Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Redz, grūti atbildēt par citiem.. es tomēr milu lidot savā kāsī.. un domāju par to..
12.oktobris 2020, 00:03 | links
 
Hm, liki padomāt..
12.oktobris 2020, 00:01 | links
 
Nesaprotu, vai tu gribi lai likvidē varu dēļ dažiem apgaismotajiem un to miljardu jūru pajoļu, ko tikai steks notur pie vietas, palaižam brīvsolī?
11.oktobris 2020, 23:58 | links
 
abrakadabra [11.10.20]: Ohh, un par varas norietu tu smagi kļūdies. Tieši šobrīd visfiligrānāk notiek tās meklēšana, dalīšana, realizēšana. Tā tiek nopirkta, nevis izkarota.
Es šibrid domāju nekludos, es runaju ko es uzskatu ka vajadzetu but.. nevis kaa ir..
11.oktobris 2020, 23:51 | links
 
Ohh, un par varas norietu tu smagi kļūdies. Tieši šobrīd visfiligrānāk notiek tās meklēšana, dalīšana, realizēšana. Tā tiek nopirkta, nevis izkarota.
11.oktobris 2020, 23:48 | links
 
Ka reiz, šķiet taksists redz visu elektoratu... Un viņam ir visiem jasmaida..
11.oktobris 2020, 23:45 | links
 
Jā, izņemot to, ka izcili stulbeņi. Esmu braucis.
11.oktobris 2020, 23:38 | links
 
abrakadabra [11.10.20]: "Ļauj otram būt" ir Rīgas lidostas bandītisko taksistu galvenais un vienīgais sauklis-arguments.
Gudri viri..
11.oktobris 2020, 23:34 | links
 
"Ļauj otram būt" ir Rīgas lidostas bandītisko taksistu galvenais un vienīgais sauklis-arguments.
11.oktobris 2020, 23:32 | links
 
Un par pašvaldībam, varu vajag demontēt.. nevajag vinus vairs.. kā Sipsons Homers teica.. manus bērnus tv izaudzināja...
Vara kā tada vispar ir notrulinajusies.. vinu nevajag. Jo musdienu cilvekiem ir tik daudz inro pieejams, kad aitu baram vairs vadoni nevajag.. mes visi esam pravieši.. un nevajag lai kāds citety ko man darit.. vienigais likums lauj otram but..
11.oktobris 2020, 23:18 | links
 
Abra un dabra. Par to nodosanu talak. Ir doma tāda.. ja es tev dodu vienam man ir kaut kas japierada, bet ja pasaku nodot talak.. ta jau ir vertiba, ko nesaku tikai es ar savu izpratni.
Par vēju.. tam kam svilpo vejs, tam ari iesvilpo kadu dienu apgaismiba, bet tas kuram durvis ciet.. lai cik plaša telpa viņa tiek pieelpota un tiek smakota..
11.oktobris 2020, 23:15 | links
 
Un, es ļoti atvainojos pat nekorektu runāšanu.
11.oktobris 2020, 22:50 | links
 
Bļāviens. Pazemojoši, bet citēju pats sevi. Tātad tas, ko izdzēsa pirms divi trīs posti.

"Izdzēsa. Nu, neko. "Pisos venta" spāniski nozīmē "pārdod dzīvokļus", kas bija mans plāns uzsākt viltīgas debates.

Tātad. Vai ta' nav zināms, ka jebkuras pašvaldības kūltūras departamentu parasti vada šarmanti, taču ar maksimāli iespējamo vēju galvā, ļaudis. Kāds viņiem sakars ar dziesmu tekstu dziļumu vai seklumu? Viņiem maksā, lai notiktu ļembasts! Ar sekluma mērīšanu parasti nodarbojos es un filozofijas fakultātes beidzēji.

Par koronu un grāmatām. Kas liedz citēt tavas jaunās svētās grāmatas autora rindiņas, kas, uzsveru, pamazām, palīdzētu ieviest līdzsvaru? Dzen kautkādu sektantiska tipa sviestu - būšu Rīgā, nodošu par velti, ar noteikumu, ka nodosi tālāk. BĻODIŅ, ar ko tas atšķirās no tās EFINĀS dejošanas?"
11.oktobris 2020, 22:48 | links
 
Ah, veči, kas šodien iekapā?
11.oktobris 2020, 22:25 | links
 
Es gribēju ievilināt sarunā par biznesu un tad izspēlēt scenāriju, ka pašam jāpārdod spānijā dzīvoklis, bet latviskā dzīvesdziņa neļauj ielikt sludinājumu.
11.oktobris 2020, 21:58 | links
 
abrakadabra [11.10.20]: "Pisos venta" spāniski nozīmē "pārdod dzīvokļus"....
Japāņu valoda arī nemaz nav tik sarežģīta
https://youtu.be/vUVGh53l3kM
11.oktobris 2020, 21:50 | links
 
:)) lab, respektēju tavu dzīves bagāžu kā tu izvēlies analizēt savu dzīves redzējumu.
Es savu pastastīju un necentīšos uzspiet to. Bet uzskatīju un uzskatu dalīties foruma ar to, ko zinu. Jo zinu ir cilvēki, kas mani respektē un kaut mazliet sadzird ko saku. Tālāk jau cilvēks izvelas pats.

mjuniors, 11.oktobris 2020, 18:03

Ir ok.
11.oktobris 2020, 20:24 | links
 
Domaataajs [11.10.20]: Nedomataj..


mjuniors, 11.oktobris 2020, 14:07
Diemžēl sirds un asinsvadu slimības kā arī onkoloģiskās nav lipīgas. To tā kā piemirst viens otrs speciālists. Reizēm tie speciālisti ir caurkrituši politiķi, ar kājas spērienu patriekti nekustamo īpašumu spekulanti un cilvēki, kuri uzskata, ka valdība ir bvainīga, ak viņi nedzīvo kā miljonāri. Nu ne par Apini es to gluži domāju.
Apinis tak arī bija politiķis no Latvijas Ceļa. Kur šodien ir Latvijas Ceļš un tā politiķi?
Atceries, no spāņu gripas arī sākumā nemira, bet tā mutējās un tad tik sākās.
Kamēr vīruss nav izkosts, tikmēr labāk būt piesardzīgam. A to zin' suņi arī visiem nekož.
:)) lab, respektēju tavu dzīves bagāžu kā tu izvēlies analizēt savu dzīves redzējumu.
Es savu pastastīju un necentīšos uzspiet to. Bet uzskatīju un uzskatu dalīties foruma ar to, ko zinu. Jo zinu ir cilvēki, kas mani respektē un kaut mazliet sadzird ko saku. Tālāk jau cilvēks izvelas pats.
11.oktobris 2020, 18:03 | links
 
Nedomataj..


mjuniors, 11.oktobris 2020, 14:07

Diemžēl sirds un asinsvadu slimības kā arī onkoloģiskās nav lipīgas. To tā kā piemirst viens otrs speciālists. Reizēm tie speciālisti ir caurkrituši politiķi, ar kājas spērienu patriekti nekustamo īpašumu spekulanti un cilvēki, kuri uzskata, ka valdība ir bvainīga, ak viņi nedzīvo kā miljonāri. Nu ne par Apini es to gluži domāju.
Apinis tak arī bija politiķis no Latvijas Ceļa. Kur šodien ir Latvijas Ceļš un tā politiķi?
Atceries, no spāņu gripas arī sākumā nemira, bet tā mutējās un tad tik sākās.
Kamēr vīruss nav izkosts, tikmēr labāk būt piesardzīgam. A to zin' suņi arī visiem nekož.
11.oktobris 2020, 17:22 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager