Piekabes

Viss par piekabem
kas tev nav rozetē, neesmu elektriski pakavots, bet saliku vadus kā rakstits rozetes instrukcijā un izgāju apskati.

usis, 13.maijs 2022, 15:37


nu šitā: https://www.westerntowing.co.uk/trailer-caravan-12n-wiring-diagram/
13.maijs 2022, 16:06 | links
 
kas tev nav rozetē, neesmu elektriski pakavots, bet saliku vadus kā rakstits rozetes instrukcijā un izgāju apskati.
13.maijs 2022, 15:37 | links
 
mani pagajšgad ar laivas piekabi bez atpakalgaitas skati nedeva, esot jau gadi 3 likums.

usis, 13.maijs 2022, 13:04


man ar šo pirms pāris gadiem savulaik bija problēmas, tur Ogres pajoliņi izcēlās, tie bieži ir kreatīvi... Problēma iekš tā, ka piekabes lukturos fiziski atpakļgaitas luktura vieta ir (lukturus mainīju uz LED) un tas, ka rozetes slēgumā fiziski nav paredzēta atpakļagaita tos umņikus toreiz nepārliecināja, tipa "ja lukturis ir, tad tam jādeg!". Toreiz nošpļāvos un paņēmu no kaimiņa vecu amerikāņu Voyageru , kam pašam auto no rūpnīcas nav atpakaļgaitas uguņu, ja vilcējam nav, tad arī prasīt nevar, tā pati loģika :D Izgāju... Bet pēc tam R­igā un arī pagājušogad Ogrē vairs neprasīja... Lai gan biju jau sagatvojies uzbraucieniem un skaidrošanās, izlasījis smalki MK noteikumus 295.., pakonsultējies ar dažām amatperson­­ām... Nu nav apslates procedūrā šīš kategorijas piekabei atpakļgaita jāpārbauda... Bet sagatvošanās nenoderēja, vairs neprasīja...
13.maijs 2022, 15:18 | links
 
Visām Brentex laivu piekabēm ir paceļami aizmugurējie lukturi, un pateicoties tiem kalpošanas laiks kļūst ievērojami ilgāks. Piekabēm tiek izmantoti Austrijas ražotāja Aspöck lukturi, kas ir visplašāk izmantotie aizmugurējie lukturi. Visās piekabēs ir arī atpakaļgaitas un miglas lukturi.
13.maijs 2022, 14:47 | links
 
Man TIKI vienasu piekabe, aer meklēju tpakaļgaitu, beigās sapratu nav ne lampas ne ligzdas tam,
divas nedēļas atpakaļ biju apskatē, neviens neko neprasīja par atpakaļgaitu
mani pagajšgad ar laivas piekabi bez atpakalgaitas skati nedeva, esot jau gadi 3 likums.

usis, 13.maijs 2022, 13:04
13.maijs 2022, 14:38 | links
 
mani pagajšgad ar laivas piekabi bez atpakalgaitas skati nedeva, esot jau gadi 3 likums.

usis, 13.maijs 2022, 13:04


LV var izgudrot visu ko,khe,khe
Man Eestii tā pateica,kad pajautāju par atp.gaitas uguņiem.
13.maijs 2022, 13:11 | links
 
mani pagajšgad ar laivas piekabi bez atpakalgaitas skati nedeva, esot jau gadi 3 likums.
13.maijs 2022, 13:04 | links
 
Piekabei vajag atpakaļgaitas gaismu? Man liekas nemaz nav viņai, bet zināt nezinu )

jaazeps, 13.maijs 2022, 11:01[/quote]

Vienasu piekabei nevajag.
Ja ir vēlēšanās pašam,tad var pievienot arī to.
13.maijs 2022, 11:04 | links
 
Divi gadi braucu ar tiki piekabi un nebija problēmu, drīz skate jaiet. Piekabei vajag atpakaļgaitas gaismu? Man liekas nemaz nav viņai, bet zināt nezinu )
13.maijs 2022, 11:01 | links
 

Nu tad tā: viss ir vienkārši, nopērk pretestību komplektu, ievieto ķēdē un bēdu nezin.
9.novembris 2021, 14:05 | links
 
Headhunter [05.05.21]: Ja piekabei maina parastos lukturus uz LED, kādā gadījumā jāliek papildus rezistors? Vai jebkurā gadījumā jāliek?
Tad kāds var, ko konkrēti ieteikt, jo tāda pati problēma. Nomainīju autiņu un šim bloks ,, nesaprot,, ka gaismas deg, jo lediem nav praktiski pretestības. Varbūt kāds zin risinājumu un, kas to var izdarīt?
6.novembris 2021, 08:20 | links
 
Sveiki

Varbūt kāds ved savu laivu ar Neptun Navy N7-12 piekabi un var padalīties ar atsauksmēm?
1.septembris 2021, 21:35 | links
 
Vajadzīga palīdzība!
Vai kāds nevar izīrēt laivas piekabi uz šīm brīvdienām ar kravnesību virs 1100 kg. Var būt arī 2ass piekabe.
27.jūlijs 2021, 10:41 | links
 
Ja piekabei maina parastos lukturus uz LED, kādā gadījumā jāliek papildus rezistors? Vai jebkurā gadījumā jāliek?
5.maijs 2021, 10:33 | links
 
Labdien!
Man TIKI BE600-LW Standarta aprīkojums: paceļamais mehānisms ar diviem ķīļa kustīgiem ruļļiem un 2 atbalsta ruļļiem, pa malām sliedes. Regulēju reizes sešas, līdz panācu ka var viegli nolaist un pacelt neatkarīgi no krastu slīpuma. Pie nepareiza sliežu regulējuma vienam čalim izberzās baloni. Es laivai neko papildus nelīmēju, tikai regulējums. Ko varētu ieteikt papildus citiem, ir jāpumpē lielāks spiediens ķīlī, ar kājas pumpi nepietiek, sliedes ieziedu tā pamatīgi ar saimnieciskām ziepēm uzvelkas laiva bez piepūles.
Cieņā.
23.aprīlis 2021, 14:56 | links
 
Nekas nav mūžīgs, ne cietā, ne pūslis,, var tikai mēģināt mazināt skādi ! Arī tad ir argumentu, ka biezs, bet patiesība kkur pa vidam !
Kā saka : cik konstruktoru - tik reduktoru ! :b
23.aprīlis 2021, 13:33 | links
 
jurciks66 [23.04.21]: Secinājums viens - jāpērk cieta korpusa laiva. Gumijas laivai sliedes berž sānus, ripuļi spiež iekšā. Varbūt vislabāk ir kombinēt.
Plastmasas ripuļus nomaina pret pumpējamiem gumijas - nekas iekšā negriezīsies.
23.aprīlis 2021, 12:56 | links
 
Secinājums viens - jāpērk cieta korpusa laiva. Gumijas laivai sliedes berž sānus, ripuļi spiež iekšā. Varbūt vislabāk ir kombinēt.
23.aprīlis 2021, 10:21 | links
 
Atceresies mani kad brauksi viens)

jevgenij, 22.aprīlis 2021, 16:35

Nu, es arī tevi saprotu, bet vai nesačakarēs laivu uz ruļļiem vadājot? Kāda citiem pieredze? Ražotājs saka, ka tikai uz sliedēm.

Un, kā ar torsioniem vai atsperlāgām?

Ar led lukturiem nemaz īsti piedāvājumā neatrodu.

edijsk, 22.aprīlis 2021, 19:59

Par sliedēm- savā piemājas dīķī ir vienalga- sliedes vai ripuļi. Laiva nenopeld (krasts par seklu) no piekabes un pēc copes laivas gals jāuzceļ uz piekabes un tad var uzstumt. Ja esi uzcēlis galu tad uzstumt vairs nav problēmu. Ražotājs ieteica sliedes, Jon- Hill pieminēja fiziku. Man līdz asfaltam ir 5 km, ar sliedēm nepatīkami skatīties, kā piekabe un laiva uzvedas. Ar ripuļiem būtu slikti, arī pastiprinot laivu.
Ja brauc divatā, tad nav ko čakarēties ar laivas peldināšanu no piekabes. Nocel, sakārto un ieslidini ūdenī.
23.aprīlis 2021, 01:51 | links
 
Atceresies mani kad brauksi viens)

jevgenij, 22.aprīlis 2021, 16:35


Nu, es arī tevi saprotu, bet vai nesačakarēs laivu uz ruļļiem vadājot? Kāda citiem pieredze? Ražotājs saka, ka tikai uz sliedēm.

Un, kā ar torsioniem vai atsperlāgām?

Ar led lukturiem nemaz īsti piedāvājumā neatrodu.
22.aprīlis 2021, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager