Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Siliņa jau nav nekas. Arvils&Ieva turēs maku pie jebkādiem Aivara ministriem. Ja viņa izdomās, ka tomēr ir kautkas, ziemu nesagaidīs minpreža krēslā.

Kas bija/ir tāds ko JV nesadalīja ar AS. Ar NA tā ir ideoloģija - SK. Tur tiešām varēja būt personisks iebildums, jo kā gan lai startē par ES komisāru, ja viņa vadībā paliek paliek neizmazgāta veša.
Tātad, JV nevis K.K. personīgi nevar sadalīt kautko ekonomiski. Vai ar ZZS varēs :D
30.augusts 2023, 17:09 | links
 
Par vienotību neesmu balsojis, bet domāju ka Siliņa būs dāvana visiem brēcējiem, kas gānījās par Kariņu, tagad varēs gānīties dubultā!
Kariņš nebija jau nekāda debesu dāvana, bet man šķiet nebija tas lielākais ļaunums un iepriekšējo sasaukumu diezgan labi novadīja, varēja būt daudz sliktāk ja Gobzems būtu ticis!
30.augusts 2023, 15:56 | links
 
udo733 [30.aug]: Ir kāds kuru tu varētu neapdirst?
Es jau neko, tikai rosinu cilvēkus uz foruma sarunu par Evikas Siliņas teikto raidījumā 1:1.
Es ir neitrāls čalis tagad, jo es nebalsos vairs par vienotīb, es vairs nē. Es šobrīd ir bezparteisks. :))
30.augusts 2023, 15:46 | links
 
Kariņu aiztikt nedrīkst, to es sapratu. Man interesē vai ir arī Evikas Siliņas aizstāvji? Jā ir, kā šī teica uzsūtīs drošības iestādes komentāru kritizētājiem, jo nevar būt tā, ka tik daudz viņu kritizējot, noteikti finansēts pasākums. Tas esot valsts apdraudējums..
Nja, divi sasaukumi, maiņa.. citādi sakāpj galvā..

mjuniorss, 30.augusts 2023, 15:11

Ir kāds kuru tu varētu neapdirst?
30.augusts 2023, 15:16 | links
 
Kariņu aiztikt nedrīkst, to es sapratu. Man interesē vai ir arī Evikas Siliņas aizstāvji? Jā ir, kā šī teica uzsūtīs drošības iestādes komentāru kritizētājiem, jo nevar būt tā, ka tik daudz viņu kritizējot, noteikti finansēts pasākums. Tas esot valsts apdraudējums..
Nja, divi sasaukumi, maiņa.. citādi sakāpj galvā..
30.augusts 2023, 15:11 | links
 
RaimisD [19:10]: bet tā tiktu parādīta mūsu nostāja, mugurkauls. Pateica-izdarīja un punkts.Beidzamā piebilde šodien, kas vēl vairāk paskaidros manu cepienu.

Satiku vienu paziņu, latvietis, bet vate konkrētā. Drīzākais viņam gūltas galā putina bilde, bet ne par to.

Viņa vārdi.
,, Nu ko, apdirsās jūsu valdībiņa, noraustījās realizēt savus vārdus, izmest arā krievu cilvēkus tik par to, ka valodu un himnu nav iemācījušies. Laikam kādam deputātiņam māmiņu grib apbižot ?"

Ko es viņam varēju sakarīgu atbildēt? Tā taču arī ir. Nekas cits kā konstruktīvā atbilde ,sūtījums seksuāla rakstura ceļojumā man galvā neienāca.

RaimisD, 29.augusts 2023, 21:23


Te nu gan nevar saprast par maz vai par daudz sists tava paziņa, bet par tādu tekstu es būt uzšāvis.
29.augusts 2023, 21:37 | links
 
RaimisD [29.aug]: bet tā tiktu parādīta mūsu nostāja, mugurkauls. Pateica-izdarīja un punkts.
Beidzamā piebilde šodien, kas vēl vairāk paskaidros manu cepienu.

Satiku vienu paziņu, latvietis, bet vate konkrētā. Drīzākais viņam gūltas galā putina bilde, bet ne par to.

Viņa vārdi.
,, Nu ko, apdirsās jūsu valdībiņa, noraustījās realizēt savus vārdus, izmest arā krievu cilvēkus tik par to, ka valodu un himnu nav iemācījušies. Laikam kādam deputātiņam māmiņu grib apbižot ?"

Ko es viņam varēju sakarīgu atbildēt? Tā taču arī ir. Nekas cits kā konstruktīvā atbilde ,sūtījums seksuāla rakstura ceļojumā man galvā neienāca.
29.augusts 2023, 21:23 | links
 
RaimisD [29.aug]: Kāds seko USA iekšējām politiskām peripētijām ?
Ir šitam kadram izredzes tikt par prezidentu ?
Varētu domāt- kāda tev daļa gar Ameriku . Kur tu un kur viņi.
Neiespringsti par lietām ko nespēj ietekmēt.
Pareizi teiktu, bet...

Ja šādi domājošs nāk pie varas, tad 100 punkti nogriezīs lielu daļu finansējuma mūsu militāristiem.

Uzņēmumam armija ir lielākais klients.
Tad ar steigu jāpārorintē uzņēmuma tirgus.
Ja tādi sūdi.
29.augusts 2023, 21:04 | links
 
RaimisD [29.aug]: Šķiet reāli kandidā uz izmešanu bija 5 000, neesmu baigi pārliecināts.

Nekādā momentāna finansiālā labumā nav šajā pasākumā, bet tā tiktu parādīta mūsu nostāja, mugurkauls. Pateica-izdarīja un punkts.

Izsakot viņiem šo ,,pēdējo" ķīniešu brīdinājumu, dodot vēl 2 gadus, ja vēl tad nenokārtos, tad gan izmetīsim arā ( vai arī nē, mūsu runas, likumi tuša pļūtīšana paši zināt, iedosim vēl divus gadus, tad vēl)

Šī ir gļēva dirsā līšanas taktika.
Iespējams es baigi neceptos par to ,ja maniem vectēviem būtu dota iespēja ,kaut silto veļu paņemt līdzi pirms iekraut lopu vagonā ceļā uz Sibīriju.

Vienam sencītim paveicās, kaut kad apsargam bija apkalis zirgu, šams ļāva bēgt. Biju jau šeit stāstījis.

Un cik tūkstošu tādu Latvijā bija kuru nu jau tukšajos dzīvokļos ievācās šie labākas dzīves meklētāji no austrumiem, kuru pēcteči ir tie nabaga cietēji tagad, kurus sirmā vecumà grib izsūtīt , kas nav gribējuši pat pāris teikumus latviski iemācīties .
29.augusts 2023, 20:56 | links
 
Kāds seko USA iekšējām politiskām peripētijām ?
Ir šitam kadram izredzes tikt par prezidentu ?

,,Pretendents uz Republikāņu partijas nomināciju ASV prezidenta vēlēšanām Viveks Ramasvami ir paziņojis, ka savas uzvaras gadījumā atzīs Krievijas okupētās Ukrainas teritorijas par Krievijai piederošām, kā arī bloķēs Ukrainas uzņemšanu NATO apmaiņā pret Krievijas izstāšanos no militāras savienības ar Ķīnu."

,,Es braukšu uz Maskavu 2025.gadā. Es nodrošināšu mieru Ukrainā uz vienīgajiem nosacījumiem, kuriem vajadzētu būt mums nozīmīgiem - nosacījumiem, kas stāda pirmajā vietā amerikāņu intereses,"

https://www.tvnet.lv/7843521/asv-velesanas-pretendents-uz-republikanu-nominaciju-sola-atzit-krievijas-kontroli-par-okupetajam-ukrainas-teritorijam
29.augusts 2023, 19:35 | links
 
mirtins [29.aug]: Kurš jums liek domāt, ka izdzenot no valsts 10 000 krievu, Latvija attīstībā panāks Igauniju, vai vismaz Lietuvu.
Šķiet reāli kandidā uz izmešanu bija 5 000, neesmu baigi pārliecināts.

Nekādā momentāna finansiālā labumā nav šajā pasākumā, bet tā tiktu parādīta mūsu nostāja, mugurkauls. Pateica-izdarīja un punkts.

Izsakot viņiem šo ,,pēdējo" ķīniešu brīdinājumu, dodot vēl 2 gadus, ja vēl tad nenokārtos, tad gan izmetīsim arā ( vai arī nē, mūsu runas, likumi tuša pļūtīšana paši zināt, iedosim vēl divus gadus, tad vēl)

Šī ir gļēva dirsā līšanas taktika.
29.augusts 2023, 19:10 | links
 
SS LV,Bez tabu,Degpunktā,un tt.

Foe, 29.augusts 2023, 18:58

Šeit ir Latvija?
29.augusts 2023, 19:04 | links
 
jegersz [29.aug]: Igaunijā jau pirms 25 gadiem, ja nerunāji ar akcentu, tevi veikalā krieviski neapkalpoja!
Ne Narvā :) tur drīzāk otrādi, kā pie mums dažos Daugavpils veikalos.
29.augusts 2023, 18:58 | links
 
SS LV,Bez tabu,Degpunktā,un tt.
29.augusts 2023, 18:58 | links
 
Man viens Igaunis lika runāt vēl latviski, lai varu iziet testu vai neesmu Latvijas krieva. :D
29.augusts 2023, 18:56 | links
 
mjuniorss [29.aug]: Protams arī saucamie latvieši ir pie tā vainīgi. Nerunāt savā valstī savā valodā. Labi pārkrieviskoti vai mentalitāte tāda? Igaunijā pamēģini kādam ko pārdot krieviski runājot, pamēģi. Dikti spēcīga patriotiska mentalitāte. Mums.. kā jau pie mums.
Igaunijā jau pirms 25 gadiem, ja nerunāji ar akcentu, tevi veikalā krieviski neapkalpoja!
29.augusts 2023, 18:44 | links
 
Protams arī saucamie latvieši ir pie tā vainīgi. Nerunāt savā valstī savā valodā. Labi pārkrieviskoti vai mentalitāte tāda? Igaunijā pamēģini kādam ko pārdot krieviski runājot, pamēģi. Dikti spēcīga patriotiska mentalitāte. Mums.. kā jau pie mums.
29.augusts 2023, 18:16 | links
 
Tam valodas testam ir divas nozīmes. Stiprināt valsts valodu, kas ir galvenā. Otrs, lojalitātes princips.
Un tas cilvēks ar okupantu pasi lv ko viņam te darīt? Kara laikā, kara likumi.
Klients-orks piezvana un žvadzina savā valodā. Gribot nopirkt produkciju. Es runāju latviski. Šis krieviski, laika gaitā pārgaja šis uz labu latviešu valodu, bet jutu šim nepatika, mainijās temats un interese. Darījums nenotika, pat šim atzvanot. Tāda ir tā mūsu brīvības cena.
P.s. man no mātes puses vecmamma bija krieviski runājoša, bet ar mums runāja lv. Un bija par Latvijas neatkarību. Ja krievs pasaka jau labdien vai uz redzēšanos testu viņš jau ir izturējis. Bet tie, kas nevaru, vecs, es te piedzimu ir okupanti.
Jā arī šodien jau austrumukrainā iebrauc un apdzīvo tukšos dzīvoklus orku ģimenes. Tāpat kā krimā pēc 2014. Gada iebraucis ap 800 000 orku. Austrumukrainā aizmukuši ukraiņi, šie ieņem viņu dzīvesvietas varēs pēc gadiem skandināt, mēs te piedzimām un mūsu vairāk, kā es jūs apdraudu esmu veciņa?! bet savu balsi atdod par putleru, kurš okupē tālāk ar savu armiju un iznīcina citas tautas. Un tie, kas ieceļoja pēc 1945. Lv ir tādi paši okupanti. Un kur ir viņu izrādītā lojalitāte?
Mēs neesam aizmirsuši, kas viņi ir. 9. Maijs ir ļoti latviski svētki, atzimēt Latvijas valsts okupāciju,tpu atbrīvošanu..
Šis jautājums ir stripi stipri novēlots, tas bija jāizdara jau sen un labāk tagad,ne maniem bērniem nākotnē.
Te ir Latvija! Punkts.
29.augusts 2023, 18:04 | links
 
mirtins [29.aug]: Kurš jums liek domāt, ka izdzenot no valsts 10 000 krievu, Latvija attīstībā panāks Igauniju, vai vismaz Lietuvu? Ka izglītības kvalitāte skolās augs? Ka policistiem, ugunsdzēsējiem un ārstiem paaugstinās algas? Ka 0,5% Latvijas iedzīvotāju, no kuriem daļa ir asociāli pensionāri, deportēšana, atrisinās šīs valsts, tautas un valodas lietošanas problēmas? Šajā valstī ir milzum daudz problēmu, kas steidzami jārisina, bet manā ieskatā, šī vispār nav problēma. Stingri nosakot valodas lietošanu valsts un pašvaldību iestādēs, šis jautājums tiek noņemts. Taču kādam vajag, lai cilvēki cepas abās pusēs un nepamana, ka šī valsts straujiem soļiem iet pa skuju taku. Galvenais, lai tautastērps un latvju dainas.
No vienas puses tev piekrītu, bet no otras paskatāmies uz likumpārkāpumiem, nodokļu nemaksāšanu, dabas piecūkošanu, tad tur nedominē latviski runājošie.
Sabiedrība var augt un attīstīties, ja tā sevi attīra un uzlabo.
Es jau teiktu, ka tas viss ir ar baisu nokavēšanos. Jārēķinās, ka agri vai vēlu mums vajadzēs imigrantu rokas, vai melnais vai pakistānis būs labāks par austrumu kaimiņu, būs reizes kad jā, bet būs arī, kad noteikti nē!
29.augusts 2023, 17:33 | links
 
Kurš jums liek domāt, ka izdzenot no valsts 10 000 krievu, Latvija attīstībā panāks Igauniju, vai vismaz Lietuvu? Ka izglītības kvalitāte skolās augs? Ka policistiem, ugunsdzēsējiem un ārstiem paaugstinās algas? Ka 0,5% Latvijas iedzīvotāju, no kuriem daļa ir asociāli pensionāri, deportēšana, atrisinās šīs valsts, tautas un valodas lietošanas problēmas? Šajā valstī ir milzum daudz problēmu, kas steidzami jārisina, bet manā ieskatā, šī vispār nav problēma. Stingri nosakot valodas lietošanu valsts un pašvaldību iestādēs, šis jautājums tiek noņemts. Taču kādam vajag, lai cilvēki cepas abās pusēs un nepamana, ka šī valsts straujiem soļiem iet pa skuju taku. Galvenais, lai tautastērps un latvju dainas.
29.augusts 2023, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager