Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Vairis3 [6.mar]: RaimimD.No 1.maija līdz 1.augustam.Tas parastam mirstīgajam,uz biezām firmām tas neattiecas.Bet teikšu tā,savas jaunaudzes retinu ,kad briežutis,odi .arī saplaukušās koku lapas nečakarē prātu.Sirds asiņo,ja tuvumā ir mednieku barotavas,tad ir dirsā darbs un kapitāls,stirnas pa tīro nomizo jaunkokusLapu koku jaunaudzi tok labāk līdz 10 gadu vecumam vispār aizmirst,kamēr koku miza paliek neinteresanta meža lopiem.
Pateicos Vairi.
7.marts 2024, 09:51 | links
 
RaimisD [6.mar]: Korekcija.
Smieklīgākais un skumjākais.
Zaļās vārnas.
Tev par melnajiem stārķiem Siguldas novadā pastāstīt?? Kuri tur 30 gadus nav manīti...
6.marts 2024, 23:12 | links
 
RaimimD.No 1.maija līdz 1.augustam.Tas parastam mirstīgajam,uz biezām firmām tas neattiecas.Bet teikšu tā,savas jaunaudzes retinu ,kad briežutis,odi .arī saplaukušās koku lapas nečakarē prātu.Sirds asiņo,ja tuvumā ir mednieku barotavas,tad ir dirsā darbs un kapitāls,stirnas pa tīro nomizo jaunkokusLapu koku jaunaudzi tok labāk līdz 10 gadu vecumam vispār aizmirst,kamēr koku miza paliek neinteresanta meža lopiem.
6.marts 2024, 22:55 | links
 
Ziniet kas vissmagākais:) un skumjākais vienlaicīgi.

Pirms gada nopietni sakasījos ar kolēģiem motobraucējiem par to ka viņi mežā veido jaunas trasītes un izārda zilos ķērpjus, kas nespēj atjaunoties pat gadu desmitos.

A te iebrauc meža tehnika un visu nakuj iznīcina. Ne tev zilās vārnas, ne kādi svētie mizgrauži. Viss pie pakaļas.

Jums tā nešķiet, ka šīs aizsargājamās radības konstatē tikai privātos mežos ?

Mums ,ģimenei 4 hektāri Garkalnē zem lieguma stāv.

RaimisD, 6.marts 2024, 21:10

Kurzemē cilvēkiem 10 ha privāta meža, bet malciņu sev paņemt no tā nedrīkst.Bet LVM turpat blakus darbojas un griež. ES projekts laikam, tjipa.
6.marts 2024, 22:15 | links
 
Hotentots [6.mar]: vienalga apkārtējo cilvēku milzīgās neērtības, ka tik pupuķim vai mizgrauzim labi.
Tā viš i.
Zini, padalīšos ar saviem novērojumiem.

Mūsu kaimiņiem Garkalnē apnika marinēt savu zemi, maksāt nodokļus ( simboliskus)
Piekrita samainīt savus 3ha Garkalnē pret ,, līdzvērtīgiem" 3ha Mazpisānos ( piemēram)

Pēc brīža kaimiņu zemes gabals nonāk zināma politiķa īpašumā. Un tavu brīnumu, no šīs teritorijas sākas visu aizsargājamo putnu, kukaiņu masveida migrācija.

Un pēc pāris mēnešiem zemes statuss ir apbūvei pielietojama.

Skaidrojums ir. Dzīvām būtnēm pizdec kā nepatīk politiķi. Citu skaidrojumu neredzu.
6.marts 2024, 21:55 | links
 
Darba sakarā ir sanācis arvien vairāk uzzināt par t.s. vides lietām, liegumiem u.tml. padarīšanām. Parunā ar tiem vides cilvēkiem - nereti absolūta neelastība, vienalga apkārtējo cilvēku milzīgās neērtības, ka tik pupuķim vai mizgrauzim labi.
Tāpēc izteikšos tieši - rāvis piķis visas zaļās vārnas un melnos stārķus.
6.marts 2024, 21:23 | links
 
Korekcija.
Smieklīgākais un skumjākais.
Zaļās vārnas.
6.marts 2024, 21:12 | links
 
Ziniet kas vissmagākais:) un skumjākais vienlaicīgi.

Pirms gada nopietni sakasījos ar kolēģiem motobraucējiem par to ka viņi mežā veido jaunas trasītes un izārda zilos ķērpjus, kas nespēj atjaunoties pat gadu desmitos.

A te iebrauc meža tehnika un visu nakuj iznīcina. Ne tev zilās vārnas, ne kādi svētie mizgrauži. Viss pie pakaļas.

Jums tā nešķiet, ka šīs aizsargājamās radības konstatē tikai privātos mežos ?

Mums ,ģimenei 4 hektāri Garkalnē zem lieguma stāv.
6.marts 2024, 21:10 | links
 

Un pēc viņu sakopšanas.
Vairāk kā mēnesi atpakaļ pabeidza zāģēt.
6.marts 2024, 19:08 | links
 

Viena un tā pati vieta pirms viņu ,,izkopšanas"
6.marts 2024, 19:04 | links
 
Paskaidrošu kamdēļ man tas jāzin.
Gribu bišķi pabojāt nervus ,, Rīgas mežiem" Lai nesāk atrunāties ,ka tagad nedrīkst zarus staipīt un šķeldot .

Nu tā taču nevar. Bukultos tika veikta mežistrāde. Zem cēla lozunga :,, Meža ainavas izkopšana......"
6.marts 2024, 19:03 | links
 
Kungi , kāds no Jums noteikti pārzin šo lauciņu.
Kā ir ar mežizstrādes liegumu putnu ligzdošanas periodā. ?

Kad tas periods sākas ?

Pameklēju netā, infa atšķirīga, pie kam veca. Kā ir ar šo gadu ?
Tie datumi ir akmenī cirsti vai mainīgi, atkarībā no laika apstākļiem ?

Izskaidrojiet lūdzu nejēgam.
6.marts 2024, 18:55 | links
 
Cik ironiski dzīvē sanāk ne :).
Var jau tā sakrist laiks un apstākļi. Startā uzreiz padomāja uz krievu diversiju.

,,Noskaidrots, kas izraisīja kabeļa “EstLink 2” bojājumu"

,,Bojājumu izraisījis iekšējs īssavienojums, ko varēja izraisīt kabeļa sarežģītais novietojums. "
“Elering” norāda, ka bojājums nav cilvēka radīts, bet gan iekšējs īssavienojums kabelī."

https://zinas.tv3.lv/arvalstis/noskaidrots-kas-izraisija-kabela-estlink-2-bojajumu/
5.marts 2024, 18:44 | links
 
Te par to kā un kādi asarīši jāķer :D
https://youtu.be/F5G3WOqSO3A?si=3MWZrjXosewup1as
4.marts 2024, 15:03 | links
 
copis [2.mar]: Willy; tu tak kādu brīdi atpakaļ rakstīji ka na..j man tos asarus...bet tomēr garšīgs... man vēl kādi pāris kg asaru filejas saldētavā mētājas ,būs jāuztaisa tartarīts un daļa jāuzcep un viens o,5 jānoskrūvē...
Man asaris sākas ar 0,7!;))
4.marts 2024, 14:48 | links
 
Sveiciens visiem,šodien,pirmdiena galva dulla,atklāju sezonu.Iemetu dīķī murdu ,zacenei putraimus u.c. šņagu-nez ,būs kāda karūsa.Kaķi ,pīles,vistas trinās gar kājām.Kaut kur jau stārķis manīts,mūsu galā pagaidām vēl neredzās.
4.marts 2024, 14:29 | links
 
Willy; tu tak kādu brīdi atpakaļ rakstīji ka na..j man tos asarus...bet tomēr garšīgs... man vēl kādi pāris kg asaru filejas saldētavā mētājas ,būs jāuztaisa tartarīts un daļa jāuzcep un viens o,5 jānoskrūvē...
2.marts 2024, 12:36 | links
 
Redzot pēdējo Normunds Grabovskis raidījumu ytub, man rodas jautājums, cik lojāls šis cilvēks, uz doto brīdi ir Lv...

Enkurs40, 2.marts 2024, 00:47

Nu ne ko,ignorēt Salmo veikalus un nepirkt visādus tonarus,praktiķus utt.
2.marts 2024, 06:14 | links
 
Enkurs40 [2.mar]: Redzot pēdējo Normunds Grabovskis raidījumu ytub, man rodas jautājums, cik lojāls šis cilvēks, uz doto brīdi ir Lv...
Kas tad tev nepatīk? Ka krievu valodā runā? Zini no cik valstīm Normundu skatās? Ko viņam tagad darīt nejau 10 un vairāk valodās runāt.
2.marts 2024, 05:34 | links
 
Enkurs40 [2.mar]: Redzot pēdējo Normunds Grabovskis raidījumu ytub, man rodas jautājums, cik lojāls šis cilvēks, uz doto brīdi ir Lv...
Kāpēc?
2.marts 2024, 03:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager