Viss par bezceļu tehniku

Apspriežam jautājumus par ziemas, vasaras bezceļa tehniku. Kvadrocikli, sniega motocikli, motosuņi un cita tehnika. Iegāde, remonts, rezerves daļas utt..
sidla5 [15.12.18]: Copmaņi, kāda pieredze ar toyota Rav 4, nu un subaru forester, padiskutējam, kas labs, kas slikts???
Par Rav 4 varu pateikt, ka iepriekšējam modelim bija problēmas ar muftu pie slodzēm, kura mēdza uzkarst un atslēgties, tādējādi atstājot laimīgi īpašnieku bez pilnpiedziņas. Mīnuss ir arī ka Toyotai nav neviena sakarīga benzīna dzinēja.
Pats es iegādājos pedejās paaudzes forester xt komplektācijā. Esmu nobraucis 15 tūkstošus un mašīna tulit bus gadu veca. Pluss ir jaudīgais motors (250zs), bezmaksas apkopes līdz 45tk, pa šoseju brauc kā vieglais un jaunam cena.
Mīnus. Nav rāmja, attiecīgi smagos bezceļos nepabrauksi. Prasās lielāks bagāžnieks.
16.decembris 2018, 09:32 | links
 
sidla5 [15.12.18]: Copmaņi, kāda pieredze ar toyota Rav 4, nu un subaru forester, padiskutējam, kas labs, kas slikts???
Cik esmu redzējis rav4 darbībā, tad nost no ceļa labāk nebraukt. :)
16.decembris 2018, 00:51 | links
 
Par Forester ieminējos savam servisa meistaram.Atbildēja ar pretjautājumu:Vai metināmo aparātu iegādājies?
15.decembris 2018, 19:52 | links
 
Copmaņi, kāda pieredze ar toyota Rav 4, nu un subaru forester, padiskutējam, kas labs, kas slikts???
15.decembris 2018, 19:35 | links
 
Sniega mocim ātrumkārbā ir maināmi zobrati,atkarībā no moča jaudas(lēnāki,ātrāki),varbūt tādā veidā var atslogot variatora siksnu...
29.novembris 2018, 14:53 | links
 
Priekš orģinālajām radzēm,ir ķēdes ar rūpnīcas caurumiem(var apskatīties internetā).Man ķēde nav no jaunajām un līdz ezeram,vai izpriecām braucam pa tīrumiem,ceļiem un mežiem,pārs caurumi jau ir,bez šipiem vēl kalpotu ilgi.
29.novembris 2018, 06:19 | links
 
Tuvojoties ziemas sezonai nolēmu noradžot sniega motociklam ķēdi.

seedoo, 25.novembris 2015, 12:06
Orģinālās radzes ja liek uz ķēdi,kur tu pats urbj caurumus(tiek bojāti korda diegi)un ja motors jaudīgs tur paliek milzīgs caurums.Labāks varijants ķēdes protektorā ieskrūvēt kvadras šipus(var pasūtīt no Rēzeknes kvadraciklu veikala)Es sašipoju pats ar 8mm atslēdziņu savu kvadru.Lai kailsalā nekarstu ķēdes plastmasas vadīklas(Cēsis-sniega moči.lv)nopirku trosē iestiprinātus nagus lai skalda ledu un met uz ķēdes.Lai tosola dzinējs nekarstu(Arctik-Cat)aizmugurē zem bagāžnieka(tur labi pievienoties)nostiprināju busika(Boxer,Jumper,Ducato) salona radiatoru ar ventilatoru(ja vajag ieslēdzam)velkam pārs ragavas bez bēdu..

Mierkalns, 28.novembris 2018, 20:32

Te nu gan nepiekritīšu. Ja šipo pareizi, (zinātājs/meistars utt), nekādu ķēdi nekur neplēš. Divas sezonas esmu nogāzis ar oriģinālajiem, garajiem šipiem un nekas nav noticis. Nekādi lieli caurumi, vai kas cits. Braucu pa sezonu, diezgan daudz un bieži (zinātāji nedos samelot). Ne velti, radzes ir speciāli ražotas sniega močiem.
28.novembris 2018, 22:01 | links
 
Rīt apskatīšos vai ir izpildāma šipo ieskrūvēšana lamelēs. Man liekas cik atceros vai tik nebūs par šauru. Paldies par ieteikumu!
28.novembris 2018, 21:30 | links
 
Drošības labad, Cēsīs-sniega moči.lv nopirku platās slēpes,kas stiprinās uz orginālajām(pārbaudīju dziļā sniegā)uzsēdināju kaimiņu virs 100kg,iet un negrimst,nokāpjot nost momentāli izkrīti cauri sniegam.Un vēl igauņu plasmasas ragavām(kā laiva)apakšā plasmasas trubas(slēgtās,slieču vietā)viss tas sakārtots pēc peldēšanās plaisā(igauņu iekšā vedējs,mocis bez šipiem)
28.novembris 2018, 20:57 | links
 
Tuvojoties ziemas sezonai nolēmu noradžot sniega motociklam ķēdi.

seedoo, 25.novembris 2015, 12:06

Orģinālās radzes ja liek uz ķēdi,kur tu pats urbj caurumus(tiek bojāti korda diegi)un ja motors jaudīgs tur paliek milzīgs caurums.Labāks varijants ķēdes protektorā ieskrūvēt kvadras šipus(var pasūtīt no Rēzeknes kvadraciklu veikala)Es sašipoju pats ar 8mm atslēdziņu savu kvadru.Lai kailsalā nekarstu ķēdes plastmasas vadīklas(Cēsis-sniega moči.lv)nopirku trosē iestiprinātus nagus lai skalda ledu un met uz ķēdes.Lai tosola dzinējs nekarstu(Arctik-Cat)aizmugurē zem bagāžnieka(tur labi pievienoties)nostiprināju busika(Boxer,Jumper,Ducato) salona radiatoru ar ventilatoru(ja vajag ieslēdzam)velkam pārs ragavas bez bēdu..
28.novembris 2018, 20:32 | links
 
Ceru ,ka vis pareizākā foruma lapa, interesē, vai kādam Latgales pusē interesētu iegādāties Vaz Ņiva 2004.gada,iešprice, benzīns,gāze, ja ,kas rakstiet PM.
28.novembris 2018, 19:29 | links
 
Jautājums zinātājiem, vai variātora siksna spriegojās, vai viss ir automātiski? Braucot pie lielas tjagas sāka pīkstēt, liekās varētu būt stingrāka, nav arī jau tik veca un nogurusi. Hmmm...

seedoo, 21.janvāris 2016, 20:44

Pietiek ar to, ja tur kautkādā veidā ūdens tiek virsū, ari sniegs. Iespējams, ka nedaudz jāpieregulē. Nezinu kā sniega močiem, neesmu jaucis, bet dažiem agregātiem ir regulēšanas "šaibas".
21.janvāris 2016, 21:45 | links
 
Varbūt variatora šķīvi jātīra?
Mana "skaida" ,uzbraucot uz ezera,ar dīvaini uzvedās. Sajūta,ka kaut kas bremzē.
21.janvāris 2016, 21:21 | links
 
Jautājums zinātājiem, vai variātora siksna spriegojās, vai viss ir automātiski? Braucot pie lielas tjagas sāka pīkstēt, liekās varētu būt stingrāka, nav arī jau tik veca un nogurusi. Hmmm...

seedoo, 21.janvāris 2016, 20:44

Nespriegojas.Variators darbojas pēc centrbēdzes principa.Vieni diski,kas motora galā-"saspiežas",otri "atspiežas".Siksna atspiež. Ja siksnā "nogurusi",tā izslīd un uzkarst līdz tiek sarauta.Ož pēc degošas gumijas.
21.janvāris 2016, 21:13 | links
 
Jautājums zinātājiem, vai variātora siksna spriegojās, vai viss ir automātiski? Braucot pie lielas tjagas sāka pīkstēt, liekās varētu būt stingrāka, nav arī jau tik veca un nogurusi. Hmmm...
21.janvāris 2016, 20:44 | links
 
Jautājums par kvadrcikliem . Manam Artic cat ieslēdzot parādās kļūdas kods:''EFI''.varbūt kāds zina ko tas nozīmē ? Ātrumu nemazina ,braukt netraucē , vienīgi ,kad ieber ručkā reizēm izšauj izpūtējā
2.decembris 2015, 21:33 | links
 
Ja atļauts iejaukties meistaru sarunā par ķēdes dzelkšņošanu, tad, cik zinu, ir tā, ka ir speciālas ķēdes ko var šipot, tām ir speciālas tam paredzētas vietas, un ir tādas ko nevar, jo tad ir risks, ka tās saplīsīs. Var pameklēr krievu saitos sarunas pa šo tēmu un risinājumiem, piemēram- http://www.snowmobile.ru/forum/viewtopic.php?f=5&t=26540 . Vēl makšķerniekiem var piedāvāt šādus sniega motociklus ko ērti uzglabāt un pātvadāt http://www.proelmo.lv/produkti/sniega-motocikli/max-170cc/
1.decembris 2015, 14:51 | links
 
Bildi ieliku!
26.novembris 2015, 23:21 | links
 
[quote=425960]Tere!
Veikalā neko Tavam aparātam neatrada?
Dadzīc,vajadzīgs Pobedīts ne Tērauds.
Variants. Ir cietsakausējuma elektrodi,var uzaudzēt,pēc tam uz"stanoka"izslīpēt.
Tādus lieto elektrolīniju stabu boru galvu restaurācijai.

BrunoL, 26.novembris 2015, 15:28[/quote
Oi viri vieglak nepaliek. Ar sipiem pie sdk sakartoju. Lieta tada ka atdevu nazus metinatajiem, a siem tagad sportiska interese uzrestauret vacos vot i lupi mani lai es atrodu matdrialu. Sie tur par kat kadu bromu/beriliju hui zin ka sauca runaja, ka ar lodesanu nemsies. Protams var nopirkt, bet te jau princips, ko mes nevaram a jenki var no serijas:)) Nezinu, varbut lubancika iebraukt?

seedoo, 26.novembris 2015, 16:52

šodien iebraukšu pie šiem aprunāšos.

seedoo, 26.novembris 2015, 07:37


kaut kas man neiet kopā !!! ir broma-berilija bronza ... vārstu ligzdas esmu virpojis rallistiem , bet uz sliecēm ?????????????? PM ja kas zvani ,man ir pusautomātam stieple ar ko uzmetināt . atsūt bildi no tās slēpes-naža, metāls tiek lietots nodilum izturīgs ,saucamais pobedīts ??? pagaidām tik lasu un brīnos
26.novembris 2015, 22:01 | links
 
lai dzesētu braucot pa pliku ledu,sānos piemontē troses ar skrāpjiem galos,ledus drumstalas metas uz ķēdi un dzesē sniega vietā,peipī esti tādas sen liek
26.novembris 2015, 21:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager