Vimbas

Kurš no Rīgas vēlas vēlas rīt uz Gauju vimbās?
20.aprīlis 2010, 11:18 | links
 
murks !??? A ko Taisnojies ???? Tev nevienam nekas - nav jāpierāda .
:)))
Par copi !
20.aprīlis 2010, 09:13 | links
 
Nepārprotiet,neesmu brakanjērs,tās 11 gab pa trijiem,man pašam 4gab...
19.aprīlis 2010, 22:19 | links
 
Beidzot arī Gaujā vimba aizgāja,no9.00-16.00 11 gab.,lietoju visu to pašu ko uz butēm,labāk ņēma uz slieku,uz garneli paņema,bet krastā nedabūju.Es domāju tā,cik copmaņu tik teoriju,vajag eksperimentēt,recepti neviens mutē neiebāzīs,šodien ņēma šitā,rīt varbūt pavisam savādāk....
19.aprīlis 2010, 22:16 | links
 
Tas kā , ticība - vizulim ! :))) Ja ticība ir - liec, es piemēram arī uzveru pērlītes, vairāk gan dzeltenas un pirms āķa stoparu uzveru un pieregulēju kādā augstumā vajag !
:D
19.aprīlis 2010, 19:43 | links
 
es nesaku, ka nav jeegas tikai to principu gribeeju uzzinaat.
kaa ar to sheemu pludinaashanai?
19.aprīlis 2010, 14:30 | links
 
lietus
ja copē palielā straumē, tad es domāju, ka āķi plīvinās, gar pašu dibenu, un ir jēga....tad jau butēs ejot ar gruntenēm arī nav jēga, ja ir papildus pērlītes un citas lietas piekārtas pie āķiem.....iepriekšējajos gados esmu 100% pārliecinājies, ka vimbu cope ir daudz rezulatīvāka ja nav vienkārši pliki āķi.
19.aprīlis 2010, 14:10 | links
 
Es uzskatu,ka tās plastmasas mormiškas(luminicējušās),tikai piesaista zivi vēl salīdzinoši duļķainajā ūdenī,labāk redzamas.Pats gadiem vēlos rudeņos un agros pavasaros makšķerēju baltās zivis ar mormiškām.Man vienkārši uz 12...14Nr āķiem ar gariem kātiņiem ir uzlodētas svina skrotis.Pludiņu iesveru tā,lai zivij pieskatoties pie ēsmas,es momentā redzētu kustību.Jo raudas sevišķi bieži ceļ to kumosu uz augšu minimāli,ar āķi to nemaz neredz.Vienīgais ja sviniņš ir pie paša āķa,tad to var pamanīt.Un sien kā parastu pavadiņu.
19.aprīlis 2010, 14:10 | links
 
visi spoguljaakji un mormishkas straadaa tikai kustiibaa, ja copee uz grunteneem tad jau eesma ir uz grunts. kaada jeega no plastmasas mormishkaam, spoguljaakjiem ut.t.? ir kaut kur pieejama sheema (osnastka) vimbu pludinjmakshkjerei?
19.aprīlis 2010, 13:56 | links
 
1) Jā
2) populārākās ēsmas, manuprāt, būtu sliekas, baltie tārpeļi, garnele (vēl te čaļi baigi diskutēja pa mizgraužiem un cita veida kāpuriem). Garneles vislabākās ir tās, kuras ir saldētas maisiņā, ar visām galvām, čaulām un kājelēm, tad uz vietas izmizo no čaulas ārā un daļu no tās mauc uz āķa, ļoti labi strādā kopā ar pāris baltajiem tārpeļiem. iepriekšminētās ēsmas vari taisīt kopīgās un visādās kombinācijas.
3) vimbas ķerot nekad neesmu licis barotavas, un uzskatu, ka nevajag arī, bet ir cilvēki, kas liek, un viņiem liekas, ka vajag.
4) vimbām, tā pat kā butēm patīk visādi papildus knibuļi un bibuļi, pats parasti sienu vienu plastmasas mormišku (dažādās krāsās, bet pašam labāk patīk papagaiļa tonis), un otru lieku parasto āķi, bet pirms tā uz pavadas uzveru pērlītes, un ļoti labi strādā arī parastie spoguļāķi
5) to vari palsītites šitajā un kā gāja copē sadaļās, tur daudzi pateikuši vietas////
19.aprīlis 2010, 13:50 | links
 
Sweicināti makšķernieki. Nu esmu apsvēris domu kad laikam laiks atsākt copi šo sezon :) Gauja līmenis nu ir lejā var doties, bet vimbas man ir pilnīgi sveša lieta... Tādēļ griežos pēc padoma...

1) Gruntene kā jau gruntene cik noprotu...
2) Ēsmas sākot ar sliekām un līdz garnelēm, bet kādas garneles? Tās kas burciņā ir? Slītās vai kādas oO
3) MAn teica kad nevajagot barotavu, vai tā ir? JA nav ko lietoto piebarošanai?
4) Kādēļ liek mormišku nevis parasto āķi?
5) Izņemot gauju Vidzemes apkaimē kur vel var doties vimbās?

PAldies par info jau iepriekš :)
19.aprīlis 2010, 13:19 | links
 
Biju Lielupē pie garozas aplūrēt,kas večiem ķeras.Krasts pilns ar copmaņiem,vimbeles ar ārā nāk,rīt no rīta prom uz upi.
17.aprīlis 2010, 21:18 | links
 
Vispār kāds kaut ko no vimbām ir noķēris Lielupē...jeb visa armāda jau ir augšā un beigta balle?
17.aprīlis 2010, 21:04 | links
 
Tiko atbraucu no copes Lielupē, visas vimbas ir uzgājušas uz augšu, pie Garozas. Vienu dabūju, vēlu aizbraucām, vakara tūre sākās ap 19:30. Toties salakas apnika, ēda nost sakusku, čomaks vienu izvilka, tīri palielas.
15.aprīlis 2010, 22:12 | links
 
Tā kā par copēšanu Ventā maksāt netaisos principa pēc-tu cilēks še dzimis audzis,pļunčkāties un makšķerēt mācījies-te uzrodas baigie čeli,iekasē navdu un neko lietas labā nedara. Tad nu uzkūlos augšpus Kuldīgas baigos pampakos it kā vimbu meklēt.šamos pampakos aprāvu visus līdzi pajemtos gruntenes svinus,skaitā četrus,bet vimbu nebij. Labi ,ka situāciju glāba fīderītis. Savilkos diktam smukas ravdas-nu gluži kā bumam tai bildē. Ar fīder tīri labi lielā straumē pampakos var šancēt. Laiks smuks, bebrs[dzīvnieks] ārdās,trīsi vīri blakus gāž kokus-nu baigā idille.
15.aprīlis 2010, 19:23 | links
 
Sabilē un uz leju veči ķer,augstāk reti kāds izvelk pa kādai.
15.aprīlis 2010, 16:10 | links
 
Sveiki!
Kā ar vimbām Abavā,kādas atsauces?
15.aprīlis 2010, 15:34 | links
 
Makšķerēšanas noteikumi:
30.2. Lielupes baseinā – no 1.aprīļa līdz 31.maijam:

30.2.1. Lielupē, no Staļģenes tilta augšup pret straumi līdz Mūsas un Mēmeles satekai lejpus Bauskas pilsdrupām;

30.2.2. Mēmelē, no grīvas līdz gājēju tiltam Bauskā;

30.2.3. Mūsā, no grīvas līdz tiltam pie autosporta kompleksa;

30.2.4. Slocenē (Pulkainē), starp Valguma ezeru un Kaņiera ezeru, Vecslocenē un Slocenē, starp Slokas ezeru un Lielupi.
15.aprīlis 2010, 09:21 | links
 
cik zinu tad licences sākas no Staļģenes tilta uz augšu,citur brīvs
15.aprīlis 2010, 09:16 | links
 
Un kur var konkrēti noskaidrot kur ir aizliegumi zvejot un kur licenzētās zonas Lielupē pie Jelgavas...ir doma nobraukt...uz Teteli...kā tur ir...var vai nevar? Kā pašā Jelgavā posmā Kalnciems -Jelgava...aiz Jelgavas zinu no Staļģenes tilta uz augšu nevar....Bauskā ar esot ieviestas licenses...
Pats esmu no Jūrmalas..parasti pie Baltās kāpas vimbukus dzenā...bet nu ir doma apgūt kaut ko citu...dažādībai:)
15.aprīlis 2010, 09:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager