Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Sveiki veseli!
Taisos pirtī atjaunot lāvas telpā apšuvuma dēļus un lāvas dēļus. Man iesaka ļaudis -apšuvuma dēļus vai nu nekrāsot vispār, vai krāsot no visām pusēm un galiem? krāsot- domāts apstrādāt ar caurspīdīgām vai tonī krāsvielām.
Vai varat nokomentēt no savas pieredzes?
varbūt ir interneta dzīlēs lapa kur smelties zināšanas par pirts lietām? paldies jau iepriekš!

onslovs, 6.aprīlis 2024, 20:20


Painteresējies par TIKKURILA Supi Lattiaoly.Ksenukajā reiz prasīju krāsu laivas grīdiņām.Ieteica ito,jo tā esot krāsa (šķiet ir arī lakas ),kuru somi taisot priekš saunām.
7.aprīlis 2024, 10:04 | links
 
Nerādat tās veļasmašīnas un podus- vate būs klāt.-D
6.aprīlis 2024, 23:57 | links
 
andreiko [6.apr]: BrunoL [26m]: Man sanāca tā, ka vis sanmezgls 40kvadrātos.Skaisti!:)

Willy, 6.aprīlis 2024, 22:21

Un kur ir meitenes, vai vismaz kaķis vai vismaz zives
Meitenes sētā tìra kaķim zivis!:))
6.aprīlis 2024, 23:09 | links
 
BrunoL [26m]: Man sanāca tā, ka vis sanmezgls 40kvadrātos.Skaisti!:)

Willy, 6.aprīlis 2024, 22:21


Un kur ir meitenes, vai vismaz kaķis vai vismaz zives
6.aprīlis 2024, 22:41 | links
 
BrunoL [6.apr]: Man sanāca tā, ka vis sanmezgls 40kvadrātos.
Skaisti!:)
6.aprīlis 2024, 22:21 | links
 

Man sanāca tā, ka vis sanmezgls 40kvadrātos.
6.aprīlis 2024, 22:12 | links
 
BrunoL [6.apr]: Man sienām melnalksnis un lāvai “pulēta” apse. Kalpo 12 gadus. Tīrs koks, bez lakām, krāsām utt. Tiesa, sauna. Pirtsslotas nelietoju. Sienas apšuvumam no grīdas, vismaz, 10cm . Gan saunā, gan visā vannas istabā un WC siltās grīdas.

Sauna cita lieta!man pērtuvē ir duša!:) arī sienām skujinieks,sprauga zem tā ap 1cm starp foliju un vagondēli.no grīdas ap 5cm.ūdens iet pa gaisu,elotas utt...arī lāvas konstrukcijai brusām ielikti plastmasas regulējami gali,lai nesaskaras ar slapju grīdu...no rìta viss sauss!
...a duša tas tā! mājā ir!ļipasgalu noskalot!;))
6.aprīlis 2024, 21:38 | links
 

6.aprīlis 2024, 21:33 | links
 
Man sienām melnalksnis un lāvai “pulēta” apse. Kalpo 12 gadus. Tīrs koks, bez lakām, krāsām utt. Tiesa, sauna. Pirtsslotas nelietoju. Sienas apšuvumam no grīdas, vismaz, 10cm . Gan saunā, gan visā vannas istabā un WC siltās grīdas.
6.aprīlis 2024, 21:25 | links
 
onslovs [6.apr]: Sveiki veseli!
Taisos pirtī atjaunot lāvas telpā apšuvuma dēļus un lāvas dēļus. Man iesaka ļaudis -apšuvuma dēļus vai nu nekrāsot vispār, vai krāsot no visām pusēm un galiem? krāsot- domāts apstrādāt ar caurspīdīgām vai tonī krāsvielām.
Vai varat nokomentēt no savas pieredzes?
varbūt ir interneta dzīlēs lapa kur smelties zināšanas par pirts lietām? paldies jau iepriekš!

No pieredzes...tūlīt dadzi bļaus!:)slapjā pirts.bij lāvai melnalksnis,nepatika.ciets utt.tad apse neapstrādāta,tā ātri sāka pūt...tad uzliku 45mm biezus skujinieka izlasītus bez zariem,bez sveķiem dēļus..nolakoju ar elpojošu laku un bēdu nezinu.dažreiz uzkurinu virs 100 un viss ir kārtībā.slapjajā pirtī vissvarīgākais ir ventilācija!
6.aprīlis 2024, 20:53 | links
 
Sveiki veseli!
Taisos pirtī atjaunot lāvas telpā apšuvuma dēļus un lāvas dēļus. Man iesaka ļaudis -apšuvuma dēļus vai nu nekrāsot vispār, vai krāsot no visām pusēm un galiem? krāsot- domāts apstrādāt ar caurspīdīgām vai tonī krāsvielām.
Vai varat nokomentēt no savas pieredzes?
varbūt ir interneta dzīlēs lapa kur smelties zināšanas par pirts lietām? paldies jau iepriekš!
6.aprīlis 2024, 20:20 | links
 
Vai tik tiešām kāds programētājs never šitos spamotājus apkarot, kas met iekšā forumā visādus mēslus vairākas reizes dienā???
5.aprīlis 2024, 16:13 | links
 
Balto sapalu tak svaigu neēd.T

Vairis3, 5.aprīlis 2024, 00:00


Ja zivi neatšķir, tad viskautko var sagaidīt :D
Mežene tur varēja gadīties, ālanta krustojums arī, jo tas var sakrustoties ar raudām arī.
Susejā esmu copējis gadus 30 atpakaļ pēdējo reiz, jo Sēlijā bija lauki un arī tad patālu, ar lieliem lomiem tur nevaru lielīties.
5.aprīlis 2024, 00:12 | links
 
Balto sapalu tak svaigu neēd.Tas leitis piecreiz nīgrāks copmanis par mani,Man 58,viņam 60 gadu un kopš bērna kājas upē copē,cik var saprast pat nezināja kas par zivi,laikam pirmoreiz tādu noķēris.Žēl ka nenobildēja.Tas leitis ar savu sievu gadus atpakaļ pērtiķi turēja,nu jau aizsaulē,tik pāvi bļaustās un jumta kores sēž.Tuvākajā apkaimē vislabākais cūku kāvējs,dzimtenītes tecinātājs.No medus uztaisa tādu ninīti,siekalas pat saskrēja.
5.aprīlis 2024, 00:00 | links
 
Sveiki copmaņi.Kaimiņš leitis Susējā noķēris vai nu ālantu vai mežavimbu.Sūdīgi ,ka nenofotogrāfēja,bet esot svaigu iesālījis un noēdis.Cik dzīvoju Susējas malā,nekad nav trāpījušās tādas zivis.No Lielupes tak arī netiek,divi hesi pa ceļam.Kādam varbūt arī trāpījušās.Uzsita asini,bet naktstārpi negrib līst ārā un pēc šitiem sniegiem upē kafija un udens pacēlies.Būs jāmeklē mazie vardulēni.Vispār jāpaskatās vai maz var tās zivis tagad copēt.Moš liegums.

Vairis3, 4.aprīlis 2024, 23:18


Jautājums cik liela tā zivs. Ālantu ar meženi tā kā nevajadzētu sajaukt. Ja pa vidu un ~30cm, tad var būt arī baltais sapals.
4.aprīlis 2024, 23:27 | links
 
Sveiki copmaņi.Kaimiņš leitis Susējā noķēris vai nu ālantu vai mežavimbu.Sūdīgi ,ka nenofotogrāfēja,bet esot svaigu iesālījis un noēdis.Cik dzīvoju Susējas malā,nekad nav trāpījušās tādas zivis.No Lielupes tak arī netiek,divi hesi pa ceļam.Kādam varbūt arī trāpījušās.Uzsita asini,bet naktstārpi negrib līst ārā un pēc šitiem sniegiem upē kafija un udens pacēlies.Būs jāmeklē mazie vardulēni.Vispār jāpaskatās vai maz var tās zivis tagad copēt.Moš liegums.
4.aprīlis 2024, 23:18 | links
 
addd [3.apr]: Tas humoram.
Vakar no apsardzes 22.40 saņēmu ziņu.

Informejam, ka Jusu objekta: (Daugavpils, adrese) nahoditsja v zdanii upravlenija (PRD ----) s drugoj storoni na karte zabito nostradaja trauksme. Mobila grupa ir uz vietas. Objekts apsekots no arpuses - Jums jaierodas objekta, lai apsekotu to no iekspuses. Ar cienu, Jusu apsardze.
Man piemēram apsarddze arī manai darba vietai un arī copes inventāra glabāšanai
3.aprīlis 2024, 21:41 | links
 
addd [3.apr]: Tas humoram.
Vakar no apsardzes 22.40 saņēmu ziņu.

Informejam, ka Jusu objekta: (Daugavpils, adrese) nahoditsja v zdanii upravlenija (PRD ----) s drugoj storoni na karte zabito nostradaja trauksme. Mobila grupa ir uz vietas. Objekts apsekots no arpuses - Jums jaierodas objekta, lai apsekotu to no iekspuses. Ar cienu, Jusu apsardze.
Bet ja Tev tur objekts jāpriecājas ka rūpējas par Tevi,ja kļūda ziņojumā tad savādāk...
3.aprīlis 2024, 21:39 | links
 
Tas humoram.
Vakar no apsardzes 22.40 saņēmu ziņu.

Informejam, ka Jusu objekta: (Daugavpils, adrese) nahoditsja v zdanii upravlenija (PRD ----) s drugoj storoni na karte zabito nostradaja trauksme. Mobila grupa ir uz vietas. Objekts apsekots no arpuses - Jums jaierodas objekta, lai apsekotu to no iekspuses. Ar cienu, Jusu apsardze.
3.aprīlis 2024, 16:50 | links
 
par juraserglis

Kāds no klātesošajiem, varbūt, uztur personiskus kontaktus ar foruma dalībnieku juraserglis? Forumā sen nav manīts, respektīvi PM nav izlasīts. Varētu padot info viņam.
2.aprīlis 2024, 13:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager