Vimbas

Pēc 2 stundām tikšu pie fotoaparāta, tad būs fotosesija, tad mēģināšu ielikt.:)
2.aprīlis 2010, 18:51 | links
 
kad viņi pamodīsies lai papozē ;DDDDDDDDD
2.aprīlis 2010, 18:44 | links
 
Boroda
Vari, lūdzu, kādu bižu ielikt?? Izlemsim vai ir īstie vai nav :)))
2.aprīlis 2010, 18:43 | links
 
Nupat komposta čupā šitos sarakos. Vaicāju kā sauc, bet šie laikam vēl miegā, neatbild.
2.aprīlis 2010, 18:35 | links
 

visas attīstības formas
2.aprīlis 2010, 18:31 | links
 
skiperis, tad tagad var braukt un ķert? Vēl jau itkā nelec! Pagājušo gadu, ja nemaldos augustā, pie Skrundas riktīgi atvilkos vimbas, pirmo reizi mūžā!
2.aprīlis 2010, 18:19 | links
 
kamēr NORIX neieliks bildi, tikmēr toč nedēļu te runās :DD
2.aprīlis 2010, 18:13 | links
 
Tā kā vimbas speciāli neķeru,tad rakt es viņus vairs neroku.Katru pavasari par šiem kāpuriem tiek spriest,tai skaitā arī iepriekšējā.Un pat nedēļu garumā forumos.Būtu upē ālanti,tad gan raktu.Vispār viņu ņem visas lielās karpveidīgās zivis.
2.aprīlis 2010, 18:08 | links
 
Laba cope pie Jelgavas sanakusi. tikai tas izmērs tāds pašvaks...
2.aprīlis 2010, 18:07 | links
 
vispār palasiet šo sadaļu no sākuma 2008 gads tur tās kaparu un kāpuru kaujas jau ir pieredzētas.
2.aprīlis 2010, 18:00 | links
 
Es pēc latīniskā nosaukuma atradu un apraksts, kas bija latviešu valodā pilnībā atbilda. Izmēri arī. Pričom te jaucam putrā naktstauriņus vēl??? :)))
2.aprīlis 2010, 18:00 | links
 
Nu tādu man nets iedeva man arī liekas ka napizdeļi jo rožvabolei naf melnā dirsa Ja uz viņas kaut ko grib noķert no šiem melnumiem ir jāatbrīvojās.
2.aprīlis 2010, 17:53 | links
 
bums. Izmēros jā, bet tā ir maijvabole. Rožvabolei un naktstauriņa kāpuram nav melnās pakaļas. Rožvaboles kāpurs ir 3-5mm diametrā un 2-4cm garš, bet naktstauriņa kāpurs ir 4-7mm diametrā 3-5cm garumā. Smaržas atšķirības normāla cilvēka nāss neatšķirs. Darba lauks ķīmiķiem.
2.aprīlis 2010, 17:51 | links
 
igorski. Protams, ka var, un vēl kā... Aizbrauc pavasarī līdz rumbai un paskaties, kā VIŅAS iet augšā...
2.aprīlis 2010, 17:42 | links
 
bums. Pareizi saprati. Daudzus gadus atpakaļ arī mūspuses ļaudis īsti nezināja un meta viņus kārbiņā visus kopā, bet viņi kaujās un pēc dažām stundām visi ir sakošļāti melni, bet smaržu tikai tad var atpazīt. Ņikam nav ļeidzīga! Kam interesē var palasīt pāgājušā gada pavasara postus par vimbām. Tiesa, vairāk bija ''zivē'', bet viņas šobrīd vēl aizvien nav...
2.aprīlis 2010, 17:39 | links
 
lietus
Ja nemaldos, tad vēl nevienu vimbu neesmu noķēris :) Kad biju sīkāks, tad savā miestā pavasaros kaut ko ķēru līdzīgu vimbai... nelielas bija kā raudas... Pēc tam uzblieza hesu un vimbas vairs līdz mums nenonāk. Gribas man arī kārtīgu VIMBU noķert, bet ......
2.aprīlis 2010, 17:37 | links
 

Šis ir izmēros mazāks par maijvaboles kāpuru
2.aprīlis 2010, 17:28 | links
 
Kā ir ar vimbām Ventā virs rumbas, uz Skrundas pusi, diez var kautko noķert?
2.aprīlis 2010, 17:26 | links
 
:) Baisulis vimba ir speciaalists?
2.aprīlis 2010, 17:24 | links
 
Bija 2 labas vietas bet maita āpsis izlasīja visus kaparus tagad jābrauc būs bičiņ citos mežos.Starp citu mežacūkas arī izlasa viņu smarž fascinējoša :DDDD
2.aprīlis 2010, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager