Vimbas

Šodien bijām noslēgt vimbu sezonu. Viena cilvēka normu saķērām.
Copes vietā ieradāmies ap 5.30. Kā sametām, tā tūlīt arī bija copes. Likās- nu tik būs. Bet ir jau zināms, ka parasti tā nenotiek. Ap 9 cope pārtrūka, tā arī jēdzīgi neatsākoties. 15.00 devāmies mājās.
Viena problēma gan bija- tik mazas vimbas nekad Ventā nebijām ķēruši. Līdz ar nagiem, lai būtu mēra.
Tā lūk!
Bet prieks, ka pēdējā cope noslēdzās rezultatīvi. Uz tikšanos, Venta, atkal ziemā, kad brauksim uz salakām un asariem.
Ak, jā, ēsma- protams, rožvaboļu kāpuri, kuriem jau ir iedota iesauka- kapari. Bet palasiet, ko par to iepriekš saka Skiperis.
Un vēl, palasiet jaunās Copes lietas.
Tur viens gudrinieks šos kāpurus nosaucis par "kapargalvu tārpiņiem". Sen nebijām tā smējušies!:) Vispār šis numurs ir ar humora pieskaņu...
2.maijs 2010, 19:16 | links
 
''Kapari'', bļāviens! Pārmantojums no Jelgavas krievinieku leksikas. Kurš krievs ir varējis pareizi izrunāt - ''kaaaapurs''??? Man arī ir jautājuši: uz kapara? Nē - uz vara. Rožvaboles kāpurs - palasies forumā. Tūlīt vairs neatradīsi - iekūņojas.
25.aprīlis 2010, 18:23 | links
 
;)))
25.aprīlis 2010, 16:56 | links
 
Kapars ( sarunu val.) = varš ..Brūganīgi ( nospodrinot zeltīgi) sarkans krāsainais metāls , krāsa atšķirās no piejaukuma veida.
25.aprīlis 2010, 16:52 | links
 
mazkaln,nakui man vārdus izrāvi no mutes?Man šodien jākasās!;))
p.s.tiem citiem...nu tipa-kapara vadi,vai!;)
25.aprīlis 2010, 16:51 | links
 
labajā lapas stūrī ir lodziņš meklēt-ieraksti.Vai tiešām katru otro dienu vieni un tie paši jautājumi, meklētāju nemāki izmantot?
25.aprīlis 2010, 16:49 | links
 
vai kads man var paskaidrot,kas tie kapari isti ir?
25.aprīlis 2010, 16:31 | links
 
Uzmeti lūpu,Bljitka?Pats vainīgs,manam nebija tāda doma...;)
Ja kas,manam brīžiem uznāk dilērijs,un arī pastāstu šo to par copi...Netici?Uzprasi citiem!
;)
25.aprīlis 2010, 12:13 | links
 
Asprātība un humors ir laba lieta:)
Es jau parasti pastāstu gan kur un ko copēju un padalos savos novērojumos:) Nav jau grūti:)
Man nez kāpēc kaut kā liekās ,ka makšķernieki tomēr ir solīda tauta....neiet runa par svētdienas kolhozniekiem ,kas atbrauc ūdeņu malā izķēzīties un pieliet sejas:)
Lai veicās visiem...ne asakas:)
25.aprīlis 2010, 12:07 | links
 
Bljitka,ir varianti,kas nāk...
1.Mencas "kāpj".
2.''Spožie" planē.
3."Bračkas" cilājās.
4.Vimbonis "kaitējas".
5.izvēlies savu variantu...
;)
25.aprīlis 2010, 11:45 | links
 
Un kur kas nāk...ja nav noslēpums?:)
25.aprīlis 2010, 10:37 | links
 
avtt, tieši šobrīd cope notiek, bet, diemžēl, bez mums:(
Veselības stāvoklis neatļauj būt pie upes. Bet tie kas copē ir varen priecīgi. šobrīd pulkstenis ir tikai 10.00, bet norma jau savilkta. Un smukas nāk. Nu, skrobe...
25.aprīlis 2010, 10:20 | links
 
zivjumīli,a cope?Kā cope?
25.aprīlis 2010, 08:02 | links
 
Cienījamie copmaņi, Padurē pie Ventas atrastas atslēgas (3 kopā) Ja kādu interesē, dodiet te ziņu, tad jau sakontaktēsimies.
25.aprīlis 2010, 07:44 | links
 
Pickers...mēs jau pirmos līņus esam notestējuši uz pannas:):):)
Par vietām...ja tā pavisam godīgi šogad pirmo gadu pabraukāju uz gruntenēm...parasti tikai ziemas cope...un no 1.maija spinings no laivas:)
Tāpēc gruntenes un vimbošana man ir vēl pasveša lieta...kaut kā taču bija jāaizpilda laika posms no pēdējā ledus līdz spiningošanai no laivas:)
Lai veicās:)
23.aprīlis 2010, 18:53 | links
 
bljitka,
pavasaros linju vel nav!braukā pa tajām pašām vietām kur es :)
23.aprīlis 2010, 17:03 | links
 
Boroda Jūrmalā Lielupē..biju vimbās pie Baltās kāpas...neteikšu ,ka cope bija laba:) 7 nemēra...un 1 knapi mēra..tas divatā ar veco pa visu dienu...ķīši gan bija lieli:)
Līņus jau paspēju pavilkt palieņu pļavās Valteros pa līcīšiem...gribās apgūt jaunas vietas..un pie reizes kaut ko noķert arī:)
Ja galīgi nekā...būs jālaiž uz Sloku pie vecās cementenes līņus pavaktēt..jeb aiz tilta uz Pavasariem..pa seklajiem līcīšiem:)
23.aprīlis 2010, 14:21 | links
 
Bljitka
Da Tev no Jūrmalas līdz vimbām tāpat kā man lidz bodei pēc cigaretām...Lielupe blakus!
23.aprīlis 2010, 14:10 | links
 
Dikti sakārojās vimbas pamedīt:) Varbūt kāds zin,kur notiek kustība..Lielupē? Ventā? Gaujā? Tā ,lai nav pusLatvijas jārullē no Jūrmalas...Ir kas posmā Jelgava-Staļģene?
Kas notiek Ventā...posmā Kuldīga-Ventspils?
Kur visi Gaujā vimbas copē?
Padalieties ar info...apsolos visu upi neizķert:):):) Pioniera goda vārds:):):)
23.aprīlis 2010, 13:48 | links
 
Paldies Feeder par atbildi - vismaz tagad mierīgs prāts, a tā, savādāk, galīgā neziņā!
23.aprīlis 2010, 13:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager