Viss par bezceļu tehniku

Apspriežam jautājumus par ziemas, vasaras bezceļa tehniku. Kvadrocikli, sniega motocikli, motosuņi un cita tehnika. Iegāde, remonts, rezerves daļas utt..
Trio [05.07.19]: Sveiki vīri !
Kādas jūsu domas par labu copes / ģimenes auto 7000-9000 eiro robežās ?

Gribu samainīt - pārdot savējo audi sedanu, kurš galīgi vairs nekam praktiskam neder.
Man ir doma volvo xc70 iegādāties, xc 90 šķiet vēl labāks, bet vairāk maksā, attiecīgi prātīgāk būtu laikam nopirkt labāku xc 70 , nekā vecāku xc 90 ar lielāku nobraukumu.

Kāds braucamrīks jums pašiem šķiet labs gan priekš pilsētas, gan citreiz priekš nedaudz dubļainiem bezceļiem, ekonomisks, praktisks, ar jumta sliedi un āķi piekabei ?

Farnirs, 5.jūlijs 2019, 11:43

https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volvo/xc90/U3sLH0FjQVg=.html?1562322036
Man ir Subaru Forester 2012.gads, benzīns, automāts. Neko citu pagaidām nevēlos. Dārgakais ko esmu ieguldījis ir parprogrammēšana 250 eiro.
5.jūlijs 2019, 13:39 | links
 
Pats braucu ar Škoda Octavia Scout 07. gads. Būtu grēks sūdzēties par auto, caurgājamība ļoti laba, uzreiz jūt kad ieslēdzas visi četri riteņi. Tehniskā ziņā ļoti labs, ekonomisks, 2.0 dīzelis un ēd 6.8 l vidēji :) Makšķerēšanai ļoti labs variants, kā atpūtai tā arī ģimenei
5.jūlijs 2019, 13:35 | links
 
Kā ar Audi Allroad A4 vai A6 modeli? Ir vērts izskatīt kā variantu? Varbūt zinātāji var nokomentēt + un -?!
5.jūlijs 2019, 13:31 | links
 
Sveiki vīri !
Kādas jūsu domas par labu copes / ģimenes auto 7000-9000 eiro robežās ?

Gribu samainīt - pārdot savējo audi sedanu, kurš galīgi vairs nekam praktiskam neder.
Man ir doma volvo xc70 iegādāties, xc 90 šķiet vēl labāks, bet vairāk maksā, attiecīgi prātīgāk būtu laikam nopirkt labāku xc 70 , nekā vecāku xc 90 ar lielāku nobraukumu.

Kāds braucamrīks jums pašiem šķiet labs gan priekš pilsētas, gan citreiz priekš nedaudz dubļainiem bezceļiem, ekonomisks, praktisks, ar jumta sliedi un āķi piekabei ?

Farnirs, 5.jūlijs 2019, 11:43


https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volvo/xc90/U3sLH0FjQVg=.html?1562322036
5.jūlijs 2019, 13:20 | links
 
Bija man reiz Subaru Outback, 2005 gads, 2,5 benzīns ar AT kārbu (4 ātrumi).
+Pilnpiedziņa augstākajā līmeni, izbraukt varēja visur.
- Benzīna patēriņš pilnīgi auzās, ar piekabi pat līdz 15 l/km.
- Un autoservisi ņēma ar sakostiem zobiem.
- Skaņas izolācija pilnīgi vāks, jo logi bez rāmja.
- četreniece automātiskā kārba strādā zem katras kritikas
- diezgan dārgs eksplutācijā
5.jūlijs 2019, 13:17 | links
 
Brunīt, tev tavam šedevram baigi riepas nedilst? :)
5.jūlijs 2019, 13:16 | links
 
Savulaik savam servisa meistaram ieminējos par Subaru, tad sekoja jautājums: Metināmo aparātu jau nopirki?
Dziļā izklupienā atvainojos visiem Subaru lietotājiem un īpašniekiem!
5.jūlijs 2019, 13:13 | links
 
Hecs7, subaru dīzeļi ir pēdejie mēsli. Visiem kā vienam lūzt kloķenes. Kam pie 40tk, kam pie 100k, kam pie 200, bet visi viņi beidz savu eksistenci vienādi.
Problēma ir tāda, ka noluzt gals kloķenei un tiek sajāts arī motora bloks. Ja paveicās un blokam nav kranti, tad kloķene 2500 eiro. Bloks un kloķene 4500 eiro. Lietotu nav. Un tas tikai par detaļām. Tādi lūk pīrādziņi.
5.jūlijs 2019, 13:09 | links
 
Braucu ar XC 70 AWD un esmu apmierināts kā Pitons! Protams, nav visurgājējs, bet ērts gariem pārbraucieniem uz asfalta, kā arī lauku un meža ceļos.
Ja kas, tad minēto cenu robežā, ļoti plašs 2008.-2009.g. modeļu piedāvājums. Atliek izvērtēt un rakt.
Vērtīgu informāciju par interesējošo auto sniedz VIN kods(nummurs) autoDNA, kā arī dīleru centru datu bāze.
5.jūlijs 2019, 13:07 | links
 
Farnir, paskaties Subaru Outback
man čalim ir benzīnieks 2.0 nju braucam copēt velk laivu, iebrauc biku ūdenī, var arī pa dubli pakārpīties, vietas daudz , patērē kaut kur 7-8 litri , automats gan, bet ir arī manuāļi, arī dīzeļi nav slikti ja pārbaudāms noskrējiens, teiksim
https://m.ss.com/msg/lv/transport/cars/subaru/outback/cimln.html
p.s. pats ar Ford Mondeo MK4 braucu, vietas pietiek visam, dīzeli ēd maz, apmierināts, pa bezceļiem gan nevandos.
5.jūlijs 2019, 13:04 | links
 
tas frukts ar x70 uz prāmja kož pīrādziņus :)
5.jūlijs 2019, 13:00 | links
 
XC90 un arī Tuaregam ir divi lieli mīnusi. Pirmais ir tāds ka abi šie baigi interesē gopņikiem. Spoguļi, lukturi. XC90 kārbas vadība, kura ir ejoša manta un kuru var nofenderēt palienot zem auto un atskruvejot dažas skrūves.
Otrais mīnuss ir reāli dargās uzturēšanas izmaksas. Īpaši Tuaregam ar pneimopiekari. Dīzelim sprauslas arī tur mēdz pie 200k atdot galus.

irseejs, 5.jūlijs 2019, 12:43


Tad jau paliek pāri tikai subaru foresters un xc70. Vienīgi žēl, ka tu saki, ka subarikam ir pieticīgs bagažnieks, tieši dēļ kravas nodalījuma arī gribu jaunu auto.

Jāpagaida, kamēr te kāds parādīsies forumā, kuram ir tas xc 70.
5.jūlijs 2019, 12:59 | links
 
Farnīrs.
10litri vidēji benzīna viņš tev tērēs.
5.jūlijs 2019, 12:45 | links
 
XC90 un arī Tuaregam ir divi lieli mīnusi. Pirmais ir tāds ka abi šie baigi interesē gopņikiem. Spoguļi, lukturi. XC90 kārbas vadība, kura ir ejoša manta un kuru var nofenderēt palienot zem auto un atskruvejot dažas skrūves.
Otrais mīnuss ir reāli dargās uzturēšanas izmaksas. Īpaši Tuaregam ar pneimopiekari. Dīzelim sprauslas arī tur mēdz pie 200k atdot galus.
5.jūlijs 2019, 12:43 | links
 
Par fori nevaru nepiekrist...bet nu daudziem lomforts svarigāks...xc uzskatīt par dubļu auto ir naivi. Man tieši ir tāds kombo- foris ar āķi un jumta stieņiem.+ Rupjas riepas - ir ok..daudz kur var izbraukt...prakriski visur kur +- ir braucams.

osscar, 5.jūlijs 2019, 12:39


Cik tev viņš patērē degvielu ?
5.jūlijs 2019, 12:41 | links
 
Ņem ML mersi un nezināsi bēdu.....bet tāpat jau nevienu neklausīsi

Kengurs24, 5.jūlijs 2019, 12:02




Izskatās, ka ML ar dzinēju zem 3.0 l ir tikai ML 250 bi-turbo, kurš maksā jau pie 20k. Ņemot vērā, ka dienā var sanākt nobraukt man pāri pa 100km citreiz, tad katrs decimāls dzinēja tilpuma ir svarīgs ilgtermiņā, bet paldies par ieteikumu.

Saki, ka neklausīšu ? Es tieši tapēc te arī ienācu, lai UZKLAUSĪTU ! :)
5.jūlijs 2019, 12:39 | links
 
Par fori nevaru nepiekrist...bet nu daudziem lomforts svarigāks...xc uzskatīt par dubļu auto ir naivi. Man tieši ir tāds kombo- foris ar āķi un jumta stieņiem.+ Rupjas riepas - ir ok..daudz kur var izbraukt...prakriski visur kur +- ir braucams.
5.jūlijs 2019, 12:39 | links
 
Es izvēletos šo.
Plusi: lēts uzturēšanā, kārtīga pilnpiedziņa, remontē visi servisi, neviens servisos neviebjās un neplēš kosmosu, jo remontējas vienkārši. Uz šosejas un pilsetā vadas kā vieglais, nav ļumīgais. Izturīga, vienkārša piekare, pieejami daudz aftermarket upgreidi, ir pilnbertīgi pazeminātie ātrumi piekabes vilkšanai.
Mīnusi: tērē samērā daudz degvielas pie tādas jaudas. Nav premium klase, attiecīgi pie lieliem ātrumiem bus skaļāks, mēdz grabēt panelis, durvju paneļi utt. Pieticīgs bagāžnieks.
https://m.ss.com/msg/lv/transport/cars/subaru/forester/fplco.html
5.jūlijs 2019, 12:31 | links
 
Ogrē tirgo tuaregu un x90 ap 8-9 eiro , abi uz šo brīdi labā kārtībā ar puslīdz ticamu 200000 + nobraukumu, placis pa ceļam uz CSDD blakus utilizacijas placim, liekas 2008 gads bij.
5.jūlijs 2019, 12:22 | links
 
Farnirs [05.07.19]: Sveiki vīri !
Kādas jūsu domas par labu copes / ģimenes auto 7000-9000 eiro robežās ?

Gribu samainīt - pārdot savējo audi sedanu, kurš galīgi vairs nekam praktiskam neder.
Man ir doma volvo xc70 iegādāties, xc 90 šķiet vēl labāks, bet vairāk maksā, attiecīgi prātīgāk būtu laikam nopirkt labāku xc 70 , nekā vecāku xc 90 ar lielāku nobraukumu.

Kāds braucamrīks jums pašiem šķiet labs gan priekš pilsētas, gan citreiz priekš nedaudz dubļainiem bezceļiem, ekonomisks, praktisks, ar jumta sliedi un āķi piekabei ?
Ņem ML mersi un nezināsi bēdu.....bet tāpat jau nevienu neklausīsi
5.jūlijs 2019, 12:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager