Copes veikali

par apkalpošanu, meklējam, iesakām utt.
Gribēju ierakstīt kaut ko arī par šo iveikalu... Bet izskatās viss tāpat skaidrs :D

Abavnieks, 15.aprīlis 2020, 10:56

Man tas pats :)
15.aprīlis 2020, 11:13 | links

Gribēju ierakstīt kaut ko arī par šo iveikalu... Bet izskatās viss tāpat skaidrs :D
15.aprīlis 2020, 10:56 | links

Ar e-boat arī nav bijusi tā labākā pieredze....

asaris7, 15.aprīlis 2020, 10:11

Identiska situācija. Tur var pirkt visu, kas ir uz vietas, nav jēgas skatīties i-veikalā, kā arī nav jēgas pasūtīt, ja prece nav uz vietas un nav jēgas ticēt solījumiem, ka atzvanīs, kad prece būs pieejama :)
15.aprīlis 2020, 10:26 | links

Ar e-boat arī nav bijusi tā labākā pieredze....
15.aprīlis 2020, 10:11 | links

Sveiki!
Jautājums, kur var iegādāties zivju automātisko barotavu ūdenstilpnēm?
čomam piemājas dīķis, salaidis zivis, tik ēst viņam nav ko.

Paldies
15.aprīlis 2020, 09:41 | links

Man laikam visjautrakais bija, kad pasutiju spoli, katu un auklu, atnaca pazinojums, ka viss ir pieejams. Aizbraucu uz veikalu un 3000. spoles vieta megina pierunat uz 2500, katu uz citu garumu un tik resnu auklu jau tocna asariem nevajagot :D Bet ja jau veikals pastav, tad gan jau ir, kas ir atradusi pareizo valodu.. Aa un man loti patik tas teksts, ja kada manekla krasa nav uz vietas, tad lai nemot citu, jo krasai nav nozimes. Tik ja veikals tic sadai lietai, kapec veikala nav manekli tikai viena krasa un kad eboat parstavji dodas copet, kapec neker tikai ar vienas krasas manekli.. :D
15.aprīlis 2020, 09:40 | links

Eboat nekad nekas no rapala lietām nav bijis pieejams. Pasūti pēc pāris dienām kāds attopas un varbūt uzzvana, tipa precizēšot piegādes laiku un tā arī pazūd tālēs zilajās.
15.aprīlis 2020, 09:31 | links

Tad sanāk, ka e-boat ir viens no sliktākajiem copes i-veikaliem Latvijā? Ir veikti pasūtījumi kādos 4-5 citos i-veikalos Latvijā, līdz šim viss ir bijis ok.
15.aprīlis 2020, 09:21 | links

cygyxfeejk [15.apr]: Konkrēti par Eboat interneta veikalu un tā apkalpošanu es paklusētu, bet ir pieredze..rūgta.. ne man, vienam vien.
Pirms gada biju veicis pasūtījumu, kā arī daudzi citi mani draugi ar tādu pašu stāstu..
Veic pasūtījumu, bet nav atbildes, nedēļa, mēnesis..rekords ir bijis pat pusgads..PUSGADS IBIO.
Kad zvani vai raksti Zeiļa kungam, ir tikai vieni solījumi, interneta veikalu, cik zinu, pārlūko viņa sieva..tad ir tā, ka nav laika vai ja negrib ar Tevi čakarēties, biežākā atbilde ir, ka dotā prece nav uz vietas..šī atbilde ir bijusi 90% gadījumu.

Ja nav uz vietas prece, tad vajag izņemt šo preci laukā, lai nemaldinātu pircēju, potenciālo klientu..uzturēt kkā, menedžet savu iveikalu...mūsdienās iveikals ir vairāk kā puse no uzņēmuma sejas..

Ja nav, tad nav..labāk būtu likvidējuši savu iveikalu, ja jau tāda attieksme.

Kāds no eboat.lv internet veikala ir kaut ko sūtījis pēdējā laikā?vēl joprojām pēc internetā veiktā pasūtījuma pašam jāzvanās viņiem un jālūdzās, lai paskatās ko esi pasūtījis, jo paši nedēļas garumā neuzskata par svarīgu atbildēt vai apstiprināt pasūtījumu?

Būtībā internetveikala attieksme zem katras kritikas. Ja ne specifiskas lietas, ko citur nevar dabūt,tad nekad pie tāda pārdevēja neatgrieztos, bet apstākļi spiež.

runiigais, 15.aprīlis 2020, 08:17
Varu vēl vienu gadījumu ,, pastāstīt,, : problēma ar elekto motora garantiju. Atdevu, trīs nedēļas!!!!!! Klusums , zvanu prasu atbild atdots uz Lietuvu jo tur serviss, nepakautrējos piezvaniju šiem, atbilde: nav atvests tāds!???
Zvanu atkal u eBotu, izrādās kad pasaku ko pūš pīlītes šie atkal kaut kādu sviestu par to ka pārstāvis ,, pazudis,, kuram vajadzējis nodot. ES PATS SAZVANIJU PĀRSTĀVI, kuram tā bija pirmā dzirdēšana un saorganizēju nogādi caur viņu.
Jā viņu serviss ir AUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.
15.aprīlis 2020, 09:16 | links

Konkrēti par Eboat interneta veikalu un tā apkalpošanu es paklusētu, bet ir pieredze..rūgta.. ne man, vienam vien.
Pirms gada biju veicis pasūtījumu, kā arī daudzi citi mani draugi ar tādu pašu stāstu..
Veic pasūtījumu, bet nav atbildes, nedēļa, mēnesis..rekords ir bijis pat pusgads..PUSGADS IBIO.
Kad zvani vai raksti Zeiļa kungam, ir tikai vieni solījumi, interneta veikalu, cik zinu, pārlūko viņa sieva..tad ir tā, ka nav laika vai ja negrib ar Tevi čakarēties, biežākā atbilde ir, ka dotā prece nav uz vietas..šī atbilde ir bijusi 90% gadījumu.

Ja nav uz vietas prece, tad vajag izņemt šo preci laukā, lai nemaldinātu pircēju, potenciālo klientu..uzturēt kkā, menedžet savu iveikalu...mūsdienās iveikals ir vairāk kā puse no uzņēmuma sejas..

Ja nav, tad nav..labāk būtu likvidējuši savu iveikalu, ja jau tāda attieksme.

Kāds no eboat.lv internet veikala ir kaut ko sūtījis pēdējā laikā?vēl joprojām pēc internetā veiktā pasūtījuma pašam jāzvanās viņiem un jālūdzās, lai paskatās ko esi pasūtījis, jo paši nedēļas garumā neuzskata par svarīgu atbildēt vai apstiprināt pasūtījumu?

Būtībā internetveikala attieksme zem katras kritikas. Ja ne specifiskas lietas, ko citur nevar dabūt,tad nekad pie tāda pārdevēja neatgrieztos, bet apstākļi spiež.

15.aprīlis 2020, 09:07 | links

Manā gadījumā tas pats stāsts.

Trio, 15.aprīlis 2020, 08:23

Manā gadījumā jau pasūtīju citā ineta veikalā, jo nebija tik specifiskas lietas :)
15.aprīlis 2020, 08:25 | links

Manā gadījumā tas pats stāsts.
15.aprīlis 2020, 08:23 | links

15.aprīlis 2020, 08:17 | links

JIG.LV - kas ar ryobi spininga komplektu pa 94 eur? Vēl spēkā? Vienkārši mājaslapā vairs tāda opcija nerādās.

bio-r, 9.aprīlis 2020, 16:16

izņēmām, jo kopmlekta sastāvdaļas nepietiek, spoles pietrūkās, Ninja spolēm tikai daži eksemplāri 2500 izmērs palicis, 3000 nav, a jauns pievedums tagad ar Covid + Lieldienas... Ja der 2500 Ninja un Excia kāti/ Intech All -Range auklas no tā kas redzams www.jig.lv, tad nav problēmu iedot kopmlekta cenu. Ja vakag ko pārspēlēt, tad jārunā individuāli uz vietas.
9.aprīlis 2020, 18:43 | links

Būs laikam jābrauc uz Prūšu -25 pie Vitaļika...
9.aprīlis 2020, 18:13 | links

Usi,tavu adresi vienkārši nezinu..).Līdz cikiem jūs tur strādājat,gribu tagad iebrakt...
9.aprīlis 2020, 17:54 | links

Malgomajfisk [9.apr]: Motilis būs? Savādāk Piedrujas ielā Usis tik zem letes to tirgo...)
Nairss, nekad tur man nav bijis.
9.aprīlis 2020, 16:48 | links

Zorge,nebrac Normim virsū,viņš puika sakarīgs...
Zarāzijs arī sakarīgs,skops gan maita,rēķināt māk...:D

Malgomajfisk, 9.aprīlis 2020, 15:42

Kuru šodien maisā iebāzīsi?
9.aprīlis 2020, 16:43 | links

JIG.LV - kas ar ryobi spininga komplektu pa 94 eur? Vēl spēkā? Vienkārši mājaslapā vairs tāda opcija nerādās.
9.aprīlis 2020, 16:16 | links

Motilis būs? Savādāk Piedrujas ielā Usis tik zem letes to tirgo...)
9.aprīlis 2020, 15:59 | links

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu

Creative templates for Google Ad Manager