Piekabes

Viss par piekabem
Tads bloks maksāja Rumbulas bodē ap 70Ls,ja pareizi atceros.
Man par laimi nevajadzēja pirkt.
2.jūnijs 2020, 22:18 | links
 
kam atpakaļgaitas nav principā un pārbaudītājam tā arī rādu "a nava" :D

zaraza, 2.jūnijs 2020, 22:12[/quote]

Par to bloku arī iet runa.
Atpakaļgaitas gaisma ir vajadzīga priekš trailer,kas ir 2-asu.
2.jūnijs 2020, 22:15 | links
 
Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50


LED'iem pretestības citas, vai nu jāliek auto atsevišķs bloks (kas nav lēts prieks un galīgi neatmaksājas šrotmašīnā) vai nu kaut kā jāmocās. Es arī savulaik uzliku, visu +/- pielauzu, bet atpakaļgaiats ugunis nedeg līdz šim brīdim. Uz tehnisko katru gadu ņemu no kaimiņa vecu amerikāņu Crayler, kam atpakaļgaitas nav principā un pārbaudītājam tā arī rādu "a nava" :D
2.jūnijs 2020, 22:12 | links
 
Pārejas nav
2.jūnijs 2020, 22:12 | links
 
seedoo [02.06.20]: DSV [6m]: Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50

Kad pieslēdz piekabi pie auto,ko rāda panelis(auto)?
visādas alarm lampiņas deg vai ir normāli kā jābūt?Alarmi nedeg. Volvo xc70 neidegās piekabes kontrollampiņa. Itkā nebūtu pievienota.
Navarai ar nekādu alarmu nebij.
Caddy ari ne.

meinys, 2.jūnijs 2020, 22:03
MAN KOMPLEKTĀ AR A6 VISS TIKAIJAM DARBOJĀS UN PANELIS ARĪ VISU SAPROT. VARBŪT PĀREJA, JA TĀDA IR GĻUČI? KAS TAD NEDEG NO GAISMĀM?
Deg viens no gabarītiem, avareikas un pagriezieni, viens no stop uguņiem. Pagriezieni blāvi deg arī tad kad nav ieslēgti.
2.jūnijs 2020, 22:11 | links
 
DSV [6m]: Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50

Kad pieslēdz piekabi pie auto,ko rāda panelis(auto)?
visādas alarm lampiņas deg vai ir normāli kā jābūt?Alarmi nedeg. Volvo xc70 neidegās piekabes kontrollampiņa. Itkā nebūtu pievienota.
Navarai ar nekādu alarmu nebij.
Caddy ari ne.

meinys, 2.jūnijs 2020, 22:03

MAN KOMPLEKTĀ AR A6 VISS TIKAIJAM DARBOJĀS UN PANELIS ARĪ VISU SAPROT. VARBŪT PĀREJA, JA TĀDA IR GĻUČI? KAS TAD NEDEG NO GAISMĀM?
2.jūnijs 2020, 22:07 | links
 
DSV [02.06.20]: Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50

Kad pieslēdz piekabi pie auto,ko rāda panelis(auto)?
visādas alarm lampiņas deg vai ir normāli kā jābūt?
Alarmi nedeg. Volvo xc70 neidegās piekabes kontrollampiņa. Itkā nebūtu pievienota.
Navarai ar nekādu alarmu nebij.
Caddy ari ne.
2.jūnijs 2020, 22:03 | links
 
Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies

meinys, 2.jūnijs 2020, 21:50


Kad pieslēdz piekabi pie auto,ko rāda panelis(auto)?
visādas alarm lampiņas deg vai ir normāli kā jābūt?
2.jūnijs 2020, 22:00 | links
 
Sveiki varbūt kāds var palīdzēt Piekabei tiki 2018. gada nedeg normāli gaismas. Mēģināts pieslēgt pie vairākām mašīnām. Piekabei irled gaismas. Parbaudīju pa taisno no akumulatora viss deg. Krasu kods pareizs. Kas varetu but par problēmu?kā risināt? Paldies
2.jūnijs 2020, 21:50 | links
 
Trio [12.05.20]: ivarsods [Vakar]: to trio Man dulkanam 370 bija respo ar sliedēm u vinču.ir ok ,vienīgi čakars ar lukturu plankas montāžu un demontāžu.Tev noteikti bija šis modelis: https://www.respo.ee/en/trailers/boat-and-pwc-trailers/5363

Es skatos uz: https://www.respo.ee/en/trailers/boat-and-pwc-trailers/8768

Vai

https://www.respo.ee/en/trailers/boat-and-pwc-trailers/5653

Gribās saprast kura ir ērtāk lietošanā, ja braucu uz copi viens.
Manuprat nr 2 un 3 ir udensmociem. Piepusamajai vajag plataku sliedi, savadak atbalsta punkti ir mazi un plēš laivu. Tie rulli ir vairak cieta dibena laivai.
13.maijs 2020, 07:49 | links
 
ivarsods [12.05.20]: to trio Man dulkanam 370 bija respo ar sliedēm u vinču.ir ok ,vienīgi čakars ar lukturu plankas montāžu un demontāžu.
Tev noteikti bija šis modelis: https://www.respo.ee/en/trailers/boat-and-pwc-trailers/5363

Es skatos uz: https://www.respo.ee/en/trailers/boat-and-pwc-trailers/8768

Vai

https://www.respo.ee/en/trailers/boat-and-pwc-trailers/5653

Gribās saprast kura ir ērtāk lietošanā, ja braucu uz copi viens.
12.maijs 2020, 21:50 | links
 
to trio Man dulkanam 370 bija respo ar sliedēm u vinču.ir ok ,vienīgi čakars ar lukturu plankas montāžu un demontāžu.
12.maijs 2020, 21:13 | links
 
Ir iegādāta Dulkan 370 laiva. Tagad skatos piekabi, vairāk Respo virzienā.
Gribu dzirdēt ko lietotāji iesaka, kuru modeli.
12.maijs 2020, 18:57 | links
 
Es nomainīju parastās lampas uz aliexpresa ledlukturiem un braucu ūdenī atštepselējot no auto rozetes. Pagājušo sezonu nokalpoja godam. Vai joprojām viss spīd gan nezinu. Rīt jānočeko.
15.aprīlis 2020, 21:54 | links
 
Mani jau interesēja kā tas lukturis tādu ekspluatāciju pacieš, kontakti nenooksidējas līdz nelietošanai?
Cieņā.

addd, 15.aprīlis 2020, 20:58[/quote]

Neklausi to pārdevēju,jo dirš.
Kontakti,protams,ka oksidējas arī tad,kad noliec ziemas guļā.
Var protams jaukt un pūst virsū contact greaser,utt.
To,ka pirms braukšanas ūdenī jāatvieno tas gan ir vienīgais,kas ir pareizi,D
15.aprīlis 2020, 21:03 | links
 
A,kāpēc ir tā jādara?
Apnika lampas pirkt.
Viņas ir it kā water resistant uztaisītas,bet sūds īstenībā.
Kontakti ļurkājas,utt.
Vēl ir moments,kad aukstā laikā iebrauc ūdenī ar karstu lampu....

DSV, 15.aprīlis 2020, 20:25


Piekabēm Tiki BE600 lukturi jau neņemas nost, pārdevējs apgalvo ka var droši dzīt ūdenī, atslēdz tik dakšu. Mani jau interesēja kā tas lukturis tādu ekspluatāciju pacieš, kontakti nenooksidējas līdz nelietošanai?
Cieņā.
15.aprīlis 2020, 20:58 | links
 
A,kāpēc ir tā jādara?
Apnika lampas pirkt.
Viņas ir it kā water resistant uztaisītas,bet sūds īstenībā.
Kontakti ļurkājas,utt.
Vēl ir moments,kad aukstā laikā iebrauc ūdenī ar karstu lampu....
15.aprīlis 2020, 20:25 | links
 
Trokii, cik sapratu Jūs nomainījāt tikai lampiņas

addd, 15.aprīlis 2020, 20:00


Aga,to pašu,ko es.
To ir izdarījuši daudzi vai arī lieto atvāžamas.

DSV, 15.aprīlis 2020, 20:02[/quote]

Veči, paldies par pieredzi.

Cieņā.
15.aprīlis 2020, 20:18 | links
 
Trokii, cik sapratu Jūs nomainījāt tikai lampiņas

addd, 15.aprīlis 2020, 20:00[/quote]

Aga,to pašu,ko es.
To ir izdarījuši daudzi vai arī lieto atvāžamas.
15.aprīlis 2020, 20:02 | links
 
Interesē copmaņu pieredze piekabes Tiki BE600-L ekspluatācijā, vairāk interesē tieši lukturi ar kuriem brauc ūdenī neizņemot.

addd, 15.aprīlis 2020, 18:06

Nomainīju uz LED un nekādu problēmu :)

trokiis, 15.aprīlis 2020, 18:17


Trokii, cik sapratu Jūs nomainījāt tikai lampiņas?

Cieņā.
15.aprīlis 2020, 20:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager