Makšķerēšana jūrā/akvatorijā no laivas

Apsriežam iespējas un pieredzi makšķerēšanai jūrā uz mencām, asariem un citām jūras zivīm
Pagaidām tie kas rakstām atskaites par copi jūrā no laivas esam pilnīgi labi iztikuši ar tēmu makšķerēšana jūrā. ;)

kutis, 29.decembris 2015, 12:44
Pie makšķerēšanas jūrā- varētu tēmu pārdēvēt - bušu makšķerēšana. Tiktāl kad ieminējos tajā sadaļā par makšķerēšanu akvatorijā tad mani ar dažiem labiem komentiem izsvilpa....jo gudriniekiem tā nešķiet jūra, tā kā šajā sadaļā ar laivām jūrā - sašaurinātā versijā. Jo ne visiem interesē 5 kg butes no krasta.:D Bet ja kāds ir aizvainots ar šādu tēmu tad var palikt kur bija...neviens nespiež, ja tēma būs neaktuāla - atmirs pati no sevis :)
29.decembris 2015, 14:23 | links
 
Man arī šī tēma šķiet interesanta. Zinu, ka jūrā pēdējos gados ļoti veiksmīgi ķer mencas. Šogad ķerot butes rudenī vairākas reizes novēroju laivas ap 3 un 4 sēkli, neko citu nevarēju izdomāt kā vien to, ka viņi arī ķer butes no laivas. Kā arī esmu dzirdējis, ka uz velci jūrā tīri veiksmīgi ķer taimiņus un lašus.
29.decembris 2015, 12:50 | links
 
Pagaidām tie kas rakstām atskaites par copi jūrā no laivas esam pilnīgi labi iztikuši ar tēmu makšķerēšana jūrā. ;)
29.decembris 2015, 12:44 | links
 
Varbūt arī šī tēma naizies, nav jau OSP Rudra :), bet varētu būtu interesanta.
29.decembris 2015, 12:12 | links
 
Par cik neviens nav parūpējies ieviest tēmu par makšķerēšanu jūrā no laivas mēģinām šo robu aizpildīt, jo ir daudz kas attīstāms šajā copes virzienā. Ārzemēs un kaimiņos viss itkā notiek, bet pie mums diezgan liels klusums vai arī kāds nevēlas dalīties.
29.decembris 2015, 11:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager