ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
un cik ilgi var ēst 8kg kotletēs? pa abiem galiem nenāk laukā?jeb ej reizi pusgadā copēt?
5.oktobris 2018, 18:48 | links
 
nu man pagājušoreiz par piecaam zivīm bija 8 kg kopsvars, labas kotletes bij, .....un kaada ir garda līdaka pildīta ar āboliem, to c@R nekad neuzzināt!
5.oktobris 2018, 18:43 | links
 
ar gaļeniekiem bezjēdzīgi strīdēties,ne velti viņi izskaldīja Ālandus.
5.oktobris 2018, 18:22 | links
 
Es personigi uzskatu, ka ir diezgan stulba un nepareiza likumdosana, tiesi par paturesanas zivju skaitu, soreiz konkreti par lidakam, jo ta man tuvaka tema.
Manuprat 5 zivis paturet ir krietni par daudz.
Ja atlauts butu paturet 1-2 mera lidakas , varbut varetu ari ierobezot lielumu, bet nu tas jau laikam par daudz prasits,bet nu 1-2 zivis ko paturet , butu manuprat ideals kompromis.
Gan zivim labak, gan makskerniekiem vairak ko pavilkt, gan kotletes gribetajiem ir ko uzcept.
5.oktobris 2018, 18:22 | links
 
Atlaist zivi ir ļoti labi un apsveicami,tik viens bet,ne visas atlaistā 100% izdzīvo.

BrunoL, 5.oktobris 2018, 16:27


Somiem ir bijis petijums , par atlaistajam zivim, un loti mazs % tikai neizdzivo.
5.oktobris 2018, 18:15 | links
 
galinieks73 [05.10.18]: sosale Tu vienīgais no C@R atbalstītājiem normāli pateici, ka var laist un nelaist, bet lielākā ( pati lielākā daļa C@R) uzspiež citiem copmaņiem, ka paņemt zivi ir slikti, vajag tik laist vaļa!
Tāpēc arī copes sabiedrība meklē iemeslus šai c@r- tikai C@R copes veidam, kā izspausmei un min iemeslus, kas var but dažādi.
Es tew cik mènešus atpakalj rakstiju, ka var panjemt vienu vai divas līdakas, tas nav nekas traks, bet tu jau tik dirs un dirs.
5.oktobris 2018, 17:17 | links
 
Atlaist zivi ir ļoti labi un apsveicami,tik viens bet,ne visas atlaistā 100% izdzīvo.
5.oktobris 2018, 16:27 | links
 
sosale Tu vienīgais no C@R atbalstītājiem normāli pateici, ka var laist un nelaist, bet lielākā ( pati lielākā daļa C@R) uzspiež citiem copmaņiem, ka paņemt zivi ir slikti, vajag tik laist vaļa!
Tāpēc arī copes sabiedrība meklē iemeslus šai c@r- tikai C@R copes veidam, kā izspausmei un min iemeslus, kas var but dažādi.
5.oktobris 2018, 15:45 | links
 
Nē, viņš ir ļoti mīļš.
5.oktobris 2018, 14:00 | links
 
Es zinu kurš te ir gejs.

Jon-Hill, 5.oktobris 2018, 13:47


Gadījās ciest no viņa? Vardarbīgs bija?
5.oktobris 2018, 13:53 | links
 
Es zinu kurš te ir gejs.
5.oktobris 2018, 13:47 | links
 
Es nesaprotu kads sakars gejiem ar c&r.
Ja ,kadam patik gulet ar citiem viriesiem,lai jau,katram briiva izvele, ne mani, ne manu dzivi tas neieteikmee.

Esmu liels C&R atbalstitajs, bet neuzskatu, ka ik pa laikam panem 1 vai 2 zivis majas ir noziegums.
Kamer viss ar meeru tikmer viss bumbaas. Bet isti nesaprotu tos cilvekus kuri te blauj , ka atlaist zivi ir slikti un megina pieradit to , lai citi nekad neko nelaistu vala. Kada tam jega
5.oktobris 2018, 13:30 | links
 
galiniek aizmirsi vēl pieminēt slinkumu ,vienu no lielākajiem c@r virzītājspēkiem.
5.oktobris 2018, 12:37 | links
 
viss ir baigi vienkārši copmans, kuram garšo zivis tās noķer un apēd, bet gejs uz copi iet tāpēc, lai gūtu baudu atlaižot un ķerot visu peec kārtas, kas peld. dažādi mērķi ir mums, nu neviens normāls cilvēks neies copēt ar c@R metodi - sakot , ka zivis neņem, bet atstāj nākamām paaudzēm atlaižot tās- dirsējs, tad viņš ir. Man nevajag ņemt visu peec kārtas, jo 2-3, citreiz vairāk man ir laivā , man pietiek!

galinieks73, 5.oktobris 2018, 12:16


Gejs var doties uz copi tieši tādu pašu iemeslu vadīts kā Tu, vai ar šo varam uzskatīt, ka arī esi viens no viņiem, jo jūsu iemesli sakrīt?
5.oktobris 2018, 12:31 | links
 
man vairāk un vairāk šī sadaļa patīk, gejs peec geja lien ārāā ....
5.oktobris 2018, 12:18 | links
 
viss ir baigi vienkārši copmans, kuram garšo zivis tās noķer un apēd, bet gejs uz copi iet tāpēc, lai gūtu baudu atlaižot un ķerot visu peec kārtas, kas peld. dažādi mērķi ir mums, nu neviens normāls cilvēks neies copēt ar c@R metodi - sakot , ka zivis neņem, bet atstāj nākamām paaudzēm atlaižot tās- dirsējs, tad viņš ir. Man nevajag ņemt visu peec kārtas, jo 2-3, citreiz vairāk man ir laivā , man pietiek!
5.oktobris 2018, 12:16 | links
 
galinieks73 [05.10.18]: protams, ka neesmu pačotaa Jūsu gejsportistu rajonaa!
Tu vispār Zemmēru bende paklusē no taviem tekstiem un izpratni par copi, vēmiens naak.
5.oktobris 2018, 12:14 | links
 
krumujancis [04.10.18]: Bet nu ētikas problēmas Latvijā, diemžēl, ir visur.

Azverins, 3.oktobris 2018, 13:27

kurš tew normāls C&R piekritējs kko sver aiz žaunām un vazā pa laivu??
tu aizej bik izglītojies šmurguli un tad te raksti kkādas stūlbības.

copmans22, 4.oktobris 2018, 12:19
Copman22 Paskaties vien, ko par Dālderiem raksta - un tad te sprēgā.
Ja citur ar karpām vēl kaut kā jēdzīgi, tad ar līdakām, lielākajā vairumā, vienkārši pretīgi izdarās, humānisti ibio!
Tu panjēmi īsto piemēru Dalderus, tur tikkai gaļinieki brauc, zinu par ko iet runa, tas nav C&R cienīgs gājiens.
5.oktobris 2018, 12:12 | links
 
Bet kāpēc Tu viņus par velti moki, ja neņem?

ieveeroju likimus :)

galinieks73, 5.oktobris 2018, 11:40


Kā arī, Tu neatbildēji, kāpēc Tu viņus apzināti moki, ja zini, ka likums Tev liks viņu laist atpakaļ? Vai Tu esi no tās jaunās šlakas par kuru viens lietotājs norādija iepriekš:
jauna izpausme copes lietās, katrai paaudzei dažiem indivīdiem ir savas novirzes no normas, ka var paziņot, ka brauc uz copi mocīt zivis nepaturot viņas, ,laikam kaut, kas notiek viņu organismā, kad zin, ka zivi neņems, bet izvilks...
5.oktobris 2018, 12:00 | links
 
Bet kāpēc Tu viņus par velti moki, ja neņem?

ieveeroju likimus :)

galinieks73, 5.oktobris 2018, 11:40


Tātad Tu atzīsti, ka likumi ir vajadzīgi, lai cilvēki, kuriem pašiem nav spējas domāt, kā risināt situāciju, tā teikt, likums sargā muļķus? Citādi, ja nebūtu likums, kas nosaka paturamo garumu, Tu ņemtu visu, kas pieķeras?
5.oktobris 2018, 11:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager