Copes veikali

par apkalpošanu, meklējam, iesakām utt.
Vakar krāsainajā TV redzēju reklāmu- Lietojiet Red 3 uzlabo imunitāti un ko tur vēl! Tikai par 11€ mēnesī!
12.septembris 2019, 11:07 | links

Pesimisms ir slimība, kas saēd smadzenes :)

Nezināt, bet cītīgi pārliecināt citus par savu viedokli - vai tas ir stulbums? Varbūt.... :) jauku dienu visiem :)
12.septembris 2019, 11:06 | links

BrunoL [12.sep]: Mūs, mūsu informācijas telpā nepārtraukti informē(zombē), ka tur, aiz Austrumu robežas, viss ir slikti, visi varmākas, visi greizām rokām utt. Tad palasot forumu redzam, kā ar tautiešu “imunitāti”!
Par greizajām rokām runājot. Tā arī ir! Vēl joprojām cēcēcēpē domāšana tur ņem virsroku. Ja patīk sex, tad pērciet RU ražojumus.
12.septembris 2019, 11:02 | links

Konstruktoru birojā bija 7 darbinieki.

eholotes.lv, 12.septembris 2019, 10:00
Tie ar vajadzīgi BET- raksta 15 gados saražojuši vai pārdevuši 8000 laivu, tas ap 500 gadā, un pie tam 42 modeļi, to lērumu izstrādāt , notestēt, tici nu tam krievam, nopirka licenci un ražo,tas ari ir okej.Rūpnīcas jauda 2000 gab gadā, tātad iet ar lieliem mīnusiem.

usis, 12.septembris 2019, 10:14

Pesimisms ir slimība :) un - Baumot nav labi :)

Īpašniekiem nav vispār parādu, ne par rūpnīcu, ne zemi :) nav nekādu un tas, ka rūpnīcai ir ražošanas rezerves - ir tālredzīgi :) 1000 laivas ir pēdējo gadu apjomi. Dabīgi, ka nekas nesākas
Un nesāksim apsriest cik daudz kura alumīnija ir krājumu noliktavās, jo arī to visu, visticamāk, esmu vienīgais no klātesošajiem, kurš ir redzējis dabā.

NortSilver motorlaivas būs Latvijā, vai paspēsim šobrīd kādu līdz ledum priekš DEMO uzražot un atvest? Nezinu, ražošanā rinda uz 2 mēnešiem, bet ziemā sāks 20. gada modeļus ražot, ar izlabojumiem.
Uz pavasara izstādi noteikti būs vairākas, gan par 15, 20, gan 30 gan 50+ tūkstošiem eiro gabalā.

Vienkārši strādājam, kārtīgi strādājam un - that's it !
12.septembris 2019, 10:56 | links

eholotes.lv, 12.septembris 2019, 10:00

Tie ar vajadzīgi BET- raksta 15 gados saražojuši vai pārdevuši 8000 laivu, tas ap 500 gadā, un pie tam 42 modeļi, to lērumu izstrādāt , notestēt, tici nu tam krievam, nopirka licenci un ražo,tas ari ir okej.Rūpnīcas jauda 2000 gab gadā, tātad iet ar lieliem mīnusiem.
12.septembris 2019, 10:14 | links

Un cik mūszemē brauc ar Kaļiņingradas bmw- jūs pat neiedomājaties
12.septembris 2019, 10:10 | links

Piemēram, kuri no Krievijas rūpnīcā ražotajiem Hyundai modeļiem nonāk Latvijā ?
12.septembris 2019, 10:06 | links

Mūs, mūsu informācijas telpā nepārtraukti informē(zombē), ka tur, aiz Austrumu robežas, viss ir slikti, visi varmākas, visi greizām rokām utt. Tad palasot forumu redzam, kā ar tautiešu “imunitāti”!
12.septembris 2019, 10:06 | links

12.septembris 2019, 10:00 | links

iem, kas būvē un remontē paši - BūvētPrieks.lv
Tā krievu rūpnīca tač ne jau pašu , bet somu Silver laivas pēc licences ražo.

usis, 12.septembris 2019, 09:54

Tā varētu būt novecojusi informācija, viņi ar somiem strādāja pašā sākumā :) Cik sapratu no īpašnieka stastītā un redzētā rūpnīcā - šobrīd viņi visu dara paši, lai gan sākumā strādāja arī ar somiem.
12.septembris 2019, 09:57 | links

Tā krievu rūpnīca tač ne jau pašu , bet somu Silver laivas pēc licences ražo.
12.septembris 2019, 09:54 | links

Jebkurš, kam ir profesionāli bijusi darīšana ar RU uzņēmumiem un turienes sistēmu sapratīs, ka tur neko lētu un kvalitatīvu uzražot nav iespējams. Paskaidrošu kāpēc - ļoti slikta korporatīvā un pārvaldības kultūra, ārprātīgi slikta loģistika un jebkura materiāla imports, milzīga birokrātija it visā, kas saistīts ar valūtas operācijām un pārskaitījumiem, pilnīga neuzticēšanās nevienam un nespēja domāt ilgtermiņā, ļoti nemotivēts darbaspēks. Rezultātā tāds RU uzņēmums pat salīdzinājumā ar Vācijas uzņēmumu brutāli sanāk daudz dārgāks izmaksu ziņā. Principā RU kā valsts ir absolūti nekonkurētspējīga - viņi dzīvo uz saviem dabas resursiem un vecajiem PSRS laika taukiem. Starp citu - Baltijā gāze ir dārgāka kā UK un citur Eiropā, arī RU elektroenerģija ir dārgāka...

VilnisL, 12.septembris 2019, 09:10

Man ir profesionāla darīšana ar trīs dažādiem Krievijas uzņēmumiem - visi ražo Krievijā, tiesa - no importētām izejvielām - un 2 no tiem pierāda pretējo. Acīmredzot - ir vadības , kuras spēj un arī tādas kuras nespēj. Paskaties uz šo bildi - vai izveidot šādu rūpnīcu un ražot +/-1000 premium segmenta laivas gadā, sertificēt tās Eiropā un konkurēt šajā segmentā ar pasaules pieredzi ir neiespējami?

Viedokļi vienmēr būs dažādi, tāpat kā pieredze sadarbībā.
12.septembris 2019, 09:36 | links

Jebkurš, kam ir profesionāli bijusi darīšana ar RU uzņēmumiem un turienes sistēmu sapratīs, ka tur neko lētu un kvalitatīvu uzražot nav iespējams. Paskaidrošu kāpēc - ļoti slikta korporatīvā un pārvaldības kultūra, ārprātīgi slikta loģistika un jebkura materiāla imports, milzīga birokrātija it visā, kas saistīts ar valūtas operācijām un pārskaitījumiem, pilnīga neuzticēšanās nevienam un nespēja domāt ilgtermiņā, ļoti nemotivēts darbaspēks. Rezultātā tāds RU uzņēmums pat salīdzinājumā ar Vācijas uzņēmumu brutāli sanāk daudz dārgāks izmaksu ziņā. Principā RU kā valsts ir absolūti nekonkurētspējīga - viņi dzīvo uz saviem dabas resursiem un vecajiem PSRS laika taukiem. Starp citu - Baltijā gāze ir dārgāka kā UK un citur Eiropā, arī RU elektroenerģija ir dārgāka...
12.septembris 2019, 09:10 | links

Es arī esmu Latvietis, runāju latviski, rakstu ar pieturzīmēm un projām braukt netaisos, bet...

Mans viedoklis ir tāds, ka neredzu atšķirību ikdienas mantām kā tādām, ja pēta izcelsmi. Drīzāk jāpiedomā par sakarībām - vai ražotājs jēdz ko ražo vai arī ražo tikai mārketētos produktus.

Pateicoties neadekvātiem darbaspēka nodokļiem pie mums nav iespējams ražot plaša patēriņa rūpniecības preces. Ekskluzīvas lietas - jā, bet ne jau kvalitatīvus copes kostīmus par saprātīgām naudām. Krievijā šobrīd pāris uzņeēmumi šuj kvalitatīvāk kā Ķīnā, krievi jēdz uztaisīt labus siltinātos kostīmus no kvalitaīviem materiāliem , kuru plaukta cena ar visiem nomaksātiem eiropas un LV nodokļiem sanāk sākot ar 120 EUR.

Kurš vēlas par savu komfortu maksāt ķīniešiem un viņu starpniekiem - vienalga kuri tie būtu - poļiem, vāciešiem, latviešiem, amerikāņiem - tā ir katra privātā izvēle.

Mūsu gadījumā - piedāvājm kvalitatīvus, rūpīgi uzšūtus un saturīgus kostīmus tieši no ražotāja rūpnīcas Jekaterinburgā, maķenīt aiz Urālu kalniem. Kostīmi no vietas, kur zin - kas ir ziema, kas ir ērces un kā par to nestresot! Tā ir mūsu izvēle un prieks, ka daudzi to jau ir novērtējuši. Gan mednieki, gan makšķernieki. Jau šobrīd esam saveduši siltinātos rudens kostīmus un sākam vest arī ziemas kostīmus, cik vieta noliktavā atļauj.

Visiem nacionālās identitātes pārspīlētājiem - lūdzu nestresojiet! Lielākā daļa no japāņu kātiem utt. nāk no Krievijas bāzēm. Arī tik ļoti iecīenītās Keitech gumijas PAL krāsās pasūta krievi :) Pasaulei tās krāsas ir citas. Jums pat prātā neienāk - cik daudzas lietas pie krieviem ražo, piemēram arī Huyndai automašīnas arī ražo Krievijā, Pēterburgas pievārtē lielā rūpnīcā.

Un vēl - ir krievi, kuri strādā un ir arī "moskaļi", kuri "strādā" ar adminstrāciju. Tie ir dažādi cilvēki ar dažādām domām par konfliktiem.

Ne asakas!!!
12.septembris 2019, 08:56 | links

mjuniors [12.sep]: Luter, kas ar tevi notiek? Es esmu Latvietis, kas vēlās iet latviešu ceļu. Savu ceļu.. Nevēlos, neatbalstu krievijas agresiju pret kaimiņu valstīm ko viņa dara. Ko arī darījusi pret mums latviešiem, man tas nav pieņemami. Es esmu tiešām īpašs citāds, nekā krievu parstāvis. Es ar sevi lepojos, varbūt ne uz visiem simts, bet uz saviem 90+. Plus, un tur nav vietas krievu interesēm, šeit viņi ir ciemiņi, jo tev, viņiem ir diametrāli cits redzējums uz pasauli. MUMS Latviešiem ir Latviešu redzējums.. sava valsts, sava valoda, vide kur attīstīties un piepildīt savus ikviena indivīda intereses. Mēs nēesam varbūt tik bravūrīgi, bet cēli gan. Mēs jau 1919. gadā pateicām, ka mēs ejam paši savu ceļu nevis kopā ar Jums krieviem. Un šodien arī nesakrīt uzskati, viedoklis, par jūsu ārpolitiku, mesijas pasniegšanu.. Paldies mums to nevajag, mēs paši zinām ceļu kuru vēlamies iet, un tas ceļs noteikti nav ar jums kopā. Robeža ir gadu tūkstošiem ir miera mērauklau, kur cienam citas kultūras, uzskatus, citu cilvēku vēlmes. 1988. gadā sadevās rokās trīs valstis Latvija, Igaunija, Lietuva. Noņēma savā starpā robežas, bet ar vienu mērķi. Būt pašiem. Un ES ir izdarījusi to pašu. Mēs Latvieši esam ES neatņemama satāvdaļa. Jo mēs esam indivīdi, kas iespējams ir tikai raksturīgs tikai šeit, ar savām īpatnībām, savām neveiksmēm, bet mēs esam. Un es Latvietis, pasaku, neatbalstu krievijas ekonomiku, jo tā ignorē citu valstu neatkarību, brīvību, tieši to, ko pēc kā mēs tiecamies, mērķējam. Tā mūs apdraud tieši, varbūt netik redzami šodien vai rīt.. Ļoti iespējams es kļudos pēc tava redzējuma, bet es tā jūtos, bet kāpēc es tā jutos?? Varbūt tāpēc, ka viņa (krievija) liek man patiesībā tā justies? Lai nu kā, man ir savs ceļš ejams, bet ne kopā ar krieviju.
Par sevi, Gāzi neizmantoju, lietoju Latvijas koku, banāli skan ja nauda mūsdienās ir primārais. Sorry, bet karš ir nosodāms no visām pusēm. Lai cik dīvaini neliktos, latvieši ameriku neslavina un necildina, jo latvieši ir lepni un paši grib būt cildināti. Tāpēc redzēsi internetā ļoti daudz aprunāšanas, "nostucīšanas", neapmierinātibās. Jo mēs esam diženi, vareni. Un fuck of russian. Mēs mīlam iekļaut angliskošanu, jo krievi reāli tup viņu priekšā. Negācijas visur, pat te, labi ja neizvēlesaties mūs (krievus) amerikai klanaties priekšā? citiem saimniekiem? Pat ķīna mūs ir ievērojusi! Mēs pat amerikāni nēesam redzējuši un pieminējuši.. Bet jums ir tikai div polu redzējums, mī un ASV, lai gan uzkrājumus un miljonus skaitat tajā pašā laikā USA dollāros. Banāli, bet latvietim ir tiešām vienalga, Jo mēs esam visur. Visur esam aizceļojuši, apskatījuši, un ar cēliem mērķiem esam pildīt savus mēķur šeit Latvijā. Celt Latviju tieši tādu kādu mes vēlamies. Un ciemiņi ir uzņemti vienmēr. Un mēs mīlam paši sevi, ne Jūs izredzētie. Nopelniet cieņu mūsu priekšā, mana priekšā. Es esmu cilvēks-parastais- Latvietis.
Kurš Latvietis balsotu pret savas valsts Neatkarību un kalpību jaunā savienībā, ar vienu nepietika? Mēs latvieši 20mit gadus veidojām savu valsti, bet daļai tas nepatika un ērtāk tak ir būt vasaļu lomā kā tas ir bijis pirms un pēc Neatkarības zaudēšanas, kad tagad pildam Briseles regulas, agrāk Savienības ukazus. Kas ir mainijies?
Un nekad neesmu spriedis kurš ir vairāk latvietis, vai mazāk. Es esmu Latvietis, lai kā tev un tai nodirsēju varzai politikas sadaļā gribētos domāt savādāk.
Un nodirst latviešu uzņēmēju par to ka tirgo kvalitatīvu produkciju, tiešām ir īsta latvieša stils.
Ja tev kas personiski nepatīk , apdirs savā virtuvē sēžot, bet ne publiskā telpā. Tev ar politikas sadaļu nepietiek?
12.septembris 2019, 08:37 | links

12.septembris 2019, 03:13 | links

Luter, kas ar tevi notiek? Es esmu Latvietis, kas vēlās iet latviešu ceļu. Savu ceļu.. Nevēlos, neatbalstu krievijas agresiju pret kaimiņu valstīm ko viņa dara. Ko arī darījusi pret mums latviešiem, man tas nav pieņemami. Es esmu tiešām īpašs citāds, nekā krievu parstāvis. Es ar sevi lepojos, varbūt ne uz visiem simts, bet uz saviem 90+. Plus, un tur nav vietas krievu interesēm, šeit viņi ir ciemiņi, jo tev, viņiem ir diametrāli cits redzējums uz pasauli. MUMS Latviešiem ir Latviešu redzējums.. sava valsts, sava valoda, vide kur attīstīties un piepildīt savus ikviena indivīda intereses. Mēs nēesam varbūt tik bravūrīgi, bet cēli gan. Mēs jau 1919. gadā pateicām, ka mēs ejam paši savu ceļu nevis kopā ar Jums krieviem. Un šodien arī nesakrīt uzskati, viedoklis, par jūsu ārpolitiku, mesijas pasniegšanu.. Paldies mums to nevajag, mēs paši zinām ceļu kuru vēlamies iet, un tas ceļs noteikti nav ar jums kopā. Robeža ir gadu tūkstošiem ir miera mērauklau, kur cienam citas kultūras, uzskatus, citu cilvēku vēlmes. 1988. gadā sadevās rokās trīs valstis Latvija, Igaunija, Lietuva. Noņēma savā starpā robežas, bet ar vienu mērķi. Būt pašiem. Un ES ir izdarījusi to pašu. Mēs Latvieši esam ES neatņemama satāvdaļa. Jo mēs esam indivīdi, kas iespējams ir tikai raksturīgs tikai šeit, ar savām īpatnībām, savām neveiksmēm, bet mēs esam. Un es Latvietis, pasaku, neatbalstu krievijas ekonomiku, jo tā ignorē citu valstu neatkarību, brīvību, tieši to, ko pēc kā mēs tiecamies, mērķējam. Tā mūs apdraud tieši, varbūt netik redzami šodien vai rīt.. Ļoti iespējams es kļudos pēc tava redzējuma, bet es tā jūtos, bet kāpēc es tā jutos?? Varbūt tāpēc, ka viņa (krievija) liek man patiesībā tā justies? Lai nu kā, man ir savs ceļš ejams, bet ne kopā ar krieviju.
Par sevi, Gāzi neizmantoju, lietoju Latvijas koku, banāli skan ja nauda mūsdienās ir primārais. Sorry, bet karš ir nosodāms no visām pusēm. Lai cik dīvaini neliktos, latvieši ameriku neslavina un necildina, jo latvieši ir lepni un paši grib būt cildināti. Tāpēc redzēsi internetā ļoti daudz aprunāšanas, "nostucīšanas", neapmierinātibās. Jo mēs esam diženi, vareni. Un fuck of russian. Mēs mīlam iekļaut angliskošanu, jo krievi reāli tup viņu priekšā. Negācijas visur, pat te, labi ja neizvēlesaties mūs (krievus) amerikai klanaties priekšā? citiem saimniekiem? Pat ķīna mūs ir ievērojusi! Mēs pat amerikāni nēesam redzējuši un pieminējuši.. Bet jums ir tikai div polu redzējums, mī un ASV, lai gan uzkrājumus un miljonus skaitat tajā pašā laikā USA dollāros. Banāli, bet latvietim ir tiešām vienalga, Jo mēs esam visur. Visur esam aizceļojuši, apskatījuši, un ar cēliem mērķiem esam pildīt savus mēķur šeit Latvijā. Celt Latviju tieši tādu kādu mes vēlamies. Un ciemiņi ir uzņemti vienmēr. Un mēs mīlam paši sevi, ne Jūs izredzētie. Nopelniet cieņu mūsu priekšā, mana priekšā. Es esmu cilvēks-parastais- Latvietis.
12.septembris 2019, 02:47 | links

Brencis21, Tev tiešām nav ienācis nekad prātā, ka nozombēts esi Tu? :) Droši vien lūri tikai krievu televīzijas raidījumus ar nelegālo pieslēgumu, slimo par Krievijas izlasi pret mūsējiem un bezdēdams izplati te savu aģitāciju. Droši vien pensiju arī no turienes saņem.
11.septembris 2019, 21:04 | links

Es ceru ka tas nebij domāts man jo katrā tautībā ir pilsoņu grupa kuriem nepatīk kaimiņtautība.man ir pazīstami ļoti daudz krievu kas izceļas ar intelektu daudz vairāk nekā viens otrs iedzimtais.nekā personīga un nevienu negribu aizvainot
11.septembris 2019, 19:11 | links

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu

Creative templates for Google Ad Manager