Vimbas

pagājušo ceturdien, pa tumsu, mans radinieks redzēja kā ventā nostiepj rūtaino. pie bendes nama. zvans uz dūzeni. šie atbrauc, sukā iekšā sēmenes, abiem indīgi spoži lukturi un ņemas izgaismot visu ventu. zinātu bebrs tavu nr. būtu teicis, lai zvana tev.
7.aprīlis 2010, 09:45 | links
 
Aigargar,gribu pajautāt,nesen izteicies ka pie Tevis Ancē Stendes upē vimbu papilno,tas bija joks vai pa nopietno.Gribētos aizlaist pamēģināt,bet uz dullo negribas braukt,nav ari kam pajautāt kā tur pie jumsim ir ar copi.
6.aprīlis 2010, 21:26 | links
 
Sorry, bet ja kādam interesē, tad info par tēmu saskaņā ar virsrakstu:
Vieta: Bārta, ap 500m uz Z no Otaņķu tilta.
Sestdiena: 05:30-10:30, 4 gab nedaudz virs mēra, čomiem blakus pa viena, Copītes daudz un interesantas.
Svētdiena: 06:00-10:30, Nulle, čomiem vienam 0, otram 1, un arii rauda un mazs sapalinš! Copītes mikroskopiskas.
Pirmdiena: Laiks tas pats, Nulle, čomam vienam 1 otram 0. Copītes nicīgas. Ēsma: Baltais tarps+garnele. Svētdien un pirmdien vējš bija pretēja virziena... Varbūt tas bij iemesls, jo apkaimē citiem tādi paši rezultāti.
5.aprīlis 2010, 21:59 | links
 
Te nu var redzēt,cik stulbi noteikumu labojumi pieņemti,ja pat dažādu pārliecību zivju inspektori ar krāniem mērās:)
5.aprīlis 2010, 21:59 | links
 
mērlente krāna pārmērīšanai sagatavota? :)))
5.aprīlis 2010, 21:54 | links
 
Redz Bebrs, es vakar arī cemmerētājus ,,patraucēju,, un pat divas meženes tika atpakaļ brīvībā ! Un kā redzu šodien vakardienas cemmerētājs ar to laivu uz saliņu aizbrauca, jo mani izjautāja vai varot tagad laivot.
Un domāju TU to vieu arī ļoti labi zini un tur var inspektoru uz visu dienakti nolikt ar protokolu mapi !
Bet kā jau minēju - problēma ir dziļāk.
P.s Un es neplātos ar to ko daru. Par copi !
5.aprīlis 2010, 21:48 | links
 
Nu redz, pa to laiku kamēr Tu domāji ko rakstīt es tikko noķēru un aprakstīju kārtējo cemerētāju.
Par Ziedoņa lasi neko nezinu, "preventīvais subjekt", pie tam lai sodītu ir vajadzīgi pierādījumi, paša makšķernieka lielīšanās neder jo no saviem vārdiem viņam ir jebkurā brīdī iespējas atteikties.
Par copi!
5.aprīlis 2010, 21:33 | links
 
Interesanti - kādu sodu savam čomam : Ziedonim uzliki, par to ka lieguma laikā , kolkā noķēra lasi un pēc tam visam ciemam izlielijās , ceru arī Tev pastāsija . Un tu RĪKOJIES PĒC LABĀKĀS SIRDSAPZIŅS !!!! :D
p.s Te nu mēs tiešām atšķiramies, sods ir inspektoru ,,lauciņš,, - sabiedriskajiem būtiskāk veikt preventīvās darbības .
Tā ka turi tagad savu vārdu , ja reiz tāds vecis ar pautiem esi !
P.s Par saviem es parūpēšos pats.
5.aprīlis 2010, 21:04 | links
 
Atkārtošos pēdējo reizi - tādus apsaimniekotājus, sab. inspektorus kas paši pārkāpj makšķerēšanas noteikumus, atļauj to darīt citiem ar nosacījumu ka jānopērk licence viņa apsaimniekotajā dīķi es nekad necienīšu. Vēl jo vairāk arī tāpēc ka kruts ir tikai netā, redz vienam Ventā ar pirkstu parādijis, nedari tā vairāk, "riebeklīti", salasījis pa ledu dažas ūdas un dažas "ņārbas izvilcis", bet cik ir novestas lietas līdz reālam iznākumam - sodam? -0
Vari tālāk vārīties pats.
5.aprīlis 2010, 20:26 | links
 
Padomā par tām olām Runci, būs vieglāka dzīve:)
5.aprīlis 2010, 20:21 | links
 
Bebrs :
Reiz valstī bija kārtība ar bebu populāciju, kas ,,pa saviem medību graužamajiem - laukiem,, dzīvo, bet tad sākās bļaušana, ka šie redz dikti apdraudēti , tad nu tagad šo savairojies tik daudz ka dirš un grauž visās vietās un domā , ka paši krutākie , ja reiz aizsargājami ! / iedomājas krutākie esam/
Citu domas un viedokļi tiek nodirsti, jo pieradis tikai pie savas un sava dīķa taisnības, bet būtībā - tas dīķis tiešām sastāvējies un smird !
.............
5.aprīlis 2010, 20:18 | links
 
Runci
Man ir viens kaķis(vīriešu kārtas pārstāvis). Vispār man kaķi ne sevišķi patīk bet viņam ir viens liels pluss - ēd zivis. Šis izauga par mazu runcēnu bet viņam sāka rasties viena nelēga īpašība - špricēt pa visiem stūriem(nu gluži tāpat kā dažs labs te forumu piedirš). Sarunāju ar vetdakteru lai šo atbrīvo no diviem apaļajiem bumbuļiem starp pakaļkājām. Operācija bija ātra un viegla. Tagad kaķis pa stūriem vairs nešpricē un ar dzīvi izskatās krietni vien apmierinātāks.
5.aprīlis 2010, 17:25 | links
 
Sodien ar comiem biju uz bartu, pie nicas aizlaidis pacopeet rezultataa uz 5 dzekiem 3vimbas, daudzi asari un raudas....cilveeku kaa biezs!!!
5.aprīlis 2010, 15:26 | links
 
jaa un tajaa albumā neizskatās ka tās vimbas ķertas šogad,zāle pārāk zaļa,spriežu pēc sava mauriņa!tākā vēl ir jāpagaida :)un bish sāk piegriezties dirsēji....
5.aprīlis 2010, 15:24 | links
 
nu hvz,mosh shon negāja,teteļos redzēju ka vienu tik izvelk uz visu baru!aizbraucu pie tilta tur abos krastos kaa noseets,bet ta ari neredzeju ka kads izvelk pusstundas laika!uudens mutulo zaale iet
5.aprīlis 2010, 15:16 | links
 
pickers,ka nenaak..paskaties janchuks vakardienas bildes"vimba nak Lielupe"....
5.aprīlis 2010, 14:58 | links
 
Pag ! Tad jau uz Bausku vēl pa agru ??? :( A es tieši šodien pa mierīgo sakrāmēju - loriņus.
Domāju, ka ar lielo ūdeni , jau būs arī tur !
Tauta - par tēmu :
Ir kādam info par Bausku ????
5.aprīlis 2010, 14:58 | links
 
nav nekādu vimbu tajā jelgavā......
5.aprīlis 2010, 14:55 | links
 
Ja godīgi : Kuldīgas apkārtnes ,,kustības,, ap zivīm - ja nopietnākt pieķertos, sanāktu :
Nopietns pasākums, bet zinot - cik tur iecienīts ir ,,sarkanais gailis,, kā konfliktu risinātājs - domāju viss paliks kā ir !
Vienīgi - nevajag bļaustīties, ka tagad tur kārtība , šos populistiskos un propagandiskos saukļus atstājiet : Bebrim un Co.
5.aprīlis 2010, 14:54 | links
 
nu,ja par lomiem,tad pusstundas laikaa nemaniiju,ka kaads ko izvilktu....
5.aprīlis 2010, 14:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager