Piekabes

Viss par piekabem
Starp citu-uz laivām ari var noformēt kasko. Bet cena būs apm līdzvērtīga stipri palietotai mazajam bush pūslim. Ja runājam par octa uz piekabēm, tad civilizētās valstīs piekabei octa NAV. Jo par piekabi atbild tr-rta līdzekļa vadītājs kurš to velk. Galvenais, lai autiņam viss būtu.
13.jūnijs 2017, 16:47 | links
 
Usi, man līgumā ir minēta vieglā piekabe (līdz 750kg) bez kravas, pie nosacījuma, ja ir sakabē.
Tikai saku, ka nez kā būtu, ja būtu jāpiesaka KASKO gadījums :)

martins_, 13.jūnijs 2017, 13:35

Manā gadījumā galvu to visu verķu apdrošināšanai lauza brokeri, ko saka to klausu, lai pēc tam nav improvizācijas.
13.jūnijs 2017, 15:39 | links
 
Usi, man līgumā ir minēta vieglā piekabe (līdz 750kg) bez kravas, pie nosacījuma, ja ir sakabē.
Tikai saku, ka nez kā būtu, ja būtu jāpiesaka KASKO gadījums :)
13.jūnijs 2017, 13:35 | links
 
Pēc būtības, ja piekabe atrodas sakabē ar auto, tad uz to attiecas KASKO apdrošināšana. Kā tas izpaustos dzīvē, kas zin, bet teorijā tā ir :)
Nu garāžas ar diez vai nariki piekabi aiznesīs, tie, ja kautko atlauž, meklē, ko azotē pasist..

martins_, 13.jūnijs 2017, 09:33

pēc būtības piekabe ir atsevišķs stāsts ar savu octu , kasko, tad jau ja uz piekabes kura piekabināta pie auto atrodas laiva , tā arī iekļautos kasko , nu nē taču.
13.jūnijs 2017, 11:19 | links
 
Pēc būtības, ja piekabe atrodas sakabē ar auto, tad uz to attiecas KASKO apdrošināšana. Kā tas izpaustos dzīvē, kas zin, bet teorijā tā ir :)
Nu garāžas ar diez vai nariki piekabi aiznesīs, tie, ja kautko atlauž, meklē, ko azotē pasist..
13.jūnijs 2017, 09:33 | links
 
Tur jau tā štelle, ka, ja gribēs aizdzīt, tad aizdzīs tāpat!
Jautājums jums-cik laivu piekabes Latvijā tiek nozagtas?
No atbildes izriet tas kā un vai vajag papildus aizsargāties no piekabes nozagšanas.
13.jūnijs 2017, 09:13 | links
 
Ir tāda ļoti vienkārša sistēma - signalizācija. Tikai viena nelaime, piekabei ir jābūt pie mašīnas. Caur piekabes štekeri uztaisa cilpu un ja kāds noņems to( izraus ārā) no piekabes, tad auto sāk aurot. Ja māk savienot divus vadus, tad nav problēma pašam to uztaisīt. Pa kluso atslēgt pie ieslēgtas signalizācijas nav iespējams. P.S. Varbūt kādam noder.
13.jūnijs 2017, 04:49 | links
 
Man ir mazs ''šleperītis'' pirkts Russo-balta veikalā. Viņš stiprinās tieši rokturī. Izskatās jau maziņš, bet savu pilda. Ja gribēs nozagt - tāpat nozags.
12.jūnijs 2017, 23:12 | links
 
Jautajums vai jus liekat kaut kadas drosibas sledzenes piekabes sakabes mehanismam, lai vinu pienemsim kad copejam nevar noaket nost .? Skatos ka pardodas specialas sledzenes , interneta redzeju ka var izurbt pasa sledzene caurumu un ar parasto pumpinu aizslegt.

jork, 12.jūnijs 2017, 20:32

Neredzu tam jēgu. Ja baidies ka kautko nospers, tad neaizmirsti pat rezerves ripuli pieslēgt, vai sēdi mājās un nekur nebrauc. :)
12.jūnijs 2017, 21:05 | links
 
Jautajums vai jus liekat kaut kadas drosibas sledzenes piekabes sakabes mehanismam, lai vinu pienemsim kad copejam nevar noaket nost .? Skatos ka pardodas specialas sledzenes , interneta redzeju ka var izurbt pasa sledzene caurumu un ar parasto pumpinu aizslegt.
12.jūnijs 2017, 20:32 | links
 
Cik piekabei laivas izmaksa octa uz gadu???

jork, 11.jūnijs 2017, 23:17

Viss, tā pat kā autiņam, atkarīgs no bonus klases. Es maksāju 3,72 eiro gadā. Tas par laivas piekabi.
12.jūnijs 2017, 06:54 | links
 
Cik piekabei laivas izmaksa octa uz gadu???
11.jūnijs 2017, 23:17 | links
 
Man šķiet, Depo arī bija.
Tikai nepērc to ķīli laivas purngalam, es Tev ieliku labāku.
15.maijs 2017, 23:39 | links
 
Mučos grācijos :)

russo balt matīsa vagona ielu stūris

tataars_, 15.maijs 2017, 12:56[/quote]
15.maijs 2017, 13:55 | links
 
Kāds zin, kur uz sitiena fiziski nopirkt laivas piekabei ķīļa ruļļus? Internetveikali neder, vajag fiksi.

niknaiz, 15.maijs 2017, 11:12


russo balt matīsa vagona ielu stūris
15.maijs 2017, 12:56 | links
 
Kāds zin, kur uz sitiena fiziski nopirkt laivas piekabei ķīļa ruļļus? Internetveikali neder, vajag fiksi.
15.maijs 2017, 11:12 | links
 
tas velns nav tik melns ka runa bet dala taisniba jau ir :D
14.maijs 2017, 00:09 | links
 
Diezgan cenās pieejams pašnāvības mēģinājums.... :)
13.maijs 2017, 23:45 | links
 
nu ko var nemties. es savu navigatoru uzmetu uz pleca un aiznesu kur vajag. ar piekabi neiebrauksi un bagaznieka piecus var salikt :D :D :D
13.maijs 2017, 23:39 | links
 
Es ar RB pūsli vadāju jau desmito gadu. Platformai ir bijušas vairāks pārbūves(uzlabojumi) atkarībā no laivas izmēra.Vesti arī citi smagumi(~1200kg). Ar tosioniem viss ok.
13.maijs 2017, 22:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager