Copes veikali

par apkalpošanu, meklējam, iesakām utt.
Kā secināts, vienkārši vajag biežāk apmeklēt veikalu klātienē, iepazīties ar pārdevējiem (eboat tiešām sakarīgi cilvēki strādā, cik man pieredze), tad arī uzticība būs un neviens blakus nestāvēs un nelūrēs uz pirkstiem. ;) :D

Nopietni ? Man jaiepazistas ar pardevejiem, lai vini nedomatu, ka esmu zaglis ? :D
Tad vel iesaku, ka janem lidzi pedejo 3 menesu konta izraksts, lai zinatu cik labi apieties ar konkreto pirceju :D
29.aprīlis 2020, 08:23 | links

JIG.LV [29.apr]: Jig.lv....visi slavē,bet es vēl neesmu tur bijis!:(Būs jāapciemo!centrs!kā ar noparkošanos?:))

Kengurs24, 28.aprīlis 2020, 22:41

Nu bezmaksas stāvvieta ir viena no mūsu priekšrocībām, reāli ļoti reta fiška pilsētas centra rajonā un viens no būtiskākajiem argumentiem kāpēc mēs turamies pie, maigi sakot, necilām, telpām :)
Mūsu "šķūnītis" atrodas Avotu 17 mājas pagalmā, priekšā ir barjera, kura brīžiem valā, brīžiem ciet - ja ciet, tad uz barjeras ir veikala telefona numurs, piezvana un nospiežam pogu atvēršanai.
Paldies!;)
29.aprīlis 2020, 08:18 | links

Jig.lv....visi slavē,bet es vēl neesmu tur bijis!:(Būs jāapciemo!centrs!kā ar noparkošanos?:))

Kengurs24, 28.aprīlis 2020, 22:41

Nu bezmaksas stāvvieta ir viena no mūsu priekšrocībām, reāli ļoti reta fiška pilsētas centra rajonā un viens no būtiskākajiem argumentiem kāpēc mēs turamies pie, maigi sakot, necilām, telpām :)
Mūsu "šķūnītis" atrodas Avotu 17 mājas pagalmā, priekšā ir barjera, kura brīžiem valā, brīžiem ciet - ja ciet, tad uz barjeras ir veikala telefona numurs, piezvana un nospiežam pogu atvēršanai.
29.aprīlis 2020, 07:07 | links

Šodien biju eboat veikalā aiz Alfas kopā ar sievu un radinieku gados. Kamēr skatījos preces, pienāca pārdevējs. Uzkrītoši skatījās virsū, man pat neērti palika. Pirmo reizi ar tādu attieksmi saskāros. Pēc brīža pārdevējs radiniekam pajautāja vai nav ielicis ko kabatā. Protams, ka neko nepaņēma. Man par situāciju bija tik ļoti kauns, ka gribējās ātrāk no tā veikala tikt prom. Nav pretenziju pret otru pārdevēju. Man šodien tāds rūgtums par to palika, ka nosolījos vairāk tur neiepirkties, kaut gan preces labas. Nopirku mānekļus, kurus paņēmu un aizgāju. Es saprotu, varbūt ir bijusi pārdevējiem slikta pieredze, bet tad dariet kaut ko. Lieciet pīkstuļus, kameras nevis apkaunojiet cilvēku citu klātbūtnē. Radiniekam gados pat neatvainojās.

naloxon04, 28.aprīlis 2020, 18:31

Tā ir galvaspilsēta, čali! Pilna ar žuļikiem! :D Bet salīdzinot ar Eiropas lielākajām pilsētām, mūsu galvaspilsētā pagaidām viss mierīgi. Iesaku paviesoties, piemēram, Briselē. Vai Minhenē. Vai citās lielās Rietumeiropas pilsētās. Tur, piemēram, oficianti krogos klientēm sievietēm savas somiņas iesaka piesiet pie krēsliem. Pilnīgi nopietni. 
Tas, ka kāda veikala pārdevējs ir Tev uzkrītoši nostājies blakus, iespējams, ir bijis tāpēc, ka Tu vai kāds no Tavas kompānijas esat radījuši tam kādu iemeslu. Nekā personīga, nezinu konkrēto situāciju. Tikai viedoklis no jūzera, kas ir darbojies ilgu laiku mazumtirdzniecības jomā galavspilsētā. Piekrītu Jig saimniekam par "drošības protokolu". Acīmredzot kaut kur bija "īsais ar dzirksteli". Neķer kreņķi! Kā secināts, vienkārši vajag biežāk apmeklēt veikalu klātienē, iepazīties ar pārdevējiem (eboat tiešām sakarīgi cilvēki strādā, cik man pieredze), tad arī uzticība būs un neviens blakus nestāvēs un nelūrēs uz pirkstiem. ;) :D
29.aprīlis 2020, 01:02 | links

Kengurs24 [28.apr]: Jig.lv....visi slavē,bet es vēl neesmu tur bijis!:(Būs jāapciemo!centrs!kā ar noparkošanos?:))
nekaadu probleemu. var piebraukt pie paša veikala durvīm
28.aprīlis 2020, 22:57 | links

Nekādu problēmu noparkoties. Jābrauc aiz šlagbauma, cik atceros.
28.aprīlis 2020, 22:54 | links

_EKA [28.apr]: gan jig.lv gan eboat veikalos esmu bijis daudzas reizes. ne reizi neesmu saskāries ar sliktu attieksmi

svens76, 28.aprīlis 2020, 21:43

Tevi jau noteikti visur pazīst un slikti attieksmi nekad nesagaidīsi. :)[/quote]arī kad nepazina
28.aprīlis 2020, 22:52 | links

Jig.lv....visi slavē,bet es vēl neesmu tur bijis!:(Būs jāapciemo!centrs!kā ar noparkošanos?:))
28.aprīlis 2020, 22:41 | links

Es arī par jig varu teikt tikai labu un arī par eboat neko nevarēju līdz šim sliktu teikt pirms pārdevējs nenoturēja manu radinieku par zagli. Tiesa, eboat biju pirms tam vienu reizi. Es arī negribu nomelnot veikalu, tur patiešām ir labās preces. Otrs pārdevējs likās lāga vīrs. Šodien vienkārši pirms pirmā maija sapirkos lietas līdakām no dažādiem veikaliem.
28.aprīlis 2020, 22:26 | links

gan jig.lv gan eboat veikalos esmu bijis daudzas reizes. ne reizi neesmu saskāries ar sliktu attieksmi

svens76, 28.aprīlis 2020, 21:43[/quote]
Tevi jau noteikti visur pazīst un slikti attieksmi nekad nesagaidīsi. :)
28.aprīlis 2020, 21:46 | links

_EKA [28.apr]: eboat neesmu bijis, un pēc šīm atsauksmēm laikam arī tur neiešu. Bet par jig.lv servisu varu teikt tikai to labāko - sestdien ielauzos 10 min. pirms darba laika sākuma pēc sīkumiem foreļcopei, bet tiku uzreiz laipni apkalpots kaut bija kaut kādi īslaicīgi gļuki tehnikai. Mazliet sakarīgi aprunājāmies kaut foreles nav saimnieka tēma. Rezultātā iepirku pāris mānekļus testam un kā pārsteigums izrādījās, ka ir pieejamas vienas no labākajām griezuļkarabīnēm foreļu rotiņiem. :)
gan jig.lv gan eboat veikalos esmu bijis daudzas reizes. ne reizi neesmu saskāries ar sliktu attieksmi
28.aprīlis 2020, 21:43 | links

eboat neesmu bijis, un pēc šīm atsauksmēm laikam arī tur neiešu. Bet par jig.lv servisu varu teikt tikai to labāko - sestdien ielauzos 10 min. pirms darba laika sākuma pēc sīkumiem foreļcopei, bet tiku uzreiz laipni apkalpots kaut bija kaut kādi īslaicīgi gļuki tehnikai. Mazliet sakarīgi aprunājāmies kaut foreles nav saimnieka tēma. Rezultātā iepirku pāris mānekļus testam un kā pārsteigums izrādījās, ka ir pieejamas vienas no labākajām griezuļkarabīnēm foreļu rotiņiem. :)
28.aprīlis 2020, 21:28 | links

EP87, acīmredzot.
28.aprīlis 2020, 21:07 | links

EP87 [28.apr]: naloxon04 [28m]: Es vienkārši par šīs dienas situāciju esmu sarūgtināts. Nevienā veikalā nekad agrāk ar to nebiju saskāries.Situācija stulba, jo viņiem pohuj ko tu domā, kā redzi. :) Mazajos veikalos attieksme labāka.

minskā sakarīgs veicis ;)
Nu eboat jau tocna nav liels.. :D
28.aprīlis 2020, 21:02 | links

naloxon04 [28.apr]: Es vienkārši par šīs dienas situāciju esmu sarūgtināts. Nevienā veikalā nekad agrāk ar to nebiju saskāries.
Situācija stulba, jo viņiem pohuj ko tu domā, kā redzi. :) Mazajos veikalos attieksme labāka.

minskā sakarīgs veicis ;)
28.aprīlis 2020, 20:44 | links

Es vienkārši par šīs dienas situāciju esmu sarūgtināts. Nevienā veikalā nekad agrāk ar to nebiju saskāries.
28.aprīlis 2020, 20:31 | links

Jig.lv. Saprotu. Vispār jau produktīvi spiningot nabags šajos laikos nevar atļauties. Manuprāt, vidusmēra copmanim pat ar vidējo algu nepietiek, lai pabarotu ģimeni plus pietiktu labiem mānekļiem un degvielai, lai aizbrauktu uz copi. Diez vai daudz zagļi, kuri ir trūcīgi, izvēlētos zagt lietas no copes veikala. Es, protams, neminu kleptomānus.
28.aprīlis 2020, 20:30 | links

Jig.lv neesmu ne nošņurcis, ne ar riņķiem zem acīm, ne ar drebošām rokām, kur nu vēl mana skaistā sieva. Radinieks vienkārši kā jau gados cilvēks.

naloxon04, 28.aprīlis 2020, 20:15

es galīgi neaizstāvu , tikai paskaidroju kā "drošības protokols" strādā konkrēti pie mums. katrā gadījumā pie mums nekad nevienam netiks prasīts, apvainots utt., ja nebūs 100% pārliecība, ka tiešām zādzības fakts ir... tad gan atvainojiet :)
28.aprīlis 2020, 20:24 | links

Jig.lv neesmu ne nošņurcis, ne ar riņķiem zem acīm, ne ar drebošām rokām, kur nu vēl mana skaistā sieva. Radinieks vienkārši kā jau gados cilvēks.
28.aprīlis 2020, 20:15 | links

Piemeram Jig.lv pirmaja telpa jau tocna varetu kads meginat un tur vel sawarumas stav, bet tur laikam pardeveji tadi nosvertaki, jo neesmu jutis, ka kads baigi uz pirkstiem skatitos un parejas vietas ari ne..

Progress2016, 28.aprīlis 2020, 19:08

Nu ir jau kameras, nu un arī tomēr jau un novērtē klientus apmēram pēc uzvedības, kontakta utt. Pastāvīgie klienti jau ir labi zināmi, vairums personīgi pazīstami. Nē, protams, nozog arī kaut ko, neizbēgami, visiem līdzi neizskraidīsi. Ir arī pieķerti, biki fiziskas piezīmes dabūjuši, ir "melnais saraksts" kam tiešām vairāk vai mazāk uz pirkstiem skatās, dažreiz pat kolēģi ar datiem apmainās par īpaši "atzīmētiem" personāžiem. Bet nu kopumā uzskatam, ka mūsu klienti copmaņi nospiedošā vairumā ir normāli, solīdi un uzticami .
Protams, ja veikalā ienāk pāris nošņurkuši deguni ar ziliem riņķiem zem sarkanām acīm, drebošām rokām un šaudīgu skatienu, tad jā, var būt arī scenārijs ka demonstratīvi stāvēs klāt un skatīsies uz nagiem, uzspēlēti dziļdomīgi rokā kādu smagu priekšmetu virpinot :)
28.aprīlis 2020, 20:06 | links

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu

Creative templates for Google Ad Manager