Piekabes

Viss par piekabem
Kungi kādu piekabe būtu viss optimālākā Laivai Progress 4 ja kāds var padalīties ar info.
11.jūnijs 2020, 20:37 | links
 
Tā vinča jau arī neko nemaksā,bet būs ieguvums un tikai.
Būs viens papildius stiprinājums laivas priekšgalā,kas arī ir nepieciešams.
Vinču ar lentu.
Var protams arī stropi...kā nu kungs vēlas
9.jūnijs 2020, 10:56 | links
 
labāk uzliec gan viņču, ne vienmer būs ideāls slips un patikami laikapstāķļi.
9.jūnijs 2020, 10:44 | links
 
jons402, 8.jūnijs 2020, 22:09


Sveiks.

Man kā reiz ir gan tāda laiva, gan precīzi tāda pati piekabe ka bildē.

Ja jābrauc talāki gabali tad vari pārmest divas stropes pāri + vienu stropi pie priekšējā laivas metāla roktura.

ja nedaudz japabrauc tad vienu stropi aizmugurē otru uz priekšu.

Principā ja ir tranča riteņi un esi plus mīnus stiprs vīrs problēmu nebūs pat ar 5zs dzinēju kopā.
9.jūnijs 2020, 10:35 | links
 
Sveiki!

Gribu nopirkt pirmo piekabi laivai Dulkan 345. Tā kā laiva nav pārāk smaga, tad plānoju to uzvilkt ar rokām nevis ar vinču. Kā tādā gadījumā stiprina laivu šādai piekabei? Ar 2 trosēm (zem dēļiem un apkārt laivai)?
8.jūnijs 2020, 22:09 | links
 
Man ir piekabe laivai un NAV NEKĀDAS atpakaļgaitas lampas, izeju tehnisko bez problēmām bez amerikāņiem, ar vācu autiņu.

KurmisZ, 2.jūnijs 2020, 22:42

Ogres CSDD aizbrauc un pastāsti... Es ar viņiem stāstīju, ka O1 kategorijai nav obligāti jabūt, bet mani tur pasūtīja motivējot ar Eiropas regulām... Tipa pēc kaut kāda gada, visām jaunām reģistrētām piekabēm principā nevar nebūt atpakaļgaita... Varbūt, ka ja panelī nav lampas kā tādas, tipa amerikāņu piekabe, tikai kaut kā ES tikusi reģistrēta, tad mož i nevajag , bet manai piekabei viņas tur ir, bet nedeg.

zaraza, 2.jūnijs 2020, 23:21
tā būs bijusi inspektora individuāla nostāja-nezināšana,piekabes štekerī ar 7 piniem nekādi nav iespējama atpakaļgaita,jo tā tur nav paredzēta
3.jūnijs 2020, 19:00 | links
 
Vells [03.06.20]: Kā ir ar laivas piekabi ar torsionu tiltu, baigi nelēkā pa mūsu ceļiem? Vai labāk ar lāgām un amortizatoriem?
Ja ievēro csn un brauc pa ceļiem, nevajadzētu būt nekādām problēmām.
3.jūnijs 2020, 17:38 | links
 
Kā ir ar laivas piekabi ar torsionu tiltu, baigi nelēkā pa mūsu ceļiem? Vai labāk ar lāgām un amortizatoriem?
3.jūnijs 2020, 16:36 | links
 
Man ir piekabe laivai un NAV NEKĀDAS atpakaļgaitas lampas, izeju tehnisko bez problēmām bez amerikāņiem, ar vācu autiņu.

KurmisZ, 2.jūnijs 2020, 22:42

Ogres CSDD aizbrauc un pastāsti... Es ar viņiem stāstīju, ka O1 kategorijai nav obligāti jabūt, bet mani tur pasūtīja motivējot ar Eiropas regulām... Tipa pēc kaut kāda gada, visām jaunām reģistrētām piekabēm principā nevar nebūt atpakaļgaita... Varbūt, ka ja panelī nav lampas kā tādas, tipa amerikāņu piekabe, tikai kaut kā ES tikusi reģistrēta, tad mož i nevajag , bet manai piekabei viņas tur ir, bet nedeg.

zaraza, 2.jūnijs 2020, 23:21


Kas attiecas uz Ogres CSDD, tur vajag pēc iespējas retāk braukt, jo prasības ir stipri lielākas nekā Rīgā.
Man ar Ogri bija gadījums, kad izbrāķēja auto, jo apskatnieks lika mainīt gumijas bukses, esot galīgi beigtas.
Ilgi debatēju, bet izmeta.
Biju nikns, jo buksēm nebija ne vainas, un aizbraucu turpat Ogrē uz servisu, piemaksāju par ātro remontu, un tajā pašā dienā braucu uz apskati vēlreiz.
Pie kam servisā konstatēja, ka buksēm patiešām nav nekādas vainas, sastādīja aktu, pielika bildes, un paņēmu tās it kā beigtās bukses līdz.
Atkārtoti aizbraucot, aizgāju uzreiz pie nodaļas priekšnieka, aiznesu šos papīrus, vecās bukses un lūdzu samaksāt par mašīnai izdarīto nevajadzīgo remontu.
Protams, nesamaksāja, taču pēc neilga laika, tā apskatnieka, ''speciālista',' vairs tur nebija.
Sen neesmu tur uz Ogri braucis un arī citiem neiesaku, jo tā kantora politika jau cik redzams nav mainījusies, un izmetīs arī tapat,par neko, ja tikai varēs.
Jo vajag būt īpaši niknam, lai līstu uz kašķi un tērētu savu brīvo laiku šo kretīnisma dēļ, bet gan jau ka tie atkārtotie braucieni tiek nozīmēti tikai papildus naudas iekasēšanas dēļ.
3.jūnijs 2020, 15:37 | links
 
Interesanti kas tad par tādu ,, ekskluzīvo,, ir zarazai, ka šo nelaž cauri tehniskajā?
3.jūnijs 2020, 14:40 | links
 
Ezs87 [03.06.20]: Man brentex piekabe laivai un neptūns parastā piekabe, abiem nav atpakaļ gaitas lukturu. Skates gāju bez problēmām gan rīgā, gan pagaišo gad ogrē. Neptūns 3gadus vecs, brentex vecāks.
Man afiteh.
3.jūnijs 2020, 14:25 | links
 
Man brentex piekabe laivai un neptūns parastā piekabe, abiem nav atpakaļ gaitas lukturu. Skates gāju bez problēmām gan rīgā, gan pagaišo gad ogrē. Neptūns 3gadus vecs, brentex vecāks.
3.jūnijs 2020, 14:15 | links
 
zaraza [02.06.20]: Man ir piekabe laivai un NAV NEKĀDAS atpakaļgaitas lampas, izeju tehnisko bez problēmām bez amerikāņiem, ar vācu autiņu.

KurmisZ, 2.jūnijs 2020, 22:42

Ogres CSDD aizbrauc un pastāsti... Es ar viņiem stāstīju, ka O1 kategorijai nav obligāti jabūt, bet mani tur pasūtīja motivējot ar Eiropas regulām... Tipa pēc kaut kāda gada, visām jaunām reģistrētām piekabēm principā nevar nebūt atpakaļgaita... Varbūt, ka ja panelī nav lampas kā tādas, tipa amerikāņu piekabe, tikai kaut kā ES tikusi reģistrēta, tad mož i nevajag , bet manai piekabei viņas tur ir, bet nedeg.
Tāpēc ir ražotājs, kur skaidri minēti piekabes parametri, kuros mimēts, ka vienasu nav paredzēta atpakaļ gaitas gaisma , tas ka lukturis ir neko nenozīmē. Man autiņam aizmugures lukturi arī ir identiski, bet deg tikai viena atpakaļgaitas lampa, jo pēc tevis teiktā vajadzētu tad degt abām un es nevarētu iziet tehnisko, bet redz nav problēmu. Jā, Rīgas csdd arī reiz viens ,, pārgudrinieks,, par piekabes atpakaļgaitas gaismu gribēja pagudroties. Mierīgi pateicu, lai pie kolēģiem pakonsultējas vai netā paskatās specifikāciju. Aizgāja, atnāca, izsniedza uzlīmi un novēlēja laimīgu ceļu.
3.jūnijs 2020, 10:31 | links
 
Man ir piekabe laivai un NAV NEKĀDAS atpakaļgaitas lampas, izeju tehnisko bez problēmām bez amerikāņiem, ar vācu autiņu.

KurmisZ, 2.jūnijs 2020, 22:42


Ogres CSDD aizbrauc un pastāsti... Es ar viņiem stāstīju, ka O1 kategorijai nav obligāti jabūt, bet mani tur pasūtīja motivējot ar Eiropas regulām... Tipa pēc kaut kāda gada, visām jaunām reģistrētām piekabēm principā nevar nebūt atpakaļgaita... Varbūt, ka ja panelī nav lampas kā tādas, tipa amerikāņu piekabe, tikai kaut kā ES tikusi reģistrēta, tad mož i nevajag , bet manai piekabei viņas tur ir, bet nedeg.
2.jūnijs 2020, 23:21 | links
 
zaraza [02.06.20]: Par to bloku arī iet runa.
Atpakaļgaitas gaisma ir vajadzīga priekš trailer,kas ir 2-asu.

DSV, 2.jūnijs 2020, 22:15

visam, kas ražots pēc 2009. (laikam, varu ar gadu kļudīties) gada atpakalģaitām jābūt un punkts, info no tā paša CSDD kur lepni ar to piekabi pirmo reizi aizbraucu ar savu džipu un viss dega izņemot atpakaļgaitu, neizlaida bez variantiem. Tā kā tagad kaimiņa Crysler bez atpakaļgaitām - mašīna legāla, ja vilcējam nav paredzēts no rūpnīcas, tad arī piekabei var nedegt.
Ko var atkal pļū..... pilnīgu sviestu. Man ir piekabe laivai un NAV NEKĀDAS atpakaļgaitas lampas, izeju tehnisko bez problēmām bez amerikāņiem, ar vācu autiņu.
2.jūnijs 2020, 22:42 | links
 
ņem pa labu :D

zaraza, 2.jūnijs 2020, 22:24[/quote]

Uz labiem āķīšiem,labi zandartiņi,D
2.jūnijs 2020, 22:25 | links
 
Zarazam PALDIES par āķīšiem,ko mana meita šodien saņēma!

DSV, 2.jūnijs 2020, 22:22


ņem pa labu :D
2.jūnijs 2020, 22:24 | links
 
Tā kā tagad kaimiņa Crysler bez atpakaļgaitām - mašīna legāla, ja vilcējam nav paredzēts no rūpnīcas, tad arī piekabei var nedegt.

zaraza, 2.jūnijs 2020, 22:18[/quote]

Nju mūsu CSDD paziņos ne to vien,nebrīnos.
Man mierīgi igaunis pateica,ka ja pats gribi tad vari uzlikt,bet vajadzība ir tikai 2-asu(obligati).
Zarazam PALDIES par āķīšiem,ko mana meita šodien saņēma!
2.jūnijs 2020, 22:22 | links
 
Tads bloks maksāja Rumbulas bodē ap 70Ls,ja pareizi atceros.
Man par laimi nevajadzēja pirkt.

DSV, 2.jūnijs 2020, 22:18


nu ar darbu droši vien 200EUR nostāsies... nu un kāds saprātīgs ekonomisks pamatojums ieguldīt tai heverē ~20% no jaunas piekabes vērtības? :D
2.jūnijs 2020, 22:20 | links
 
Par to bloku arī iet runa.
Atpakaļgaitas gaisma ir vajadzīga priekš trailer,kas ir 2-asu.

DSV, 2.jūnijs 2020, 22:15


visam, kas ražots pēc 2009. (laikam, varu ar gadu kļudīties) gada atpakalģaitām jābūt un punkts, info no tā paša CSDD kur lepni ar to piekabi pirmo reizi aizbraucu ar savu džipu un viss dega izņemot atpakaļgaitu, neizlaida bez variantiem. Tā kā tagad kaimiņa Crysler bez atpakaļgaitām - mašīna legāla, ja vilcējam nav paredzēts no rūpnīcas, tad arī piekabei var nedegt.
2.jūnijs 2020, 22:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager