēmas ar apakštēmām. Neesmu speciālists šajos jautājumos, tāpēc nezinu vai tas ir iespējams.
27.janvāris 2011, 16:06 | links
 
Lielākai daļai vajag-ir nepieciešamība tēmai;
здесь можно флудить!
27.janvāris 2011, 15:48 | links
 
FAAAAAAAAAAKK uzrakstīju garu blogu, un mani izlogoja un nekas nasaglabājās!!!! varbūt varētu izlabot šo opciju?
27.janvāris 2011, 15:48 | links
 
Varetu jau forumu uzlabot. Gribetos piemeram ka suspendu(uz noteiktu laiku) var uzlikt. vai Warm10% utt. Vairak opciju textu rakstot. Izveidot modratoru grupas kas atbild par savu temu. kkaa taa.
Bet no otras puses varbut nesaredzit dzivi.
Dilema.
27.janvāris 2011, 15:38 | links
 
aakkis - par to arī runāju. Tādēļ struktūra laika gaitā ir jāpārkārto, lai uzlabotos foruma kvalitāte.

Tāpat būtu normāli, ja lietotāji varētu rakstīt atskaites ar iekļautiem copes vietu aprakstiem - jaunajā forumā mēs varam ierobežot redzamību tēmai.
27.janvāris 2011, 13:53 | links
 
Es arī uzskatu ka nekādu forumu forumā nevajag , ir labi kā ir pašreiz , skaidri saprotami , bez nekādiem sarežģijumiem .
27.janvāris 2011, 13:52 | links
 
Putra ir tagad,ir daudz mājas lapas kurās Forumā ir konkrēti izceltas tēmas,pat aktīvās tēmas un tad konkrētajai tēmai smalkāks izklāsts.Paskatieties kā izskatās forums ar 10xlielāku lietotāju skaitu! Varbūt viņam ar ir vajadzīgi uzlabojumi,un tie jau arī notiek.
27.janvāris 2011, 13:29 | links
 
man gan šķiet, ka nevajag taisīt forumu forumā. būs baigā putra, lai kaut ko atrastu. tās manas domas. kāda vaina tagadējam forumam?
27.janvāris 2011, 13:17 | links
 
 
paldies.
7.janvāris 2011, 00:16 | links
 
jurciks, ja ir vēlme nomainīt lietotājvārdu, tad jāsūta vēstule ar lietotājvārda maiņas pieprasījumu ar vēlamo jauno vārdu.

Taču lūdzu ņemt vērā:
- biežāk kā reizi gadā niks netiks mainīts
- pēc lietotājvārda maiņas portālā autorizēties varēs tikai ar jauno lietotājvārdu, iepriekšējais nederēs.
7.janvāris 2011, 00:00 | links
 
radies viens jautājiens:).vai niku ir iespējams nomainīt.čingijs atkal kļuvis par dzeervi,tik man kaut kā nesanāk.....
6.janvāris 2011, 23:36 | links
 
1) monsterpike - bloķēts

2) gatisl, atvaino, dzēšot citus komentārus būs izdzēsies arī tavs komentārs. Taču tajā tēmā gribētos ierobežot saraksti un jautājumu uzdošanu - tā tēma paredzēta atskaitēm.

3) jep, laika ziņu joslu vakar atjaunojām.
6.janvāris 2011, 23:24 | links
 
:DDDD
6.janvāris 2011, 21:07 | links
 
Mirstīgais, klusu, dabūsi pa ribām no viņa! :))
6.janvāris 2011, 20:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager