Mangaļsalas mols

Kas jauns pie mola?
Fishmens. Tur skaidri un gaiši ir rakstīts "uz katra ne vairāk par trīs āķiem". Kas tev vēl nepielec? Ja uz viena kāta atļauto āķu skaits ir ne vairāk par trim, tad pilnīgi vienalga ko tu copē.
1.maijs 2016, 13:32 | links
 
pēdējie noteikumi ir šie: http://likumi.lv/ta/id/279205

13.2. trīs makšķerēšanas rīkus Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem (arī vairākžuburu), ievērojot, ka vairāk par vienu vairākžuburu āķi atļauts lietot tikai tad, ja tie ir brīvi (kustīgi) pievienoti pie vienas mākslīgās ēsmas.

basais, 1.maijs 2016, 12:07




Pag,tas attiecas uz situāciju, Ja man ir trīs makšķerēšanas rīki, tad uz katra ne vairāk par trīs āķiem! Bet ja es copēju tik ar vienu, tad......? Vai es pārkāpju noteikumus, ja es copēju reņğes ar vienu makšķeri, beg 5 āķiem? Un, ja es pārkāpju, tad ko tieši?? :)) to, ka man ir tikai viens makšķerēšanas rīks, vai ko citu?:)
1.maijs 2016, 13:28 | links
 
Pirms kautko MN mainīt, vajag pamatojumu. Par pamatojumu var kalpot izrakstīto soda kvīšu skaits. Ja soda kvītis neizraksta, tad ir divi varianti. Visi ievēro noteikumus, vai ari inspektori "nestrādā". Ja visi ievēro noteikumus, tad nafig kautko mainīt? Ja nestrādā inspektori, tad problēma nav noteikumos.
1.maijs 2016, 13:27 | links
 
Vai kāds pa 4 gadiem tika sodīts, ka dzīva bute spainī? utt.
1.maijs 2016, 13:25 | links
 
Tagad atbildi, Skiper, papriekšu - kā Tev šķiet, vai pa 4 gadiem pirms tam kādu par 9 āķiem jūrā sodīja vai nē. :)
1.maijs 2016, 13:23 | links
 
Skiper, tas bija arī vecajā, spēku zaudējušajā versijā iekšā -

"32.4. lomā paturamās zivis nogalināt uzreiz pēc to noķeršanas, izņemot gadījumus, ja zivis uzglabā ūdens vidē dzīvas un peldus stāvoklī, kā arī makšķerējot uz ledus. Tad zivis nogalina, tiklīdz makšķerēšana ir pabeigta;"


Katrā ziņā man prieks, ka lielāka auditorijas daļa ir uzzinājusi, ka vispār ir tādi noteikumi. Pirms tam, starp citu, pārkāpēji bija visi, kas jūrā plekstes ķerot, uz visiem 3 kātiem lietoja 3 āķu sistēmas, tur viens bija jāgriež nost. Bet ok :)))
1.maijs 2016, 13:17 | links
 
...un neaizmirstiet, ka noteikumi tagad pieprasa KATRU paturamo zivi nogalināt, tātad, tas attiecas arī uz reņģēm... Ja iedziļinās, tad ne tādus vien ''ziediņus'' var atrast.
1.maijs 2016, 13:04 | links
 
Nu, re - tā ir tā makšķernieku problēma pamatā. Tādus ķiršus interesē naids - principā nekas cits.

Jo pa diviem gadiem kāds pirmoreiz paskaidroja uztverami kādu situāciju, kurā būtu svarīgi likt vairāk par 3 āķiem uz vienas makšķeres. Reņģu cope.

Lai gan - ja cope nav, tad arī 5 āķiem nav īpaši jēgas, ne? Tas pats ar stintēm Ventā, kur Lietuvā vairāk āķu - definēts, ka specializētā stinšu copē atļauti 5 āķi.

Tātad, nākamie, kas mēģinās ietekmēt noteikumus, var mēģināt uz to atsaukties - Lietuvā ir, gribam arī Latvijā, specializēto stinšu un reņģu copi ar 5 āķiem.

Bet tie nebūs "ķirši", kas māk tikai gānīties, tāpēc uzlabojumus gaidīt īpaši nevajadzētu.

Starp citu, ja par mani, tad mērķis bija 9 āķi nevis 8, ja reiz kāti ir 3, gala formulējums nav mans. Lai veicas, nākamās paaudzes :)
1.maijs 2016, 12:38 | links
 
jā iepriekšējie noteikumi nenoteica uz cik rīkiem var tos 8 āķus izmantot, bet jaunie noteikumi norāda konkrēti cik un pat kādi āķi drīkst būt izmantoti...

basais, 1.maijs 2016, 12:13


labi, ka netiku pieķerts ar to veikala sistēmu....
1.maijs 2016, 12:19 | links
 
jā iepriekšējie noteikumi nenoteica uz cik rīkiem var tos 8 āķus izmantot, bet jaunie noteikumi norāda konkrēti cik un pat kādi āķi drīkst būt izmantoti...
1.maijs 2016, 12:13 | links
 
pēdējie noteikumi ir šie: http://likumi.lv/ta/id/279205

13.2. trīs makšķerēšanas rīkus Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem (arī vairākžuburu), ievērojot, ka vairāk par vienu vairākžuburu āķi atļauts lietot tikai tad, ja tie ir brīvi (kustīgi) pievienoti pie vienas mākslīgās ēsmas.

basais, 1.maijs 2016, 12:07


ooo no 1 februāra izmainījuši noteikumus, būs jāievēro...
1.maijs 2016, 12:13 | links
 
pēdējie noteikumi ir šie: http://likumi.lv/ta/id/279205

13.2. trīs makšķerēšanas rīkus Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem (arī vairākžuburu), ievērojot, ka vairāk par vienu vairākžuburu āķi atļauts lietot tikai tad, ja tie ir brīvi (kustīgi) pievienoti pie vienas mākslīgās ēsmas.
1.maijs 2016, 12:07 | links
 
Vakar vakarā no 18 līdz 21... vējš, vilnis, straume...
34 reņģes, 3 vimbas (30+cm) 1 asarels, un ļoti daudz mazu vimbiņu....
par āķu daudzumu jūrā ir max 8 (MN1998 punkts 11.2.), jo līcis nav iekšējie ūdeņi, izlasiet noteikumus (Latvijas Republikas valsts robežas likums punkti 8 un 9)!!!
1.maijs 2016, 11:53 | links
 
Kaa ar tautu vakar no riita?
P.S.Nevajag copmanjus uzskatiit par noziedziniekiem tadelj ka dazji pasjpasludinaatie makskernieku kjeeninji vislaik p...as meistariibaa.Lobeejot sev interesejosos copes veidus vai pareizaak sakot keramaas zivis,parejiem uzliek miiksto jeb vnk po.

Kirsis6666, 1.maijs 2016, 07:35



diezgan daudz bet nostaaties nebij probleemu. nebij taa ka plecu pie pleca. ir bijis trakaak. par tiem aakjiem - tas tikai noveerojums. protams, ka attieciibaa uz rengju copi tas ir absoluuts idiotisms.
1.maijs 2016, 10:29 | links
 
Kaa ar tautu vakar no riita?
P.S.Nevajag copmanjus uzskatiit par noziedziniekiem tadelj ka dazji pasjpasludinaatie makskernieku kjeeninji vislaik p...as meistariibaa.Lobeejot sev interesejosos copes veidus vai pareizaak sakot keramaas zivis,parejiem uzliek miiksto jeb vnk po.
1.maijs 2016, 07:35 | links
 
Vakar no riita njeema labi. tad paraadiijaas veejsh un ap vieniem taalajaa galaa zive pazuda vispaar. tuvaak krastam ik pa briidim pa vienai veel vareeja izvilkt. ja neskaita sevi, neredzeeju nevienu kam buutu mazaak par 5 aakjiem.
1.maijs 2016, 07:10 | links
 
Šodien no 11.00-18.00 ~ 9kg. reņģu. Laiks bija kolosāls, neliels vējš, dvēseli atveldzēju pa pirmo.
29.aprīlis 2016, 21:33 | links
 
Ķerās labi. Laiks lielisks. To normu, 10kg var arī ar legālajiem trim āķiem samakškērēt stundās 5. Vienīgi izmērs tāds pamazs. Runājot par trim āķiem- no tiem simtiem, kas tur makšķrē laikam es biju ''baltā vārna'' ar trim. Visi strādā ar krietni vairāk āķiem.
29.aprīlis 2016, 21:32 | links
 
Pa dienas vidu biju peec svaigas rengjiites. Viss notiek turpat pie kaajaam max 4 m no mola. Spiigulus nonjeemu ,jo tukshi aatji patika labaak.
28.aprīlis 2016, 21:41 | links
 
vakar pabiju uz mola.... cilvēku ne visai daudz, vietas var atrast. No 19 līdz 21 pieclitru spainītis pilns līdz malām. laikapstākļi jau nu ļoti labi bija vakarā.....
28.aprīlis 2016, 20:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager