Mangaļsalas mols

Kas jauns pie mola?
pa lielam es copē ar 4, jo varu to atļauties, a noteikumus, lai ievēro tie, kas ir pareizi dzīvē un copē!
2.maijs 2016, 22:04 | links
 
Atkartojos,Ir definets aakju skaits uz vienlaicigi izmantojamiem riikiem punkts 13.savukart punkts 12 ir defineeet ar ko driikst kjert jeb kas ir makseresjanas riiks vai riiki,tatad Ja man ir vairaak par trim akjiem, vary izmantot tikai vienu copes riiku,kuram aakju skaits sajaa MN versijàa nav definets.

Kirsis6666, 2.maijs 2016, 20:31



Var arī divus makšķerēšanas rīkus izmantot, ja ir vairăk par trim āķiem. Ar trim rīkiem jau vairs nedrīkst, tad tik pa trim āķiem uz katru rīku.
2.maijs 2016, 21:21 | links
 
Atkartojos,Ir definets aakju skaits uz vienlaicigi izmantojamiem riikiem punkts 13.savukart punkts 12 ir defineeet ar ko driikst kjert jeb kas ir makseresjanas riiks vai riiki,tatad Ja man ir vairaak par trim akjiem, vary izmantot tikai vienu copes riiku,kuram aakju skaits sajaa MN versijàa nav definets.
2.maijs 2016, 20:31 | links
 
Gribēju ar ar laivu aizbraukt paķert reņģi pie mola, taču tad drusku samulināja arī makšķerēšanas noteikumos noteiktais aizliegums makšķerēt 1000m rādiusā no Daugavas ietekas jūrā, izņemot makšķerēšanu no mola. Tātad sanāk, ka ja es pie tā paša mola makšķerēju no laivas, tad sanāk ka nelikumīgi?
2.maijs 2016, 20:23 | links
 
Pēc garās jautājuma apspriešanas izriet secinājums: Mūsu likumdevēji ir pielaiduši kārtējo brāķi likuma/noteikumu izstrādē un publicējuši MN p.13 nepilnīgā/nepārdomātā/neprecīzā redakcijā, kura pieļauj dažādu tā interpretāciju, kas arī spilgti atspoguļojas daudzos šeit paustajos viedokļos.
Kas attiecas uz inspektoru viedokli, tad redzams ka viņi vadās pēc tā, kā viņiem mutiski šī lieta ir pasniegta un punkts!
2.maijs 2016, 20:13 | links
 
Nu jau gan vajadzētu beigt to āķu apspriedi. Ja tik grūti saskaitīt... Kā Čapājevam: rācija na lampah iļi na poluprovodņikah? Na broņepojezde! ;)) Gan jau laiks un inspektori iemācīs saskaitīt ar eiriķu palīdzību.
2.maijs 2016, 19:40 | links
 
Parlasiju velreiz to punktu par riiku skaitu jeb nr 13.
Tatad tur rakstits:vienai personai vienlaicigi atlauts izmantot....
Talak seko apakspunkti: divas copenes ieksejos udenjos vai Tris juraa ar ne vairaak ka Tris akjiem katram rikam.Tatad Ja tev ir vairaak par triis akjiem ,vari izmantot tikai vienu kaatu.Vo.
Ko teiks viedie MN izstradataaji,Jo te pilnigi naktssjnjori var ielikt?Atbildi gan laikam pie noteikumiem jaraksta


quote=448018]aprunaajos ar latvieshu valodas filologu / profesori. vispaar danislv ir taisniiba. tas punkts nenosaka aakju skaitu vienam riikam, bet gan nosaciijumu pie kura driiksst izmantot triis riikus.

mefisto, 2.maijs 2016, 11:49
Un kas no tā mainās?
1.Vienai makšķerei trīs āķi. Ja gribi copēt ar deviņiem āķiem, copē ar trīs makšķerēm.
2.Drīksti copēt ar deviņiem āķie, ja tu copē ar trīs makšķerēm. Uz katras no viņām trīs āķi.
Lietas būtību tas nemaina.
Pareizi te gz888 teica- kad pieķers, tad netēlojiet valodniekus.

urmaas, 2.maijs 2016, 12:01[/quote]
2.maijs 2016, 19:23 | links
 
Vakar no krasta ķērās, kas sēdēja pretī laivās neko īpaši nevilka.
2.maijs 2016, 17:22 | links
 
A ja par copi??? Renge vel keras!? Doma tresdien no laivas?
2.maijs 2016, 17:06 | links
 
Diez no kā un kādu kaifu vakar guva vecais onka ar savu veceni sagaidīdams, kad atbrīvojas viņa "vieta", un pa grunti cemmerēdams zemmēra vimbiņas? Šis velk, vecene kabina nost un kulē. Nesaprotu, vai tiešām tāds bads?????

JJurka, 2.maijs 2016, 14:23

Lasot tekstiņus sāk likties,ka tas onka slēpjās šeit zem dažadiem nikiem un mēģina savu rīcību attaisnot :DDD
p.s. Nekā personīga,tikai palika interesanti kā viens otrs pa visām varītēm meklē "robus" likumā. Padomājiet, ko Jums tas dos-paši tikai uzšūmējās
2.maijs 2016, 15:50 | links
 
"VALODNIEKIEM" ieteiktu pareizi izlasīt MN:
12. Makšķerēšanā izmanto rīkus, kas sastāv no makšķerauklas ar āķi (āķiem) vai makšķerkāta ar makšķerauklu ar āķi (āķiem). Citu rīku lietošana zivju ieguvei makšķerēšanas laikā (izņemot šo noteikumu 14. punktā minētā tīkliņa izmantošanu un trīsuļodu kāpuru un sānpelžu ieguvi) ir aizliegta.


Tātad jums makšķerēt ir aizliegts. Ja jūsu rīkiem ir kas vairāk par kātu, auklu un āķi/iem.

urmaas, 2.maijs 2016, 14:39


Un pareizi ir! Nogriez lazdas zaru, piesien galā auklu ar āķi un uz priekšu, kā bērnībā! ko vēl vairāk vajag! :)
2.maijs 2016, 15:03 | links
 
"VALODNIEKIEM" ieteiktu pareizi izlasīt MN:
12. Makšķerēšanā izmanto rīkus, kas sastāv no makšķerauklas ar āķi (āķiem) vai makšķerkāta ar makšķerauklu ar āķi (āķiem). Citu rīku lietošana zivju ieguvei makšķerēšanas laikā (izņemot šo noteikumu 14. punktā minētā tīkliņa izmantošanu un trīsuļodu kāpuru un sānpelžu ieguvi) ir aizliegta.

Tātad jums makšķerēt ir aizliegts. Ja jūsu rīkiem ir kas vairāk par kātu, auklu un āķi/iem.
2.maijs 2016, 14:39 | links
 
 
Diez no kā un kādu kaifu vakar guva vecais onka ar savu veceni sagaidīdams, kad atbrīvojas viņa "vieta", un pa grunti cemmerēdams zemmēra vimbiņas? Šis velk, vecene kabina nost un kulē. Nesaprotu, vai tiešām tāds bads?????
2.maijs 2016, 14:23 | links
 
Varbūt esmu stulbs,bet es to saprotu,ka uz katras makšķeres var būt ne vairāk par trim āķiem un nepisu sev prātu kā izgudrot jaunu velosipēdu.Man pietiek saķerto zivju arī ar trim āķiem,jo nēesmu gaļenieks un nezinu kur var likt tos n-tos kilogramus.Ja atpūta pārvēršas darbā,tad kur ir tas kaifs?

raivo022, 2.maijs 2016, 12:24
2.maijs 2016, 13:57 | links
 
aprunaajos ar latvieshu valodas filologu / profesori. vispaar danislv ir taisniiba. tas punkts nenosaka aakju skaitu vienam riikam, bet gan nosaciijumu pie kura driiksst izmantot triis riikus.

mefisto, 2.maijs 2016, 11:49
Un kas no tā mainās?
1.Vienai makšķerei trīs āķi. Ja gribi copēt ar deviņiem āķiem, copē ar trīs makšķerēm.

No tā, urmaas, mainās pilnīgi viss! Tas noteikumu punkts ir ar pilnīgi citu nozīmi, kā tas ir bijis sākotnēji iedomāts!!! Vai tiešām tas ir tik nesaprotami!? Man šķiet, ka pat skolnieks to izlasot, saprastu, ka te runa iet par trīs makšķerēšanas rīkiem, un ne par ko citu!
Visu cieņu vīriem, kas tos noteikumus lika kopā, bet šis punkts nav korekts, ja pamatojoties uz to, tagad gribam ierobežot āķu skaitu uz viena kāta!
2.Drīksti copēt ar deviņiem āķie, ja tu copē ar trīs makšķerēm. Uz katras no viņām trīs āķi.
Lietas būtību tas nemaina.
Pareizi te gz888 teica- kad pieķers, tad netēlojiet valodniekus.

urmaas, 2.maijs 2016, 12:01
2.maijs 2016, 13:16 | links
 
Bet kur Tu izrāvi, ka vienai makšķerei var būt 3 āķi? :) Tas nekur nav minēts, tie 3 āķi ir tikai nosacījums, lai izpildītos kātu skaits.

Ja uzliks sodu, liela daļa to samaksās un tā arī beigsies, ja man uzliktu sodu, ņemot vērā profesiju, to pārsūdzētu un sods tiktu atcelts :)

PS. Man nav nekādas personīgas intereses šeit kasīties, pats Reņģes neķeru un nekad neizmantoju vairāk par vienu āķi pat fīderim, vienkārši saskatu nepilnību MN.


aprunaajos ar latvieshu valodas filologu / profesori. vispaar danislv ir taisniiba. tas punkts nenosaka aakju skaitu vienam riikam, bet gan nosaciijumu pie kura driiksst izmantot triis riikus.

mefisto, 2.maijs 2016, 11:49
Un kas no tā mainās?
1.Vienai makšķerei trīs āķi. Ja gribi copēt ar deviņiem āķiem, copē ar trīs makšķerēm.
2.Drīksti copēt ar deviņiem āķie, ja tu copē ar trīs makšķerēm. Uz katras no viņām trīs āķi.
Lietas būtību tas nemaina.
Pareizi te gz888 teica- kad pieķers, tad netēlojiet valodniekus.

urmaas, 2.maijs 2016, 12:01
2.maijs 2016, 12:25 | links
 
Varbūt esmu stulbs,bet es to saprotu,ka uz katras makšķeres var būt ne vairāk par trim āķiem un nepisu sev prātu kā izgudrot jaunu velosipēdu.Man pietiek saķerto zivju arī ar trim āķiem,jo nēesmu gaļenieks un nezinu kur var likt tos n-tos kilogramus.Ja atpūta pārvēršas darbā,tad kur ir tas kaifs?
2.maijs 2016, 12:24 | links
 
aprunaajos ar latvieshu valodas filologu / profesori. vispaar danislv ir taisniiba. tas punkts nenosaka aakju skaitu vienam riikam, bet gan nosaciijumu pie kura driiksst izmantot triis riikus.

mefisto, 2.maijs 2016, 11:49

Un kas no tā mainās?
1.Vienai makšķerei trīs āķi. Ja gribi copēt ar deviņiem āķiem, copē ar trīs makšķerēm.
2.Drīksti copēt ar deviņiem āķie, ja tu copē ar trīs makšķerēm. Uz katras no viņām trīs āķi.
Lietas būtību tas nemaina.
Pareizi te gz888 teica- kad pieķers, tad netēlojiet valodniekus.
2.maijs 2016, 12:01 | links
 
aprunaajos ar latvieshu valodas filologu / profesori. vispaar danislv ir taisniiba. tas punkts nenosaka aakju skaitu vienam riikam, bet gan nosaciijumu pie kura driiksst izmantot triis riikus.
2.maijs 2016, 11:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager