StreetFishing

Spiningošana un makšķerēšana pilsētas centrā
Toni, kaut kur vasaras vidū gar mani nočāpoja pohains vīrs, kas bija ļoti pārsteigts, ka Rīgas centrā var būt tāds nostūris. Pat čūskai gandrīz uzkāpis :)
Un vispār... man ķeras... pat grunduļi :)
15.septembris 2015, 21:51 | links
 
Es advokatēšu (atvainojiet) - tapē, ka pēc garas darbadienas kratīties ar Tallink, klausoties kā tīņi ar daļnaboju un skandināvu sekstūristiem tusē cheta ņe aļo. Tas lai paliek nedēļas nogalēm un atvaļinājumiem... :P
15.septembris 2015, 21:29 | links
 
kola,
kā teikt ,'ņe za padlo'(un nekā personīga)-man ir interesanti ,cik gadus Tu ap to pusi jau sēdi?Un kāpēc tieši tur?
15.septembris 2015, 21:23 | links
 
Pastaigā pa Zaķusalas M.Daugavas krastu uz torņa pusi. Es uz, fideri sēdot, tur regulāri redzu smukus mutuļus lēpju rajonā.
15.septembris 2015, 20:59 | links
 
Rīgā vismaz ap Vantinieku zivīm mute ciet
15.septembris 2015, 20:06 | links
 
Tātad šorīt ekspedīcija Ķīpsala. 6:50 - 11:00. Izstaigāta Daugava no Swedakmeņa līdz Ostas skatiem. Agrāk nezināju, ka tur ir piekļuve pie ūdens un tīri interesanta. Zunda kanāls arii tur no Ostas skatiem līdz hallei. Zunda baisi aizaudzis un grūti izmētājams. Pieejas pie krasta maz un krasrs aizkapkāts. Nopietnu zacepu nav - tikai tik cik zāles (kas nujau ir papuvušas tā, ka izvilkt grūtības neraisa. Pretējā krastā veči fīderē plaukstiņas un lauru lapiņas. Loms švaks - pareizāk sakot nav. Virs simc gramiem viens asariic un viens mikrožanīts. Ašuks ap 7iem bija aktīvs uz 10 minūtēm, bet tik smalks, ka prasījās likt lielāku gumiju, lai šams neaiztiek.

Rīt ir padomā viena mikroupīte pie dzelzceļa tilta kas ietek. Vai kāds var kkādu info jau pamest priekšā? Cik kg svina jāņem līdz utt :)
12.septembris 2015, 11:43 | links
 
Ja nepiekritīsiet tēmas izveidei - dzēsiet ārā, bet imho prasās pēc šādas. Rīgā centrs pilns ar makšķerniekiem gan jau arī citās pilsētās. Kaut arī pēc definīcijas tas ir spiningošana ar mākslīgo ēsmu (izņemot mušu) + noķer, nofotogrāfē, atlaid - bet tik sīkumaini jau nebūsim.
12.septembris 2015, 11:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager