Vimbas

Rītdien braucu uz vimbām. Mērķis Zlēkas. Braucu ar elektro, tāpēc dalības maksa 1 kafija turpceļā, 1 kafija atpakaļceļā. Ir tikai 1 vieta brīva, jo bagūzis nav bezizmēra. Izbraukšana ap 8 no Rīgas Ziemeļu rajona.

Interesentiem pm.
23.marts 2023, 18:14 | links
 
Pie rumbas Ventā šodien leca.Kamerā varēja redzēt. Bet nu ne jau bariem, protams.
23.marts 2023, 16:56 | links
 
Aizbraucu līdz Ventai pie vecās vindtrāfenes. Kafijas kokteilis ar visiem salmiņiem. Viss aprīlis un puse maija priekšā. Uzspēsim ;)
16.marts 2023, 18:02 | links
 
Bet tas naattur copēt tiesi no labā krasta,, pretējā ir vien pāris vietiņas, un dažreiz pa pa kādam censonim.
A moču laikā tāpat necopējas, ne šai no otrā krastā.
16.marts 2023, 06:51 | links
 
Vītoliņos, sakarā ar ērto piebraukšanu, vasarā moču problēma :(

Jon-Hill, 15.marts 2023, 11:15


Bet zivis tāpat nav ceļa pusē :D, visas pretējā, līdz nesasniedzmam attālumam vienkāršam grunteņotājam. Ar eholoti ir nobraukāts, pretējais krasts zivīm bagātāks. Ceļa pusē šur tur.
Ar labu fīderi var aizsniegt, bet ir jāpacenšas.
15.marts 2023, 19:40 | links
 
Vītoliņos, sakarā ar ērto piebraukšanu, vasarā moču problēma :(
15.marts 2023, 11:15 | links
 
..ir bijis līdzīgi, tik slepenība izdevas vienu sezonu. Nakamā vasara atbrauca ar krūmgiežiem, izplava pa taisno, piebrauca ar džipu pie upes, vairāk tur netiku. Reiz braucot ar velluku nobraucu garām, miskaste vulgaris,, eh laba vietiņa bija !!

Jon-Hill, 15.marts 2023, 09:23


Vītoliņi (aiz Vītoliņiem ceļz gar upi), tas pats vietām.
Es pat vienreiz domāju ka mači bija notikuši, izpļauts ik pēc 10 m. Pat krūmi nocirsti. Kāds bija nopetni pastrādājis, Tagad vasarā tur tikai darbadienās var iešmaukt kādā brīvā vietā.
15.marts 2023, 11:04 | links
 
FishMV [15.03.23]: Es tur nekad nebraucu ķert. Vienīgi kad ir fīdermači. Dubļains un bedrains ceļš pavasarī. Man pietiek vimbu un citu zivju tepat pie Jelgavas +/- 2-5 km. :D
Gaļa nopērkama tirgū.
Bet pie Jaunciema kapiem līkumā, tur toč vietu grūti atrast, ja neirodies jau ceturtdienas vakarā :) gan vasarā, gan pavasarī, gan rudenī. Ērta vieta piebraukt, bet zivis tās pašas kas man pie mājas sliekšņa :)
Arī nekad neesmu bijis Upmaļos,jo sanāk patālu un ceļš čābīgs.Cik vasarā no klostera puses redzams,vieta laba.Pavasarī iztieku ar Teteles un Vecsvirlaukas kolhoziem.
15.marts 2023, 09:26 | links
 
Vēl tik tāds nieks, ka tik cik man vimbu gribas, pacopēju promenadē ! Cik tad tā prieciņa vajag! :)
15.marts 2023, 09:25 | links
 
..ir bijis līdzīgi, tik slepenība izdevas vienu sezonu. Nakamā vasara atbrauca ar krūmgiežiem, izplava pa taisno, piebrauca ar džipu pie upes, vairāk tur netiku. Reiz braucot ar velluku nobraucu garām, miskaste vulgaris,, eh laba vietiņa bija !!
15.marts 2023, 09:23 | links
 
ļaudis ir par slinku, lai aiz Upmaļiem taisītu jaunas vietas, lauztos cauri meldriem !
Vajag, kā te jau minēja, no auto atvērta bagažnieka !!

Jon-Hill, 15.marts 2023, 09:00


Kā jau te pāris gadus atpakaļ rakstīju, ka uztaisīju sev vietu tādā vietā kur līdz ūdenim jāizbrien pa izveidotu šauru zigzag taciņu caur 2.5m meldru biezokni. Bet tas atmaksājas bi''ski pastrādāt vienu dienu ar dārzieka lieljām šķērēm (lai citi nedzird ka griež niedres, ašķirībā no krūmgrieža), tad nu mierigi varu copēt visu laiku savā vietā un neviens nelien, jo taka nav vispār redzama no lauka. 2 gadus tur nebiju, pagājušajā rudenī piebraucau, skatos ka neviens tā arī nav apciemojis šo vietu pa šiem gadiem, šogad vēl "cirtīšu logu uz Eiropu" lai atkal var vilkt breksīti :)
Bet tas nav Upmaļu rajonā :)

Vispār Upmaļos gar dambi kur maču zona, tur krasts ir tīrs var copēt 60 cilvēki :)
15.marts 2023, 09:08 | links
 
FishMV [Vakar]: Bauc uz dambi kur fīdermači notiek, No Kalnciema puses virzienā uz Jelgavu pa zemes ceļu piebrauc pa pašvaldības ceļu līdz Upmaļiem: https://www.google.com/maps/@56.7268638,23.6617859,1740m/data=!3m1!1e3 pārbauc pāri dambim lejā pie upes un copē vimbas uz vella paraušanu :)

https://www.youtube.com/watch?v=B2wdXb1xzy8,,Nopaļiji" spotu :)
Tagad pats sev tur vietu neatradīsi :)
Bet zini, dziļi sirdī vīri Tev būs pateicīgi.
Jā 22 eur par kg garneļu tā skarbi.
Nezinu kā Jūsu galā, bet Berģu depiķī sestdien laba izmēra nemizotas tīģerenes par 11 eur.
Ņēmām zupiņai.

RaimisD, 14.marts 2023, 22:03


Es tur nekad nebraucu ķert. Vienīgi kad ir fīdermači. Dubļains un bedrains ceļš pavasarī. Man pietiek vimbu un citu zivju tepat pie Jelgavas +/- 2-5 km. :D
Gaļa nopērkama tirgū.
Bet pie Jaunciema kapiem līkumā, tur toč vietu grūti atrast, ja neirodies jau ceturtdienas vakarā :) gan vasarā, gan pavasarī, gan rudenī. Ērta vieta piebraukt, bet zivis tās pašas kas man pie mājas sliekšņa :)
15.marts 2023, 09:02 | links
 
Bet var arī saprast, kurš grib 2-3 stundas plosīties, lai pasēdētu vienu reizi, jo vairāk tur netiks !
Copmaņi ir baugi acīgie,, svaigu vietu uzreiz pamana !!
15.marts 2023, 09:02 | links
 
ļaudis ir par slinku, lai aiz Upmaļiem taisītu jaunas vietas, lauztos cauri meldriem !
Vajag, kā te jau minēja, no auto atvērta bagažnieka !!
15.marts 2023, 09:00 | links
 
Starp Jaunciemu un Krasta ciemu var vairāk sasēst !! :) Plus formāli, Upmaļos vēl ir paliena.

Jon-Hill, 15.marts 2023, 07:48


Paliene ir Valgundes pusē.
15.marts 2023, 08:51 | links
 
Man viens RAF-a aborigēns pačukstēja, ka tagad topā esot kalmārs, ne kapar-s, ne garnele,, tieši kalmārs !! :)
15.marts 2023, 08:28 | links
 
Vakar Raf Rimi saldētās tīģergarneles bija pa kaut kādiem 14€,ja nemaldos.Nesaldētās vēl lētāk.Un,cik tad tur vajag- pārīti uz copes reizi,ja ķeras.Ja neķeras,tad gan vairāk.
15.marts 2023, 07:54 | links
 
Starp Jaunciemu un Krasta ciemu var vairāk sasēst !! :) Plus formāli, Upmaļos vēl ir paliena.
15.marts 2023, 07:48 | links
 
RaimisD [14.03.23]: https://www.youtube.com/watch?v=B2wdXb1xzy8,,Nopaļiji" spotu :)
Tagad pats sev tur vietu neatradīsi :)
Bet zini, dziļi sirdī vīri Tev būs pateicīgi.
Jā 22 eur par kg garneļu tā skarbi.
Nezinu kā Jūsu galā, bet Berģu depiķī sestdien laba izmēra nemizotas tīģerenes par 11 eur.
Ņēmām zupiņai.
FishMV jau tur nebrauc,tā jau ir tāda -no mašīnas durvīm uzreiz upe,vieta.
15.marts 2023, 07:48 | links
 
FishMV [14.03.23]: https://www.youtube.com/watch?v=B2wdXb1xzy8
Artim sakarīgs video.
Feini pirms miega paskatīties, žanrs - cope praktiskā.
14.marts 2023, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager