Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Krumjanci, piedod, bet .. Laikam nekur pasaulē nepastāv neviena lieta ko kāds nevarētu atņemt. Pēc tavas saprašanas privātīpašums vispār nav iespējams. Un vispār viss ir slikti...
Tā ka nesatraucies, ne tikai Latvijā viss šķībi sanācis, visa pasaule tāda šķība.

AndrisABC, 15.janvāris 2018, 22:37


Nav nav visa pasaule tada , šķība !
Ir vēl tautas kas pat sērkociņus nepazīst !
Tāpēc dumji ir tas ka mums Latviešiem liek tai šķibai pasaulei skriet līdzi , nevis iet savu ceļu !
15.janvāris 2018, 23:12 | links
 
 
Redz nepagāja ne 26ši gadi un valdošai varzai ,, apgaismība parādijās,, ! Vai tik vēlēšanas netuvojas?
https://www.diena.lv/raksts/latvija/politika/valsts-gatava-stimulet-rupniecibas-attistibu-14188950
16.janvāris 2018, 12:59 | links
 
Paies vēlēšanas un tas viss aizies nebūtībā. Kā jau katru reizi!
16.janvāris 2018, 15:36 | links
 
Nu ko var par senīlām lietā – tūlīt testamentu lasīs! ;)
16.janvāris 2018, 16:39 | links
 
suminati kolegi.es skatos,ka Jums ir jauna rotallieta - ne tikai politika,bet ari ekonomika.es taka isti nevelejos iesaistities draiskaja diskusija,bet viena niansite aizkera.pateiksu uzreiz - es neslavinasu padomju laikus,kaut gan atkati sakot biju jauns un tas pats par sevi ir jauki.nu ta sistema nebija dzivotaja,tapec ari sabruka.neraudasim.bet par sodienu - nu nav vina tik rozaina.es pacitesu Andri ABC -redz visiem algas mazinas,bet visiem ,ari jaunajam gimenem,ir dzivokli un maslnas.sapnaini,vai ne. tikai vai kads ir padomajis kada sturi si tauta ir iedzita ?cienitais Andri ABC tas viss ir uz kredita. ka parunajies- vienam kredits uz 25 gadi otram uz 40.un jaunajam gimenem pat pamperi un apenes uz kredita.tas tomer biede.jau tagad daudzi ar mokam izvelk.un ja nu krize ? nu ja,ko mes gribam.kaut ka pirms ieprieksejam velesanam bija nopublicets kandidatu saraksts.tads diezgan gars ar jaunajiem un vecajiem censoniem.ka par brinumu bija nopubiceti ne tikai dzimsanas dati,kur macijies,ar ko gul un cik bernu uzcirtis,bet ari ekonomiska sastavdala,ta teikt naudas lidzekli gan plusa gan minusa.lielaka dala Latvijas iedzivotaju tam nepieversa uzmanibu,jo parejais it ka ir interesantaks.nu es esmu tads kam cipari vairak patik neka burti.ta drusku iedzilinoties nacas konstatet bedigu faktu,ka 90 procentu kandidatu bija maktenas kreditsaistibas kas stipri parspeja vinu pozitivo bilanci,tur dazi varetu sedet deputata kresla 100 gadus un tapat no paradiem ara netikt.nu vispar vini visi vareja startet zem viena uzvarda - Paradnieks. nu ka var uzticet vadit valsti tadiem,kas nav spejusi tikt ar savu dzivi gala.iznemot paradus neko vairak nav varejusi uztaisit,kamer valsti vadis paradnieki,neko labu gaidit nevar.un tauta ari uztupinata uz paradu adatas,arzemju bankas tikai berze rokas.nu ko kolegi,ja ir ko teikt tad perat vala.
16.janvāris 2018, 16:54 | links
 
Nu tāds ir pasaules valdošās elite mērķis, caur bankām pludināt irekšā naudu ,lai visi paliek par parādniekiem un maksājot visu mūžu virsprocentus, praktiski paliek par vadāmiem vergiem...
16.janvāris 2018, 17:13 | links
 
Nu tāds ir pasaules valdošās elite mērķis, caur bankām pludināt irekšā naudu ,lai visi paliek par parādniekiem un maksājot visu mūžu virsprocentus, praktiski paliek par vadāmiem vergiem...

Tonis, 16.janvāris 2018, 17:13

bet tā jau ir brīva griba,neviens tak neliek ņemt to kreditu
16.janvāris 2018, 17:32 | links
 
bet tā jau ir brīva griba,neviens tak neliek ņemt to kreditu

uldens2, 16.janvāris 2018, 17:32


kā tad... pietiek ar to, ka ir iespēja kādam paņemt un viņš ņem un maitā dzīvi arī tiem, kuri neņem...

Nezinu cik Tu biji ekonomiski aktīvs/patstāvīgs 2008/2009 gadā... man nekādu kredītu nebija un arī nevajadzēja, BET dēļ krīzes arī man algu apcirpa par 1/3, īpašumu vērtības nokritās par 2/3...

a ja būtu saņēmies kredītus, pasludinātu maksātnespēju un (iespējams) dzīvotu cepuri kuldams, kā šī dāma http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/pasludinata-bijusas-miljonares-sviridovas-maksatnespeja-ar-40-miljonu-eiro-paradsaistibam.d?id=49617635
16.janvāris 2018, 17:42 | links
 
Nu tāds ir pasaules valdošās elite mērķis, caur bankām pludināt irekšā naudu ,lai visi paliek par parādniekiem un maksājot visu mūžu virsprocentus, praktiski paliek par vadāmiem vergiem...

Tonis, 16.janvāris 2018, 17:13


Vēl viens apliecinājums , ka briest totāla kontrole ;) !
Parādsaistības un čipiņš pakaļā !
Un ?
Aitu bariņš balsos un uzvedīsies kā bagātiem onkuļiem vajadzēs !
Pārējos uz Āfriku rezervuatos bez ūdens un mediķiem !
16.janvāris 2018, 18:29 | links
 
man nekad nav bijusi nekādi krediti.Iztieku tāpat,nav milzu ambicijas un blatot ar nav velmes:D
16.janvāris 2018, 18:42 | links
 
Izskatās ka KADS jūk prātā !
Krievijas olimpiešiem vēlas piedāvāt spēles piedalīties ar padomju himnu un atribūtiku !
16.janvāris 2018, 18:47 | links
 
Prātā būs jukuši tie, kas apstiprinās (ja apstiprinās) neesošas valsts dalību OS.
16.janvāris 2018, 18:58 | links
 
uldens2 [16.01.18]: man nekad nav bijusi nekādi krediti.Iztieku tāpat,nav milzu ambicijas un blatot ar nav velmes:D
Interesant, kas tad ir tas ko te ,, dari,, ?!
:DDD
16.janvāris 2018, 19:17 | links
 
bet tā jau ir brīva griba,neviens tak neliek ņemt to kreditu

uldens2, 16.janvāris 2018, 17:32

kā tad... pietiek ar to, ka ir iespēja kādam paņemt un viņš ņem un maitā dzīvi arī tiem, kuri neņem...

Nezinu cik Tu biji ekonomiski aktīvs/patstāvīgs 2008/2009 gadā... man nekādu kredītu nebija un arī nevajadzēja, BET dēļ krīzes arī man algu apcirpa par 1/3, īpašumu vērtības nokritās par 2/3...

a ja būtu saņēmies kredītus, pasludinātu maksātnespēju un (iespējams) dzīvotu cepuri kuldams, kā šī dāma http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/pasludinata-bijusas-miljonares-sviridovas-maksatnespeja-ar-40-miljonu-eiro-paradsaistibam.d?id=49617635

daddy_j, 16.janvāris 2018, 17:42

Daddy_j
Par kredītiem -
1. Neviens nevienam ar automātu pie galvas nestāvēja, kad kredītus ņēma.
2. Algu apcirpa? Bez ironijas, priecājies, ka neatlaida (neba aiz labas dzīves, darba devējs algu samazina).
3. Nekur Tava īpašuma vērtība nav kritusies. Teikšu vairāk. Latvijā nekustamā īpašuma vērtība, vēl joprojām tiek mākslīgi uzturēta augstāk nekā reāli ir
16.janvāris 2018, 20:23 | links
 
Un kopumā, par kredītiem -
Apskatiet kā ir pasaules civilizētajās valstīs...
Ja Tev ir vasarnīca, tad Tev nav jahta/kuteris, vai otrādi.
Ja Tu brauc ar jaunu BMW, MersedesBenz vai ko līdzīgu, tad Tava sieva nē. Labākajā gadījumā ar VW Golf, bet bieži vien ar sabiedrisko.
Un tā tālāk un tā joprojām.
Situācija pie mums -
Māja, ģimenei ar 1-2 bērniem, 250 kvadrāti. Vīram bembis, sievai mersis. Vīram kuteris, mocis, vai kas tamlīdzīgs. Un visa ģimene uz Maldīvām brauc kredītā.
Burbulis plīsa un nu tik visi ķērc.
Veči, skatieties uz dzīvi reāli
16.janvāris 2018, 20:30 | links
 
Protams ,ka kredītus ņemt nav prāta darbs,to varētu darīt ja ir 100% pārliecība ,ka to spēsi attdot.Es arī nekad neesmu aizņēmies,tas ir zem mana goda...Mani gan vairāk tagad besī dažādi nodokļi,nodevas ,abligātie tarifi un no pirksta izzīstie apsaimniekošanas izdevumi, kurus tu praktiski nevari nekādīgi ietekmēt...
16.janvāris 2018, 21:17 | links
 
Protams ,ka kredītus ņemt nav prāta darbs,to varētu darīt ja ir 100% pārliecība ,ka to spēsi attdot.Es arī nekad neesmu aizņēmies,tas ir zem mana goda...Mani gan vairāk tagad besī dažādi nodokļi,nodevas ,abligātie tarifi un no pirksta izzīstie apsaimniekošanas izdevumi, kurus tu praktiski nevari nekādīgi ietekmēt...

Tonis, 16.janvāris 2018, 21:17

Nav pasaulē tādas 100% pārliecības, ņemot kredītu.
Ja jāņem, tad ar mēru, saprātīgi. Nevis kā vairums iekš LV to darīja, bet daži vēl turpina
16.janvāris 2018, 21:28 | links
 
Pasaule iet uz priekšu, tici vai ne, katra paša izvēle, nav vajadzīgi nekādi čipi.
Interesanti, caur alumīnija folijas cepurīti arī var nolasīt? :)
http://spoki.tvnet.lv/izgudrojumi/Radita-tehnologija-kas-nolasa-domas/866476
16.janvāris 2018, 22:50 | links
 
Domātāj,nebūs nemaz jāmauc alumīnija cepurītes.Jau tagad tiek izstrādātas tehnoloģijas, kā nolasīt tavas domas, kad tu sēdi iedziļinājies datorā.Tāpat irzstrādājas tehnoloģijas kas ļaus, vajadzības gadījumā, datoram tevi pamazām apstarot ar ultraīsviļņiem,tādējādi pamazām pārvēršot tavas smadzenes par vārītu putriņu.Tādējādi klusiņām atbrīvojoties ne nelabvēlīgām personām.Skarbi,bet viss notiks kā krievs saka -bez piļi i šuma..Tā kālabāk nesēžat
pretī datoram...Te mēs nonākam pie tās pašas vecās sazvērestības teorijas..Var jau arī tam neticēt...
16.janvāris 2018, 23:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager