Dīķa rakšana pie upes

Meklēju kadu zinošu cilvēku par vietām pie upēm foreļu fermas ierīkošanai.investors ir spāņu uzņemums ar specializac. strauta forelu fermu ierikoš.
Vieta: 500 x 800m pie upes vai 3-4 ha pie ezera (ierikotajam ir know how pie ezeriem)
caurpludums upes min. 3 000 litri/sek mazudens periodā
pH - ne lielaks par 6.0
dzilums,ja runa=par ezeru - 4 m
Kapacitāte - ~~~ 1000 tn/gada
viss eksportam uz austrumeiropu,krieviju
kordinates:
skype: river_man1
e-mail: riverside@apollo.lv
21.septembris 2009, 22:48 | links
 
Profesionāli rokam un tīram dīķus, betonējam meniķus. Jauna tehnika- ekskavatori, damperi, buldozeri. Sniedzu arī konsultācijas. Paveikto variet paskatīties mūsu mājas lapā www.topipasumi.lv Zvaniet tel;29262107
3.novembris 2008, 13:53 | links
 
Ir redzets, tads paskats kad sazans grabj roteri mazu bet ta ar nepanem,bet ta nopietni nu nez...:D
19.oktobris 2008, 14:59 | links
 
es ar ta saprotu no axtitaa!
19.oktobris 2008, 14:50 | links
 
Piedod , bet pēc rakstītā es nevaru saprast , tās karpas ar ko tu gribēji noķert ar spini ? Pie tam painteresējies vai tas dīķis nav bijis nolaists ....
19.oktobris 2008, 14:47 | links
 
Biju pie vienā vietā kur izrakti dīķi. Vienā dīķi kas savienota ar upi dzīvo foreles un blakus ir dīķis kurā dzīvo karpas , līņi , līdakas utt. Upē sācis kristies līmenis un līdz ar to dīķim nepienāk jauns ūdens tapēc forelēm trūka skābeklis. Tad tās ielaida dīķi kurā dzīvo karpas un citas zivis. Biju aizbraucis uz karpām, gribējās pamētāt arī spinu varbūt kāda līdaku dabūšu bet kā vienā vietā iemetu iznāk forele. Mētāju ,mētāju bet no karpām ne miņas . Vai foreles nav izjaukušas visu kārtību kas valdija tajā dīķī, un vai pēc ziemas kad upe atkal būs normāla un kad tur laidiis jaunas foreles. Karpu dīķi kaut kas ķersies. Vai foreles nenoēdīas visas mazās zivis?
19.oktobris 2008, 14:08 | links
 
sodu samaksaat sanaaks leetak nekaa iznemt visus dokumentus!
man ar ekskovaators noraka vienu krastu lai buutu peldeetava un 1citaa vietaa, no pag. atbrauca, pameerijaas, drusku noburkshkeeja un nevienu sodu neuzlika.
14.februāris 2008, 19:43 | links
 
Gadījums iz dzīves. Pirmais ko izdari uzzini vai tur nau kautkāda meleorācijas pļava vai grāvis u.t.t. , ja ir tad sačakarējot tuvāko apkārtni uztaisīsi par purvu 5 gadu laikā, bet ja nav, tad roc tik augšā un sods par to būs ap 250 Ls, un dīķi neviens neaizbērzs, ja grib bērt lai ber, bet tev tādu līdzekļu nav un cietumā arī neliek. Pa to laiku kamēr nomaksāsi sodu 250 būsi ieekonomējis uz atļaujām divtik. Točna zinu, laukos rakām dīķi. Vienīgā problēma tā ka tur upe blakus, par to gan nemāku teikt neko.
1.februāris 2008, 23:20 | links
 
Izmaksas ir atkarīgas no tā cik liels ir dīķis, cik pēc skaita būs dīķi, cik meniķi, cik dziļš un kāda būs apkārt infrastruktūra. Tākā vispirms ir jāzin ko grib!
1.februāris 2008, 08:56 | links
 
Grūti pateikt kā būtu pareizi. Katrā gadījumā lietas rit savādāk. Man bija tīruma viducī ieplaka kur vienmēr bija slapš un aizaudzis ar krūmiem. tas bija 5gadi atpakal krumus nozāģeju sarunāju ekskavatoru un izraku diki 1000 kvadratu un nekas . neviens pat nav interesejies . es domaju ka vis atkarigs no kaiminiem ja skaudis tad var sakt sudzeties un jezga var sanakt ne pa jokam.
31.janvāris 2008, 23:18 | links
 
vajadzīgs diikja raksanas projekts! ja tas plaanojas paarsniegt kaadus 3X3 metrus tad projektu vajag! vajadziiga grunts geologiskaa izpeete lai noteiktu kaadas gruntis tur turees uudeni vai smilts vai maals!rakt uz savu galvu muusdinaas neko nedriikst! protams ka ja izraksi nelielu diikeenu gan jau paarbaude nanaaks uz tavaam maajaam! taa ka no manas puses roc ja roc!
31.janvāris 2008, 22:16 | links
 
Vajag teikt ka roc grodus ūdenim un tad pateikt ka naudu paņēma a grodus neatveda padlas
31.janvāris 2008, 22:03 | links
 
Tā tas ir !
31.janvāris 2008, 22:02 | links
 
Un pirms tik tiešām gribi rakt to dīķi ar caurteci no upītes stipri padomā vai ar pavasara paliem Tev visas zivis nemuks projām, ir bijuši līdzīgās vietās vairākkārtīgi tādi gadījumi.
31.janvāris 2008, 22:01 | links
 
Brekss - mazu laiku jau Tu pastrādāji... Bet vairāk par mani noteikti zini.
31.janvāris 2008, 21:51 | links
 
Atļaujas tur vajag nevienu vien, tās ir nepieciešamas projekta saskaņošanai. Es jau rakstīju - aizej uz pašvaldību tur Tev apskaidros kas kā.
31.janvāris 2008, 21:48 | links
 
Cik tāds būvprojekts varētu izmaksāt, es domāju atļauja+projekts
31.janvāris 2008, 21:46 | links
 
Vispirms pašvaldībā ir jāuzzin vai tur nav upes aizsargjosla. Ja ir tad būs grūti. Bet ja ir vēl kādi jautājumi, tad raksti, palīdzēšu ar ko varēšu, kādreiz strādāju par būvinspektoru.
31.janvāris 2008, 21:42 | links
 
+ Kaitējums dabai !
31.janvāris 2008, 21:39 | links
 
Var sanākt nelikumīga būvniecība, sods un sliktākā gadījumā dīķi būs jāaizber.
31.janvāris 2008, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager