Vimbas

Garnele ir ari laba esma un ieteiktu garneli mikseet ar citiem kustoniem, tad paties sanaak labs kumos vimbai
2.aprīlis 2010, 11:04 | links
 
"kapars" ir kautkādatur tauriņa kāpurs. Balts ar brūnu galvu, līdz 3cm garumā un 0.5cm diametrā. Rokams ne visur, bet var provēt kādā pamestā ābeļdārzā, darbs sūri grūts.
2.aprīlis 2010, 11:03 | links
 
Ja jau kāds pateiktu, tad jau zinātu ko darīt, bet te jau visi kā pārtizāņi klusē
2.aprīlis 2010, 10:51 | links
 
kaa aptrakushi ar taam vimbaam,it kaa lasis buutu:)))))))))))))))))))))))))))...Vairi,varbuut "kapars" ir maijvabolju kapurs....
2.aprīlis 2010, 10:00 | links
 
Sāksi rakt,bet nezini kur un ko?
2.aprīlis 2010, 09:46 | links
 
Kas ir "kapars"?
2.aprīlis 2010, 09:34 | links
 
Pēc savas pieredzes spriežot,ja vimba pieķeras naktī,tad tam ir gadijuma raksturs.Īpaši uz to cerēt nevar.Patīsti neatceros,ka vimba naktī būtu bijusi......varbūt.Raudas gan!
2.aprīlis 2010, 08:24 | links
 
O! Paldies Ta jau super! Vienu āķi vimbai un otru vēdzelei var sagatavot!
2.aprīlis 2010, 00:10 | links
 
Speciāli nesēžu uz viņām,bet vēdzeles ķerot pieķeras arī pa vimbai.
2.aprīlis 2010, 00:03 | links
 
Vai vimbas arī pa nakti ņem vai arī tikai gaišajā laikā?
Nēesu ķēris , bet ja butes neņems ir doma līdz upei aizskriet
1.aprīlis 2010, 23:31 | links
 
Sveiki.Šodien atklāju sezonu uz vimbām.Lielupe, Jelgavas rajons.Sākām copēt ap četriem , lietus gāza bez apstājas , divu stundu laikā man pieteicās astoņas, čoms arī tika pie astoņām, izmirkām pamatīgi, fīlings super. Ēsma "kapars" , tie kuri mēģināja uz krevetes,baltā = "0".
1.aprīlis 2010, 23:19 | links
 
vimbas Jelgavā iet pilnā sparā,tik nevar tikt klāt.Tās vietas no kurām var ķert,veči sadalījuši pa stundām.Viens brauc prom,tūlīt viņa vietā kaimiņš vai sievas tēvs utt..
1.aprīlis 2010, 23:09 | links
 
Dzirdēju no viena vietējā mohikāņa, Gaujā (virs Ādažiem) vakar 2 vimb' izvilcis!!!
Pats šodien piebraucu 3 vietās - labākajā gadījumā gemaroju, zāles un kādu siekstu var izvilk, līmenis tik ceļas un ceļas!
Laikam svētki jāaizvada olu kaujās un tikai pēctam varēs sākt šamējās tramdīt!
Izskatās, ka priekš Gaujas šitais līmenis vēl nav fināls - domāju, ka piektdien un sestdien redzēsim īstos plūdus (pēc šīm siltajām dienām Vidzemē).
1.aprīlis 2010, 13:57 | links
 
kola - es arī nopietni... Izņemot kukurūzu, kur es atzīstu galvenokārt Bonduelli, garnelēm es ņemu jo prastākas, jo labāk :D
1.aprīlis 2010, 13:56 | links
 
Mirtin, es ļoti nopietni (kaut pirmais aprīlis!!!). Šodien nobraucu gar zaļo striķi - dūšīga straume un duļķis, pagājos uz augšu - virs tilta nenormāla straume. Pagājos vēl augstāk - straumes pie krasta nemaz nav (ledutiņi smuki skandinās viens pie otra kā kokteiļglāzē). Un tas viss nelielā taisnā posmā. Jā, interesanti straumes līkloči.
1.aprīlis 2010, 13:25 | links
 
Vakar un šodien Jelgavā pretī pilij bija cope, līdz pat 15 gab., pats nebiju, bet viens paziņa lielījās. Šodien braucu garām, veči sēdēja, tad jau iespēja pastāv, varat puiši pamēģināt!!
1.aprīlis 2010, 13:12 | links
 
kola - ņem tās kas ir visprastākās... tās ir lētas un visjeptīgāk smird :D
1.aprīlis 2010, 13:06 | links
 
protams ka tās kas ar visām čaumalām!!
1.aprīlis 2010, 12:51 | links
 
Pastāstiet man (iesācējam vimbu lietās), kuras ir pareizās krevetes - čaumalās vai lobītās ???
1.aprīlis 2010, 12:47 | links
 
Pamēginājāam tikt Ventā taadaa kaa izluukbraucienaa....liimenis paaugsts..ledus izgaajis!! Bet baigo shaizi taisa tas ledus kas palicis pa krastiem!! Nevar zinaat kuraa briidii tas gabals uz kura tu staavi neiesliidees upē! Paseedeejaam pacepaam desas..no copes logiski veel nekaa!! Pie Zleeku tilta pamatiigi sanests ledus krastos! Pie tilta varbuut naakamnedeelj var meegjinaat! Dziljaak gan domaaju iebraukt peec kaadaam 2vaam nedeeljaam!!
28.marts 2010, 20:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager