ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Kamēr jūs te domājat kuram iespraust ..tikmēr normāli veči ķer zivis,kūpina un ēd...

Trekns +

MT9, 11.oktobris 2018, 09:49


+++
11.oktobris 2018, 10:50 | links
 
Kamēr jūs te domājat kuram iespraust ..tikmēr normāli veči ķer zivis,kūpina un ēd...


Trekns +
11.oktobris 2018, 09:49 | links
 
Kamēr jūs te domājat kuram iespraust ..tikmēr normāli veči ķer zivis,kūpina un ēd...
11.oktobris 2018, 09:04 | links
 
Nevis man, bet tev - vēl reiz iekopēt tevis rakstīto fantāziju par sievu Jāni?
Tieši šis video parāda kādai jābūt c&r ne tā ka staipa pa laivu, mēra , sver un bildē dažādos veidos. Un ja redzu bildes kur zivis nomocītas neatbalstu pēc fakta. Un gaļinieka pieminētais, ka uzskatat sevi par ,, pareizajiem copmaņiem,, . Man nav grūti tev to trešo reizi uzrakstīt.

OttoM, 10.oktobris 2018, 17:51


Tu pirmais aizskāri viendzimumu laulību tēmu, ne es un tā kā aizskāri, tad izmantoju Tev saprotamu piemēru par Tavu normāli, katrs sev galva pieņem, kas ir normāli, neizskatīsim ekstrēmus variantus.

Katram tāpat sava taisnība un patiesība šajā jautājuma diez vai vēl un vai maz būs zināma, gribu ņemu gribu laižu vaļā, bet, kā jau minēju, man nav tiesības kaut ko paŗmest cilvēkam, kurš ievērojot likumu patur zivis.

Un kā jau minēju, tēma bija jau mirusi, kamēr vienam tomēr gribējas iespļaut otra dārziņā.

Ne asakas.
Lai veicas!
11.oktobris 2018, 08:29 | links
 
Es no tevis, būtu no, kā nomīzt. Pats sāki apsaukāties un dabūji atpakaļ, tā pat būs ar tavu seju, ja Tu protams esi gatavs iet līdz galam. Atceris katrai darbībai ir pretdarbība. :)
11.oktobris 2018, 06:31 | links
 
galinieks73 [10.10.18]: Pagaidi kad tavu purnu babītē ieraudzīšu!!!

Kas Tev zēniņ noticis, man vairāk meitenes patīk, takā meklē iepazīšanos citur.
Kas ir nomīzi?? Pirms raksti savas jēlības padomā kārtīgi, jo zin ko?? Sūdigi var beigties ;)
10.oktobris 2018, 23:06 | links
 
citāts no pirmās C@R lapas !
10.oktobris 2018, 18:35 | links
 
Īpaši jau negribas malt vienu un to pašu tēmu, bet vismazāk jau tagad vajag pārmest knapi autiņos esošai C&R kustībai. Neieslīgstot galējībās, domāju, ka tas ir tāds vilka un kazas gadījums, nav ne labākais, ne sliktākais variants kā vienkārši neizkāst mūsu ūdeņus. Un iepazīstoties ar pamatotiem rakstiem par C&R tēmu, nedomāju, ka tajā slēpjas ļaunums. Visā jābūt mērenībai, cienīsim sevi, savu pretinieku (zivi), saudzēsim dabu un jau tas būs visai daudz, lai kaut nedaudz, bet augtu mūšu kopējā kultūra pie ūdeņiem. Ne asakas! ;)
10.oktobris 2018, 18:34 | links
 
Azverins [10.10.18]: Sakars tiešākais kur atslēgas vārds - patēriņam, nevis savu ,, nepiepildīto problēmu,, risināšanai, kas sevī ietver manis pieminēto:
Nevis mocīt zivis tās ķerot ar džerkiem un veicot iepriekš aprakstītās darbības. Apmierinot savas tikai pašam saprotamās sadistiskās vēlmes. Vēl apsaukājot tos par gaļiniekiem tos, kuri patur godīgi noķerto zivi.
Un tu šo c&r spektru centies koncentrēt tikai uz pašu atlaišanas faktu, kuram diemžēl ir pārāk daudz negatīvu blakus faktoru.
Tev tuvākā un saprotamākā piemērā- ja Jankam ir caurums kurā vari iebāst, nenozīmē ka Janka ir sieviete, kaut gan tavā gadījumā tā arī laikam ir.

OttoM, 10.oktobris 2018, 11:10

Kas Tev ir/bijis ar tiem gejiem? Tieši tāpat kā Tu vari ķert patēriņam arī cilvēks var ķert patēriņam un izlemt nepaturēt lomu, ko viņam ļauj Tevis iecienītie MN. Un par izdzīvošanu uz pannas un 50% atlaišanas gadījumā n reizes runāts, kā n reizes runāts, ka pats sēdi uz 2 krēsliem, pēkšni kropļot un atlaist ir normāli, ja tas ir savu nepiepildīto kulināro problēmu risināšanai. Kaut kā divkosīgi.
Nevis man, bet tev - vēl reiz iekopēt tevis rakstīto fantāziju par sievu Jāni?
Tieši šis video parāda kādai jābūt c&r ne tā ka staipa pa laivu, mēra , sver un bildē dažādos veidos. Un ja redzu bildes kur zivis nomocītas neatbalstu pēc fakta. Un gaļinieka pieminētais, ka uzskatat sevi par ,, pareizajiem copmaņiem,, . Man nav grūti tev to trešo reizi uzrakstīt.
10.oktobris 2018, 17:51 | links
 
Nekad neesmu teicis, ka atlaist zivi ir slikti! Vienkārši ir cilvēki kuri sāk to uzspiest! Vot tā ir problēma!
10.oktobris 2018, 17:48 | links
 
tie klauni taču to nesaprot :D

Spinings25

un jau saku 12reizi, runa neiet par to , ka kads panem zivi lai apestu. Stulbi ir teikt, *vinas jau ta vai taa neizdzivo jo vinam ir shoks, sirdstrieka, visas apmirst tapec labak panemu un izdalu kaiminiem* vai ari dirs , ka laist vala ir stulbi un nepareizi un megina to ieskaidrot citiem.
pats panemu ikpa laikam kadu zivi ko uzcept, neko sliktu tur neredzu. paarmeeriba ir problema un stulbumaa.

sosalele, 10.oktobris 2018, 16:51
10.oktobris 2018, 16:52 | links
 
Spinings25

un jau saku 12reizi, runa neiet par to , ka kads panem zivi lai apestu. Stulbi ir teikt, *vinas jau ta vai taa neizdzivo jo vinam ir shoks, sirdstrieka, visas apmirst tapec labak panemu un izdalu kaiminiem* vai ari dirs , ka laist vala ir stulbi un nepareizi un megina to ieskaidrot citiem.
pats panemu ikpa laikam kadu zivi ko uzcept, neko sliktu tur neredzu. paarmeeriba ir problema un stulbumaa.
10.oktobris 2018, 16:51 | links
 
To: Azverins

Kas man būtu tev jāskaidro?
Izlasi manu postu vēlreiz tur ir rakstīts pēc būtības un zivju sugas nav minētas.

P.S.> Ķeru gan līdakas , gan karpas , gan citas zivis - gan ēdu, gan laižu vaļā - ir savi principi un ideoloģija, bet nevienam neuzspiežu to!

---
Problēma ir tajā ka muļķis pats nezin ka ir muļķis tikai citiem čakarē pratu :D

Davis-Di, 10.oktobris 2018, 13:24


Tad pēc būtības, ja cilvēks laiž atpakaļ zivis, kāpec viņam ar savu inventāru būt jādodas uz ūtrupi? Citam nevar būt sava ideoloģiju, kuru viņš citam neuzspiež?
10.oktobris 2018, 15:33 | links
 
[quote=544029]Un es nesaprotu cik reizu dazam labam pamulkim te jasaka, ka lielaka dala atlaisto zivju , ja runa iet par lidakam, IZDZIVO!!! vairak ka 80%, ir petijumi,ja rokas nav skibas var pameklet ganjauka interneta spesiet atrast.

so
salele, 10.oktobris 2018,
Nu un ko tălak? Izdzivo un??? Es savas apēdu un man nav jāuztraucas par tiem Taviem 20% nezināmā!
10.oktobris 2018, 15:25 | links
 
Un es nesaprotu cik reizu dazam labam pamulkim te jasaka, ka lielaka dala atlaisto zivju , ja runa iet par lidakam, IZDZIVO!!! vairak ka 80%, ir petijumi,ja rokas nav skibas var pameklet ganjauka interneta spesiet atrast.
10.oktobris 2018, 14:35 | links
 
To: Azverins

Kas man būtu tev jāskaidro?
Izlasi manu postu vēlreiz tur ir rakstīts pēc būtības un zivju sugas nav minētas.

P.S.> Ķeru gan līdakas , gan karpas , gan citas zivis - gan ēdu, gan laižu vaļā - ir savi principi un ideoloģija, bet nevienam neuzspiežu to!

---
Problēma ir tajā ka muļķis pats nezin ka ir muļķis tikai citiem čakarē pratu :D
10.oktobris 2018, 13:24 | links
 
Man liekās bija jau teikts kādu laiku atpakaļ visiem humānistiem, bet atkārtošos :
"Visi humānisti atdodiet savu makšķerēšanas inventāru ūtrupe vai kādam jaunam censonim un nopērciet fotoaparātu un beidziet piegružot forumu, pārvācaties uz kādu foto forumu un cepjaties kaut visu laiku kas ir estētiski, kas nav! "

Davis-Di, 10.oktobris 2018, 12:54


Tak tiec ar sevi vispirms galā, karpas mocīt var, bet līdakas nevar, izskaidro lūdzu?
10.oktobris 2018, 13:17 | links
 
Uz copi tieku vidēji 3 reizes mēnesī! Vidēji lomā 3 līdakas, domāju mēri ko var paturēt! To arī daru jo zivis ēd visa ģimene! Ja mans hobijs atļauj man ēst svaigas zivis kuras pats noķeru kur problēma! Un trofejas... kas kam trofeja! Liela līdaka bieži negadās un man viņas garšo! Es ēdu svaigu zivi! Ja te kāds c&r piekritējs var atļauties nopirkt svaigu zivi veikalā, lūdzu! Es zivis nepērku!
10.oktobris 2018, 13:02 | links
 
Man liekās bija jau teikts kādu laiku atpakaļ visiem humānistiem, bet atkārtošos :
"Visi humānisti atdodiet savu makšķerēšanas inventāru ūtrupe vai kādam jaunam censonim un nopērciet fotoaparātu un beidziet piegružot forumu, pārvācaties uz kādu foto forumu un cepjaties kaut visu laiku kas ir estētiski, kas nav! "
10.oktobris 2018, 12:54 | links
 
Piedodiet bet laikam daudzi nesaprot ka cepšanas notiek nevis par to cik kurš noķer vai atlaiž !
Mana skatijuma , cepšanas notiek par ņirgašanos par dzivu radibu !
Telot no sevis super kruto copmani , kas ķer zivis vienkarši izklaides pec , un pec tam laiž vaļa !
Plusa ja vel nemaki normali atlaist !
Safotografetas bildes , kur asaris tiek turets aiz apakžokļa , jeb pargurušas lidakas aplipušas ar smiltim un zales stiebriem , neiet kopa ar lepniem ģimjiem un tekstiem - MES JAU NEPATURAM !
Nu ja jau Jus nepaturat ! Kada velna pec spidzinat un lepojaties ar to ?
Un tekstus par to aukstasiņu dzivnieki sapes nejut , es uzskatu par debilismu !
10.oktobris 2018, 12:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager