Vimbas

Ar tik tievu auklu makšķerē tikai sportisti, kas piedalās sacensībās. Un šoks ir vispār aizņemtā lieta no karpām. Fīdergams - laba lieta, ja tu sēdi speciāli uz lielām zivēm.
20.februāris 2023, 14:14 | links
 
Un vēl īsāk - ēdiet pašu noķertās zivis un pašu nomedītos meža lopus, šajā pasaulē nekā veselīgāka nav.
20.februāris 2023, 14:13 | links
 
Īsāk sakot, visvairāk jods, vismazāk NaF = vismazāk vēža slimnieku; vismazāk jods, visvairāk NaF = visvairāk vēža slimnieku.
Šeit mazs sakars ar folliju utt, bet reizēm tomēr der aizdomāties, kādu informàciju ikdienā patērējam un kādā virzienà cilvēce iet.
20.februāris 2023, 14:11 | links
 
Man personīgi vairāk patīk bezvēja dienās copēt visu dienu un skatīties uz pludiņu, baudīt dabu un makšķerēšanu ar smalkiem rīkiem. Nokert vimbu ar 0,14 aukliņu un 0.1 pavadu tas ir kaifs ar 7m garu,tievu bolonēzi. Manis pec kaut viena vimba + 10-20raudas, galvenais process.
Bet var pieiet lietai savādāk. Kārtīgs fīderis ar testu 150-200g, ar 0.15 pīto auklu, pavada 0,18 mono, kārtīga 120g barotava, tālmetienu spole, un mētāt visu dienu, cerībā ka kaut kas pieķersies. Arī var gūt kaifu, no tā ka esi tālu aizmetis, cerībā ka tur nu ir tās zivis būs lielākas, bet tas mani kaut kā neuzrunā.
Par savos fīderu krājumos esmu savācis Flagman Grantham 4,2 130g kātiņus (diemžēl šis modelis vairs nav nopērkams), kas ir super tievi un viegli, ar tiem gan bauda copēt, Shimano 0,06 pītā, šoklīders 0,12, viegla kompakta Flagman barotava 30-60g, fīdergumija 0,6, pavada 0,12 Flagman Armadale.

FishMV, 19.februāris 2023, 17:32

Klau Fišiņ, tu esi no OK copes un vispār no sportsmeņiem! Ko maisies zemnieku sarunās? :)))

andreiko, 20.februāris 2023, 09:22
Esmu svēdienas makšķernieks. :D
Vienkaši ķeru tā kā man patīk. Makšķerēju savā stilā, un ar mačiem man nav nekāda sakara. Bet varbūt vajadzētu pameģināt.
Kāpēc tev kaut kādas pretenzijas būtu pret Ok Cope zēniem? :)

FishMV, 20.februāris 2023, 11:07


Nē, Krišiņs man ir labi pazīstams, un es par viņu turu pat divdesmit pirmo pirkstu. Jo viņš šobrīd kurrātos un pch.
Vienkārši tas nosauktais asortiments nesaudzīgi atgādina viena veikala gabarītus. ;)

andreiko, 20.februāris 2023, 13:20[/quote]

Jā , pie šie zēniem var nopirkt to labāko. ...nu... arī Copes bodē ir labas mantas.
20.februāris 2023, 14:10 | links
 
Piebilde = svētdienas maksķernieks, kurš ķer ar pamatauklu, kas ir tievāka par peles pirdienu, un lieto šoklīderi??? Manējais iepriekšējais kaķis (ja es viņu nebūtu apracis), tad aiz ņurrām pārsprādzinātu punci...

andreiko, 20.februāris 2023, 13:25


Tieva auka tāpēc, lai straume nenones. Šoks, lai metienā pirkstus tā 0,06 nenopļauj.
20.februāris 2023, 14:08 | links
 
Sorry, vīri, kļūda, nātrija fluorīds. Labi, ka neesmu ķīmiķis :))
20.februāris 2023, 14:05 | links
 
Kārtējais interneta-onkologs > NaCl vēža izraisītājs :D
20.februāris 2023, 14:01 | links
 
BAigars [20.02.23]: Bjorgvins [9:38]: Šajā jautājumā es varu pievienoties Jon-Hill.Es neaicinu ķert maisiem un vezumiem.Nē,tikai makšķerēšanas noteikumu ietvaros.Noteikumos iekļautās normas ir pietiekošas,lai makšķernieks varētu iepriecināt ģimeni un draugus ar zivju kulināriju.Un pietiekoši stingras lai nenoplicinātu zivju resursus.Var jau diskutēt vai noteikumi ir perfekti.Nu šinī pasaulē nekas nav perfekts.Bet viņi ir jāievēro.Cilvēce gadu tūkstošus izmanto zivis pārtikā.Un arī mums ir iespēja racionāli izmantot zivju resursus.Es neiešu šoreiz diskutēt ar ķer un atlaid adeptiem.Es nedaudz par cipariņiem.Tā ir zivsaimniecības statistika par 2022.gadu.Pasaulē vidēji katrs iedzīvotājs 2022. gadā ir apēdis 20 kg zivju un jūras produktu.Ieskaitot visus tuksnešu un pustuksnešu iedzīvotājus.Tās ir legāli iegūtās un piefiksētās zivis.Latvijā - tikai nedaudz virs 10 kg. Gadu iepriekš tie bija 11 kg.Ir valstis kur šis cipars ir 80 kg.Un lielāks skaits 30 - 70 kg.Tas arī ir fakts,ka valstīskur vairāk patērē zivis ir lielāks dzīves ilgums.Un mazāk sirds slimnieku.Gaļas,desu,hamburgeru un čizburgeru štopēšana nav ceļš uz ilgmūžību.Un ne tikai sirds slimības.Mani pagāšgad sieva burtiski aizvilka pie acu ārsta pārbaudīt redzi.Motivācija - visi tavi čomi nēsā brilles a tu te āksties.Nu labi.Nu redzi pārbaudīja gan ar klasiskiem paņēmieniem,gan glauniem aparātiem.Un nonāca pie secinājuma,ka tik tiešām brilles nav vajadzīgas.Sāka runāt par ogām.Nu mellenes,upenes.Nu saku es tās ogas brūķēju.Uz upenēm dārzā man vispār nav konkurentu,es var teikt viens pats tos krūmus notīru.Un galvenais vajag vairāk ēst zivju. Es sāku smieties.Saku - to vērtīgo padomu jūs dodat pareizajam cilvēkam.Es esmu profesionāls zvejnieks,zvejas kuģa kapteinis.Un vēl tā jocīgi ir sagadījies,ka hobijs ir makšķerēšana.Ā nu tad viss skaidrs.Tā uzzināju vēl vienu aspektu par zivju iespaidu uz veselību.Nu kaut kā tā.Zivis izmantojam racionāli.Kas maziņš to atlaižam,kas tajā laika posmā aizliegts arī atlaižam.Necenšamies rotaļāties ar zivīm.Dievam tas nepatīk.Jauku atpūtu pie un uz ūdeņiem. Ne asakas.Zivīs esošais jods kombinācijā ar selēnu, pareizās devās un visa mūža garumā, garantē to, ka ar vēzi saslimt praktiski nav iespējams, jo jods organismā ieņem nātrija hlorīda vietu, kurš savukārt ir galvenais vēža izraisītājs.
Japāna un pārējais tas Āzijas gals ir lielākie joda lietotāji pasaulē, un ak kāds pārsteigums, viņiem ir vismazāk vēža slimnieku pasaulē. Toties Amerikā ir pretējais. Vismazāk jods, visvairāk vēžu slimnieki.

Un vēlviens “ak kāds pārsteigums”.. paskatieties zobupastas (atskaitot Himalaju), tās pašas, kuras iesaka visi zobārsti, vai mineràlīšus, ko ikdienā pļumpàjat, tur sastāvā ir milzīga NaCl deva.. īsāk sakot, veiksmi vecumdienās, draugi! ;)
Interesanti no kurienes tāda informācija, ka vārāmais sāls ir galvenais vēža izraisītājs?
Būs vēl jāliek pārdošanas ierobežojumi kā smēķiem un alko... :)
20.februāris 2023, 13:34 | links
 
Piebilde = svētdienas maksķernieks, kurš ķer ar pamatauklu, kas ir tievāka par peles pirdienu, un lieto šoklīderi??? Manējais iepriekšējais kaķis (ja es viņu nebūtu apracis), tad aiz ņurrām pārsprādzinātu punci...
20.februāris 2023, 13:25 | links
 
Man personīgi vairāk patīk bezvēja dienās copēt visu dienu un skatīties uz pludiņu, baudīt dabu un makšķerēšanu ar smalkiem rīkiem. Nokert vimbu ar 0,14 aukliņu un 0.1 pavadu tas ir kaifs ar 7m garu,tievu bolonēzi. Manis pec kaut viena vimba + 10-20raudas, galvenais process.
Bet var pieiet lietai savādāk. Kārtīgs fīderis ar testu 150-200g, ar 0.15 pīto auklu, pavada 0,18 mono, kārtīga 120g barotava, tālmetienu spole, un mētāt visu dienu, cerībā ka kaut kas pieķersies. Arī var gūt kaifu, no tā ka esi tālu aizmetis, cerībā ka tur nu ir tās zivis būs lielākas, bet tas mani kaut kā neuzrunā.
Par savos fīderu krājumos esmu savācis Flagman Grantham 4,2 130g kātiņus (diemžēl šis modelis vairs nav nopērkams), kas ir super tievi un viegli, ar tiem gan bauda copēt, Shimano 0,06 pītā, šoklīders 0,12, viegla kompakta Flagman barotava 30-60g, fīdergumija 0,6, pavada 0,12 Flagman Armadale.

FishMV, 19.februāris 2023, 17:32

Klau Fišiņ, tu esi no OK copes un vispār no sportsmeņiem! Ko maisies zemnieku sarunās? :)))

andreiko, 20.februāris 2023, 09:22

Esmu svēdienas makšķernieks. :D
Vienkaši ķeru tā kā man patīk. Makšķerēju savā stilā, un ar mačiem man nav nekāda sakara. Bet varbūt vajadzētu pameģināt.
Kāpēc tev kaut kādas pretenzijas būtu pret Ok Cope zēniem? :)

FishMV, 20.februāris 2023, 11:07[/quote]

Nē, Krišiņs man ir labi pazīstams, un es par viņu turu pat divdesmit pirmo pirkstu. Jo viņš šobrīd kurrātos un pch.
Vienkārši tas nosauktais asortiments nesaudzīgi atgādina viena veikala gabarītus. ;)
20.februāris 2023, 13:20 | links
 
Bjorgvins [20.02.23]: Šajā jautājumā es varu pievienoties Jon-Hill.Es neaicinu ķert maisiem un vezumiem.Nē,tikai makšķerēšanas noteikumu ietvaros.Noteikumos iekļautās normas ir pietiekošas,lai makšķernieks varētu iepriecināt ģimeni un draugus ar zivju kulināriju.Un pietiekoši stingras lai nenoplicinātu zivju resursus.Var jau diskutēt vai noteikumi ir perfekti.Nu šinī pasaulē nekas nav perfekts.Bet viņi ir jāievēro.Cilvēce gadu tūkstošus izmanto zivis pārtikā.Un arī mums ir iespēja racionāli izmantot zivju resursus.Es neiešu šoreiz diskutēt ar ķer un atlaid adeptiem.Es nedaudz par cipariņiem.Tā ir zivsaimniecības statistika par 2022.gadu.Pasaulē vidēji katrs iedzīvotājs 2022. gadā ir apēdis 20 kg zivju un jūras produktu.Ieskaitot visus tuksnešu un pustuksnešu iedzīvotājus.Tās ir legāli iegūtās un piefiksētās zivis.Latvijā - tikai nedaudz virs 10 kg. Gadu iepriekš tie bija 11 kg.Ir valstis kur šis cipars ir 80 kg.Un lielāks skaits 30 - 70 kg.Tas arī ir fakts,ka valstīskur vairāk patērē zivis ir lielāks dzīves ilgums.Un mazāk sirds slimnieku.Gaļas,desu,hamburgeru un čizburgeru štopēšana nav ceļš uz ilgmūžību.Un ne tikai sirds slimības.Mani pagāšgad sieva burtiski aizvilka pie acu ārsta pārbaudīt redzi.Motivācija - visi tavi čomi nēsā brilles a tu te āksties.Nu labi.Nu redzi pārbaudīja gan ar klasiskiem paņēmieniem,gan glauniem aparātiem.Un nonāca pie secinājuma,ka tik tiešām brilles nav vajadzīgas.Sāka runāt par ogām.Nu mellenes,upenes.Nu saku es tās ogas brūķēju.Uz upenēm dārzā man vispār nav konkurentu,es var teikt viens pats tos krūmus notīru.Un galvenais vajag vairāk ēst zivju. Es sāku smieties.Saku - to vērtīgo padomu jūs dodat pareizajam cilvēkam.Es esmu profesionāls zvejnieks,zvejas kuģa kapteinis.Un vēl tā jocīgi ir sagadījies,ka hobijs ir makšķerēšana.Ā nu tad viss skaidrs.Tā uzzināju vēl vienu aspektu par zivju iespaidu uz veselību.Nu kaut kā tā.Zivis izmantojam racionāli.Kas maziņš to atlaižam,kas tajā laika posmā aizliegts arī atlaižam.Necenšamies rotaļāties ar zivīm.Dievam tas nepatīk.Jauku atpūtu pie un uz ūdeņiem. Ne asakas.
Zivīs esošais jods kombinācijā ar selēnu, pareizās devās un visa mūža garumā, garantē to, ka ar vēzi saslimt praktiski nav iespējams, jo jods organismā ieņem nātrija hlorīda vietu, kurš savukārt ir galvenais vēža izraisītājs.
Japāna un pārējais tas Āzijas gals ir lielākie joda lietotāji pasaulē, un ak kāds pārsteigums, viņiem ir vismazāk vēža slimnieku pasaulē. Toties Amerikā ir pretējais. Vismazāk jods, visvairāk vēžu slimnieki.

Un vēlviens “ak kāds pārsteigums”.. paskatieties zobupastas (atskaitot Himalaju), tās pašas, kuras iesaka visi zobārsti, vai mineràlīšus, ko ikdienā pļumpàjat, tur sastāvā ir milzīga NaCl deva.. īsāk sakot, veiksmi vecumdienās, draugi! ;)
20.februāris 2023, 12:43 | links
 
Man personīgi vairāk patīk bezvēja dienās copēt visu dienu un skatīties uz pludiņu, baudīt dabu un makšķerēšanu ar smalkiem rīkiem. Nokert vimbu ar 0,14 aukliņu un 0.1 pavadu tas ir kaifs ar 7m garu,tievu bolonēzi. Manis pec kaut viena vimba + 10-20raudas, galvenais process.
Bet var pieiet lietai savādāk. Kārtīgs fīderis ar testu 150-200g, ar 0.15 pīto auklu, pavada 0,18 mono, kārtīga 120g barotava, tālmetienu spole, un mētāt visu dienu, cerībā ka kaut kas pieķersies. Arī var gūt kaifu, no tā ka esi tālu aizmetis, cerībā ka tur nu ir tās zivis būs lielākas, bet tas mani kaut kā neuzrunā.
Par savos fīderu krājumos esmu savācis Flagman Grantham 4,2 130g kātiņus (diemžēl šis modelis vairs nav nopērkams), kas ir super tievi un viegli, ar tiem gan bauda copēt, Shimano 0,06 pītā, šoklīders 0,12, viegla kompakta Flagman barotava 30-60g, fīdergumija 0,6, pavada 0,12 Flagman Armadale.

FishMV, 19.februāris 2023, 17:32


Klau Fišiņ, tu esi no OK copes un vispār no sportsmeņiem! Ko maisies zemnieku sarunās? :)))

andreiko, 20.februāris 2023, 09:22[/quote]
Esmu svēdienas makšķernieks. :D
Vienkaši ķeru tā kā man patīk. Makšķerēju savā stilā, un ar mačiem man nav nekāda sakara. Bet varbūt vajadzētu pameģināt.
Kāpēc tev kaut kādas pretenzijas būtu pret Ok Cope zēniem? :)
20.februāris 2023, 11:07 | links
 
Šajā jautājumā es varu pievienoties Jon-Hill.Es neaicinu ķert maisiem un vezumiem.Nē,tikai makšķerēšanas noteikumu ietvaros.Noteikumos iekļautās normas ir pietiekošas,lai makšķernieks varētu iepriecināt ģimeni un draugus ar zivju kulināriju.Un pietiekoši stingras lai nenoplicinātu zivju resursus.Var jau diskutēt vai noteikumi ir perfekti.Nu šinī pasaulē nekas nav perfekts.Bet viņi ir jāievēro.Cilvēce gadu tūkstošus izmanto zivis pārtikā.Un arī mums ir iespēja racionāli izmantot zivju resursus.Es neiešu šoreiz diskutēt ar ķer un atlaid adeptiem.Es nedaudz par cipariņiem.Tā ir zivsaimniecības statistika par 2022.gadu.Pasaulē vidēji katrs iedzīvotājs 2022. gadā ir apēdis 20 kg zivju un jūras produktu.Ieskaitot visus tuksnešu un pustuksnešu iedzīvotājus.Tās ir legāli iegūtās un piefiksētās zivis.Latvijā - tikai nedaudz virs 10 kg. Gadu iepriekš tie bija 11 kg.Ir valstis kur šis cipars ir 80 kg.Un lielāks skaits 30 - 70 kg.Tas arī ir fakts,ka valstīskur vairāk patērē zivis ir lielāks dzīves ilgums.Un mazāk sirds slimnieku.Gaļas,desu,hamburgeru un čizburgeru štopēšana nav ceļš uz ilgmūžību.Un ne tikai sirds slimības.Mani pagāšgad sieva burtiski aizvilka pie acu ārsta pārbaudīt redzi.Motivācija - visi tavi čomi nēsā brilles a tu te āksties.Nu labi.Nu redzi pārbaudīja gan ar klasiskiem paņēmieniem,gan glauniem aparātiem.Un nonāca pie secinājuma,ka tik tiešām brilles nav vajadzīgas.Sāka runāt par ogām.Nu mellenes,upenes.Nu saku es tās ogas brūķēju.Uz upenēm dārzā man vispār nav konkurentu,es var teikt viens pats tos krūmus notīru.Un galvenais vajag vairāk ēst zivju. Es sāku smieties.Saku - to vērtīgo padomu jūs dodat pareizajam cilvēkam.Es esmu profesionāls zvejnieks,zvejas kuģa kapteinis.Un vēl tā jocīgi ir sagadījies,ka hobijs ir makšķerēšana.Ā nu tad viss skaidrs.Tā uzzināju vēl vienu aspektu par zivju iespaidu uz veselību.Nu kaut kā tā.Zivis izmantojam racionāli.Kas maziņš to atlaižam,kas tajā laika posmā aizliegts arī atlaižam.Necenšamies rotaļāties ar zivīm.Dievam tas nepatīk.Jauku atpūtu pie un uz ūdeņiem. Ne asakas.
20.februāris 2023, 09:38 | links
 

Man personīgi vairāk patīk bezvēja dienās copēt visu dienu un skatīties uz pludiņu, baudīt dabu un makšķerēšanu ar smalkiem rīkiem. Nokert vimbu ar 0,14 aukliņu un 0.1 pavadu tas ir kaifs ar 7m garu,tievu bolonēzi. Manis pec kaut viena vimba + 10-20raudas, galvenais process.
Bet var pieiet lietai savādāk. Kārtīgs fīderis ar testu 150-200g, ar 0.15 pīto auklu, pavada 0,18 mono, kārtīga 120g barotava, tālmetienu spole, un mētāt visu dienu, cerībā ka kaut kas pieķersies. Arī var gūt kaifu, no tā ka esi tālu aizmetis, cerībā ka tur nu ir tās zivis būs lielākas, bet tas mani kaut kā neuzrunā.
Par savos fīderu krājumos esmu savācis Flagman Grantham 4,2 130g kātiņus (diemžēl šis modelis vairs nav nopērkams), kas ir super tievi un viegli, ar tiem gan bauda copēt, Shimano 0,06 pītā, šoklīders 0,12, viegla kompakta Flagman barotava 30-60g, fīdergumija 0,6, pavada 0,12 Flagman Armadale.

FishMV, 19.februāris 2023, 17:32[/quote]

Klau Fišiņ, tu esi no OK copes un vispār no sportsmeņiem! Ko maisies zemnieku sarunās? :)))
20.februāris 2023, 09:22 | links
 
Es nebūt nenoliedzu gandarijumu (prieku) par noķerto, nomedito,, tas pieder pie lietas ! :)
20.februāris 2023, 07:46 | links
 
Jon-Hill [20.02.23]: Jā, ņemt tikai tad, un to, ko tiešām vajag !! :)
Tādā gadījumā labāk uz tirgu. Gan lētāk, gan humānāk!:)
20.februāris 2023, 07:41 | links
 
Jā, ņemt tikai tad, un to, ko tiešām vajag !! :)
20.februāris 2023, 07:38 | links
 
Jon-Hill [20.02.23]: *Ticība* neatļauj žākstīties priekam !! Vispār uzskatu to par slikto toni !!
Viena lieta, ja jāatlaiž, jo mazs, lai paaugas, vai liegums,, ja izdzīvos !!
Bet ķert tikai tapē, ka ķeras,, ne-e,, pats to nedaru un citiem neiesaku !!
Tas nozīmē... Ķert zivis tikai ēšanai ?
20.februāris 2023, 07:32 | links
 
*Ticība* neatļauj žākstīties priekam !! Vispār uzskatu to par slikto toni !!
Viena lieta, ja jāatlaiž, jo mazs, lai paaugas, vai liegums,, ja izdzīvos !!
Bet ķert tikai tapē, ka ķeras,, ne-e,, pats to nedaru un citiem neiesaku !!
20.februāris 2023, 06:57 | links
 
Jon-Hill [19.02.23]: *kur labāk ķeras* tāds dikti relatīvs jēdziens,, pie nosacījuma, ka tik 5 drīkst paturēt !!
Tāda ihtiofīlija sanāk ! :)
Atbraukt no ellē ratā un pusstundā savilkt... ij ko tālāk !!
Paturēt 5 nenozīmē, ka jābrauc mājās! C&R nav atcelts!
19.februāris 2023, 18:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager