Pavasara Talka, jeb sakopsim ezerus!

katrs kārtīgs copmanis redz kas notiek ar mūsu ezeru krastiem - respektīvi kādas mēslu čupas rodas krastos! ja mēs neko nedarīsim tad drīz vispār vairs nevarēs tikt pie daža laba ezera ūdeņiem! vai nebūtu tā kā laiks kaut ko darīt lietas labā? es saprotu ka it kā neviena pienākums nav vākt citu mēslus, bet tomēr! kāda paliks daba pēc mums? mans ierosinājums - kopīgi rīkojam pavasara talku! sakopjam vismaz viena ezera krastus! varbūt tādā veidā izdosies šo lietu iekustināt, jo sēžot un neko nedarot, arī nekas nenotiks! Tagad vēlētos dzirdēt (redzēt) jūsu komentārus par šo tēmu!
4.februāris 2008, 12:14 | links
 
P.S. idejas autors lietotājs Andza14!
4.februāris 2008, 12:15 | links
 
es piekriitu maitasputnam, ja mees neko nedariisim, nekas arii nenotiks :( ES PIEDALOS ja juus buutu ar mieru piedaliities, tad luudzu piesakieties shajaa teema. peec talkas vareetu iekurt ugunskuru, uzcept desinas un moshka iesviest kaadu grunteni :)
4.februāris 2008, 12:17 | links
 
izsakat savas domas, kuru ezeru vajadzeetu apkopt
4.februāris 2008, 12:18 | links
 
un visi kopā tikko sakopto ezeru pied***st ;)))) labi tas joks! bet par to ezeru toč - iesakat kurš jūsuprāt ir tā riktīgi pied***ts??
4.februāris 2008, 12:26 | links
 
ja pareizi sapratu gribat vienoties par vienu konkrētu pričom talku vienkārši taisuties pēc copes uz māju katram derētu savākt ne tikai savus bet arī citu sūdus...
4.februāris 2008, 14:54 | links
 
Es šādās talkās piedalos katru reizi aizbraucot copēt, man pietiek, katram kas aizbrauc copēt ir jasakurina ugunskurs, un jasadedzina mēsli aiz sevis, un aiz tautiešiem arī.
4.februāris 2008, 16:01 | links
 
var redzēt latvietis(piromāns)...:)))
4.februāris 2008, 16:08 | links
 
jā piekrītu, bet ne jau visi to dara! godīgi sakot man ir apnicis mīcīties pa visādiem mēsliem, kurus neviens nevīžo savākt! talka varbūt varētu likt nedaudz aizdomāties!?
4.februāris 2008, 16:09 | links
 
nēsi vienīgais bet lietu kārtību respektīvi cūkas nevar mainīt ne desmit ne simts cilvēki piliens jūrā...
4.februāris 2008, 16:15 | links
 
nu jā tā ir, bet nu sēžot jau ar nekas nemainīsies!
4.februāris 2008, 16:22 | links
 
darīt var bet no tā nav jēgas jo tik cik savāksi uzradīsies no jauna...
4.februāris 2008, 16:24 | links
 
nu bet tad vispār visam po un miers! uz copi būs jāiet gāzmaskā, gumijas zābakos līdz padusēm, un ar cimdiem rokā! vēl var paķert kādu lāpstu lai aizšķūrētu mēslus!
4.februāris 2008, 16:31 | links
 
nu labi nepārspīlē tīrīt var bet nākošreiz vis būs piemēslots viens var izdarīt daudz divi vairāk varam meiģināt...
4.februāris 2008, 16:58 | links
 
tā būs, bet ja nemēģināsi un tikai noraudzīsimies tad jau vispār nekādu rezultātu nebūs!
4.februāris 2008, 16:59 | links
 
arī fakts...
4.februāris 2008, 17:08 | links
 
vecos cilveekus vairs neeparmaacisi, ir un paliks vini cuukas. sajaa talkaa teevi vareetu panemt liidz savus deelus un jau kopsh beerniibas iemaaciit ka meesli aiz sevis jaasavaac, vai arii ja nav tavs s***S, lai paliek!!! ok mees neizbrauksim nesavaaksim un uz taas meeslu cupas beers veel un veel meeslus, varbuut dazi abdomaasies, ka citi cilveeki ir ieguldiijushi savu darbu sajaa talkaa, dazi nee! NEKO NEDAROT NEKAS NEMAINIISIES!!!!!!!!!!!!!!
4.februāris 2008, 17:29 | links
 
Cik izlasīju, tad šeit tika aicināti pozīcijas pārstāvji par šo tēmu, nevis opozīcijas, piem. (toms004)
Ja tev liekas, ka nav jēgas neko pasākt, tātad tu vari sēdēt mājā un kasīt kuli pa to laiku kamēr pārējie vāks sūdus....
Mans priekšlikums, ka vajag tādu ezeru savākt kur reāli ar kājām var apstaigāt krastus, piem. Liepājas, Lubānas ezerus u.c. nav reāli to plašuma dēļ.
Par cik salidojums ir LV vidus daļā tad savākt varam kādu Kurzemes ezeru. Pēc tam nākamais pasākums būtu Latgalē, vai vidzemē. Nu kautkā tā...
4.februāris 2008, 17:58 | links
 
Vēl jau reāli netīri ezeri ir tie kur blakus ir lielās pilsētas, piem. Liepājas, Babītes...
4.februāris 2008, 18:00 | links
 
ideja laba;)
4.februāris 2008, 18:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager